مطالب جالب علمی

چرا برخی از زنان همیشه جوان هستند و پیر نمی شوند؟

چرا برخی از زنان همیشه جوان هستند و پیر نمی شوند؟

چرا برخی از زنان همیشه جوان هستند و پیر نمی شوند؟

شاید در اطراف شما هم زنی باشد که هرچقدر از سنش می گذرد پیر نمی شود و همچنان جوان و جذاب باقی مانده ، به نظر شما دلیل این جوانی چیست؟ امروز مردم طولانی‌تر از گذشته زندگی ميکنند و با افزایش سن، سالم‌تر ميمانند. در واقع سن، بیشتر باید معیاری برای سرزندگی و نیروی بقا باشد، تا صرفا تعداد سال‌هایی که زندگی کرده‌ایم. در ادامه راز‌های جوانی زنانی را برای شما ميگوییم که از سال‌های زندگی خود بیشترین لذت و بهره را برده‌اند.

چرا برخی از زنان همیشه جوان هستند و پیر نمی شوند؟

چرا برخی از زنان همیشه جوان هستند و پیر نمی شوند؟

کار‌های متهورانه ميکنند

آن‌ها عاشق هجوم آدرنالین به بدن‌شان هستند! و هیچ چیزی به اندازه‌ی انجام یک کار جسورانه به آن‌ها احساس نشاط نميدهد. سن و سال این افراد آن‌ها را در تجربه‌های متهورانه محدود نميکند.

 

به دیگران کمک ميکنند

هیچ‌چیزی خوشحال کننده‌تر و راضی‌کننده‌تر از این نیست که حال و روز یک نفر دیگر را حتی کمی هم که شده بهتر کنی. ميتوانید تجربیات خود را در اختیار دیگران بگذارید و کمک‌شان کنید، ميتوانید کاری کنید که آن‌ها نیز احساس جوانی کنند و لبخند بزنند. همه‌ی ما ميتوانیم راه‌های زیادی برای کمک به دیگران پیدا کنیم.

 

حس شوخ طبعی شان را زنده نگه ميدارند

با بچه‌ها یا دوستان‌تان بگو بخند کنید، حتی اگر یک فرد کاملا بزرگسالید.

 

تا ميتوانند دیگران را در آغوش ميکشند

تقویم سن‌تان رات هر چقدر که ميخواهد نشان بدهد. یکی از چیز‌هایی که به شما احساس جوانی و ارتباط با دیگران ميدهد در آغوش کشیدن اطرافیان‌تان اســت. مهربانی و تماس فیزیکی شما را جوان و با نشاط ميکند.

چرا برخی از زنان همیشه جوان هستند و پیر نمی شوند؟

اطراف‌شان را پُر از آدم‌هایی ميکنند که دوست و حاميشان هستند

دور و برتان را با آدم‌هایی که از شما پشتیبانی ميکنند پُر کنید، علاوه بر همسرتان با فرزندان و همسایه‌های‌تان هم دوست باشید و از آن‌ها انگیزه بگیرید و با آن‌ها شادی را احساس کنید.

 

به زندگی جنسی‌شان اهمیت ميدهند

شما و همسرتان نیاز دارید تا زندگی جنسی‌تان را نیز پُرشور و فعال نگه دارید. برای اوقات دونفره‌تان ارزش قائل باشید و کار‌های جدید و جالبی انجام دهید تا از درون احساس شادابی کنید.

چرا برخی از زنان همیشه جوان هستند و پیر نمی شوند؟

برای خودشان ارزش قائلند

زنانی که همیشه جوان ميمانند سرگرميهایی برای خود دارند که به آن‌ها احساس جوانی ميدهد. شاید حالا که به این سنین رسیده‌اند متوجه شوند چقدر ورزش کردن را دوست دارند و قبلا این را نميدانستند، چون فکر ميکردند وقت این را ندارند که به خودشان برسند و ورزش کنند. یا شاید متوجه شوند اگر غذایی را فقط خودشان دوست دارند و سایر اعضای خانواده نميپسندند دلیلی ندارد از درست کردن آن صرفنظر کنند. آن‌ها ميدانند چطور از وقت خود اســتفاده کنند و هر روز زمانی را به رسیدگی به خود بپردازند.

 

اهمیتی به تصاویر زن‌ها روی جلد مجله‌ها یا در رسانه‌های مجازی نميدهند

چرا باید به تصاویری که ميدانید بخش زیادی از آن‌ها غیرواقعی اســت اهمیت بدهید؟ در عوض روی احساس خودتان و همان چیزی که هستید تمرکز کنید.

 

مثل بچه‌ها بازی ميکنند

فرقی نميکند دیگران چه فکری در مورد شما ميکنند. چه ایرادی دارد با فرزندتان در پارک بازی کنید؟ هر کاری که به شما احساس طراوت ميدهد انجام دهید.

چرا برخی از زنان همیشه جوان هستند و پیر نمی شوند؟

سبک زندگی سالمی دارند

زنانی که انگار هرگز پیر نميشوند، سبک زندگی سالمی دارند، آن‌ها سیگار نميکشند، تغذیه‌ی نسبتا خوبی دارند و ورزش ميکنند. این خانم‌ها حداقل یک فعالیت مورد علاقه دارند که آرامشان ميکند و تنش را از آن‌ها دور مينماید.

 

با جوان‌تر‌ها ورزش ميکنند

ورزش کردن با افرادی که از شما قوی‌تر و جوان‌ترند کمک‌تان ميکند تلاش‌تان را بیشتر کنید، چیز‌های جدید را تجربه کنید و ببینید که سن، واقعا فقط یک عدد اســت.

 

مهارت‌های جدید یاد ميگیرند

یاد گرفتن مهارت‌های جدید و یا حتی ادامه‌ی تحصیلات دانشگاهی یکی از بهترین کار‌هایی اســت که در هر سنی ميتوانید انجام دهید. شاید در سال‌های گذشته فرصت این کار را نداشته‌اید، اما حالا ميتوانید برای این کار وقت بگذارید و از تلاش و دست‌آوردهای‌تان لذت ببرید.

 

از منطقه‌ی امن و آرام خود بیرون ميزنند

پیدا کردن یک راه جدید برای انجام کاری که سالهاســت به یک روال انجامش ميدهید، تغییر هدفی در زندگی یا هر تغییری که باعث بشود از یکنواختی خارج شوید، به شما جسارت و انرژی ميدهد و جوان‌تان ميکند.

 

مو‌های خود را رنگ نميکنند

اگر قبول داشته باشید که سن فقط یک عدد اســت و این حس و حال درونی شماســت که تعیین ميکند جوان هستید یا پیر، پس نباید ظاهرتان را تغییر بدهید. جوانی به معنی جور خاصی به نظر رسیدن نیست. مو‌های خاکستری هم زیبا هستند و نشان از سال‌ها تجربه‌ی شما دارند.

 

سن خود را فراموش ميکنند

دست از شمردن سال‌های زندگی‌تان بردارید! چه اهمیتی دارد زمان به شما اعلام کند که ۷۵ سال دارید وقتی که در دل خود احساس ميکنید ۳۶ ساله‌اید؟ اگر تحرک و ورزش کنید، تغذیه‌تان خوب و سالم باشد و بلد باشید چطور اســترس‌تان را کنترل کنید، درد‌ها و ناراحتی‌های ناشی از سن کمتر سراغ‌تان ميآیند و سن خود را فراموش ميکنید.

 

مطالب بیشتر:

۱۰ زن زیبا و جذاب در تمام جهان را بشناسید +عکس

زن زیبای ایرانی در میان جذاب ترین مهماندارهای دنیا

زیباترین زنان مشهور ایرانی در جهان را بشناسید

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا