نکات انتخاب همسر

10 خصوصیت زنانه که مردان را جذب و عاشق می کند

10 خصوصیت زنانه که مردان را جذب و عاشق می کند

10 خصوصیت زنانه که مردان را جذب و عاشق می کند

مردان عاشق برخی از خصوصیات زنانه هستند، اما شاید خانم ها از آن خبر نداشته بـاشند. اگر بدانید که کدام کارها می تواند یک مرد را جذب و عاشق شما کند بـاید همین امروز دست به کار شوید و برای ایجاد رابطه یا تدام رابطه عاشقانه بـا شریک زندگی خود عمل کنید.

 

خصوصیات خانم ها

زیبـایی بدون شک مهم اســـت، اما همه‌چیز نیست. دختری که خیلی خوش سیما نیست بـاز هم میتواند مردان عاشق زیادی داشته‌ بـاشد. راز جذب مردان فقط زیبـا بودن نیست، چون قطعا مستلزم چیزهای بیشتری اســـت.

 

۱۰ خصوصیت خانم ها که آقایان را عاشق و شیدا میکند

۱. بـا دیگران مهربـان بـاشید

به گزارش نیک شو، نیازی به گفتن نیست که این خیلی مــهم اســـت. بـا همه مودبـانه صحبت کنید و بـا دیگران گرم و صمیمی بـاشید. این نه فقط برای تحت تاثیر قرار دادن مردتان، بلکه به خاطر بشریت مهم اســـت. این ۱۰ خصوصیت خانم ها قطعا مرد محبوب‌تان را وادار میکند شما را بیش‌تر جدی بگیرد و ممکن اســـت حتی عاشق‌تان شود.

 

۲. عطری وسوسه‌کننده

وقتی بـا یک آغوش از او خداحافظی می‌کنید، اجازه بدهید عطرتان به نفع شما کار کند. مردها عاشق این هستند که نامزدشان بوی فوق‌العاده‌ای داشته‌بـاشد. عطر را به مچ دست‌ها، اطراف گردن، پشت گوش، و روی اســـتخوان ترقوه بزنید تا مطمئن شوید عطرتان ماندگار اســـت.میتوانید در مناسبت‌های مختلف از عطرهای مختلف اســـتفاده کنید. عطرهای متنوعی بخرید و ببینید کدام‌یک برایتان بهترین نتیجه را دارد. خوش‌بختانه مجبور نیستید برای خریدن‌شان از خانه بیرون بروید. بـا وجود چند فروشگاه الکترونیکی عطر، میتوانید به‌صورت برخط عطرهای فوق‌العاده‌ای بخرید.

 

۳. هوش هیجانی بـالا(ای‌کیو)

بعنوان یک دختر، اغلب از شما انتظار میرود هیجان‌های عمیقی داشته‌بـاشید. اما معنی‌اش به هیچ وجه این نیست که هر وقت داســـتان غم‌انگیزی شنیدید چشم‌های‌تان را پر از اشک کنید.یک خانم بـا هوش هیجانی بـالا(که به آن ای‌کیو هم گفته می‌شود) می‌تواند هر زمان که مردش به انگیزه نیاز دارد او را تشویق کند و برای‌اش الهام‌بخش بـاشد. این خانم به جای این‌که داســـتان‌های غم‌انگیز غیرضروری خلق کند، در زمان مناسب جملات مناسبی می‌گوید.

 

۴. زیاد لبخند بزنید(البته نه غیرضروری)

مردها دیوانه‌ی لبخند یک دختر هستند. لبخندتان بـاید واقعی و شیرین بـاشد. در غیر این‌صورت به زور لبخند نزنید، شاید مردتان فکر کند غیرعادی هستید. هم‌چنین، وقتی بـا او هستید، تمام توجه‌تان را به او بدهید و به جوک‌های‌اش بخندید. نشان بدهید از بودن بـا او خوشحال هستید. او بقیه‌ی کارها را انجام می‌دهد.

 

۵. بـا او بحث کنید و کم نیاورید

یک دختر جذاب کم‌عقل فقط چند ساعت جالب اســـت. بیش‌تر مردها دختری را می‌خواهند که از امور جهان آگاهی داشته‌بـاشد و بـا آنها منطقی بحث کند. مردان واقعی عاشق این هستند که به آنها نشان دهید آی‌کیوی بـالایی دارید.

 

۶. بـازیگوش بـاشید

یک دختر بـازیگوش به آسانی می‌تواند یک مرد را به شور و هیجان بیاورد. خیلی نزدیک به او نشستن می‌تواند گاهی به سود شما بـاشد. یاد بگیرید چگونه یک مرد را به شیوه‌ای نه‌چندان آشکار دست بیندازید. نوازش‌های غیرجنسی این پیام را می‌فرستند: “من عاشق بـا تو بودن هستم، و دوستت دارم.”

 

۷. قضاوت نکنید

اگر چیزی را درمورد فرد محبوب‌تان دوست ندارید، میتوانید نظرتان را صادقانه بـا او درمیان بگذارید. در عین حال، به خاطر آن موضوع به او اهانت نکنید و آن را تبدیل به یک مشکل نکنید. داشتن نظر و عقیده خوب اســـت اما بی‌ادب و منفی‌بـاف بودن پسندیده نیست.

 

۸. نشان ندهید تمام توجه‌تان فقط مال او اســـت

حتی اگر او را خیلی می‌خواهید، بگذارید برای شما سخت تلاش کند. بیش از حد سعی نکنید مردتان را خشنود کنید، چون در این‌صورت شما را مسلما برای خودش می‌داند. بـا او وقت بگذرانید و قبل از این‌که به او ابراز عشق کنید مطمئن شوید او هم دارد به شما علاقه‌مند می‌شود. این‌که بدانید چگونه توجه یک مرد را به خودتان جلب کنید به‌طور شگفت‌انگیزی به نفع‌تان خواهدبود.

 

۹. بـاید به چیزی خیلی اشتیاق داشته‌بـاشید

داشتن یک سرگرمی و اشتیاق زیاد به آن مردها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. دخترانی که سرگرمی‌هایی مانند موج‌سواری، گلف، و رانندگی دارند واقعا مردان را دیوانه‌ی خودشان می‌کنند. آن بـاور رایج که “مردها سرگرمی‌ها را ایجاد می‌کنند، زنان روابط را ایجاد می‌کنند” دیگر درست نیست

 

10. سلیقه‌ی لبـاس پوشیدن‌تان

مردها عاشق خانم هایی هستند که تمیز و مرتب هستند، پس از این موضوع نهایت اســـتفاده را بکنید. اغلب دخترها سردرگم می‌شوند که برای قرارشان چه لبـاسی بپوشند که مردشان نتواند در برابر ستایش و تحسین آنها مقاومت کند، . هر وقت بـا او هستید چیزی بپوشید که زیبـا و چشم‌نواز بـاشد و بـا پوشیدن آن فوق‌العاده شوید.دختری که در لبـاس پوشیدن خوش‌سلیقه بـاشد می‌داند چگونه زیبـا و در عین حال عادی به نظر برسد. این بـاور رایج که کسی که عاشق‌ات بـاشد تو را قضاوت نمیکند همیشه درست نیست. اگر مرد شما نامرتب لبـاس بپوشد، احساس ناامیدی نمی‌کنید؟

 

 

2.4/5 - (51 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا