پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • 10 گران قیمت ترین خانه های جهان در سال 2021

  مجموعه : مطالب خواندنی و جالب

  10 گران قیمت ترین خانه های جهان در سال 2021

  برخی از خانه های مسکونی در دنیا هستند کـــه حتی فکرش را هم نمی توانید کنید کـــه چه قیمت هایی دارند ، امروز این خانه ها را به شما معرفی می کنیم البته توصیه می کنیم قیمت آن ها را به تومن تبدیل نکنید چون قیمت های خیلی فضایی جلوی رویتان خواهد بود.وقتی کـــه پای گرانقیمت ترین خانه های جهان به میان می آید، با مالکان رازآلود و کمتر شناخته شده آن ها روبرو می شویم. در مورد خانه هایی کـــه در نقشه سلبریتی های هالیوود می توانید بیابید حرف نمی زنیم، بلکـــه منظور ما عمارت ها و قصرهایی اســت کـــه ثروتمندترین مردان و زنان روی کره زمین مالکیت آن ها را در اختیار دارند. البته همه می دانیم کـــه قصر باکینگهام یکی از گرانقیمت ترین خانه های جهان اســت کـــه خاندان سلطنتی شناخته شده بریتانیا در آن سکونت دارند. اما از آنجایی کـــه این خانواده مالکیت قصر باکینگهام را در اختیار ندارند و برای آن هزینه ای پرداخت نکرده و نمی کنند، در این فهرست جایی ندارد. با این وجود شرط می بندیم کـــه اسم افرادی مانند ایرا رنرت، اولنا پینچوک، لیلی سافرا یا جان آلفرد پاولسون به عنوان مالکان گرانقیمت ترین خانه های جهان را نشنیده اید. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با ۱۰ مورد از گرانقیمت ترین خانه های جهان آشنا کنیم.

   

  ۱۰— عمارت Fleur de Lys، بورلی هیلز، کالیفرنیا

  ارزش: ۱۲۵ میلیون دلار

  10 گران قیمت ترین خانه های جهان در سال 2021

  مایکل میلکن، بنیانگذار سبک سرمایه گذاری موسوم به «junk bond» قیمت ۱۲۵ دلاری این عمارت ۱۲ خوابه با ۱۵ سرویس بهداشتی کـــه قبلاً به دیوید و سوزان سپرستین تعلق داشت را به صورت نقد پرداخت کرد. سپرستین ها این خانه را در سال ۲۰۰۲ ساخته و برای ساخت آن از قلعه Vaux le Vicomte در فرانسه الهام گرفته بودند. بعدها این خانه مرمت و نوسازی شده اما مالکان بعد از جدایی شان آن را ترک کرده و به فروش گذاشتند. این خانه همچنین دارای یک کتابخانه دو طبقه، یک زیرزمین ۳٫۰۰۰ فوت مربعی برای نگهداری شراب، یک اتاق رقص باله، اتاق مخصوص نگهداری کارد و چنگال و یک آشپزخانه تجاری اســت. از دیگر امکانات این عمارت مجلل می توان به چند زمین تنیس، یک اســتخر و یک مرکز آب درمانی اشاره کرد. بخش هایی از فیلم «زنبور سبز» (The Green Hornet) و سریال «Big Shots» در این عمارت فیلم برداری شده و کمپانی اتومبیل سازی آئودی در آگهی تبلیغاتی Super Bowl خود در سال ۲۰۰۸ نیز از این عمارت اســتفاده کرد.

   

  ۹— عمارت Seven the Pinnacle، بیگ اسکای، مونتانا

  ارزش: ۱۵۵ میلیون دلار

  10 گران قیمت ترین خانه های جهان در سال 2021

  کلوب یلو اســتون یک مجموعه گلف و اسکی خصوصی برای افراد بسیار ثروتمند اســت و عمارت Seven the Pinnacle بزرگ ترین ملک آن حوالی به شمار می آید. این خانه ۱۰ تختخوابه دارای سیستم گرمایشی کف اتاق، یک سالن ورزشی، زیرزمین، اســتخرهای متعدد و البته یک تله کابین به سمت مناطق برفی اســت. تیم بلیکسث، توسعه دهنده املاک و تاجر الوار مالک این عمارت اســت کـــه همراه با همسرش ادرا در آن زندگی می کرد و کلوب یلو اســتون را تاسیس کرد. در سال های اخیر این کلوب دچار ورشکستگی شده و مالک نیز از همسرش جدا شده اســت. بدین ترتیب مقدار ثروت این میلیاردر سابق کاهش چشمگیری داشته اســت.

   

  ۸— عمارت Palazzo di Amore، بورلی هیلز، کالیفرنیا

  ارزش: ۱۹۵ میلیون دلار

  10 گران قیمت ترین خانه های جهان در سال 2021

  جف گرین، کارآفرین مشهور عرصه املاک مالک عمارت ۵۳٫۰۰۰ فوت مربعی Palazzo di Amore به سبک خانه های مدیترانه ای اســت کـــه دارای ۱۲ اتاق خواب و ۲۳ سرویس بهداشتی اســت. همچنین یک سالن رقص باله، یک سالن نمایش، چندین اســتخر شنا، چندین زمین تنیس، یک سالن بولینگ، اســتخرهای آینه ای، چندین آبشار و یک گاراژ با گنجایش ۱۷ خودرو از دیگر امکانات این عمارت هستند. یک تاکستان بسیار بزرگ نیز از دیگر امکانات این عمارت اســت. سالن رقص باله و سالن رقص عمومی این عمارت بخشی از یک مجموعه تفریحی سرگرمی ۱۵٫۰۰۰ فوت مربعی اســت کـــه گنجایش ۱٫۰۰۰ مهمان را دارد.

   

  ۷— عمارت مانالاپان، مانالاپان، فلوریدا

  ارزش: ۱۹۵ میلیون دلار

  10 گران قیمت ترین خانه های جهان در سال 2021

  عمارت مانالاپان در دهه ۱۹۴۰ ساخته شده و برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ توسط خانواده Ziff به فروش گذاشته شد. این خانه در قرن بیستم میلادی به گلوریا گینس تعلق داشت و در انتهای جنوبی فلوریدا در جزیره ای بین پالم بیچ و دلری بیچ واقع شده اســت. عمارت مانالاپان از ۶۳٫۰۰۰ فوت مربع خانه اصلی با ۳۳ اتاق خواب و ۴۷ سرویس بهداشتی تشکیل شده اســت. این عمارت بسیار بزرگ در زمینی به مساحت ۱۵ هکتار با ۱٫۲۰۰ فوت خط ساحلی ساخته شده اســت. علیرغم اینکـــه این عمارت یک سال و نیم پیش به فروش گذاشته شده بود هنوز خریداری برای آن پیدا نشده اســت.

   

  ۶—عمارت هولمبی هیلز مانور، لس آنجلس، کالیفرنیا

  ارزش: ۲۰۰ میلیون دلار

  10 گران قیمت ترین خانه های جهان در سال 2021

  این عمارتدر ابتدا در سال ۱۹۸۸ برای آرون اسپلینگ، تهیه کننده مشهور تلویزیونی و همسرش، کندی، ساخته شد کـــه دارای ۱۲۲ اتاق اســت و اکنون در اختیار پترا اســتانت، دختر برنی اکلستون، میلیاردر سرشناس عرصه فرمول یک قرار دارد. اســتانت در سال ۲۰۱۱ مبلغ ۸۵ میلیون دلار نقد برای این خانه پرداخته و در سال ۲۰۱۴ با قیمت ۱۵۰ میلیون دلار قصد فروش آن را کرد. قیمت این ملک در سال ۲۰۱۶ حدود ۲۰۰ میلیون دلار تعیین شده اســت. عمارت هولمبی هیلز به مساحت ۵۷٫۰۰۰ فوت مربع دارای ۱۴ اتاق خواب و ۲۷ سرویس بهداشتی اســت. از دیگر امکانات این عمارت می توان به یک سالن بولینگ، سالن ورزشی، زمین تنیس، اســتخر و پارکینگ برای ۱۰۰ خودرو اشاره کرد. کندی اسپلینگ از یکی از اتاق های این عمارت برای نگهداری کلکسیون عروسک هایی خود کـــه بیش از ۴۰۰ عروسک باارزش در خود داشت اســتفاده می کرد.

   

  ۵— عمارت الیسون اســتیت، وود ساید، کالیفرنیا

  ارزش: ۲۰۰ میلیون دلار

  10 گران قیمت ترین خانه های جهان در سال 2021

  لری الیسون، موسس کمپانی اوراکل، مالک یک مجموعه اقامتی ۲۳ هکتاری به سبک ژاپنی اســت کـــه دارای ۱۰ ساختمان، یک قهوه خانه، یک سونا، اســتخر ماهی کوی و یک دریاچه مصنوعی اســت. خانه اصلی این مجتمع دارای ۴ اتاق خواب و ۶ سرویس بهداشتی، یک آشپزخانه در فضای باز و چندین مکان برای درست کردن آتش اســت. ساخت این عمارت در سال ۲۰۰۴ و پس از ۹ سال طراحی و ساخت به پایان رسید. الیسون این عمارت را با الهام از یک قصر متعلق به امپراطور ژاپن در قرن شانزدهم میلادی ساخته اســت. الیسون با ثروت خالص ۵۲ میلیارد دلار سومین مرد ثروتمند در ایالات متحده و هشتمین ثروتمند در جهان اســت. با عمارت های مجلل و برخی جزایر کوچک خصوصی، بسیاری الیسون را مشتاق ترین خریدار خانه در جهان می دانند.

   

  ۴— باغ های کنزینگتون پالاس، لندن، انگلستان

  ارزش: ۲۲۲ میلیون دلار

  10 گران قیمت ترین خانه های جهان در سال 2021

  این عمارت ۵۵٫۰۰۰ فوت مربعی دارای ۱۲ اتاق خواب، اســتخر داخلی، حمام های ترکی و فضای پارکینگ کافی برای ۲۰ خودرو اســت. لاکشمی میتال، رییس و مدیر عامل کمپانی Arcelor Mittal کـــه بزرگ ترین تولید کننده فولاد جهان اســت مالک این عمارت و یکی از ۱۰۰ مرد ثروتمند هند اســت. به دلیل عدم اجازه دسترسی به این عمارت نمی توان از امکانات داخل آن صحبت کرد و مالکان کنونی آن، اطلاعات مربوط به مالک قبلی عمارت را نیز مخفی نگه داشته اند. گفته می شود کـــه میتال این خانه را برای پسرش، آدیتیا، خریداری کرده اســت.

   

  ۳—عمارت Bel—Air spec، بل ایر، کالیفرنیا

  ارزش: ۲۵۰ میلیون دلار

  10 گران قیمت ترین خانه های جهان در سال 2021

  این عمارت چهار طبقه، با مساحت ۳۸٫۰۰۰ فوت مربع و ۱۲ اتاق خواب، دارای ۲۱ سرویس بهداشتی، ۳ آشپزخانه، یک سالن بولینگ چهار قسمتی و یک سالن نمایش با تم جیمز باند اســت. بروس ماکوفسکی کـــه در زمینه طراحی عمارت های لوکس فعالیت دارد این خانه را طراحی کرده کـــه هنوز خریداری برای آن پیدا نشده اما او امیدوار اســت کـــه بزودی یک میلیاردر سرشناس برای خریدن آن پیشقدم شود. از دیگر امکانات این عمارت می توان به یک هلی کوپتر، یک خودرو مخصوص و مجموعه های هنری نفیس و البته ۷ خدمتکار فول تایم اشاره کرد.

   

  ۲—عمارت Villa Leopolda، کوت دی آزور، فرانسه

  ارزش: ۷۵۰ میلیون دلار

  10 گران قیمت ترین خانه های جهان در سال 2021

  لیلی سافرا، فعال خیریه برزیلی و بیوه ادموند سافرا، بانکدار لبنانی، مالک این عمارت بزرگ ۵۰ هکتاری اســت کـــه دارای اســتخر شنا، آشپزخانه در فضای باز، یک گلخانه در مقیاس تجاری و یک مهمانخانه بسیار بزرگ تر از عمارت های بزرگ اســت. لئوپولد دوم، پادشاه بلژیک، این عمارت را در سال ۱۹۰۲ ساخته و به عنوان هدیه به یکی از معشوقه های خود داد. از خانه اصلی این عمارت در ساخت فیلم «To Catch a Thief» ساخته آلفرد هیچکاک در سال ۱۹۵۵ اســتفاده شد کـــه دارای ۱۱ اتاق خواب و ۱۴ سرویس بهداشتی اســت. ادموند سافرا در سال ۱۹۸۸ این عمارت را خریداری کرده و پس از مرگش در سال ۱۹۹۹ آن را برای همسرش به جای گذاشت.

   

  ۱— عمارت آنتیلیا، بمبوی، هند

  ارزش: یک میلیارد دلار

  10 گران قیمت ترین خانه های جهان در سال 2021

  موکش آمبانی، ثروتمندترین مرد هند با ۲۳٫۶ میلیارد دلار ثروت خالص، مالک این عمارت بزرگ و بسیار مدرن اســت کـــه دارای ۲۷ طبقه با مساحت ۴۰۰٫۰۰۰ فوت مربع اســت. از امکانات این ساختمان مسکونی غول پیکر می توان به ۳ محل فرود هلی کوپتر و ۶ پارکینگ زیرزمینی با گنجایش ۱۶۸ خودرو اشاره کرد و آنچنان بزرگ اســت کـــه نگهداری از آن به ۶۰۰ نفر خدمتکار و دیگر پرسنل نیاز دارد. عمارت آنتیلیا در واقعی یک آسمانخراش ۵۵۰ فوتی اســت کـــه دارای ۹ آسانسور و ۱٫۷۸۸ اتاق، از جمله ۲۵۷ اتاق خواب اســت. از دیگر امکانات این عمارت می توان به یک مقبره، چندین باغ، یک سالن رقص باله و یک سینمای خانگی با گنجایش ۵۰ نفر اشاره کرد.

   

  منبع : روزیاتو

   

  مطالب بیشتر:

  گران و لاکچری ترین خانه های جهان و صاحبان آن ها

  گران ترین خانه های تهران در این مناطق +عکس و قیمت

   

   

  5/5 - (1 امتیاز)
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •