نکات انتخاب همسر

چگونه یک مرد را عاشق خودمان کنیم؟

چگونه یک مرد را عاشق خودمان کنیم؟

چگونه مرد را عاشق خود کنیم؟ در این مقاله شما را با روش هایی آشنا می کنیم که می توانید با استفاده از آن ها مردی را که دوستش دارید را عاشق خودتان کنید. بر خلاف تصورها و باورهای بعضی افراد مردها سرسخت و کم احساس هستند، اما اینگونه نیست مردها پشت ظاهرشان که آن را با اسم مردانه می شناسیم، فوق العاده احساسی هستند در شکست های عشقی این مردان هستند که بیشترین ضربه را می بینند. امروز شما را با خصوصیاتی از مردان آشنا می کنیم که با استفاده از آنها مردی را که می خواهید را عاشق خودتان کنید.

چگونه یک مرد را عاشق خودمان کنیم؟

چگونه مرد را عاشق خود کنیم؟

 

به او اعتماد داشته باشید

با زنگ زدن تلفن او و لحنی که حس کردید دارد با یک خانم صحبت می کند عصبانی نشوید و خیال بافی نکنید که او دارد به شما خیانت می کند یا اینکه احساس شما را به بازی گرفته است. اگر می خواهید رابطه تان را حفظ کنید به او اعتماد داشته باشید و این موضوع را به او نشان دهید، همیشه به او بگویید که نسبت به وی اعتماد دارید و همیشه روی او حساب می کنید. مردها وقتی حس اعتماد شما را ببینند خودشان را نسبت به شما مسئول می دانند.

 

سعی نکنید او را تغییر دهید

هیچ تلاشی برای تغییر دادن او نکنید، مردها به واسطه مرد بودنشان غرور نهفته ای دارند و درخواست تغییر از آنها موجب می شود آنها فکر کنند که نقصی دارند، به جای این کار می توانید با محبت و اعتماد و عشق زنانه خودتان کاری کنید او سعی کند طوری باشد که شما دلتان می خواهد.

 

هرچیزی شما دوست دارید او دوست ندارد، او را مجبور به قبول چیزی نکنید!

این یک نوع خودخواهی است که بخواهیم هرچه را خودمان دوست داریم اطرافیان مان و خصوصاً معشوق مان هم آن را دوست داشته باشد، گاهی اوقات زوج هایی را می بینم که علایق شان خیلی با هم فرق دارد اما عاشقانه یک دیگر را دوست دارند، دوست داشتن به علایق و افکار همسان نیست، دوست داشتن بی دلیل است، دوست داشتن احساس عشق است، احساسی از درون سینه، تپش های تند قلب!

 

اگر آهنگی دوست دارید و او دوست ندارد، اگر فیلمی دوست دارید که او دوست ندارد، اگر دوستانی دارید که دوستشان دارید اما او ندارد، دلیل نمی شود او را مجبور به دوست داشتن شان کنید و یا فکر کنید تفاهم ندارید! خیر! دوست داشتن و وفاداری از روح طلوع می کند نه عقل و تفاهمات! نیازی نیست هر چه شما دوست دارید او هم دوست داشته باشد. او را همان گونه که هست دوست بدارید، مطمئن باشید وقتی عمق عشق شما را ببیند آن وقت هر چه شما دوست دارید را دوست می دارد، می پرسید چرا

 

چون او اول شما را دوست دارد و چون شما را دوست دارد هر چه دوست بدارید بی آنکه حتی بخواهد دوست می دارد! بنابراین با توضیحاتی که بیان شد این نکات را در نظر بگیرید و از آنها استفاده کنید، بگذارید کمی زمان بگذرد و بعد ببینید چگونه توانسته اید با عشق پاک خودتان مردی را که دوست دارید تبدیل کنید به همان سوار با اسب سفید و انگشتر طلا.

 

از او نخواهید که به خانم های دیگر بی توجهی کند!

برای این که مرد خود را نگه دارید، از او نخواهید که هر وقت زنی که غیر از شما می بیند پا به فرار بگذارد! نخواهید وقتی بیرون می رود شلوارش را تا زیر بغلش بالا بکشد! با این کارها فقط حس بی اعتمادی نسبت به او را بروز می دهید. مثلا شما هم وقتی در خیابان یا مترو یا در پارک مردی خوش قیافه و قد بلند می بینید به او نگاه می کنید مگر نه؟! مردها هم وقتی زن زیبایی ببینند به او نگاه می کنند.

 

دلیل این رفتارهای ما بی وفایی نیست! انسان زیبایی را دوست دارد و این در وجود انسان جا دارد، انسان هر چیز زیبایی را ببیند به آن خیره می شود، پس وقتی دیدید او زنی زا زیبا خطاب کرد یا به زن زیبایی نگاه کرد فکر نکنید در حال نقشه کشیدن برای خیانت است! خیر! باز هم می گویم وقتی عاشق شما باشد وقتی عمیقاً شما را دوست داشته باشد فقط شما را می بیند و اگر ملکه زیبایی اسپانیا هم بخواهد به او نزدیک شود، او یک تار موی شما را هم با آن ملکه زیبایی عوض نمی کند.

 

نباید او را مجبور کنید تا تصور کند باید مراقب شما باشد!

ممکن است مرد شما کمی سر به هوا باشد یا به واسطه شغل اش یا بعضی مشکلات زیاد متوجه شما نباشد، اما هیچ وقت وقت این چیزها را به شکل چکش در نیاورید و در سر او نکوبید. این وظیفه مرد شماست که همیشه مراقب شما باشد و نیاز های شما را برآورده کند، اما هیچ وقت او را به این کار مجبور کنید، زیرا که این کار فقط تاثیر منفی بر رابطه دارد. و در آخر باز هم می گویم که با عشق پاک و واقعی خودتان و نشان دادن این احساس عمیق به او، مردتان می شود محافظ شخصی تمام وقت شما!

 

بیشتر بخوانید:

 

با انواع مختلف زبان عشق در افراد آشنا شوید

مردها از این عادت های دخترانه بدشان می آید

۵ خصوصیت زنانه که برای آقایان جذابیت بسیار زیادی دارد

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا