پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • 10 برترین فیلم ها که رویایی از موفقیت هستند

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  10 برترین فیلم ها کـــه رویایی از موفقیت هستند

  رسیدن به آرزوی موفقیت می تواند بسیار شیرین باشد و این مورد در دنیای سینما در برخی از فیلم های سینمایی به زیبایی به تصویر کشیده شده کـــه در ادامه 10 مورد از آن ها را به شما معرفی خواهیم نمود. همه تجربه دیدن فیلم‌های مختلف را داشته ایم. اکثر ما بعد از مشاهده فیلم خود را جای شخصیت اصلی فیلم ميگذاریم و با آن همزاد پنداری ميکنیم. فیلم‌های موفقیت، توانایی الهام بخشیدن و تأثیر بر تصمیمات ما در مورد زندگی را دارند.

   

  ما همه با کار‌های وودی آلن، جیمز کامرون و کوئنتین تارانتینو آشنا هستیم. این سه نفر جزو نویسندگان و مدیرانی هستند کـــه ميدانند چگونه مخاطبان را تحت تأثیر قرار دهند. گاهی اوقات فیلم‌های موفقیت ميتوانند پل انگیزشی ما برای رسیدن به موفقیت باشند.

   

  ۱. Fight Club: ماده گرایی و جدایی

  10 برترین فیلم ها که رویایی از موفقیت هستند

  «شما نباید خود را بیش از حد درگیر کار کنید. شما کیف پول نیستید. شما عابر بانک نیستید. شما یک فرد رازآلود و زیبا نیستید.» تایلر دوند.

   

  Fight Club فیلمی کـــه است کـــه در زمینه موفقیت چند درس اساسی به شما ميدهد. با این حال، یکی از بزرگترین درس‌هایی کـــه ما از این فیلم ميتوانیم بگیریم، ماتریالیسم و جدایی عاطفی است.

   

  با توجه به گفته‌های «تایلر دوند» Fight Club درباره رهاسازی خود از شر زندگی مدرن است، کـــه باعث موفقیت شما خواهد شد. در این حالت خطر مرگ و ابتلا به بیماری‌های مختلف در شما کاهش پیدا ميکند. Fight Club همچنین از جمله فیلم‌های موفقیت است کـــه ميتوان آن را بار‌ها تماشا کرد و هر بار چیز جدیدی از آن آموخت.

   

  ۲. Pumping Iron: اعتماد به نفس و اعتقاد به خود

  10 برترین فیلم ها که رویایی از موفقیت هستند

  «من همیشه افراد بسیار قدرتمند، دیکتاتور‌ها و موارد مشابه آن را درک ميکنم. من همیشه تحت تأثیر افرادی قرار گرفته ام کـــه ميتوانستند نام خود را برای صد‌ها سال ماندگار کنند؛ مانند عیسی مسیح» آرنولد شوارتزنگر.

   

  Pumping Iron فقط یک فیلم ساده نیست. در واقع این فیلم مخصوص کسانی است کـــه به ایجاد یک اعتقاد قوی و اراده‌ای راسخ در خود تمایل دارند. آرنولد شوارتزنگر، ذهنیت، نگرش و اعتقادات شخصی خود را در این فیلم مستند و کلاسیک با دیگران به اشتراک ميگذارد. بی تردید Pumping Iron یکی از فیلم‌های موفقیت است کـــه به شدت الهام بخش شما خواهد بود.

   

  ۳. The Secret: نگرش مثبت

  10 برترین فیلم ها که رویایی از موفقیت هستند

  «به جای تمرکز بر مشکلات جهان، توجه و انرژی خود را بر اعتماد، عشق، آموزش و صلح بگذارید».

   

  The Secret یک فیلم بر اساس قانون جذب است. همچنین این فیلم به صورت کتاب نیز منتشر شده و در دسترس همگان قرار دارد. با این کـــه افراد بسیاری در مورد قانون جذب تردید دارند، اما این فیلم فلسفه‌ای بسیار مثبت را برای زندگی به تصویر ميکشد.

   

  یکی از اهداف اصلی این فیلم کمک به زندگی بهتر با تغییر نگرش ذهنی شما است؛ بنابراین برای هر کسی کـــه به دنبال الهام و انگیزه است، The Secret یک فیلم فوق العاده خواهد بود.

   

  ۴. The Social Network: حق

  10 برترین فیلم ها که رویایی از موفقیت هستند

  «یک پسر بچه کـــه صندلی زیبا ميسازد، به هیچ عنوان به افراد دیگری کـــه این کار را انجام ميدهند، بدهکار نیست».

   

  همه باید با فیلم The Social Network، موفقیت فیس بوک و مارک زاکربرگ آشنا شوند.

   

  The Social Network فیلمی است کـــه باعث الهام بخشی هر فردی ميشود کـــه به راستی شایسته موفق شدن است. همچنین برخی از معایبی را کـــه موفقیت ميتواند در بر داشته باشد در این فیلم به نمایش درآمده است.

   

  ۵. Yes Man: فرصت

  10 برترین فیلم ها که رویایی از موفقیت هستند

  «بله! چیزی کـــه ميخواهی را یک میلیون بار تکرار کن»

   

  Yes Man یک فیلم سرگرم کننده است کـــه هرکس آن را ببنید خوشش ميآید. جیم کری نقش کارل آلن را بازی ميکند کـــه یک زندگی غیر معمولی دارد. او در یک سمینار به نام Yes شرکت ميکند و پس از آن زندگی اش به طرز جالبی تغییر شکل ميدهد. این فیلم شما را با تمام فرصت‌هایی کـــه ممکن است با نه گفتن از دست بدهید، آشنا ميکند.

   

  ۶. Limitless: انجام کار‌ها

  10 برترین فیلم ها که رویایی از موفقیت هستند

  «من در همه حالی ميدانم کـــه باید چه کاری انجام دهم، همچنین چگونگی انجام دادن آن‌ها را نیز بلد هستم.»

   

  بردلی کوپر در نقش ادی مورا در این فیلم بازی ميکند. یک روز ادی با خوردن یک داروی جدید آینده زندگی خود را ميبیند. Limitless یکی از فیلم‌های موفقیت است کـــه حتی ميتواند به افرادی کـــه به مصرف دارو‌های خاص اعتیاد دارند، نیز کمک کند. شما ميتوانید با تماشای این فیلم به تمامی کار‌هایی کـــه در زندگی انجام داده اید، فکر کنید.

   

  این مورد جزو فیلم‌های موفقیتی است کـــه مطمئنا شما را به انجام برخی اقدامات وادار ميکند کـــه ميتواند نتایج مثبتی در زندگی تان بگذارد.

   

  ۷. The Wolf Of Wall Street: زندگی و رفاه

  10 برترین فیلم ها که رویایی از موفقیت هستند

  «اجازه بدهید چیزی را به شما بگویم. فقر هیچ مزیتی ندارد. من یک مرد ضعیف و یک مرد ثروتمند هستم. من هر روز بین این دو گزینه ثروت را انتخاب ميکنم.»

   

  این فیلم بر اساس داستان واقعی «جردن بلفورت» ساخته شده است و نشان دهنده چیز‌هایی است کـــه شما به هیچ عنوان نميتوانید آن‌ها را با پول بخرید. تمامی کسانی کـــه این فیلم را تماشا کرده اند، به شدت تحت تاثیر قرار گرفته اند. The Wolf Of Wall Street فیلمی است کـــه باعث ميشود شما زندگی خود را دوباره ارزیابی کنید و به دنبال چیز‌های جالبی بگردید.

   

  ۸. The Words: کار خود را انجام دهید

  10 برترین فیلم ها که رویایی از موفقیت هستند

  «در برخی موارد، شما باید بین زندگی واقعی و افسانه‌ها یکی را انتخاب کنید. این دو بسیار نزدیک هستند، اما هرگز یکدیگر را لمس نميکنند.»

   

  یکی دیگر از فیلم‌های بردلی کوپر فیلم The Words است کـــه در نقش یک نویسنده بازی ميکند. The Words نشان ميدهد کـــه چگونه موفقیت ميتواند، دشوار باشد و باعث شود کـــه شما مجبور شوید کـــه برخی از افراد یا برخی از کار‌ها را کنار بگذارید.

   

  این فیلم به شما القا ميکند کـــه تنها کسی کـــه مسئول کارهایتان است خود شما هستید و باید بهترین کار‌ها را با داشته‌های خود انجام دهید.

   

  ۹. In Pursuit Of Happyness

  10 برترین فیلم ها که رویایی از موفقیت هستند

  «اجازه ندهید هیچ گاه کسی به شما بگوید کـــه هرگز نميتوانید کاری را انجام دهید. شما باید برای خود رویا‌هایی داشته باشید و از آن‌ها محافظت کنید. مردم اگر نتوانند کاری را انجام دهند به شما نیز ميگویند کـــه از پس انجامش بر نميآیید. اگر چیزی را ميخواهید باید به دستش آورید.»

   

  In Pursuit Of Happyness فیلم زیبایی است کـــه تقریبا اشک شما را در ميآورد. ویل اسمیت در این فیلم به عنوان یک فروشنده کـــه با یک مشکل مالی بزرگ مواجه شده است، به ایفای نقش ميپردازد.

   

  این فیلم نشان ميدهد کـــه چرا شما هرگز نباید خودتان را ببازید و اجازه ندهید کـــه رویاهایتان نابود شود. این فیلم جزو فیلم‌های موفقیت درجه یک است.

   

  ۱۰. Good Will Hunting

  10 برترین فیلم ها که رویایی از موفقیت هستند

  «فکر ميکنم اولین چیزی کـــه در مورد زندگی خود ميتوانم بگویم، چگونگی احساساتم است. من در مورد کار‌هایی کـــه نميتوانم انجام دهم گریه نميکنم؛ زیرا گاهی به راحتی ميتوانم آن‌ها را یاد بگیرم.»

   

  Good Will Hunting یک فیلم خوب است کـــه حاوی مکالمات ارزشمند بین شخصیت‌های مت دیمون و رابین ویلیامز ميباشد. دیدن این فیلم برای کسانی کـــه استعداد دارند، ولی موفق نميشوند ضروری است. این فیلم مطمئنا الهام بخش شما خواهد بود و مسیر درست را نشانتان ميدهد.

   

   

  مطالب بیشتر:

  معرفی ۲۰ فیلم برتر از نظر تماشاگران عادی سینما

  ۱۶ بهترین فیلم های لئوناردو دیکاپریو کـــه باید ببینید

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •