زناشویی

کرم تاخیری زایلاپی ، بهترین ژل تاخیری

کرم تاخیری زایلاپی ، بهترین ژل تاخیری

کرم تاخیری زایلاپی ، بهترین ژل تاخیری

بسیاری از زوج ها برای داشتن رابطه جنسی طولانی تر از ژل ها و کرم های تاخیری استفاده مي کنند کــه بیشتر آن ها مکانیسم ایجاد بی حسی در آلت تناسلی مردان را دارند. زایلاپی یکی از پرمصرف ترین کرم ها در این مورد است.

حالت : کرم موضعی ۳۰ گرمی

هر ۳۰ گرم حاوی :  ۵ گرم لیدوکائین ، ۵ گرم پریلوکائین

موارد مصرف : مصارف آرایشی (مانند پیش از لیزر) و درمانی (مانند زودانزالی)

کرم تاخیری زایلاپی ، بهترین ژل تاخیری

پماد زایلاپی چیست؟

این پماد بی حس کننده استفاده های متعددی دارد ، در جراحی‌های سطحی و کوچک، برای لیزر موهای زائد و اپیلاسیون، برای کاهش درد ناشی از سوختگی یا گزش حشرات و نیز برای کاهش درد رابطه جنسی و بعضا برای درمان زود انزالی از آن استفاده می کنند.

کرم تاخیری زایلاپی ، بهترین ژل تاخیری

استفاده از پماد زایلاپی برای مصارف آرایشی بهداشتی از جمله لیزر و …

پماد زایلاپی را پیش از انجام لیزر و اپلاسیون و عمل‌های سطحی زیبایی مانند ميکرونیدلینگ و مزونیدلینگ استفاده می کنند. این پماد می تواند لایه سطحی پوست را بی حس کند تا درد ناشی از کندن مو در اپیلاسیون و یا حرارت پروب دستگاه لیزر احساس نشود.

 

استفاده از پماد زایلاپی برای کاهش درد رابطه جنسی

برای کاهش درد هنگام رابطه جنسی از راه واژن و به خصوص مقعد از زایلاپی استفاده می شود. در این مورد آلت تناسلی بدون درد وارد می شود ، از طرفی این کرم نقش روان کنندگی هم خواهد داشت.

 

درمان زود انزالی

لیدوکائین و زایلاپی دو بی حس کننده رایج برای آقایانی هستند که دچار زودانزالی می باشند. هنگام استفاده مقدار کمی از این کرم را روی سر آلت و قسمت ابتدایی آن می زنند. باید توجه داشته باشید که اثر بی حسی از کیفیت رابطه جنسی کم می کند.

 

زمان مصرف

باید حدود نیم ساعت تا یک ساعت قبل یک لایه ضخیم از پماد را روی پوست گذاشت و روی آن را با یک لایه پلاستیک پوشاند. هرچقدر عملی کــه قرار است انجام شود عمقی‌تر باشد، ميزان پماد گذاشته شده بر روی موضع نیز باید بیشتر باشد و درست قبل از عمل این لایه را از روی پوست برداشته و محل مورد نظر را تميز کنید.

کرم تاخیری زایلاپی ، بهترین ژل تاخیری

موارد منع مصرف

این پماد نباید وارد چشم و گوش شود ، در صورت وارد شدن باید فورا عمل شستشو انجام شود. اگر سطح پوست تان دارای خراشیدگی زخم یا آفتاب سوختگی است نباید از زایلاپی استفاده کنید. در طول دوران بارداری نیز باید با مشورت پزشک مصرف گردد. در دوران شیردهی نیز نباید از این پماد استفاده کنید زیرا روی شیر مادر تاثیر خواهد داشت.

کرم تاخیری زایلاپی ، بهترین ژل تاخیری

مسموميت با پماد زایلاپی

اگر این پماد بیش از حد مجاز مورد مصرف قرار گیرد، بیمار دچار مسموميت مي‌شود کــه عوارض منفی روی دستگاه گردش خون و دستگاه عصبی مشاهده خواهد شد. از جمله علایم مسموميت شامل کاهش ضربان قلب و فشار خون، ایست قلبی، افزایش تحریک پذیری عصبی، احساس خواب آلودگی، مشکلات بینایی و شنوایی، تهوع، گیجی و احساس گرما یا سرمای شدید است کــه اگر چنین علایمي را مشاهده کردید باید بلافاصله به پزشک مراجعه کنید.

 

نتیجه گیری

پماد زایلاپی یک نوع کرم موضعی رایج و پرکاربرد برای بی حسی‌های سطحی و کوچک است و مي‌توان آن را برای مصارف و موارد مختلفی به کار برد. این پماد دارای یکسری عوارض است کــه در صورت بروز هریک باید به پزشک مراجعه نمود و برای حفظ تاثیرگذاری این کرم بهتر است در شرایط مناسبی نگهداری شود.اگر تجربه‌ای در این زمينه دارید آن را از طریق بخش “ارسال نظر” با ما و سایر کاربران ستاره در ميان بگذارید.

کرم تاخیری زایلاپی ، بهترین ژل تاخیری

کرم تاخیری زایلاپی ، بهترین ژل تاخیری

 

مطالب بیشتر:

اسپری تاخیری را کجا بزنیم؟ +قیمت و نحوه استفاده

 

 

2.3/5 - (23 امتیاز)

ali

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا