زناشویی

20 خصوصیت یک مرد که شوهر ایده آل است

20 خصوصیت یک مرد که شوهر ایده آل است

20 خصوصیت یک مرد که شوهر ایده آل است

مردان باید برای شروع زندگی مشترک با یک زن ویژگی های خاصی را داشته باشند تا بتوانند زندگی را به خوبی آغاز کنند. همگی می دانیم که هر کسی نمی تواند یک مرد ایده آل شود. هنگامیکه صحبت ویژگی‌های یک شوهر خوب و به عبارت بهتر یک شوهر ایده آل در میان باشد، دو زن نمیتوانند با هم اتفاق نظر داشته باشند. در حقیقت، حتی اگر از یک زن دو بار در عرض دو هفته این سوال را بپرسید، ممکن است به شما دو فهرست کاملا متفاوت را از خصوصیات شوهر خوب و ایده آل ارائه دهد.

 

البته ذکر این قصه هم خوب است که یک بار مردی از خدا ویژگی‌های یک شوهر ایده‌آل را پرسید. داستان به آن‌جایی می‌رسد که خدا هنوز هم در تلاش است که بفهمد چطور باید به این سوال پاسخ بدهد!!!

 

با اینحال، همواره یک مفهوم کلی وجود دارد که میتوانیم مطابق با آن پیش رویم. بیشتر زنان چند ویژگی در مورد یک شوهر خوب و ایده آل در ذهن دارند. بعنوان مثال، تعداد بسیار کمی از زنان هستند که بخواهند شوهرشان به لحاظ مالی در وضعیت خوبی نباشد. و تقریبا همه زنان دوست دارند مردشان رمانتیک و احساساتی باشد. بنابراین، داشتن فهرستی از ویژگی‌های یک شوهر خوب و ایده آل بر اساس علائق و عدم علائق زنان امکانپذیر است.

20 خصوصیت یک مرد که شوهر ایده آل است

چگونه می‌توانیم تبدیل به یک شوهر خوب و ایده آل شویم؟

 

این صفات یک مرد ایده‌آل کاملا فردی هستند همان‌طوری که تمام چیزهایی که زنان می‌گویند و تمام کارهایی که انجام می‌دهند، فردی است. هر زن می‌خواهد که مردش ویژگی‌های یک شوهر خوب و ایده آل را به شیوه‌ی او (به شیوه‌ی زن) درک و تفسیر کند. بنابراین برای این‌که یک شوهر فوق‌العاده باشید، اساسا باید یک فرد سفارشی آماده شده در یک کارگاه شوهرسازی حرفه‌ای باشید و با این حال هنوز هم دشوار بتوانید آن شوهر کامل و بدون ‌عیب و نقص باشید.

 

بنابراین با دشواری‌های بزرگ و درد و رنج‌های عظیم، وب‌گاه (وب‌سایت) ما مجموعه‌ای از ویژگی‌های یک شوهر خوب و ایده آل را بر اساس آن‌چه زنان از مردان می‌خواهند، جمع‌آوری کرده‌است.

20 خصوصیت یک مرد که شوهر ایده آل است

در ادامه می‌توانید با ۲۰ ویژگی یک شوهر خوب و ایده آل آشنا شوید:

 

۱. او باید دارای ثبات مالی باشد

به گزارش نیک شو، اگر شما از لحاظ مالی موفق نیستید، هرگز موفق نخواهید شد که یک دختر مناسب یا یک کارت اعتباری دریافت کنید. بنابراین، اگر به لحاظ مالی واقعا در وضعیت خوبی قرار ندارید، لطفا رویای ازدواج را از سرتان بیرون کنید!

 

2. او باید همواره مراقب شما باشد

خوب مراقبت کردن میتواند هر معنایی داشته باشد از نگه داشتن دست او زمانی که ناراحت است گرفته تا به قتل رساندن رییس‌اش زمانی که روز سختی را برای او ساخته است! این موضوع کاملا به برداشت و تفسیر خود زن بستگی دارد.

 

3. او باید متفاوت باشد

علی‌رغم این‌که باید با بسیاری از دسته‌بندی‌های موجود در کتاب‌های شوهر “ایده‌آل” منطبق باشید، باید دارای ویژگی‌های منحصر به فرد شخصیتی خودتان نیز باشید تا زنان را تحت تأثیر قرار بدهید. یالا پسرا! به هر حال باید کمی هم خلاقیت از خودتان نشان بدهید!

 

4. او باید رفتاری توام با احترام با همسرش داشته باشد

برای زنان کافی نیست که درب را برای او باز کنید یا صندلی را برایش بیرون بکشید تا بنشیند. شما همواره باید در مورد پرداخت صورت‌حساب‌های او نیز هیچ تاخیری نداشته باشید.

20 خصوصیت یک مرد که شوهر ایده آل است

داشتن توانایی مالی  مناسب از اولین پیش نیازهای ازدواج می باشد

 

5. او باید یک آشپز خوب باشد

مهارت‌های آشپزی شما سبب می‌شود که زنان در برابر شما از خود هیچ مقاومتی نشان ندهند. اگر شما چتربازی را بلد هستید و رقیب‌تان غذا پختن بلد است، قطعا شما ۱-۰ به او خواهید باخت.

 

6. او نباید بچه ننه باشد!

زنان شما را بسیار دوست خواهند داشت اگر که یتیم باشید. اما اگر مامان جان‌تان را داشته باشید، پس باید در رابطه‌تان با همسرتان نهایت دقت را به خرج بدهید. فراموش نکنید همسر و مادر شما هر دو زن هستند، بنابراین هرگز نمی‌توانید دریابید که هر کدام از آنها از شما چه می‌خواهند.

 

7. او باید صادق باشد، اما نه بیش از اندازه صادق

صداقت بهترین سیاست است به شرط این‌که بتوانید گاهی ادای آن را دربیاورید. اساسا شما می‌توانید با یک دختر صادق باشید تا زمانی که می‌دانید او دوست دارد چه چیزی را بشنود، و شما باید آن را با صمیمیت کامل بیان کنید. شاید یک کارگاه آموزشی در این زمینه بتواند شما را کمک کند.

 

8. او باید زیرک و تیزبین باشد

شما باید در یک میلیاردم ثانیه بدانید که او چه می‌خواهد، بدون که خودش خواسته‌اش را بر زبان آورده باشد. درک‌تان باید به شما بگوید که نوسان خلقی بعدی او نزدیک است.

 

9. او باید توانایی معذرت‌خواهی کردن را داشته باشد

یک مرد باید بتواند بپذیرد که همیشه تقصیر او است زیرا تا جایی که به زنان مربوط است آنها هرگز اشتباه نمی‌کنند!

20 خصوصیت یک مرد که شوهر ایده آل است

مردان باید ویژگی های این لیست را برای ازدواج داشته باشند

 

10. اولویت او در زندگی باید خانواده باشد اما نباید رفتاری خسته‌کننده داشته باشد

شما باید دوستانی داشته باشید برای زمانی که او می‌خواهد به میهمانی برود. اما صبح روز بعد، باید دوباره یک مرد خانواده باشید. و شما همیشه باید در دسترس باشید زمانی که دوستان او سرشان گرم کار خودشان است.

 

11. او باید حس شوخ‌طبعی داشته باشد

حس شوخ‌ طبعی شما خوب است اگر که همسرتان بتواند متوجه حرف‌های شما بشود. زنان هرگز در مورد چیزی که واقعا برای‌شان بامزه است، اتفاق نظر ندارند اما جوک‌های نامناسب قطعا جایی در این میان نخواهند داشت.

 

12. او باید یک پدر خوب باشد

بازی با بچه‌ها و توله سگ‌ها در پارک کافی نیست. شما باید مهارت‌های مورد نیاز را برای پدر بودن داشته باشید مثلا این‌که بدانید چگونه باید پوشک بچه را عوض کنید، یا شب‌ها که وقت آوازخوانی کودک فرا می‌رسد، بیدار بمانید.

 

13. دست به خرج کردنش باید خوب باشد

شما مرد سخاوتمندی هستید تا زمانی که برای او ولخرجی می‌کنید. درست لحظه‌ای که برای خودتان پول خرج کنید، خودخواه می‌شوید و به لحاظ مالی اصلا عاقل نیستید!

 

14. او باید قابل اتکاء باشد

این‌که دختر مورد علاقتان در چه زمینه‌هایی میخواهد به شما تکیه کند، کاملا به انتخاب خودش بستگی دارد. ممکن است یک روز بخواهد که شما خرید مایحتاج خانه و مواد غذایی را انجام بدهید و روز دیگر از شما بخواهد که او را با ماشینتان به محل کارش برسانید.

 

15. او باید از همسرش محافظت کند ولی روی او سلطه نداشته باشد

این یکی اساسا بدان معنی است که شما باید آماده باشید تا در حلقه‌ی چند مرد بد گرفتار شوید و حال آنها را بگیرید اگر که حرف بدی به همسرتان زده باشند. اما اگر بخواهد با همکار یا همکلاسی سابقش که یک آقاست ملاقات کند، نباید برای‌تان مهم باشد زیرا آنها اکنون فقط با هم دوست هستند.

 

16. او باید بتواند با پدرزنش کنار بیاید

پدرها معمولا هرگز پسری را که عاشق دخترشان می‌شود دوست ندارند. و اگر مجبور هستید از سوی پدرش مورد تایید قرار بگیرید، خودتان هم باید با همسرتان مانند یک دختر کوچولو رفتار کنید.

 

17. او باید از زندگی حرفه‌ای همسرش و همین‌طور امور مالی او حمایت کند

شما باید یک مرد روشن فکر باشید که از تصمیمات شغلی همسرتان پشتیبانی می‌کنید. و در صورتی که او از حرفه‌اش خسته می‌شود، شما همچنین باید مایل باشید از او حمایت کنید.

 

18. او باید جاه‌طلب باشد، اما نه بی‌رحم و سنگدل

همه‌ زنان می‌خواهند شوهران‌شان بلندپرواز باشند، اما تنها در صورتی که بتوانند ساعت ۸ شب به خانه برگردند. اگر مجبور هستید که شب‌های زیادی را تا دیروقت کار کنید و نمیتوانید به جشن تولد دوستش خودتان را برسانید، پس شما سرد و بی‌رحم هستید.

 

19. او باید رمانتیک باشد

حتی بزرگترین آثاری که در طول تاریخ در رابطه با عشق و عاشقی نوشته‌اند، قادر به توضیح ایده‌های پیچیده‌ی یک زن درباره‌ی عشق نیستند، بنابراین حتی برای رسیدن به آن نقطه تلاش هم نکنید. کافی است به طور مرتب به او گل و شکلات بدهید چرا که از قدیم‌الایام معنای عشق و عاشقی و رمانتیک بودن همین بوده‌است!

 

20. او باید یک شنونده‌ی خوب باشد

پس از آن‌که به یک شوهر خوب تبدیل شدید، تمام کاری که باید انجام بدهید این است که به حرف‌های او گوش بدهید. بنابراین مهم است که شما مهارت‌های لازم را برای یک شنونده‌ی خوب بودن، داشته باشید.

 

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا