جامعه شناسی,روان شناسی

کارهایی که به منزله خرد کردن شخصیت شما هستند

کارهایی که به منزله خرد کردن شخصیت شما هستند

بسیاری از کارها را دیگران ممکن است در حق شما انجام دهند که شاید متوجه نباشید،اما به منزله خرد کردن شخصیت شما هستند. بسیاری از افراد با انجام این کارها اعصابشان خرد می شود و برخی نیز نسبت به آن بی توجه هستند که کاری اشتباه است.شما نباید اجازه ندهید دیگران روی اعصاب و شخصیت شما راه بروند. رک و راست بگوییم. وقت آن رسیده است که این ۷ کار را بشناسید که هرگز نباید اجازه دهید دیگران با شما انجام دهند.

کارهایی که به منزله خرد کردن شخصیت شما هستند

1. نگذارید آدم ها شما را در مشاجره ها درگیر کنند

به گزارش نیک شو، اگر دو آدم که میشناسید در حال مشاجره هستند، خودتان را کنار بکشید. اگر آن ها سعی کردند شما را در آن مشاجره درگیر کنند، هوشیارانه تلاش کنید که از آن مشاجره فاصله بگیرید.

 

۲. نگذارید آدم ها به شما بگویند رویاهای تان را دنبال نکنید

بهر حال، این رویاها مال شما هستند. آن ها به هیچ کس دیگری تعلق ندارند. اگر می خواهید، رویاهای تان را دنبال کنید. هروقت دوست دارید به سراغ‌ آن ها بروید.اگر به تحقق نمی پیوندند، مشکل از شما است.

 

۳. نگذارید دوستان تان مزخرف بگویند

اگر دوستان تان پشت سرتان چرت و پرت میگویند، وقت آن رسیده است که چند دوست جدید پیدا کنید.

 

4. نگذارید آدم ها از شما سوء استفاده کنند

در صورت نیاز، همیشه باید برای کمک به آدم های اطراف تان آماده باشید، ولی به آن ها اجازه ندهید با شما بدرفتاری کنند. نگذارید از مهربانی شما سوء استفاده کنند.

 

5. نگذارید آدم ها به شما دروغ بگویند

اگر دوستان و خانواده تان دیگر با شما صادق نیستند یا چیزهای مهمی را از شما پنهان می کنند، وقت آن رسیده است که ترکشان کنید.

 

۶. نگذارید دیگران از شما سوء برداشت کنند

اگر به وضوح حرف تان را می زنید و آدم ها باز هم شما را درک نمیکنند، احتمالا نمیخواهند که شما را درک کنند.در این صورت وقت آن است که از آن ها بگذرید.

 

7. نگذارید آدم های منفی ناراحت‌تان کنند

این که از ناراحتی دیگران ناراحت شوید امری عادی است، ولی نمیتوانید بگذارید انرژی‌ها و ارتعاشات نیروهای منفی مداوم آن‌ها شما را در وضعیت و حالت روحی ناراحتی نگه دارد. به آن ها اجازه ندهید شما را ناراحت و افسرده کنند و انرژیتان را تخلیه نمایند.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا