دانستنی های جنسی

جذاب نگه داشتن رابطه جنسی همسران بعد از ازدواج

جذاب نگه داشتن رابطه جنسی همسران بعد از ازدواج

جذاب نگه داشتن رابطه جنسی همسران بعد از ازدواج

بیشتر زن و شوهرها اذعان می کنند که پس از مدتی از ازدواجشان رابطه جنسی روبه سردی و تکراری شدن می رود که باعث ناراحتی شان می شود. هر کسی که سالیان سال است در کنار همسرش زندگی می کند حتما به یاد دارد آن اوایل رابطه جنسی شان چقدر هیجان انگیز بود، ولی حقیقت این است که برای بسیاری از زن و شوهرها این تب و تاب به مرور فروکش می کند. تحقیقات نشان داده زن و شوهرها در ۱۲ ماه ابتدایی رابطه بسیار مشتاق نشان می دهند و بعد از یک سال چرخه رابطه سیری طبیعی به خود می گیرد.

 

در برابر یادگرفتن چیزهای جدید باز باشید

یک چیز است که هیجان رابطه جنسی را بیش از هر چیز دیگر بالا نگه می دارد: کنجکاوی. باید درباره همسر خود کنجکاو بمانیم و با خود نگوییم، خب بعد از این مدت دیگر کاملا میشناسمش. به خاطر داشته باشید میل جنسی همگام با خودتان رشد می کند و تغییر شکل می دهد. همانطور که با گذر زمان ذهنتان تغییر می کند، بدنتان نیز تغییر شکل می دهد.

 

رابطه جنسی تنها زمانی خسته کننده می شود که دست از یادگیری و نوآوری بردارید. زن و شوهرهای موفق انرژی تاز به رابطه خود تزریق می کنند، رابطه جنسی چیزی نیست که یکنواخت انجام بشود باید خلاق باشید.

 

رابطه جنسی عالی فراتر از اتاق خواب است

رابطه جنسی قوی تاثیرش روی زندگی بیش از اتاق خواب است، وقتی از رایطه جنسی مان لذت می بریم انرژی بیشتری داریم، خلاق تریم، احساس سرزندگی و سلامت می کنیم، وقتی به این قسمت از زندگی خود رسیدگی کنید و زنده نگهش دارید می توانید روی قسمت های دیگر زندگی تان نیز تاثیرات مثبتش را ببینید.

 

گفتگو کنید، گفتگو کنید، گفتگو کنید

برای خیلی از زن و شوهرها ممکن است در اوایل رابطه خیلی سخت باشد که به یکدیگر بگویند از نظر جنسی واقعا به چه چیزی احتیاج دارند، متاسفانه خیلی ها از صحبت درباره رابطه جنسی با شریک خود هراس دارند. صبحت درباره این موضوع می تواند رابطه بین هر دو طرف را باز کند.

 

تحقیقات نشان داده گفتگو زن و شوهرها درباره رابطه جنسی و بیان امیال خود می تواند تاثیری مثبت روی میزان رضایت دو طرف از نزدیکی داشته باشد. باید بیاموزید که راجب امیال خود با یکدیگر صحبت کنید، وقتی این گفتگو کاملا صادقانه و در جهت بهبود انجام بگیرد تاثیرش را در رابطه به وضوح خواهید دید.

 

زمان با خود ارتباطی عمیق تر می آورد

بعضی از زن و شوهرها با گذشت زمان و کمتر شدن رابطه جنسی فکر می کنند احساساتشان در حال محو شدن است و گویا چیزی در این میان ایراد دارد. ولی حقیقت این است که در حال وارد شدن به فاز جدیدی از ربطه هستید، زن و شوهرهای باهوش به جای اینکه وحشت کنند از این نزدیکی استفاده می کنند:

 

تا بتوانند به سطوح عمیق تری از صمیمیت دست پیدا کنند که در آغاز امکان رسیدن به آن نبوده. به عبارت دیگر با اینکه رابطه در آغاز بسیار جالب و پر آب و تاب است ولی با گذشت زمان جنبه های بهتری نیز می تواند پیدا کند.

 

همه چیز را درباره هم می فهمید و این نشانه خوبی است

بعد از اینکه مدتی از زندگی مشترک می گذرد، همسر تان همه چیز های عجیب و غریب را در موردتان می داند، چهره تان هنگام رابطه را دیده و آنقدر شما را عریان دیده که نمی توانید بشمارید! حدس بزنید این چه معنایی می دهد؟ وقتی همچنان با شما رابطه برقرار می کند به این معنا که تمام و کمال قبولتان دارد.

 

به این معنا که نباید درباره چیزی نگران یا خجالت زده باشید. ممکن است در اوایل زن و شوهرها درباره قضاوت یا واکنش طرف مقابل درباره خود نگران باشند ولی با گذشت زمان عمیق تر شدن رابطه بین دو طرف دیگر جایی برای نگرانی نیست.

 

تمرین تکمیل کننده است

در آغاز رابطه جنسی مسلما فوق العاده هیجان انگیز و جادویی خواهد بود. ولی واقعیت این است که مدتی طول می کشد تا یاد بگیرید شریکتان را چگونه به وجد بیاورید. با گذشت زمان بدن شخص مقابل را به روش های متفاوت خواهید شناخت. تنها در یک رابطه بلند مدت است که می توانید همه نقاط حساس یکدیگر را شناسایی کنید.

 

به اشتراک گذاشتن فانتزی ها با یکدیگر

باز و رک بودن با همسر بعد از گذشت زمان امکان پذیر می شود. در واقع زن و شوهرها در آغاز قادر به انجام این کار نیستند و بعد از گذشت مدتی و قوت گرفتن اعتماد بنفس و صداقت بینشان می توانند فانتزی هایشان را به یکدیگر بگویند. این کار می تواند ابعاد جدیدی از رابطه را بین هر دو طرف باز کند.

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا