پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • کافه اینستا با نیکی کریمی

  مجموعه : عکس های بازیگران

  کافه اینستا با نیکی کریمی

  سلام به همراهان مجله اینترنتی نیک شو، در کافه اینستا امروز گذری داریم به صفحه خانم نیکی کریمی بازیگر و کارگردان بزرگ سینمای ایران، نیکی کریمی متولد سال 1351 می باشد، 49 سال دارد و آبان ماهی است. او با کسب جوایز متعدد از جشنواره‌های گوناگون بین‌ المللی یکی از موفق‌ ترین هنرمندان سینمای ایران از لحاظ تعداد جوایز جهانی به شمار می آید، نیکی کریمی تاکنون در جشنواره‌های متعدد داخلی و بین‌المللی فیلم به عنوان داور حضور داشته‌است.

   

  کافه اینستا با نیکی کریمی 

  کافه اینستا با نیکی کریمی

  نیکی کریمی: من و همه بچه هاي خوب ” ممنوعه ” سر صحنه ايم عزيزاني كه تو جاده ايد و يا داريد بر مي گرديد شهرهاتون يا سيزده رو به در مي كنيد، كشور ما همينطوري كلي در ارتباط با منابع طبيعي مثل اب و هوا مشكل داره.  لطفا الان كه در طبيعت هستيد و يا در ماشين، يك كيسه همراه خودتون داشته باشيد و زباله ها رو در ان بريزيد. اعمال و رفتار هر كدوم از ما نشان دهنده فرهنگ و ادب ماست شاد باشيد.

  کافه اینستا با نیکی کریمی

  نیکی کریمی: خاطرات. جشنواره تسالونيكي يونان سال ٢٠٠٦، ما با فيلم هايمان در بخش مسابقه اصلي. من ” با چند روز بعد “، كارلوس ريگاداس با ” نبردي در آسمان ” و امت اسكالانته با ” سانگريا “

  کافه اینستا با نیکی کریمی

  نیکی کریمی: کمي با تاخير، تبريك به مريم رضوي نازنين براي جايزه ” بهترين عكاس سال در بخش هنر و هنرمندان ” عكس اول را مريم چند روز پيش از من گرفت، عكس دوم را درست بعد از ان من با موبايلم از او گرفتم.

  کافه اینستا با نیکی کریمی

  نیکی کریمی: روز زن و مادر بر فرشته مهربان زندگي من و بهترين دوستم مبارك.

  کافه اینستا با نیکی کریمی

  نیکی کریمی: سپاسگزار از طراحي و ذوق و سليقه دوست خوبم شيبا اميرسرداري.

  کافه اینستا با نیکی کریمی

  نیکی کریمی: خيلي ها پرسيده اند عكس ديشب كجاست؟! كافي شاپ داخل باغ نگارستان، پشت ميدان بهارستان. كافه روحي كه بسيار زيبا و سنتي است. نمايشگاه عكس من هم در يكي از همان خانه هاي قاجاري، در گالري اعتماد، تا پانزدهم اسفند ماه بر پاست.

  کافه اینستا با نیکی کریمی

  نیکی کریمی: امشب اكران فيلم، بدون تاريخ، بدون امضا.

  کافه اینستا با نیکی کریمی

  نیکی کریمی: از سال هفتاد و شش عکاسی کرده ام. با عباس کیارستمی همیشه آخر هفته ها به اطراف تهران می رفتیم و یا چند روزی به همدان و از آن جا سر از یکی از شهر ها و روستاهای کوچک کردستان در می آوردیم و یا می انداختیم به سمت شمال و گاهی مهمان خانواده های ترکمن می شدیم.

   

  تقریبا تمام راه ها و گذر گاه های اطرف دماوند به سمت منزل فرشید مثقالی که از مقصدهای همیشگی مان بود و یا را ه های کردان اطراف منزل مرتضی ممیز را هر سال در فصل های مختلف عکاسی می کردیم و چه خوب بود این عکاسی از مکان های همیشگی و آشنا و غرق شدن در جادوی لحظه و زمان. باید بگویم که عکاسی جدی را از عباس کیارستمی یاد گرفتم. زاویه ها، افق ها، قاب ها و نور ها را. گاهی سفری چهار ساعته به شمال ده و یا ده ها ساعت طول می کشید.

   

  بی وقفه می ایستادیم و عکس می گرفتیم، صبر می کردیم تا نور خوبی روی تپه ماهوری دیده شود و یا باد بر درختی بوزد. پس از هر سفر عکس ها چاپ می شدند و به دقت دیده و بررسی و بحث می شدند و آن هایی را که بیشتر دوست داشتیم، کنار گذاشته می شدند و اینگونه عکاسی شد یکی از کارهای روزانه من در کنار خواندن کتاب و فیلمنامه و ترجمه. البته آن عکس ها را هیچ گاه به نمایش نگذاشتم.

   

  جهان عکاسی برایم هر روز مهم تر و قوی تر شد. ‎مجموعه ” گل مردگی” را در سال نود و چهار آغاز کردم و برایم بسیار فراز و نشیب داشت تا به تصویر نهایی برسم. این اولین بار بود که از طبیعت و خیابان و دوربین روی دست به استودیو می رفتم و صحنه ها را می چیدم. احساس یک فیلمساز/نقاش را داشتم که باید قابی ابدی از تصویرش می ساخت.

   

  مردن و به استعاره از آن، پژمردن جهانم را به هم زده بود چرا که مرشد همیشگی ام را از دست داده بودم و درگیر ذهنی به تصویر کشیدن این فقدان بودم. همزمان اخبار نابسامانی های خاورمیانه من را بیشتر به مفهوم نیستی و فقدان درگیر می کرد. احساس تک افتادگی و تنهایی در جهانی بی نور و بی امنیت. همه این ها من را رساند به “گلمردگی”. ‎اما هنوز عکاسی برایم یعنی عباس کیارستمی و آن شعف کودکانه و بی ادعا و شخصی.  يادش گرامي

  کافه اینستا با نیکی کریمی

  نیکی کریمی: ممنون از همه دوستان و عكاسان و همه همراهان عزيزم براي حضور دل انگيزشان در افتتاحيه نمايشگاه عكس من اين نمايشگاه تا پانزدهم اسفند ماه بر پاست.

  کافه اینستا با نیکی کریمی

  نیکی کریمی: نمايش هاي خوب ” اذر ” با هستي عزيز، معمولا هر نمايش خاطره مي شود با مهر و محبت هم وطنانم در همه جاي جهان كه با هزاران اميد و ارزو مهاجرت كرده اند و نمايش فيلم هاي روز ايران برايشان مغتنم است. خيلي خوشحالم كه اين فرصت دست مي دهد تا همراهشان باشم و از نزديك حرف هايشان را بشنوم.

  کافه اینستا با نیکی کریمی

  نیکی کریمی: ديشب يكي از خاطرات خوب و بسيار زيبا در تمام سال هايي كه كار كرده ام برايم رقم خورد و خدا را شكر كردم لطف و محبت مردم شيراز، ادب و فرهنگي كه با انها عجين شده است براي هميشه در دلم خواهد ماند. بيخود نيست كه شيراز را يكي از پايتخت هاي فرهنگي ايران خوانده اند. در “ هنرشهرافتاب ” مجتمع سينمايي كه برازنده نامش است مراسم ما برگزار شد.

   

  هميشه ديدن انسان هايي با هدف و ارمان كه براي ارتقاي فرهنگ انسان هاي ديگر مي كوشند برايم لذت بخش بوده است. براي همه اين گروه ارزوي موفقيت دارم. و براي مردم شيراز: دوستتان دارم و برايتان شادي و سلامتي و ارامش را از خداوند بزرگ خواستارم پي نوشت: ممنون از حضور صميمانه اقايان كيهان كلهر و علي زند وكيلي در مراسم ما و اكران ” اذر “.

   

  کافه اینستا پلاس:

   

  کافه اینستا با لیندا کیانی

  کافه اینستا با نگار جواهریان

  کافه اینستا با آریانا گرانده ariana grande

  کافه اینستا با مازیار فلاحی

   

   

  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •