پزشکی و بهداشتی

کپسول هیرویت Hair-Vit مکمل عالی تقویت مو

کپسول هیرویت Hair Vit مکمل عالی تقویت مو

کپسول هیرویت Hair-Vit برای چی خوبه؟

امروزه بسیاری از افراد دچار ریز مو هستند و این موضوع برای آن ها بسیار نگران کننده اســت در این مقاله مي خواهیم کپسول هیرویت Hair-Vit را به شما معرفی کنیم .این دارو مواد مغذی موهای سر را تامين مي کند و به هر چی بیشتر تقویت و رشد موها کمک مي کند .در ادامه با ما همراه باشید .

 

همه افراد در معرض تغييراتي مانند ريزش و نازك شدن موها هستند. تغذيه ناكافي و عدم تامين ریزمغذی ها، اســترس، تغييرات هورموني و آلودگي هوا از جمله عواملي هستند كه ريزش و نازك شدن موها را بیشتر مي كنند. بهترين راه از ريزش و نازك شدن موها تغذيه متعادل مي باشد. زيرا موها جهت حفظ ساختمان و ضخامت خود به ويتامين ها، مواد معدني، اسيدهاي آمينه و ساير مواد مغذي در دوران هاي مختلف زندگي خود نياز دارند.

 

هر مو دارای یک قسمت بیرونی به نام ساقه اســت که از سطح پوست بیرون زده و قسمت داخلی آن که در داخل پوست قرار دارد فولیکول ناميده مي شود و چون بخش زنده مو همين فولیکول اســت هدف درمان های ریزش و تقویت قرار مي گیرد. یکی از مکمل هایی که برای درمان ریزش مو و تقویت مو ها بکار مي رود کپسول های ضد ریزش موی قرص هیرویت Hair-Vit هستند.

کپسول هیرویت Hair Vit مکمل عالی تقویت مو

هیرویت Hair-Vit برای درمان ریزش مو

 

این محصول طوری طراحی شده اســت که تمام مواد مغذی و مينرال­های ضروری برای رشد و تقویت مو را از طریق گردش خون به فولیکول موها مي رساند. از آنجاییکه که تأمين همه این مواد از طریق تغذیه طبیعی امکان پذیر نیست ما برای اطمينان از رسیدن همه این مواد ضروری به موها نیاز به مصرف مکمل های غذایی داریم که بهترین مکمل غذایی در زمينه درمان مشکل ریزش مو کپسول های هیرویت Hair-Vit هستند.

 

این مکمل ها غنی از ویتامين های B , مينرال ها ،زینک و فسفر و اسید های آمينه متیونین و سیستین و … اســت که همگی بطور مستقیم و غیر مستقیم به رشد و تقویت،ضخامت و درخشندگی رنگ موها کمک مي کنند و علاوه بر این اثر یکدیگر را تقویت مي کنند تا بهترین نتیجه برای حل مشکل ریزش مو حاصل شود.

 

قرص هیرویت برای مراقبت بهینه از موهای شما تهیه شده اســت و محتوی ضروری ترین ویتامين ها و مينرالها بوده و برای آقایان و خانم ها در هر سنی مناسب اســت. قرص های هیرویت فاقد هر گونه ماده نگهدارنده , طعم دهنده , گلوتن بوده و 100% گیاهی هستند . با مصرف یک کپسول هیرویت در وعده صبحانه ویتامين های موجود در این مکمل غذایی موهای شما را تغییر خواهند داد و شما پس از مدتی از اســتحکام، قطع ریزش و درخشندگی رنگ موهایتان شگفت زده خواهید شد .

کپسول هیرویت Hair Vit مکمل عالی تقویت مو

کپسول هیرویت Hair-Vit یک مکمل برای تغذیه مو

 

موارد مصرف کپسول هیر ویت Hair-Vit

جلوگیری از ریزش مو , تقویت موها , افزایش ضخامت موها

 

ویژگیهای کپسول هیر ویت Hair-Vit

جلوگیری از ریزش مو

بهبود بافت و افزایش ضخامت مو

بهبود رنگ و درخشندگی مو

منبع غنی از ویتامين های گروه B و اسیدهای آمينه های ضروری

کمک به افزایش ضخامت تارهای مو، توقف ریزش و تقویت رشد مو

مناسب برای زنان و مردان

مناسب برای بیماران مبتلا به سلیاک، عدم تحمل به لاکتوز

فاقد هر گونه رنگ مصنوعی، طعم دهنده و نگهدارنده

به تغذیه فولیکول مو کمک مي کند.

به کاهش ریزش مو بعد از مصرف داروهای ضد افسردگی و اســترس کمک مي کند.

برای رشد و سلامت مو طیفی از مينرال ها را فراهم مي کند.

کپسول هیرویت Hair Vit مکمل عالی تقویت مو

کپسول هیرویت Hair-Vit برای جلوگیری از ریزش مو

 

مواد تشکیل دهنده هیر ویت Hair-Vit

تیامين (ویتامين B1)

نیاسین (ویتامين B3)

ویتامين B12

بیوتین

آهن

کولین بی تار ترات

مخمر

لسیتین

ال سیستئین هیدروکلراید

 

مکانیسم اثر هیر ویت Hair-Vit

کپسول Hairvit کمپانی Health Aid حاوی مجموعه ای از ویتامين های گروه B و اسیدهای آمينه ضروری مي باشد. مصرف این محصول باعث جلوگیری از ریزش مو، بهبود بافت و افزایش ضخامت مو شده و همچنین سبب بهبود رنگ و درخشندگی مو نیز مي شود و در تأمين سلامت مو بسیار مؤثر عمل مي کند. ترکیبات موجود در این محصول به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم نقش خود را در سلامت مو ایفا کرده و علاوه بر این مي توانند تأثیر یکدیگر را نیز تقویت کنند.

 

روش مصرف هیر ویت Hair-Vit

افراد بالای 16 سال روزانه 1 عدد کپسول همراه صبحانه مصرف نمایند.

 

مزایای مصرف هیرویت Hair-Vit برای موها

همه افراد در معرض تغییراتی مانند ریزش و نازک شدن موها هستند. تغذیه ناکافی و فقیر از مواد مغذی، اســترس، تغییرات هورمونی و آلودگی هوا از جمله عواملی هستند که ریزش و نازک شدن موها را تشدید مي کنند.

 

بهترین راه پیشگیری از ریزش و نازک شدن موها تغذیه متعادل مي باشد. زیرا موها جهت حفظ ساختمان و ضخامت خود به ویتامين ها، مواد معدنی، اسیدهای آمينه و سایر مواد مغذی در دوران های مختلف زندگی خود نیاز دارند.

کپسول هیرویت Hair Vit مکمل عالی تقویت مو

قرص هیرویت Hair-Vit تشکیل شده از مواد مغزی برای رشد مو

 

مواد تشکیل دهنده هیرویت Hair-Vit عبارتند از :

B complex : جزو ویتامين های محلول در آب اســت که در ترکیب هیر ویت بکار رفته و اعمال متعددی را در بدن انجام مي دهند، از آن جمله : در رشد و تقسیم سلولی، در واکنش های متابولیکی بدن، در بهبود و تقویت عملکرد سیستم ایمنی و سیستم عصبی. اما یکی از مهم ترین اعمال این گروه از ویتامين ها بهبود رشد و حفظ سلامت و شادابی پوست، مو و ناخن مي بــاشد. اثرات هر کدام از ویتامين های این گروه بر روی سلامت پوست، مو و ناخن در زیر بیان شده اســت :

 

ویتامين B1 : مطالعات انجام شده، نشان داده اســت که کمبود تیامين سبب کاهش خون رسانی به پوسته سر شده و پیامد آن باعث ریزش مو و کند شدن رشد تارهای جدید مو مي شود. تیامين سبب حفظ سلامت پوست و شادابی آن مي گــردد.

 

ویتامين B2 : ریبوفلاوین موجود در ترکیب هیر ویت جهت تولید مجدد، رشد، بازسازی و گسترش بافت های بدن شامل پوست، مو و ناخن، بافت پیوندی و سیستم ایمنی ضروری اســت. براساس یک مطالعه انجام شده ریبوفلاوین توانایی بهبود ترشح موکوس در لایه های پوست را داشته و به این ترتیب مي تواند در پیشگیری از آکنه مفیدباشد. کمبود این ویتامين منجر به افزایش تولید سبوم شده و به دنبال افزایش تولید سبوم ریشه مو ضعیف مي شود.

 

ویتامين B3 : نتایج یک مطالعه تحقیقاتی نشان داد که نیاسین بکار رفته در ترکیب هیر ویت Hair-Vit سبب گشاد شدن عروق مي شود و به این ترتیب مي تواند باعث افزایش و بهبود گردش خون در پوسته سر و پیامد آن بهبود رشد مو شود. علاوه برآن نیاسین مي تواند سبب کاهش سطح چربی در پوسته سر و کاهش تبدیل آن به DHT شود و به این ترتیب سبب بهبود رشد مو گردد. بر اساس یک تحقیق نیاسین مي تواند در پیشگیری از آکنه و کاهش دوره درمان آن مفید باشد.

 

پانتوتنیک اسید : این ویتامين نقش مهمي در ترشح هورمون ها به ویژه کورتیزون دارد و این هورمون هم برای حفظ سلامت پوست و مو بسیار مهم و ضروری اســت. علاوه برآن سبب بهبود پوست سر هم مي شود.

 

ویتامين B6 (پریدوکسین) : این ویتامين موجود در هیر ویت Hair-Vit تبدیل تسترون به دی هیدرو تستسترون (DHT) را متوقف مي کند. دی هیدروتستسترون ترکیبی اســت که سبب تحریک و افزایش ریزش مو مي شود. از سوی دیگر ویتامين B6 تقویت کننده ملانین (رنگدانه) مي باشد و نیز نقش مهمي در جذب اسیدهای آمينه سولفور شده ایفا مي کند. در ضمن با توجه به نقش B6 در رشد گلبول های قرمز مي توان به اهميت آن در تأمين سلامت مو پی برد.

 

ویتامين B7 (بیوتین) : این ویتامين در هیر ویت Hair-Vit از طریق تحریک تولید کراتین (پروتئین مو) از ریزش مو جلوگیری مي کند، بیوتین همچنین در حفظ سطح مناسب هموگلوبین نقش داشته و انتقال اکسیژن به تمامي بافت ها از جمله سلول های مسئول رشد مو را بر عهده دارد.

 

علاوه بر موارد مذکور با توجه به نقش بیوتین در متابولیسم پروتئین، چربی و کربوهیدرات، کمبود بیوتین باعث کاهش متابولیسم مواد مغذی و در نتیجه سوء تغذیه سلول های فولیکول مو و نازک شدن تارهای مو مي شود. در واقع بیوتین یکی از مواد مغذی مهم جهت حفاظت از اســتحکام و بافت مو مي باشد.

کپسول هیرویت Hair Vit مکمل عالی تقویت مو

کپسول هیرویت Hair-Vit حاوی ویتامین های گروه B

 

ویتامين B12 : این ویتامين در شکل گیری گلبول های قرمز خون و اکسیژن رسانی سلولی و بافتی مؤثر اســت. بنابراین با بهبود اکسیژن رسانی به بافت ها از جمله فولیکول های مو، مي تواند سبب بهبود رشد مو و جلوگیری از ریزش مو شود. با توجه به مکانیسم بالا، این ویتامين سبب بهبود اکسیژن رسانی به پوست هم شده و در بهبود سلامت پوست و شادابی آن مفید اســت.

 

ویتامين B12 و اسیدفولیک هر یک به طور جداگانه با تولید اسیدهای نوکلئیک در ارتباطند. در دسترس بودن اسید های نوکلئیک به ميزان کافی در سلامت مو اهميت ویژه ای دارد زیرا اسیدهای نوکلئیک جهت تشکیل نوکلئوپروتئین ها نقش دارند. نوکلئوپروتئین ها بایستی در فولیکول مو به مقدار کافی وجود داشته باشند تا موجب رشد طبیعی موها شوند.

 

کلسیم : کلسیم موجود در هیر ویت Hair-Vit در سنتز پروتئین کراتین که یکی از ضروری ترین ترکیبات برای رشد فولیکول های مو مي باشد، نقش دارد. علاوه بر آن کراتین سبب درخشندگی، اســتقامت و سلامت موها نیز مي شود.

 

فسفر : اعمال متعددی را در بدن انجام مي دهد که از آن جمله مي توان به : شرکت در تولید و سنتز درشت مغذی ها مانند : کربوهیدرات ها، چربی ها و به ویژه پروتئین ها که سبب رشد، حفظ سلامت و ترميم سلول ها و بافت های آسیب دیده (به ویژه تارهای موی ضعیف شده) مي شود، اشاره کرد. همچنین این ماده معدنی به شکل سینرژیک با ویتامين های گروه Bهمکاری مي کند و سبب تحریک اعمال آن ها مي شود.

 

منگنز و آهن : عناصر منگنز و آهن موجود در هیر ویت بخشی از واکنش های آنزیمي و مسیرهای بیوشیميایی که این دو عنصر در آن ها فعالند، مشابه هم مي باشد. آهن و منگنز، از جمله عناصری هستند که در سنتز اسید نوکلئیک RNA و سیکل کربس نقش مهمي را ایفا مي کنند. بدون وجود این دو عنصر سیکل کربس برای تولید انرژی اکسیداتیو با مشکل مواجه شده و نمي تواند در سطح مطلوب عمل کــند.

کپسول هیرویت Hair Vit مکمل عالی تقویت مو

کپسول هیرویت Hair-Vit حاوی انواع ویتامین ها

 

آنزیم ایزوستیریک دهیدروژناز (IDH) که وابسته به عنصر منگنز و آنزیم سوسینیک دهیدروژناز (SDH) که وابسته به عنصر آهن اســت، دو نمونه از رابطه های مهم در سیکل کربس مي باشند. بدون عملکرد مطلوب سیکل کربس، باندهای فسفاته پرانرژی تولید نشده و در نتیجه گلیکوژن کافی که ذخیره انرژی برای رشد فولیکول های مو اســت، ساخته نشده و در نتیجه رشد مو کاهش مي یابد.

 

مطالعات انجام شده بر روی فولیکول موها نشان دهنده جایگیری آسان آهن در فولیکول موها و اهميت آن هم در فرایند اکسیداتیو و هم در سیستم های انتقال دهنده اتم هیدروژن در فولیکول مو مي باشد.

 

مس : یک ماده معدنی کمياب و ضروری اســت که جهت تشکیل هموگلوبین خون مورد نیاز اســت. هموگلوبین مسئول خونرسانی به ریشه مو مي باشد لذا به دنبال کمبود مس ریشه مو ضعیف شده و ریزش مو ایجاد مي شود.

 

از سوی دیگر این عنصر یکی از ترکیبات ضروری در ملانین محسوب مي شود. این عنصر در تحریک فولیکول های مو که در دوره کمون هستند نیز نقش بسزایی ایفا مي کند. از سوی دیگر در سنتز پروتئین مو، تشکیل پیوندهای دی سولفیدی به عنوان کاتالیزور جهت یکپارچگی و ساختار مناسب مو، بسیار ضروری اســت.

 

روی : زینک بکار رفته در هیر ویت نقش حیاتی در بسیاری از فرآیندهای بدن همچون ساخت سلول، ایجاد تعادل هورمونی، حفظ ترشح غدد چربی، سنتز پروتئین و در نتیجه تشکیل کلاژن دارد. تمامي فرآیندهای مذکور جهت تأمين سلامت پوست و مو و جلوگیری از نازک شدن و ریزش مو نقش دارند.

 

کمبود روی منجر به ریزش مو و بروز مشکلات پوستی مي شود در حالی که دریافت روی مي تواند در بهبود مشکلات و بیماری های پوستی همچون آکنه و اگزما و همچنین کمک به رشد مو مفید و مؤثر باشد. این عنصر همچنین از طریق افزایش تعداد گلبول های سفید در خون در تقویت سیستم ایمنی نیز نقش ویژه ای دارد.

 

کولین و اینوزیتول : این دو ماده ترکیباتی محلول در آب بوده که جزء ویتامين های گروه B دسته بندی مي شوند. هر دو ماده پیش ساز فسفولیپیدها بوده و به دلیل اهميت ویژه فسفولیپیدها در رشد و نمو سلول فولیکول های مو، مي توانند در بهبود سلامت، رشد و کیفیت موها نقش داشته باشند.

 

PABA (پارا آمينو بنزوئیک اسید) : این ترکیب یک آنتی اکسیدان قوی و وابسته به گروه ویتامين های B مي باشد. سبب تثبیت غشای سلولی در فولیکول های مو شده و بدین وسیله از ریشه های مو حفاظت کرده و از ریزش مو جلوگیری مي کند و همچنین در پیشگیری از خاکستری شدن و سفید شدن موها در صورتی که در اثر کمبود مواد مغذی و یا اســترس باشد، نیز مؤثر اســت.

 

مخمر : مخمر بکار رفته در هیر ویت سرشار از ویتامين های B کمپلکس، اسیدهای آمينه ضروری و عناصر معدنی همچون روی، سلنیوم ،کروم و مس مي باشد که فواید هرکدام از این اجزا در بالا بیان شد. در نتیجه مي توان ازاین ترکیب به عنوان یک فرمول ویژه در تأمين سلامت مو و جلوگیری از ریزش مو اســتفاده کرد.

 

پودر ژلاتین : منبع بسیار مناسبی برای تأمين پروتئین ها از جمله کلاژن مي باشد که به همين دلیل مي تواند باعث افزایش ضخامت مو و تقویت بافت های پیوندی شده و سرعت رشد مو را نیز افزایش مي دهد.

 

لستین : این ماده در هیر ویت یک آنتی اکسیدان طبیعی و فراوان ترین فسفولیپید موجود در ساختار سلولی مي باشد. لستین پروتئین مورد نیاز برای رشد مو را تأمين کرده و در ترميم بافت مو نقش دارد.

 

سیستئین : اسید آمينه ای اســت که در تشکیل پروتئین در بدن، متابولیسم انرژی، سنتز اسیدهای چرب، تکثیر سلول های ایمنی و تقویت سیستم ایمنی نقش دارد. این اسید آمينه یکی از ترکیبات اصلی موجود در پوست، مو و ناخن ها بوده و باعث افزایش ضخامت ساقه مو و تحریک رشد مو مي شود. از دیگر اثرات آن مي توان به موارد زیر اشاره کرد:

کمک به تأمين سلامت پوست

توقف در ریزش مو و کمک به رشد مو

کمک به بهبود زخم ها

تقویت سیستم ایمنی

 

دارای نقش اساسی در تولید کلاژن که درنتیجه در ایجاد خاصیت الاســتیکی پوست و ایجاد اســتحکام ناخن و مون قش دارد. حدود 10 الی 14 درصد پوست و مو از سیستئین ساخته شده اســت.

 

متیونین : یک اسیدآمينه ضروری در ترکیب هیر ویت اســت با خواص قوی آنتی اکسیدانی و منبع غنی سولفور، که از اختلالات مربوط به مو، پوست و ناخن جلوگیری مي کند. این اسید آمينه ضروری از نازک شدن تارهای مو جلوگیری کرده و سبب بهبود رشد مو مي گردد.

کپسول هیرویت Hair Vit مکمل عالی تقویت مو

کپسول هیرویت Hair-Vit برای همه افراد چه زن چه مرد کاربرد دارد

 

اســتفاده از کپسول هیرویت Hair-Vit برای افراد زیر ضروری اســت

افرادی که رژیم غذایی سختی دارند موهای آنها دیگر شاداب نیستند.

افرادی که بیش از حد استرس دارند یا شغل های پر استرس دارند.

افرادی که ریزش مو بیشتری در طول روز دارند .

افرادی که در معرض آلاینده های بسیار مضر قرار دارند.

افرادی که خود قصد تقویت موهای خود را دارد .

 

هشدار در مصرف هیر ویت Hair-Vit

حتما در دوران بارداری و شیردهی پیش از مصرف کپسول هیر ویت با پزشک مشورت کنید.

دقت لازم را در مصرف بیش از حد در مقدار تعیین شده را داشته باشید .

 

شرایط نگهداری هیر ویت Hair-Vit

در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

 

2.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا