پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • کریستیانو رونالدوی کوچک و قدم در راه فوتبال

  مجموعه : اخبار ورزشی

  کریستیانو رونالدوی کوچک و قدم در راه فوتبال

  پسر کریستیانو رونالدو قدم در راه پدرش برداشته و فوتبال را بــه طور حرفه ای دنبال می کند، او در زمینه مدلینگ و تبلیغات نیز از همین ابتدای راه مانند پدرش موفق بوده است. کریستیانو رونالدو، ستاره رئال مادرید واقعا یک ماشین گلزنی است. مهاجم ۳۳ ساله پرتغالی در ۹ سال اخیر در هر فصل برای رئال مادرید بــه طور متوسط ۵۰ گل زده و این بیشتر شبیه بــه یک شوخی است.

   

  با نزدیک شدن رونالدو بــه پایان دوران حرفه‌ای، طرفداران فوتبال هم کم کم دل و جرأت پیدا کرده‌اند بــه آینده این ورزش بدون گل‌های فوق‌العاده او فکر کنند. بازی زیبا بدون حضور یکی از بزرگ‌ترین ستارگانش چه شکلی خواهد شد؟

  کریستیانو رونالدوی کوچک و قدم در راه فوتبال

  بــه گزارش نیک شو، این طور که پیداست خود رونالدو حواسش بــه این موضوع بوده. او که ۵ توپ طلا در کارنامه‌اش دارد، سخت مشغول تربیت فوق ستاره بعدی فوتبال است. گزینه‌ای که او رویش سرمایه‌گذاری کرده کسی نیست جز پسرش کریستیانو رونالدو جونیور.کریستیانو پسر ۷ سال بیشتر ندارد اما با همین سن و سال کم ثابت کرده در فوتبال حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. البته وقتی کسی یک مربی شخصی‌ مثل رونالدو داشته باشد، دیدن این مهارت‌های شگفت‌انگیز در او نباید آنقدر هم تعجب برانگیز شود.

  کریستیانو رونالدوی کوچک و قدم در راه فوتبال

  کریستیانو جونیور، پسر کریستانو رونالدو

   

  چندی پیش فیلمی از بازی کریستیانو جونیور در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مملو از تماشاچی در شبکه‌های اجتماعی پخش و بارها دیده شد. در این ویدئو که قبل از شروع دربی مادرید گرفته شده، او بعد از دریبل دو مدافع توپ را بــه راحتی بــه تور دروازه ‌چسباند.

   

  علاوه بر این، انتشار عکسی از او در حالی که سعی ميکند ادای گل پدرش بــه یوونتوس را درآورد، سر و صدای زیادی بــه پا کرد. رونالدو در دیدار رفت لیگ قهرمانان اروپا روی حرکت قیچی دروازه بوفون را باز کرد. حرکت قیچی رونالدوی کوچک موفقیت‌آمیز نبود اما نشان داد کریستیانو برای ماندگار کردن میراثش سخت در تلاش است. این طور که پیداست مهارت‌ و توانایی کریستیانوی پسر همین حالا هم با پدرش قابل مقایسه است.

   

  زدن گل با حرکت قیچی یا دریبل مدافعان حریف تنها موارد شباهت کریستیانو جونیور بــه پدرش نیست. این مطلب نگاهی دارد بــه نمونه‌هایی دیگر از کارهایی که او از رونالدوی پدر بــه ارث برده:

  کریستیانو رونالدوی کوچک و قدم در راه فوتبال

  کریستیانو جونیور گاهی اوقات پدرش را در جلسات بدنسازی همراهی ميکند. رونالدو چند هفته پیش برای بــه رخ کشیدن عضلات پسرش، عکسی از او را در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: “کریستیانو جونیور ميگوید: بابا، من مثل تو خواهم شد.”رونالدوی کوچک دارد خوب پیش می‎رود و ظاهرا پدرش کسی است که راه و رمز موفقیت را بــه او نشان ميدهد.

   

  را‌ن‌های ورزیده رونالدو نشان از این دارد که او حتی یک جلسه هم از کار روی عضلات پایش غافل نميشود. سال ۲۰۱۶ او ویدئویی از کریستیانو جونیور و خودش در حال تمرین روی تردمیل منتشر کرد. او در این ویدئو خطاب بــه پسرش ميگوید: “بستنی خوردن دیگر بس است. دیگر وقت تمرین است.”

   

  ظاهرا در خانه رونالدو اول خوراکی‌های خوشمزه بــه تو ميدهند. اما بعد از آن نوبت بــه چه ميرسد؟

  کریستیانو رونالدوی کوچک و قدم در راه فوتبالپنالتی‌زن حرفه‌ای

  با آمار بیش از ۱۰۰ گل از روی نقطه پنالتی، رونالدو یکی از بزرگ‌ترین پنالتی‌زن‌های تاریخ فوتبال است و طبیعی است برای یاد دادن رمز و راز این مهارت بــه پسرش وقت بگذارد. در یک ویدئو که از جلسه تمرین پنالتی این پدر و پسر منتشر شده، رونالدو برای کریستیانو جونیور شرط ميگذارد که اگر با سه ضربــه پنالتی را گل نکند، باید ۱۰ بار شنا برود. پنالتی اول را رونالدو که در دروازه ایستاده ميگیرد،

   

  دومی بــه تیر دروازه برخورد ميکند و در نهایت سومی گل ميشود. کریستیانوی پدر اما معتقد است پسرش جا برای بــهتر شدن دارد و از او ميخواهد شنا برود. رونالدوی کوچک در اعتراض ميگوید ضربــه‌اش گل شده است اما این جواب را از پدر ميگیرد: “در هر صورت باید شنا را بروی. زود باش. فقط ۱۰ تا.”

  کریستیانو رونالدوی کوچک و قدم در راه فوتبال

  یکی از کارهایی که رونالدو باید در فهرست آموزش بــه پسرش بگنجاند ظاهرا شادی بعد از گل است. در یکی از عکس‌های اینستاگرام او کریستیانوی کوچک دیده ميشود که گویا برای شادی گل ترجیح داده دو زانو روی زمین سر بخورد. این حرکت بــه شادی گل پدرش که بــه هوا ميپرد و پایش را بــه زمین ميکوبد شباهتی ندارد. ظاهرا هنوز خیلی چیزها مانده که کریستیانو رونالدو جونیور باید یاد بگیرد.

  کریستیانو رونالدوی کوچک و قدم در راه فوتبال

  مهارت در گرفتن سلفی

  اگر رونالدو را در شبکه‌های اجتماعی دنبال ميکنید، حتما ميدانید او در سلفی گرفتن حرفه ایست. در این مورد پسرش هم از او عقب نمانده. بــه هر حال، تمرین کردن چه فایده‌ای دارد اگر نتوانی پز آن را بدهی؟

  کریستیانو رونالدوی کوچک و قدم در راه فوتبال

  کسی ميتواند تفاوت را پیدا کند؟ ما که نميتوانیم.

  فوتبالیست‌ها فقط در زمین بازی نیست که خودشان را نشان ميدهند. آن‌ها بیرون از آن هم باید چهره‌ای خوب بــه نمایش بگذارند. بــه همین دلیل است که معمولا لباس‌های گران‎قیمت ميپوشند و ماشین‌های لوکس سوار ميشوند.کریستیانو جونیور در این سن کم خوب فهمیده نشستن پشت فرمان اتومبیلی ۲میلیون و ۱۵۰ هزار پوند چه حس و حالی دارد.

   

  بــه غیر از این در دنیای مد هم از پدرش عقب نمانده و در تصاویر تبلیغاتی در کنار او دیده ميشود.ظاهرا تنها چیزی که کریستیانوی کوچک در حال حاضر کم دارد ۵ توپ طلا و یک مجمسه بدقواره است که برای بزرگداشتش ساخته شده است. با داشتن این‌ها او دقیقا مثل پدرش خواهد شد. برای این کار هم زمان زیادی دارد.

   

  مطالب بیشتر:

  کریس رونالدو با رحم اجاره ای صاحب فرزندان دوقلو خواهد شد

  حقایق جالب درباره زندگی کریس رونالدو که نمی دانستید

  جورجینا رودریگز نامزد باردار رونالدو سوژه داغ رسانه ها

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •