آموزش اینترنت

با این افزونه ها قابلیت های واتساپ را بیشتر کنید

با این افزونه ها قابلیت های واتساپ را بیشتر کنید

با این افزونه ها قابلیت های واتساپ را بیشتر کنید

واتس اپ WhatsApp یکی از بهترین نرم افزار پیام رسان است افراد مي توانند از طریق واتس اپ با سرعت زیاد پیام ،عکس ،صدا و تصویر برای دوستان خود بفرستند در این مقاله چند افزونه معرفی مي کنیم که افراد با نصب آن مي تواند از قابلیت های بیشتر واتس اپ WhatsApp استفاده کنند .

 

در حال حاضر بیش از ۱ ميلیارد نفر در سراسر جهان هر روز از آن استفاده مي کنند تا در تماس باشند چرا که استفاده از پیام رسان اجتماعی واتس اپ WhatsApp کاملاً رایگان و نامحدود است و بسیار کارآمد نیز هست. از جمله قابلیت های این اپلیکیشن مي توان به امکانات فردی و گروهی ، پیام رسانی متنی گروهی ، رمزگذاری پایا پای (با نسخه های پشتیبانی شده) و سازگاری آن با اکثر تلفن های هوشمند است.

 

البته امکانات آن نظیر تماس صوتی و تصویری نیز اهميت آن را دو چندان کرده است.به همان اندازه که به نظر مي رسد واتس اپ WhatsApp مفید است و کارایی دارد ، هنوز هم مي تواند عملکرد بهتری از آن انتظار داشته باشد. علاوه بر آپدیت هایی که گهگاه روی آن صورت مي کنید، برنامه ها و افزونه هایی وجود دارد که مي توانید به برنامه واتس اپ خود اضافه کنید و کارهای بیشتری از ارسال پیام های خود انجام دهید.

 

پاسخگوی خود کار در واتس اپ WhatsApp

AutoResponde در واقع ابزاری است که به کمک آن مي توانید یک دستیار مجازی برای خودتان درست کنید. به کمک این اپلیکیشن که به راحتی از طریق گوگل پلی قابل دانلود است، مي توانید برای مخاطبین خود، پاسخ هایی آماده کنید تا به تناسب نیازشان به آن ها پاسخ دهید.وقتی که AutoResponde را دانلود و نصب کردید، باید نسخه بیزینسی واتس اپ داشته باشید.

 

در ادامه مي وتوانید پرسش و پاسخ هایی را تنظیم کنید و مخاطب را با آن ها هدایت کنید.نرم افزار مورد نظر رایگان است و شما مي توانید از این فرصت برای بهینه سازی کارها استفاده کنید. برای مثال، وقتی سرتان شلوغ است و وقت ندارید به کاربران جواب دهید، مي توانید به راحتی، با تنظیم سوالات و پاسخ ها درست مثل یک ربات همکار، از آن کار بکشید.

با این افزونه ها قابلیت های واتساپ را بیشتر کنید

امکانات اپلیکیشن پاسخ خودکار در واتس اپ WhatsApp

اگر مي خواهید پاسخ ها را برنامه ریزی کنید ، مي توانید از برنامه ریز خودکار استفاده کنید و حتی بر اساس زمانی که مي خواهید پیام ارسال شود ، تأخیرها را اضافه کنید.نکته دیگر این است که، شما مي توانید این تنظیمات را برای مخاطبین کنونی، مخاطبین جدید و شماره های ناشناس، و حتی در گروه ها این ترفند ها را بکار ببرید.

 

اگر از WA Business برای مشاغل کوچک خود استفاده مي کنید ، این ربات چت مي تواند به عنوان یک همکار شخصی عمل کند.نکته منفی در رابطه با این اپلیکیشن این است که شما نمي توانید تصاویر ، برچسب ها ، فیلم ها یا سایر پرونده های رسانه ای را با آن ارسال کنید. همچنین با نسخه های WhatsApp Web و نسخه تبلت واتس اپ نیز کار نمي کند.

 

با این حال ، این برنامه هنوز در بتا است و قولهایی درباره ویژگی های جدید در آن به ما داده اند. از جمله بهبود هایی ک هبرای این اپلیکیشن انتظار مي کشیم، مي توان به فرمت دهی فونت ها و ویجت ها اشاره کرد .اگر متوجه شدید که این افزونه روی اپلیکیشن واتس اپ شما کار نمي کند، همين حالا واتس اپ را آپدیت کنید.

 

تبدیل صدا به تکست و متن در واتس اپ

Transcriber for WhatsApp اپلیکیشنی است که هدف ساخت آن، تبدیل صدا و وویس ها در واتس اپ به متن است. اگر شما با باز کردن وویس ها در موقعیت های مختلف مشکل دارید این برنامه به شما کمک مي کند بدون محدودیت وویس ها را باز کنید و آن ها را به تکست تبدیل کنید و نسبت به پیام ها ریکشن مناسب داشته باشید.

با این افزونه ها قابلیت های واتساپ را بیشتر کنید

روش استفاده از Transcriber برای واتس اپ

برای استفاده از مبدل وویس به متن در واتس اپ، کافی است این اپلیکیشن را از پایین همين بخش از مقاله، دانلود و نصب کنید. بعد از نصب به سراغ وویس مورد نظر بروید و روی آن ضربه بزنید و آیکون اشتراک گذاری را انتخاب کنید و بعد روی Transcriber کلیک کنید. به محض این که این کار را انجام دادید، مي توانید محتوای مورد نظر را در همان صفحه ببینید .

 

زبان های قابل پشتیبانی در این افزونه واتس اپ

البته باید کمي بتوانید، ترجمه های صوتی به متنی را خودتان، تنظیم و نگارش کنید چرا که به درستی شاید ترجمه ها صورت نگیرد. در عین حال با این که در حال حاضر فقط زبان های انگلیسی و ایتالیایی را پشتیبانی مي کند، احتمال مي رود به زودی، زبان های قابل پشتیبانی از این برنامه افزایش یابند.

 

شما مي توانید زبان مورد نظر را انتخاب کنید و بعد تبدیل وویس به تکــست را مشـاهـده کـنید. این آپشن برای افراد ناشنوا یک گزینه عالی به شمار مي آید.

 

خواندن پیام ها بدون دو تیک آبی برای مخاطب در واتس اپ وب

اگر از WhatsApp Web استفاده مي کنید، این افزونه گوگل کروم به شما کمک مي کند تا بتوانید چت هایتان را تحت کنترل خود داشـته باشید.

با این افزونه ها قابلیت های واتساپ را بیشتر کنید

بعد از این که این افزونه را نصب کردید روی نوار ابزار آیکون WAToolkit را مشاهده خواهید کرد. این افزونه به شما کمک مي کند که بتوانید به سادگی، پیام های خوانده شده از پیام های خوانده نشده را از هم جدا شده ببینید.

 

این ویژگی کمک مي کند که شما پیام های کاربران را بدون این که برای آن ها دو تیک آبی Seen نمایش داده شود بخوانید. علاوه بر این با کمک این افزونه مي توانید اتصال های وب را با کمک رنگ نارنجی مطلع شوید.

 

یک ویکی پدیای ساده برای واتس اپ

حتما شما هم گاهی در گروه های واتس اپ یا در صحبت کردن با مخاطبین خود به کلمات و عبارت هایی برخورد مي کنید که معنی آن ها را نمي دانید. WikiBot برنامه ای است که به عنوان یک ویکی پدیای ساده روی واتس اپ شما عمل مي کند. در حقیقت این برنامه کمک مي کند که بتوانید، یک دایره المعارف کوچک داشته باشید و به جستجوی معــانی و مفهـوم عـبارت ها بگــردید.

با این افزونه ها قابلیت های واتساپ را بیشتر کنید

شیوه استفاده از WikiBot واتس اپ

برای استفاده از WikiBot ، نیازی به نصب هیچ گونه اپلیکیشنی ندارید. کافی است در مخاطبین خود، شماره منتسب به WikiBot را ذخیره کنید. بعد از این هشداری نمایش داده مي شود مبنی بر تایید این که شما عضو این سرویس شده اید، و بـعد هم شیوه خروج از سـرویس را هم نمایش مي دهد.

 

بعد کلمه و عبارت مورد نظر خود را مثل یک پیام برای این مخاطب ارسال کنید. بعد از این مي توانید پاسخ را به درستی دریافت کنید. بدین صورت شما یک مخاطب هميشه آگاه دارید که نیاز شما را به گوگل کردن کاهش مي دهد.

 

این استیکر ساز واتس اپ را تست کنید

اگر مي خواهید پیام های خود را شخصی تر کنید و از اموجی ها و استیکرهای عام خودداری کنید، مي توانید از پک استیکرساز واتس اپ استفاده کنید. این اپلیکیشن به شما این اجازه را مي دهد که عکس های خود را از گالری به آن فراخوانی کنید و استیکر های مناسب برای واتس اپ بسازید.

با این افزونه ها قابلیت های واتساپ را بیشتر کنید

برای استفاده کافی است اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید و بعد عکس های خود را فراخوانی کرده و استیکر بسازید و به نام خودتان آن ها را ذخیره کنید و به بخش استیکر ها بیفزایید.

 

مطالب بیشتر:

ترفند خواندن پیام در واتس آپ بدون ظاهر شدن تیک دوم

پرطرفدارترین اپلیکیشن های پیام رسان اندروید

با ارزش ترین اپلیکیشن های جهان در سال ۲۰۱۹

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا