زناشویی

کیا تو دوران عقد رابطه داشتن؟ رابطه کامل و مالشی

کیا تو دوران عقد رابطه داشتن؟ رابطه کامل و مالشی

کیا تو دوران عقد رابطه داشتن؟ رابطه کامل و مالشی

داشتن رابطه جنسی در دوران عقد کار درستی است یا خیر؟ این سوال بسیاری از دختر خانم های باکره است که بعد از نامزدی و عقد معمولا به اصرار شوهر اقدام به داشتن رابطه جنسی کامل یا مالشی می کنند اما در دل آن ها ابهامات و سوالاتی وجود دارد. برای این که جواب سوال بالا را یکبار برای همیشه بدهیم نظر بیشتر دختر خانم ها درباره رابطه در دوران عقد را با هم مرور می کنیم:

 

کیا تو دوران عقد رابطه داشتن؟

کیا تو دوران عقد رابطه داشتن؟ رابطه کامل و مالشی

من داشتم و الان پشیمونم ، میخواستم دوران عقد جدا شم ولی چون پرده بکارت نداشتم موندم باهاش و ادامه دادم. اشتباه بزرگی کردم.

 

وقتی به هم محرم میشین و اسم ها تا شناسنامه رفته دیگه لزومی برای نگهداشتن میل جنسی نداره ، از هم لذت می بریم و رابطه کامل داریم.

 

من میخوام رابطه کامل همون شب اول باشه چون میخوام تو خاطرم بمونه تا اخر عمر ، خونه خودمون در آرامش و شب اول زندگی نه تو دوران نامزدی تو هر مکانی و با استرس.

 

من شب اول هجله برام به اون معنی نبود چون تو دوران عقد بکارتم رو از دست داده بودم. کاش نگه میداشتم برای شب اول.

 

من دوست ندارم رابطه کامل دوران عقد رو ، برای همین رابطه مقعدی داریم ، درسته درد داره اما چون دوستش دارم لذت می برم و بکارتمم سالم میمونه.

 

ما نتونستیم جلوی خودمون رو بگیریم ، چون نامزدم خونه و ویلا داره و میل جنسی هر دوتامون بالاست و مطمئن هستیم که میخوایم ادامه بدیم زندگی رو ، برای همین رابطه کامل داریم اونم اگر بشه هرشب و هر روز.

 

ما نه از جلو و نه از عقب رابطه نداریم چون خانواده ام حساس هستن روی این موارد و چند باری رابطه مالشی داشتیم با هم.

 

ما رابطه دهانی داریم فقط ، چون هم لذت می بریم هم تا شب اول زفاف قرار گذاشتیم من باکره بمونم.

 

اتفاقن اگه رابطه کامل باشه تو دوران عقد ، استرس و اضطراب نمیمونه برای شب عروسی ، بالاخره وقتی اسم طرف میزه تو شناسنامت شوهرته دیگه چه فرقی می‌کنه

 

من داشتم زمانی که نامزد بودیم هیچ مشکلی هم پیش نیومد تاثیر بدی هم نداشت که هیچ انگار بیشتر بهم وابسته شد

 

من م شوهرم اصرار داشت اونم تو چه جاهایی رابطه داشتیم خیلی بد بود خیلی یادم میفته از کارش بدم میاد اخه خانوادم اجازه نمیدادن و پنهانی رابطه داشتیم من لذتی نمیبردم چون تند تند بود و فقط خودش خودشو ارضا میکرد و یجورایی مجبورم میکرد باهاش رابطه داشته باشم خیلی دوران بدی بود

 

من رابطه کامل تو دوران عقد داشتم و باردارم شدم ، هيچ مشكلي نداره اما اگر خيالتون از همسر راحته و بهش اطمینان دارید ، اگر يه مورد كوچيكم ديدين رابطه كامل نداشته باشين چون ممکنه به جدایی بکشه.

کیا تو دوران عقد رابطه داشتن؟ رابطه کامل و مالشی

حالا که نظرات عموم دختر خانم ها درباره رابطه در دوران عقد را خواندیم باید برویم سراغ جواب اصلی ، آیا می توانیم در دوران عقد رابطه داشته باشیم یا خیر ، باید بگوییم که همه چیز بستگی به نوع رابطه شما دارد ، منظور از رابطه ، جنسی نیست ، بلکه عاطفی و تعهد به رابطه است و بخشی هم به علایق و اعتقادات بازمی گردد.

 

اگر مدت زمان زیادی است که نامزدتان را می شناسید و می دانید که هر دو به رابطه تان متعهد هستید و زندگی خوبی خواهید داشت ، می توانید رابطه جنسی داشته باشید ، این که رابطه کامل باشد یا خیر بستگی به خودتان دارد. آیا می خواهید رابطه کامل را با لذت اولین شب ازدواج با هم داشته باشید ، خب می توانید رابطه کامل را برای آن موقع بگذارید ، اما اگر برایتان مهم نیست و مکان مناسبی برای انجام این کار دارید می توانید رابطه را به صورت کامل داشته باشید.

 

اما اگر خانواده دختر بسیار محدود کننده هستند ، بهتر است یا اوضاع را درست کنید یا کلا در این دوران قید رابطه جنسی را بزنید چون هر دو شما تحت فشار خانواده قرار خواهید گرفت.

کیا تو دوران عقد رابطه داشتن؟ رابطه کامل و مالشی

اگر فرد غریبه ای که زیاد آشنایی با وی ندارید و هنوز اخلاق و رفتارش را نمی شناسید نامزد شما شده ، باید با احتیاط برخورد کنید ، شما هنوز در مرحله شناخت هستید و اگر رابطه جنسی نداشته باشید بهتر است ، ما در این مقاله به از دست رفتن باکرگی شما اهمیتی نمی دهیم و قضیه مهم چیز دیگری است ، وقتی شما رابطه کامل داشته باشید و بعد از شناخت کامل شخصیت طرف مقابل متوجه شوید که نمی توانید با وی زندگی کنید بنابراین باید به جدایی فکر کنید که داشتن رابطه جنسی در دوران عقد می تواند خاطره احساسی بدی در ذهن تان باقی بگذارد. بسیاری از خانم ها هستند که به دلیل رابطه جنسی کامل ، بعد از این که متوجه شدند طرف مقابل شان فردی نیست که می خواهند با وی زندگی کنند ، خودشان را مجبور می کنند با این فرد ازدواج کنند تنها به خاطر این که رابطه جنسی داشته اند!

 

داشتن و یا نداشتن رابطه را بهتر است از همان اول آشنایی با طرف مقابل تان مطرح کنید ، شاید خیلی از دختر خانم ها خجالت بکشند این مورد را مطرح کنند اما باید بدانید که رابطه بین زن و مرد همیشه همراه با رابطه جنسی است که اهمیت زیادی هم دارد ، بنابراین باید در مورد این موضوع مهم با هم حرف بزنید و به نتیجه مشترک برسید که آیا رابطه داشته باشید یا خیر ، اگر بله از چه نوعی؟ کامل ، مالشی ، دهانی ، سکس چت و . . .

 

بسیاری هم می خواهند رابطه کامل داشته باشند ، اما از بارداری می ترسند ، باید بگوییم که این مشکل به عدم اطلاع از راه های جلوگیری از بارداری مربوط می شود که هر زن و مردی امروزه باید با آن آشنایی داشته باشند. ما مقاله بسیار کاملی درباره روش های جلوگیری از بارداری تهیه کرده ایم که می توانید این مقاله را دنبال کنید:

 

بهترین روش جلوگیری از بارداری در اوایل ازدواج

جلوگیری از بارداری بعد از یک هفته

معرفی تمامی راه ها و ابزارها و داروهای جلوگیری از بارداری

بیایید از بارداری پیشگیری کنیم +راه های قطعی جلوگیری از بارداری

معرفی قرص های اورژانسی جلوگیری از بارداری +نحوه مصرف

 

 

3.3/5 - (7 امتیاز)

ali

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا