اخبار ورزشی

WWE بهترین کشتی کج کاران حال حاضر جهان

wwe بهترین کشتی کج کاران حال حاضر جهان

چه کسانی بهترین کشتی کج کاران حال حاضر جهان هستند؟ در زمینه کشتی کرج مردان لیست 10 مرد برتر این رشته را معرفی می کنیم. معرفی برترین مردان این رشته کار آسانی نیست و هرکدام به نوبه خودشان بهترین هستند. فهرست بندی صرفا بر اساس استعدادها رتبه بندی شده ، مواردی که به ان توجه شده شامل شامل ترکیبی از کار کشتی گیر در رینگ ، توجه به کار آن ها و همچنین تأثیر کلی در عرصه کشتی کج بوده است.

 

10 – نیک گیج

WWE بهترین کشتی کج کاران حال حاضر جهان

39 ساله اهل فیلادلفیا امریکا ، سه رقابت برتر 2019 در مقابل مارکو استنت ، مانس وارنر و کریس استیت لندر در مقابل نیک گیج بوده است. همسالان گاگی از توانایی او به عنوان یک رهبر  لاکر روم ستایش می کنند ، او هنگام برخورد با موسیقی ، رفتاری کاملاً متفاوت و قابل توجه دارد و خوانندگی هم می کند. گیج به معنای واقعی کلمه ترس را به بینندگان القا می کند و ژانر deathmatch را به بهترین نحو اجرا می کند. او در فیلم های کمبت نیز بازی کرده است.

 

9- کوفی کینگستن

WWE بهترین کشتی کج کاران حال حاضر جهان

اهل کشور غنا ، 183 سانتی متر قد و 99 کیلوگرم وزن ، 38 ساله ، کینگستون در رسلمانیا 35 پس از یازده سال تلاش فراوان شهریار وفق به قهرمانی کمربند دبلیود بلیوئی شد. او لیدر تیم نیودی است و بعد کمربند خود را به براک لزنر واگذار کرد. در سال 2019 در مقابل دانیل برایان و رندی اورتون ظاهر شد. او در کشور غنا کشتی کج را گسترش داده است. او کارهای انسان دوستانه نیز انجام می دهد و با یونیسف برای ارتقاء آموزش و ایمنی برای مادران باردار همکاری دارد. محبوبیت کوفی دلایل دیگری نیز دارد وی داستان زندگی اش را تعریف می کند و مردم را به رفتن دنبال رویاهایشان ترغیب می کند.

 

8- ویل اسپری

WWE بهترین کشتی کج کاران حال حاضر جهان

26 ساله اهل بریتانیا ، 185 سانتی متر قد و 100 کیلوگرم وزن ، سه رقابت برتر او در سال 2019 در مقابل کوتا ایبوشی ، کازوویکا اوکادا و شینگو تاکاجی بوده است. در کشتی کج سال 2019 داخل رینگ ، هیچ کسی بهتر از ویل اسپری نبوده است. ویل در کشتی مبتکر و خلاق است و به خوبی می داند که باید در مقابل حریف چکار کند. ویل اسپری قصد دارد در سال 2020 به ستاره کشتی کج رقابت های ژاپن تبدیل شود. او قهرمان سنگین وزن بریتانیا نیز هست.

 

7- کوتا ایبوشی

WWE بهترین کشتی کج کاران حال حاضر جهان

37 ساله ، اهل ژاپن ، 181 سانتی متر قد و 93 کیلوگرم وزن ، سه رقابت برتر وی در سال 2019 در مقابل ویل اسپری ، جی وایت و زاک صابر جونیور بوده است. او در ژاپن سابقه چندین قهرمانی را دارد و بعنوان یک اسطوره  از وی یاد می شود.

 

6- کنی اومگا

WWE بهترین کشتی کج کاران حال حاضر جهان

36 ساله اهل کانادا ، 183 سانتی متر قد و 104 کیلوگرم وزن ، سه مسابقه برتر او در سال 2019 در مقابل هیروشی تناهاشی ، کریس جریکو و جون مکسلی بوده است. وی عضو باشگاه بولتن بود و بعداً به عنوان رهبر این گروه فعالیت داشت. وی اولین و تنها کشتی گیر حرفه ای غیر ژاپنی بود که توانست در مسابقات G1 Climax ، به رقابت های برتر راه پیدا کند و هیروکی گوتو را در فینال 2016 شکست داد.

 

5- کریس جریکو

WWE بهترین کشتی کج کاران حال حاضر جهان

49 ساله ، 183 سانتی متر قد و 103 کیلوگرم وزن ، کشتی کج کار کانادایی ، او در عرصه‌های دیگر مانند نویسندگی مجریگری و گویندگی رادیو هم حضور داشته‌است. کریس جریکو در کمپانی AEW بانام مستعار کریس جریکو کشتی می‌گیرد و یکی از بزرگان 10 سال گذشته این کمپانی است. از جمله افتخارات او می‌توان اشاره به این داشت که او اولین قهرمان بی‌رقیب (Undisputed) به‌ شمار می ‌رود زمانی که در در ونجنس 2001(vengeance) راک و اسـُتن کلد استیو آستین را شکست داد و هر دو قهرمانی جهان را بدست آورد. او توانسته‌ است در مدت حضور خود در کمپانی 6 بار قهرمانی جهان و همینطور رکورد 9 بار قهرمانی بین قاره‌ای را بدست آورد. او همنچنین دو بار قهرمان کمربند US نیز شده است او همچنین به همراه کسانی مانند اج، کریسشن وکریس بنوا کمربندهای تگ تیم را صاحب شده‌است. او در کل صاحب 31 قهرمانی شده که با این رکورد تنها کشتی‌گیر مردی است که در دهه اخیر تمامی کمربندهای ممکن را بدست آورده ‌است. در حال حاضر در کمپانی AEW مشغول به کار است و موفق به قهرمانی کمربند جهانی این کمپانی شده است.

 

4- سث رالینز

WWE بهترین کشتی کج کاران حال حاضر جهان

34 ساله ، ملقب به معمار ، قاتل پادشاه ، قاتل دیو ، 185 سانتی متر قد و 33 ساله ، 98 کیلوگرم وزن دارد. سث رالینز اهل امریکا است. ست قهرمان سنگین‌وزن اف سی دبلیو، قهرمان 15 FCW و قهرمان تگ تیم اف سی دبلیو با ریچی استیمبوت بوده است. زندگی حرفه ای وی همیشه با حاشیه همراه بوده است و با براک لزنر درگیری های زیادی داشته ، وی از سال 2003 وارد دنیای کشتی کج شده است و سابقه چندین قهرمانی دارد.

 

3- کودی رودز

WWE بهترین کشتی کج کاران حال حاضر جهان

34 ساله ، 191 سانتی متر قد و 100 کیلوگرم وزن و اهل امریکا. کودی از سال 206 تا 2013 در این رشته و در مسابقات نوع اسمک داون فعال بوده‌است. او پس از مدتی حضور در ان جی پی دبلیو و رینگ آو هانر به همراه دوستان خود مت جکسون ، نیک جکسون و کنی امگا به اول الیت رسلینگ پیوستند. او سابقه چندین قهرمانی اوهایو ولی رستلینگ و دبلیو دبلیو ای را دارد. او حالا میکروفون به دست رقابت ها را میزبانی می کند.

 

2- آدام کول

WWE بهترین کشتی کج کاران حال حاضر جهان

30 ساله اهل امریکا ، 183 سانتی متر قد و 95 کیلوگرم وزن ، او در کنار Bobby Fish ، Kyle O’Reilly و Roderick Strong رهبر دوره The Undisputed Era است. وی در اولین دوره سلطنت NXT قهرمان فعلی و طولانی ترین سلطنت قهرمانی در NXT است. از افتخارات او هرچه بگوییم باز هم کم گفته ایم ،  با وجود 30 سال سن اما تجربه های بسیاری در دنیای کشتی کج دارد.

 

1- جان ماکسلی کشتی کج کار برتر سال

WWE بهترین کشتی کج کاران حال حاضر جهان

34 ساله ، اهل امریکا  ، 193 سانتی متر قد و 102 کیلوگرم وزن دارد. عضوی از گروه سه نفره شیلد بود. قهرمان تگ تیم راو (به همراه سث رالینز) و یک بار قهرمان کمربند US هم شده ‌، جان ماکسلی زندگی کودکی بسیار سختی داشته است. وی قهرمان سابق کمربند سنگین‌ وزن WWE مقابل اعضای شیلد در مانی این د بنک است. او پیش از پیوستن به WWE بخاطر حضورش در ایندیپندنت سرکیت شهرت داشت، که با نام جان ماکسلی فعالیت می‌کرد. او بخاطر کار در “فول ایمپکت” و “سی زد دبلیو” و ” دروازه اژدهای امریکا شناخته شده ‌است. در آن جا یک بار قهرمان سنگین ‌وزن FIP و دو بار قهرمان سنگین وزن CZW شد. وی به علت شکستن آرنج مدتی از میدان‌ها دور بود اما در حال حاضر دوباره وارد میدان رقابت شده. شهرت اصلی او به‌خاطر حضور در WWE به‌ همراه رومن رینز و سث رالینز در گروهی سه نفره به نام گروه شیلد است که هدف خود را مقابله با بی ‌عدالتی در کمپانی اعلام می ‌کنند. این در حالی است که آن‌ها از ابتدای ورودشان که در سروایور سیریز 18 نوامبر 2012 بود با حمله به رایبک در مسابقه تریپل ترت باعث شدند که سی ام پانک جان سینا را شکست دهد. آن‌ها بعد از آن هم بی‌دلیل به اکثر استارهای کمپانی حمله کردند که از آن جمله می‌توان به: د میز، تیم هل نو (دنیل براین و کین)، رایبک، جان سینا، د راک، رندی اورتن، بیگ شو، مارک هنری و آندرتیکر اشاره کرد که بعد از حمله به آندرتیکر، کین به برادرش پیوست و اعضای شیلد تا 3 ماه مصدوم بودند.

 

مطالب بیشتر:

کارهای شرم آور زنان کشتی کج کار مشهور جهان +عکس

10 بهترین کشتی کج کاران زن تاریخ WWE

با جذاب ترین زنان و مردان کشتی کج کار آشنا شوید

مسابقات کشتی کج زنان در عربستان با لباس های پوشیده

 

 

3.2/5 - (17 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا