پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  بسیاری از بازیگران و ستاره ها برای کمک به زلزله زدگان به کرمانشاه رفتند و کمک های شخصی و مردمی خود را به مردم دادند، البته این سفر حواشی بسیاری به همراه داشت. زلزله هفته قبل در مناطق غربی کشور بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های داخلی و خارجی داشت. با انتشار آمار کشته‌ها و حجم بالای خسارات شوک عجیبی به کشور وارد شد.

   

  به گزارش نیک شو، از همان ابتدا مردم و نیروهای امدادی به کمک آسیب دیدگان زلزله شتافتند. در این میان حضور چهره‌های سرشناس از جمله سلبریتی‌ها نقش مهم در کمک‌رسانی داشت، اما متاسفانه رفتارهای برخی چهره‌ها انتقادات زیادی را در پی داشت. در این مطلب به برخی از این رفتارها اشاره می‌کنیم. با ما همراه باشید.

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  حضور بازیگران در زلزله کرمانشاه

   

  حرکت خیرخواهانه کاروان هنرمندان یا مراسم شوآف سلبریتی‌ها!

  عده ای از هنرمندان در قالب کاروانی به مناطق زلزله زده رهسپار شدند.این موضوع باعث انتقاد برخی از افراد شد که معتقد بودند چه لزومی دارد در این بحران عده‌ایکه هیچ تخصصی در زمینه امدادرسانی ندارند به این نواحی سفر کنند.زهرا اویسی، بازیگر سریال های نظیر خانه ما و خط قرمز، در این باره نوشت:

   

  امیدوارم همکارانم از من خورده نگیرن ولی، بردن گروه گروه هنرمند به اون ویرانه چه دردیاز اون طفلکیها دوا میکنه، آیا اون مصیبت زده طفلک که خانه اش بر سر عزیزانش خراب شده حال و حوصله یا شوق و ذوق دیدن سوپر استار ها رو داره…؟؟!!! نه…!اون بیشتر از کشیدن دست سوپراستار بر سرش نیاز به خانه گرم، نیاز به مدرسه وخیلی چیزهای دیگه داره… این هزینه ایاب و ذهاب و پذیرایی هنرمندان رو اگر جمع کنیمخودش مبلغ چشم گیری میشه، اما دریغا…..!!!!!

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  بازیگران در زلزله غرب ایران

   

  وقتی پای سیاست به همه چیز باز می‌شود

  ساعاتی بعد از زلزله تصاویر بسیاری از خرابی مسکن مهر منتشر شد.خیلی زود این مساله به عنوان مساله اصلی تر از زلزله در برخی رسانه ها مطرح گردید.برخی سلبریتی‌ها هم در زمان وقوع زلزله به جای کمک و همدردی با زلزله زدگان،مسکن مهر را هدف قرار دادند و انتقادات تندی به این پروژه کردند. محسن تنابنده، هومن سیدی،مهراب قاسمخانی، جواد خیابانی، علی ضیا، مهدی صبایی، اندیشه فولادونداز جمله این افراد بودند. تاکید بسیار زیاد این افراد به این موضوع صدای برخی از همکارانشان را هم درآورد.

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟کمک به زلزله زدگان

   

  فرهاد اصلانی در این خصوص نوشت: چهل و هشت ساعت از فاجعه زلزله در غرب کشور گذشتمصیبتی دیگر برای مردمی که پیشتر جزو اولین قربانیان جنگ نیز بودندبسیاریخانه هایشان ویران و بسیاری عزیزانشان را با دستان خویش به خاک سپردند اما متاسفانه
  دیگرانی این فاجعه را دستاویزی قرار دادند برای دعواهای کثیف سیاسی چهدر داخل و چه در خارج کشور و همچنین عده ای هم در لباس دین در تریبون های رسمیدر حال جعل احادیثی هستند برای توجیه این فاجعه و بی کفایتی مدیران در حال و گذشته اما درود به شرف کسانی که دراین بزنگاه به داد این مردم درد کشیده رسیدند انچنان کردند که باید چرا که زمستان نزدیک است و این عزیزان بی پناه.

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  بازیگران ایرانی در زلزله کرمانشاه

   

  حضور بازیگران در زلزله غرب ایران
  منوچهر هادی هم نوشت: اکنون نوک پیکان به سمت مسکن مهر رفته و رئیس محترم جمهوربجای اینکه از خزانه دولت فوری دوهزار میلیارد اختصاص بده به کمک و امداد رسانیه مردم مسکن مهردولت قبلی رو محکوم میکنه. حتما میگید دو هزار میلیآرد تومن پول زیادیه؟

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  عیادت یکتا ناصر از مصدومان زلزله

   

  تهیه‌کننده برنامه «پایش» هم در واکنش به پست محسن تنابنده نوشت:جناب اقای محسن تنابنده، ساکنان مسکن مهر بخاطر بی پولی در این ساختمانها زندگی میکنندو مثل شما از بیت المال پول های بی حساب نمیگیرند تا در شمال تهران خانه لوکس بخرند.توصیف طویله از محل زندگی آنها نهایت بیشرمی و بی تربیتی شما تازه به دوران رسیده را میرساند.

   

  ضمنا محض اطلاع تان در سرپل ذهاب تخریب بنا و تلفات مسکن مهر بسیار کمتر از سایرنقاط شهر بوده است. نباید فراموش کرد اغلب ساکنان فعلی مسکن مهر قبلا در بافت های فرسودهو بناهای ضعیف سکونت داشته اند و مسکن مهر در واقع فرشته نجات آنها بوده است.خدا به سلبریتی های ما معرفت و تربیت عنایت فرماید.

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  نوشته محسن تنابنده ، رفتار بازیگران در زلزله و پس از آن

   

  پاسخ «محسن تنابنده» به تهیه کننده برنامه پایش

  سلام و عرض تسلیت مجدد چند روز پیش ودر پی حادثه ناگوار اقلیم دلیران کرمانشاهان پستی منتشر کردمکه دلواپسان کج اندیش بجای جان کلام تعابیری از آن استنتاج کردند که به هـیچ وجهمورد نظر من نبوده وبافته ذهن مسموم خودشان است . همچنین جمله معترضه من جانبداریاز هیچ دولتی نیست نه بر مسندان نشینان قبلی نه فعلی بلکه این جان و مال وناموس ملتم است که از هر دولتی برایم مهمتر است ومشکل اینجاست که حراست از این مهم به عهده دولت هاست.

   

  نقد من به مسکن مهر نقد سازه اس نقد نظارت است وگرنه ایده مسکن مهر از مبنا فکری بکر بودالبت چنانچه اصولی پیش میرفت. سخن کوتاه. عذر مرا بپذیرید اگر فرصت طلبان به قصد نیل به مقصود سیاسی شان خاطر خطیرتان را مکدر کردند وعبارت بنده را با ترجمان خودشان تحویلتان دادند.

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  واکنش های بازیگران در زلزله کرمانشاه

   

  در پایان باید از اقدامات تحسین برانگیز هنرمندانی مانند نوید محمدزاده، الهام پاوه نژاد و… در جمع آوری کمک های مردمی و تسریع در این امر تمجید کرد.امیداواریم هیچ وقت اتفاقات دردناکی از این دست در کشور رخ ندهد.

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  لیلا بلوکات

   

  حضور بازیگران در زلزله کرمانشاه
  گزارشی از همه سلبریتی‌هایی که برای کرمانشاه آستین بالا زدند

   

  نیکی کریمی؛ در فکر کارهای زیربنایی

  سوپراستار دهه هفتاد سینمای ایران با راه اندازی یک کمپین به استقبال زلزله زدگان رفت. این بازیگر طی هفته گذشته در لندن اقامت داشت و کارها را از راه دور رتق و فتق می‌کرد. از مهدی اصلانی فیلمبردار کرمانشاهی سینمای ایران خواست که جنس‌های جمع آوری شده را بار بزند و به روستاهای زلزله زده برساند.

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  نیکی کریمی

   

  نیکی کریمی با انتشار فیلم و عکس از بارگیری و تخلیه اجناس سعی در جلب اعتماد مردم داشت.او عکس کامیون‌هایی را نشان داد که جلویش تصویر نیکی کریمی نقش بسته بود.کمک رسانی نیکی کریمی حاشیه‌هایی هم داشت.او در حالی که در پیاده روهای پاییزی لندن قدم می‌زد اعلام کرد که می‌خواهد بخشی از پول‌ها را خرج کارهای زیربنایی زلزله زده‌ها کند و برای کودکان سرپناه و مدرسه بسازد.عده ای در کامنت‌ها به او اعتراض کردند که چرا قبل از جمع آوری کمک این نکات را نگفتی.

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  نیکی کریمی ، بازیگران در زلزله

   

  صادق زیباکلام؛ مسافر سیاسی کرمانشاه

  همان طور که در اخبار خواندید بیش از یک میلیارد تومان کمک نقدی جمع آوری کردو به همراه دخترش عازم کرمانشاه شد. زیباکلام تنها چهره سیاسی است که برای جمع آوری کمک شخصا وارد میدان شده.این استاد دانشگاه در کانال تلگرامی‌اش توضیح داد که قصد ندارد پول‌های جمع آوری شده را به هلال احمر بدهد و می‌خواهد خودش امانت مردم را به دست هموطنان غرب کشور برساند.

   

   

  نوید محمدزاده؛ اعتراض به دولت

  بازیگر سیمرغ‌گرفته سینمای ایران صحبت‌هایش را با یک جمله جنجالی آغاز کرد:«ما یاد گرفته‌ایم که از دولت انتظار نداشته باشیم.» او هم شماره حساب شخصی‌اش رابرای دریافت کمک نقدی اعلام کرد و هم از مردم خواست کمک‌های غیرنقدی‌شان را ارسال کنند.همچنین جایزه‌اش از جشنواره فیلم براتسیلاوا را به بازماندگان زلزله کرمانشاه تقدیم کرد.محمدزاده خودش زاده شهرستان مهران (استان ایلام) است.

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  نوید محمدزاده ، حضور بازیگران در زلزله ایران

   

  علی دایی؛ انباری که پُر شد

  او هم جزو افرادی است که شماره حساب شخصی اعلام کرد. انباری که برای دریافت کمک‌های نقدی در نظر گرفته بود پُر شد و به همین خاطر سراغ انباری جدید رفت. علی دایی اولین محموله کمک‌ها را به کمک کامیون رایگان شرکت تیپاکس به کرمانشاه ارسال کرد. چند روز بعد نیز خودش به مناطق زلزله‌زده رفت و بر نحوه توزیع کمک‌ها نظارت کرد. مردم در اینستاگرام علی دایی زیر یکی از پست‌هایش بیش از ۲۹ هزار کامنت گذاشته‌اند که بیشتر حاوی پیام قدردانی است. یکی از کاربران نوشته‌است: «ورزشکاران الکی اسطوره نمی‌شوند!»

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  علی دایی

   

  رامبد جوان؛ نظارت از تورنتو

  مجری برنامه خندوانه مثل نیکی کریمی در هنگام زلزله در ایران حضور نداشت و از آن طرف دنیا موضوع یاری‌گری را هدایت می‌کرد. رامبد به خاطر حضور فیلم «نگار» در یک جشنواره خارجی به تورنتو (کانادا) رفته بود. او این بار هم سراغ اسپانسر برنامه «خندوانه» رفت و از درگاه بانکی #۷۸۰* کمک گرفت. رامبد جوان یکی از بازیگران طنز را مامور کرد که کمک‌های جمع آوری شده را به کرمانشاه برساند. سیدعلی صالحی به نمایندگی از رامبد جوان با ارسال فیلم و عکس در اینستاگرام به مردم اطمینان داد که تیرشان به هدف خواهد خورد.

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  رامبد جوان

   

  مسعود و پولاد کیمیایی؛ پول و کارت به کارت ممنوع!

  پدر و پسر در ویدیویی از مردم درخواست کمک کردند. وجه تمایز اقدامشان این است که از مردم خواسته‌اند پول نقد ندهند و کمک‌هایشان فقط و فقط غیر نقدی باشد. در کامنت‌ها یکی از طرفداران کیمیایی او را «خدای مردونگی و کمک» خطاب کرده است.

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  مسعود و پولاد کیمیایی

   

  الهام پاوه نژاد؛ بازیگر خستگی ناپذیر

  این بازیگر اصالتا پاوه‌ای محسوب می‌شود و تعصب خاصی روی هموطنان کُرد دارد. سیمرغ بلورین فعال‌ترین چهره در امر کمک‌رسانی را باید به این بازیگر اهدا کنیم. او تا ساعت سه و چهار نیمه شب بیدار بود و از محل انبار و بارگیری اجناس فیلم زنده روی اینستاگرامش می‌فرستاد. در کانال تلگرامی‌اش حدود سی عکس و فیلم از نحوه کمک‌رسانی خیریه ققنوس منتشر شده است. گروه این بازیگر تا حالا سه کامیون جنس و کالا به غرب کشور اعزام کرده‌اند. همچنین اعضای گروه در دو کمپ مستقر شده و از آنجا کمک رسانی می‌کنند. او از برخی بازیگران مثل گوهر خیراندیش و سیاوش خیرابی دعوت کرده که به محل جمع آوری اجناس بیایند و مردم را تشویق به کمک کنند.

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  الهام پاوه نژاد

   

  لیلا بلوکات؛ انتقال مهر لیلا

  او چند سالی است که موسسه خیریه «مهر لیلا» را راه اندازی کرده به بیماران سندرم دان، کودکان بی سرپرست، معلول و … کمک می‌کند. مثل خیلی از بازیگران شخصا به کرمانشاه رفت تا مرهمی بر زخم زلزله‌زدگان بگذارد. در صفحه اینستاگرامش شماره حساب موسسه «مهر لیلا» را اعلام کرده است.

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

  لیلا بلوکات

   

  او نوشته است: «توسط گروهی از دوستان تعدادی از روستاهای اطراف کرمانشاه که هنوز بهشون رسیدگی نشده رو شناسایی کردیم».

  کدام بازیگران و سلبریتی ها به کمک زلزله زده ها رفتند؟

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •