سفر و گردشگری

بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه

بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه

احتمالا براتون پیش آمده که با رفتن به یک کافه که فضای مناسبی را برای قرار عاشقانه نداشته نتوانستید که قرار عاشقانه خوب را تجربه کنید.

برای اینکه بخواید یک قرار عاشقانه خوب را تجربه کنید خیلی مهم که یک کافه عالی و دنج که یک اتمسفر جذاب و عاشقانه داره را انتخاب کنید تا بتوانید یک خاطره باحال و بیاد ماندنی را بسازید.

در این مقاله می خواهیم بهترین کافه های تهران را برای قرار های عاشقانه معرفی کنیم، تا یک قرار به یاد موندنی و خاطره انگیز داشته باشیم.

 

بهترین کافه ها برای قرار عاشقانه

۱.کافه ایوان لاله زار تهران

بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه

در دل خیابون منوچهری کافه ای به نام کافه ایوان لاله زار قرار دارد که ترکیبی از سنت و مدرنیته است. کافه ایوان لاله زار که از بهترین کافه ها برای قرار عاشقانه به شمار می رود در طبقه همکف مرکز خرید مرجان و مشرف به عمارت تاریخی مشیرالدوله واقع شده است.

کافه ایوان لاله زار در سال ۱۳۹۲ افتتاح شده و دارای دکوراسیون شیک، منوی متنوع و پرسنل خوب می باشد. فضای ایوان مانند آن درست مشرف به حیاط عمارت مشیرالدوله است. کافه ایوان دارای فضایی دنج و آرومی که می توانیم از هر روز هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب هر زمانی که می خواهیم برویم آنجا و از گوش دادن به موسیقی، خوردن غذا های خوشمزه لذت ببریم و یک قرار به عاشقانه یاد ماندنی داشته باشیم.

آدرس کافه: خیابان لاله زار، بالاتر از جمهوری، تقاطع منوچهری، کوچه پیرنیا۲، پاساژ مرجان

آدرس پیج اینستاگرام کافه ایوان: https://www.instagram.com/ivancafe1/?hl=fa

۲.کافه Diamond دیاموند

بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه

از بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه کافه دیاموند در خیابان استاد نجات اللهی یا ویلا سابق است. ساختمان بزرگ و با معماری کلاسیک ابتدای خیابان فلاح پور یک ساختمان قدیمی است که به ۱۲۰سال پیش مربوط می شود این عمارت خیلی قدیم یک عکاسخانه بوده و اکنون به کافه دیاموند تبدیل شده است.

کافه دیاموند یک کافه دنج و آروم با نورپردازی بسیار عالی است که این کافه را تبدیل به یک کافه با تلفیق سنت و مدرنیته کرده است. کافه دیاموند بخاطر فضای آروم و دلنشینی که دارد به بهترین مکان برای قرار های عاشقانه تبدیل شده و ما می توانیم هر روز هفته از ۸ صبح تا ۱۲ شب هر زمانی که بخوایم به این کافه برویم و یک قرار به یادموندنی را رقم بزنیم.

آدرس کافه: خیابان انقلاب، خیابان نجات اللهی، خیابان فلاح پور، پلاک ۳۳

آدرس پیج اینستاگرام کافه دیاموند: https://www.instagram.com/cafediamond/?hl=fa

 

۳.کافه عمارت دل

بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه

یک عمارتی بزرگ با معماری دوره پهلوی و درختان چنار تنومند واقع در خیابان فلسطین قرار دارد که بهترین مکان برای قرار های عاشقانه به حساب می آید. کافه عمارت دل دارای دو درب ورودی است که یکی از درب های آن به حیاطی بزرگ وصل می شود که با میز های چوبی زیبا طراحی شده است. در وسط حیاط زیبای عمارت دل حوض بزرگی قرار دارد که با گلدان های زیبای شمعدانی تزیین شده است. فضای کلاسیک داخل عمارت مانند وجود شومینه، وسایل قدیمی حال و هوایی نوستالوژیک و دنج به عمارت بخشیده است.

کافه عمارت دل دارای فضایی آرام و دنج است که از هر روز هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب می توان به آن جا رفت و قرار عاشقانه به یادموندنی را رقم زد.

آدرس کافه: تهران، خیابان فلسطین جنوبی، خیابان بزرگمهر، رو به روی سفارت فلسطین، پلاک ۳۵۶

آدرس اینستاگرام کافه عمارت دل: https://www.instagram.com/emaratedel.cafe/?hl=fa

 

۴.کافه قمر

بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه

کافه قمر بام لند تهران از بهترین کافه ها برای قرار عاشقانه است. کافه قمر با داشتن فضایی قدیمی و رنگ هایی چون آبی و قرمز، حال و هوای تهران قدیم و قجری به فضای کافه بخشیده است. کافه قمر با دکوراسیون قدیمی چون شمعدانی های قدیمی و سماور تزیئن شده است و فضای آرام و دنج را برای افراد ایجاد کرده است. از ویژگی هایی که کافه قمر را به بهترین کافه ها برای قرار عاشقانه تبدیل کرده است می توان به موسیقی زنده و منوی بسیار متنوع آن اشاره کرد. ما می تونیم هر روز هفته از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲ شب هر زمانی که بخواهیم این کافه را برای یک قرار عاشقانه خاطره انگیز انتخاب کنیم.

آدرس کافه: تهران، مجتمع بام لند، بلوک A

آدرس اینستاگرام کافه قمر:   https://www.instagram.com/qamar_cafe/?hl=fa

 

۵.کافه گودو یاس تهران

بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه

کافه گودو یاس از بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه است. این کافه با داشتن محیط بسیار زیبا و آروم از بهترین کافه های تهران به شمار می رود. کافه گودو یاس دارای یک حیاط بسیار دنج و زیبا است که وجود انواع گل و گیاه و حوض زیبایی که در وسط حیاط قرار دارد فضای آن جا را دلنشین کرده و شما را به وجد می آورد.

کافه گودو یاس با وجود دکوراسیون سنتی، ظروف گل قرمزی و میز و صندلی های لهستانی حس و حال تهران قدیم را به ما القا می کند.

آدرس کافه: تهران، خیابان استاد نجات اللهی، خیابان محمدی، بن بست یاس

آدرس اینستاگرام کافه گودو یاس: https://www.instagram.com/godo.yas/?hl=fa

 

۶.کافه ویکولو تهران

بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه

از دیگر بهترین کافه های تهران برای قرار های عاشقانه کافه ویکولو نام دارد. کافه ویکولو در مجتمع مدرن الهیه با فضایی زیبا و دکوراسیونی شیک که فضای آن شبیه به ایتالیای قدیم است قرار دارد. این کافه زیبا از ۹ صبح تا ۱۱ شب باز است و می توان با رفتن به کافه ویکولو یک قرار عاشقانه زیبا را رقم زد. کافه ویکولو دارای یک فضای شیک و جذاب است و از منوی متنوعی برخوردار است.

آدرس کافه: تهران، الهیه، خیابان آفریقای شمالی، مجتمع مدرن الهیه، رویال فلور، پلاک ۴

آدرس اینستاگرام کافه ویکولو: https://www.instagram.com/p/BLg23iPBRI8/?hl=fa

 

۷.کافه بارباراس (امضا سابق)

بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه

کافه بارباراس یک کافه مدرن و زیبا برای قرار های عاشقانه به حساب می آید. کافه بارباراس در نزدیکی دریاچه چیتگر و رو به روی آن قرار دارد. کافه بارباراس دارای فضایی دنج و رومانتیک است که قرار های عاشقانه شما را خاطره انگیز می کند. از خصوصیات این کافه خلاقیتی است که در منوی آن ایجاد کرده اند مانند: طهرون، ابیانه، کاشان و….

کافه بارباراس بام لند به علت مشرف بودن آن به دریاچه باعث شده است قرار های عاشقانه زیادی را رقم بزند و از ۸صبح تا ۲۴ شب میزبان عاشقان باشد.

آدرس کافه: طبقه دوم بلوک C مجتمع بام لند

آدرس اینستاگرام کافه بارباراس:

https://www.instagram.com/barbaras__cafe/

 

۸.کافه نادری

بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه

کافه نادری در سال ۱۳۰۶ تاسیس شد و نام و خاطره شاعران و اهالی ادب را در خود جای داده است. کافه نادری در خیابان جمهوری قرار دارد و جزو بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه به حساب می آید. کافه نادری دارای فضای آرام و گرم و دلپذیر می باشد که می تواند لحضات شیرین و دلچسب بسیاری را برای ما رقم بزند.

آدرس کافه: خیابان جمهوری، پایین تر از چهار راه استانبول، بین خیابان سی تیر و چهارراه استانبول، پلاک ۵۲۴

آدرس اینستاگرام کافه نادری: https://www.instagram.com/nadericafe/?hl=fa

 

۹.کافه تهران بین

بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه

کافه تهران بین یک کافه دنج و خودمانی غرب تهران است و جزو بهترین کافه های تهران برای قرار های عاشقانه است. کافه تهران بین با دکوراسیونی مدرن و زیبا فضایی دلچسبی را فراهم کرده است تا لحظات خوش و رومانتیکی را برای ما رقم بزند. از خصوصیات و ویژگی های برجسته این کافه که آن را جزو بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه قرار داده است می توان به چشم انداز کافه اشاره کرد که شرق، غرب، شمال و جنوب تهران از داخل آن قابل دیدن است.

آدرس کافه: سعادت آباد، سرو غربی، خیابان ریاضی بخشایش، کوچه ۱۷، جنب بیمارستان عرفان، پنت هاوس برج عرفان، طبقه نهم.

آدرس اینستاگرام کافه تهران بین:  https://instagram.com/tehranbeen_restaurant

 

۱۰.کافه کاویش

بهترین کافه های تهران برای قرار عاشقانه

از دیگر کافه های تهران برای قرار های عاشقانه می توان به کافه کاویش اشاره کرد. کافه کاویش با داشتن فضایی باز و بسته جزو بهترین کافه های تهران به شمار می رود. کافه کاویش با داشتن فضایی آرام و دلنشین مناسب برای قرار های عاشقانه ما می باشد. کافه کاویش با داشتن دکوراسیونی مدرن و زیبا، فضایی دلنشین قرار های عاشقانه ما را خاطره انگیز و به یاد ماندنی می کند.

آدرس کافه: مرزداران، نرسیده به اشرفی اصفهانی، نبش خیابان ابوالفضل، پلاک ۲۰۷

آدرس اینستاگرام کافه کاویش: https://www.instagram.com/cavishcafe/?hl=fa

 

بیشتر بخوانید:

معرفی بهترین کافه های تهران +آدرس و عکس

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا