آموزش کامپیوتر و نرم افزار

چگونه در اینستاگرام قرعه کشی کنیم؟

چگونه در اینستاگرام قرعه کشی کنیم؟

چگونه در اینستاگرام قرعه کشی کنیم

اینستاگرام یکی از شبکه های محبوب بسیاری از کاربران اســت .با توجه به قابلیت های بسیار فراوانی که دارد باعث شده اســت که اکثر افراد علاقمند به اســتفاده از آن شود .در این مقاله چگونه قرعه کشی در اینستاگرام را به شما آموزش مي دهیم .

 

بسیاری از سایت ها هستند ابزار های مربوط به ایجاد قرعه کشی در اینستاگرام را برای شما فراهم مي کند .بعضی از این سایت ها پولی هستند که این خدمات را ارائه مي دهند و بعضی از سایت ها فیلتر و یا تحریم شده اســت .و تعداد دیگر از این سایت ها هم رایگان اســت و به صورت ساده در اختیار کاربر قرار مي دهد تا بتواند به راحتی از آن اســتفاده کند .

 

۱-INSTAGRAM RANDOM COMMENT PICKER

سرویس قرعه کشی اینستاگرام مربوط به سایت Comment Picker یکی از معروف ترین و رایگان ترین سرویس های قرعه کشی ميباشد . مراحل انجام کار به صورت ساده و در سه مرحله مي باشد که خود وبسایت آن را برای شما به صورت شماره گذاری شده مشخص کرده اســت .

چگونه در اینستاگرام قرعه کشی کنیم؟

ورود به حساب کاربری اینستاگرام

در صورتی که اکانت شما به صورت تجاری و متصل به حساب فیسبوکتان اســت مي توانید از لینک پیشنهادی سایت مربوط به حساب های تجاری اینستاگرام اســتفاده کــنید . در غیر این صورت مي توانید برای حساب های شخصی خود وارد حساب کاربری اینستاگرام خودتان شوید .

چگونه در اینستاگرام قرعه کشی کنیم؟

مراحل کار ساده اســت . شما باید با اســتفاده از دکمه قرار داده شده در حساب اینستاگرام خود لاگین کــنید . در صورتی که لاگین کرده باشید به جای دکمه به شما عبارت you already login نمایش ميدهد ، البته این متن انگلیسی کمي طولانی تر از چیزی اســت که ما قرار داده ایم . صرفا جهت اطلاع شما دوستان عزیز بود !

 

انتخاب پست مورد نظر

احتمالا شما ميخواهید به کامنت دهندگان یک مطلب خاص جایزه دهید و بین آنها قرعه کشی کــنید . پس شما نیاز به قرار دادن لینک اختصاصی پستتان خواهید داشت . برای گرفتن لینک ميتوانید از ابزار اشتراک گذاری لینک پست یا همان Share در اینستاگرام اســتفاده کــنید .

چگونه در اینستاگرام قرعه کشی کنیم؟

در پایین کادر مربوط به آدرس گزینه ای با نام Filter Duplicate users وجود دارد . اگر این گزینه را بزنید کسانی که پیش از یک نظر در صفحه نوشته شما داده اند فقط یکبار در این قرعه کشی محاسبه خواهند شد .

 

قرعه کشی

حالا در این مرحله روی دکمه Start کلیک کــنید و سپس منتظر باشید تا عملیات قرعه کشی انجام شود . پس از انجام این کار نام برنده به شما نمایش داده خواهد شد .

چگونه در اینستاگرام قرعه کشی کنیم؟

چگونه در اینستاگرام قرعه کشی کنیم؟

۲- GetComBot

کار کردن با این سایت تعداد مراحل کمتری دارد . تنها کافیست تا ایميل و آدرس مربوط به پست را ارسال کــنید تا کامنت های پست مورد نظر دانلود و سپس یک زبانه مرورگر جدید باز شده و شما ميتوانید شرایط مربوط به برنده شدن به عنوان مثال تگ کردن یا منشن کردن دوستان را انتخاب کــنید و سپس برنده انتخاب خواهد شد .

چگونه در اینستاگرام قرعه کشی کنیم؟

مطالب بیشتر:

آموزش گذاشتن لینک در اینستاگرام ( 5 روش )

چطور در استوری (story) اینستاگرام GIF بگذاریم؟

9 چیز که باید از اینستاگرام بدانید

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا