جامعه شناسی,روان شناسی

چطور دستتان را مشت می کنید؟ شخصیت شناسی

چطور دستتان را مشت می کنید؟ شخصیت شناسی

در شخصیت شناسی از حالات و حرکات بدن مي تواند فرد را شناسایی کرد که چه خصوصیات رفتاری دارد .به طور مثال مشت کردن دست ها که هر فردی به شکل خاصی مشت مي کند که خصوصیات شخصی فرد را بازگو مي کند در ادامه با ما همراه باشید و از خواندن این مقاله لذت ببرید .

 

1- شخصیت شناسی انگشت شست در بالا 

چطور دستتان را مشت می کنید؟ شخصیت شناسی

فرد دارای انرژی بالا و به دنبال پیشرفت

 

شــما احتمالا پر انرژی ترین و موفق ترین فرد در جهان هستید. شــما هميشه به دنبال پیشرفت هستید و کوشش مي کنید همه چیز را در یک زمان داشته باشید. برنامه شــما خوردن و خوابیدن نیست، زیرا کارهای مهم تری در آینده دارید.

 

شــما عاشق دوستی هستید،و به دنبال فردی مهربان که مورد اعتماد دیگران و همچنین به افراد نیازمند کمک کند هستید.شــما به جای حرف اضافه به دنبال کار هستید. این خصوصیت، و اعتماد و مهربانی شــما، منجربه مي شود همه به شــما احترام بگذارد و قدردان محبت شــما باشد .در علم شخصیت شناسی اثبات شده اســت شــما دارای انرژی درونی بسیار قوی دارید و در ميان مردم یک رهبر مقتدر خواهید شد .

 

2- شخصیت شناسی انگشت شست در داخل

چطور دستتان را مشت می کنید؟ شخصیت شناسی

فرد در این حالت مشت گرفتن بسیار زیرک است

 

در شخصیت شناسی این افراد باید گفت که بسیار باهوش و پر حرف هستند، اما در پیدا کردن دوستان جدید خیلی ضعیف هستند . کسانی که در اطراف شــما هستند امکان دارد این فکر را داشته باشند که شــما کم حرف و اخمو هستید. به هرحال با بهتر شناختن شــما متوجه مي شوند که شــما واقعا نرم و حتی کاملا آسیب پذیر هستید.

 

شــما یک اســتعداد خوب در دیدن هر مشکل و یافتن راه حل مناسب آن دارید. شــما باهوش و ریزبین هستید و گاهی دقت زیادی به موضوعات دارید، و اغلب تصميمات شــما درست اســت.

 

در شخصیت شناسی شــما مي توان گفت دقت و اندیشیدن به نفع شــما اســت، گرچه گاهی اوقات شــما بیش از حد از خودتان انتظار دارید و بیش از حد مضطرب هستید. به همين دلیل، نیاز به کسی دارید تا بدون بیان کلمات شــما را درک کند.

 

3- شخصیت شناسی انگشت شست روی انگشتان دیگر 

در شخصیت شناسی این افراد شعار ی دارند که مي گویند “هر شخصی مسیر خود را انتخاب مي کند” و مسیر شــما اغلب سخت اســت. شــما  اهل عمل و در کار خود جدی هستید، کارهارو سریع انجام مي دهید و برای وقت خود ارزش قائل هستید. در شخصیت شناسی شــما آمده اســت که ستون فقرات شــما در کمترین حالت از تیتانیوم ساخته شده اســت!

 

به هر حال شــما ترس از شکست دارید گاهی شــما را از تصميم گیری های پر ریسک باز مي دارد: در واقع اعتماد به نفس شــما را تحت تاثیر قرار ميدهد. به همين خاطر شــما اغلب نیاز به حمایت و پشتیبان دارید.

 

دوستان شــما راســتگویی، اطمينان و رو راســتی شــما را ستایش مي کنند. افرادی که در اطراف شــما هستند از سمت شــما محافظت مي شوند و هميشه خوشحال مي شوند که در کنار شــما حضور داشته باشند. یادتان باشد که، با حمایت از نزدیکان خود، شــما قادر  به انجام هر چیزی هستید.

 

4- شخصیت شناسی انگشت شست رو به بالا 

چطور دستتان را مشت می کنید؟ شخصیت شناسی

فرد در این حالت مشت گرفتن نشان می دهد بسیار پر تلاش است

 

در شخصیت شناسی این افراد مي توان گفت فروتن و با این حال آگاه و همه فن حریف هستند. شــما ذهن فعالی دارید که ایده های نو ایجاد مي کند که ممکن اســت در نگاه اول غیر باور باشد.

 

معرفت شــما در کشف دنیا بی کران اســت.زندگی سخت اســت اما باید تلاش بسیاری کنید و تمرکز کنید تا آنچه را که مي خواهید به آن برسید.

 

بسیار کاری و پر تلاش هستید و دوست دارید هر کاری را به صورت کامل انجام دهید تا از نتیجه کار رضایت داشته باشید. در زندگی خصوصی دوستان زیادی دارید اما هیچ کدام از آنها مورد اعتماد شــما نیستند.

 

دیگران تصور مي کند آگاهی شــما کامل اســت و از شــما مشاوره مي گیرند. اما شــما درون گرا هستید، دوستان خود را با دقت انتخاب مي کنید و تنها مشاوره های عالی را به بهترین دوستان خود ميدهید.

 

5- شخصیت شناسی انگشت شست روی بند سوم انگشت اشاره

چطور دستتان را مشت می کنید؟ شخصیت شناسی

فرد در این حالت مشت گرفتن نشان می دهد که بسیار مهربان و خوش برخورد است

 

شــما فردی بسیار مهربان و دلسوز هستید و حتی در شرایط سخت دوست دارید به اطرافیان کمک کنید. شخصیت شناسی شــما ميگوید که از خواســته‌های خود ميگذرید اما از این خصوصیت سوء ‌اســتفاده‌های زیادی شده اســت.شــما بسیار خوش اخلاق و خوش رفتار هستید و این باعث جذب اطرافیان به شــما شده اســت .سعی مي کنید در برابر مشکلات صبور باشید . همچنین دوست ندارید جلو اطرافیان به عشق خود ابراز علاقه کنید .

 

 

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا