موفقیت و پیشرفت

10 عادت در زندگی که مانع راه پولدار شدن هستند

10 عادت در زندگی که مانع راه پولدار شدن هستند

10 عادت در زندگی که مانع راه پولدار شدن هستند

رسیدن به ثروت و پولدار شدن اگر طبق اصول درستی باشد،مطمئنا به موفقیت ختم خواهد شد،همه می دانند که افراد ولخرج نمی توانند مسیر موفقیت و رسیدن به پولدار شدن را طی کنند چون چیزی برای آن ها باقی نمی ماند که پس انداز کنند!پیش از این که بتوانید پولدار شدن را تجربه کنید باید یک استراتژی داشته باشید و بدانید به چه دلایلی تا به حال به این هدف نرسیده‌اید. در این‌جا ۱۰ دلیل آورده شـده اسـت که چرا آدم‌ها نمـی‌توانند میلیاردر بشوند و به آرزوی پولدار شدن خود دست پیدا کـنند.

 

۱۰ دلیل که چرا هنوز پولدار و میلیاردر نشده‌اید

بسیاری از آدم‌ها دیوانه وار می‌خواهند میلیاردر شوند، ولی چرا نمی شوند؟ با این‌که پول نمی‌تواند خوشبختی بخرد ولی می‌تواند یک زندگی بهتر،کم استرس‌تر، و رضایت‌ بخش‌تر را بخرد. با این وجود، پیش از این که بتوانید یک میلیاردر شوید باید یک استراتژی داشته باشـید و بدانید به چه دلایل تا به حال به این هدف نرسیـده‌اید.

 

۱.راهنما و مرشد ندارید که درست هدایتتان کند.

به گزارش نیک شو باید خودتان را به محاصره ی آدم‌های مثبت درآورید. مهم‌ترین چیز این است که شخصی را پیدا کنید که بتوانید به او اعتماد کنید و به شما کمک کند در مسیر درست گام بردارید.آدم‌هایی که به آنها اعتماد می‌کنید باید شما را به سوی موفقیت راهنمایی کنند. این یکی از مزیت‌هایی است که من قبلاً نداشته‌ام. من کاملاً خود آموخته‌ام، و به همین علت برنامه‌ی مشاوره‌ای خودم را ایجاد کرده‌ام تا آن را به دیگران بدهم.

 

۲.دوست ندارید چیزی را قربانی کنید.

شما واقعاً نمی‌توانید کیکی را داشته باشید و بخورید، بدون این که چیزهایی را به ازای آن فدا یا قربانی کنید. اگر نمی‌توانید به ازای تمرکز بر شغل‌تان، چیزهایی مثل رفیق بازی یا بیرون رفتن یا شرکت در جشن‌ها را قربانی کنید، هرگز به موفقیت مالی که به دنبال اش هستید نخواهید رسید.

 

۳.از شکست می‌ترسید.

شما شکست خواهید خورد، مرتکب اشتباه خواهید شد، و نیاز دارید بیاموزید از آن شکست‌ها بگذرید و خلاص شوید. اگر از شکست بترسید، هرگز بر آن غلبه نخواهید کرد.

 

۴.هدف شما روشن نیست، به همین دلیل اقدامات شما روشن نیست.

اگر هدف صریح و روشنی در ذهن‌تان و نیز گام‌های اجرایی روشن برای رسیدن به آن هدف ندارید، هرگز یک میلیاردر نخواهید شد. وقت بگذارید و برنامه‌ریزی کنید و آن را بدرستی اجرا کنید.

 

۵.فکر می‌کنید آدم‌های دیگر می‌توانند موفق شوند ولی خودتان نمی‌توانید.

برای پولدار شدن باور داشته باشید می‌توانید موفق شوید. خودتان را به عنوان مرد یا زنی موفق تجسم کنید که روزی به او غبطه می‌خوردید. اگر خودتان را به عنوان میلیاردر موفق تجسم کنید، و حقیقتاً باور داشته باشید این اتفاق می‌تواند رخ بدهد، یک گام به هدف‌تان نزدیک‌تر هستید.

 

۶.فکر می‌کنید سوابق تحصیلی گذشته یا مکان شما مانع موفقیت‌تان است.

هیچ چیز نمی‌تواند شما را از رسیدن به موفقیت بازدارد. این جمله را تکرار کنید: هیچ چیز نمی‌تواند مرا از رسیدن به موفقیت باز دارد.

 

۷. از اینترنت استفاده نمی‌کنید.

اینترنت جهان را تغییر داده است و کماکان نیز تغییر خواهد داد. اگر از آن استفاده نمی‌کنید، نمی‌توانید از مزیت یکی از قدرتمندترین ابزارهای پول‌سازی عصر ما برخوردارشوید.

 

۸.توجیه می‌کنید که پول نمی‌تواند خوشبختی بخرد و فراموش می‌کنید که می‌تواند آزادی بخرد.

پول بلیط شما برای آزادی است. به همین خاطر بیشتر آدم‌های جهان آن را می‌خواهند. آزادی می‌تواند به خوشبختی بینجامد. برای یافتن انگیزه‌تان روی آزادی تمرکزی ‌کنید که آن را با پول می‌‌‌‌‌‌توانید بخرید.

 

۹.با جمع نادرستی می‌پرید.

برای پولدار شدن آدم‌های دور و بر شما باید سیستم پشتیبان شما باشند. آنها باید آدم‌هایی باشند که همیشه و در همه حال برای کمک به شما حاضرند، و شما را تشویق می‌کنند و مثبت و متمرکز نگه می‌دارند. جمع دوستان و خانواده‌تان نباید به هیچ وجهی بی‌توجه یا منفی باشند. اگر هستند، وقت آن است که جمعی جدید پیدا کنید.

 

۱۰.به جای ساختن مجموعه‌ای از مهارت‌ها به دنبال شانس و برنده‌شدن در قرعه‌کشی هستید.

برای پولدار شدن ساختن مجموعه‌ی مهارت‌ها و دانش‌ها در بلندمدت بهتر است. مطمئناً وقت بیش‌تر و کار بیش‌تر را می‌طلبد ولی می‌تواند شما را به موفقیت بلندمدت که مطلوب و خواسته‌ی شما است برساند.این دلایل را به ذهن بسپارید وقتی می‌خواهید برای هدف حرفه‌ای بعدی‌تان کارکنید، در وهله‌ی اول خواهید دید اگر این دلایل را کنار بگذارید و به جای آنها در مسیرتان به سوی میلیاردر شدن قرار بگیرید چقدر توانمند و قابل هستید.

 

 

3/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا