جامعه شناسی,روان شناسی

پیشنهاد بهترین روش ها برای جذب جنس مخالف

پیشنهاد بهترین روش ها برای جذب جنس مخالف

در این مقاله روش هایی را به شما می آموزیم که با کمک آنها بتوانید شریک عاطفی خوبی از جنس مخالف برای خودتان پیدا کنید. انسان از دوران بلوغ به بعد یک نیاز اساسی پیدا می کند به نام شریک احساسی و یک مکمل، اما در جامعه امروز این انتخاب خیلی دشوار است. هجوم جنگ های فرهنگی، توقعات بالا و مشکلات اقتصادی باعث می شوند آدم ها کمتر به این چیزها فکر کنند.

پیشنهاد بهترین روش ها برای جذب جنس مخالف

روش های جذب کردن جنس مخالف

 

1= باور داشته باشید که جذب جنس مخالف یکی از طبیعی ترین کارها در سرتاسر دنیاست

در صورتی که برای بدست آوردن چیزی، بیش از اندازه تلاش می کنید، بهتر است کاملاً ریلکس با قضیه برخورد کنید؛ چراکه طبیعت آنچه را که لازم است، انجام می دهد!

 

2= از این تمرین تصویری استفاده کنید

بر روی یک تکه کاغذ رابطه ای که آرزویش را می کنید برای خود بنویسید. تلاش کنید احساسات، و آرزوهایی را که دارید، در ذهن خود به تصویر بکشید و البته نه فقط در مورد شریک زندگی، بلکه به طور کلی در مورد رابطه تان. در آن سمت کاغذ هم بنویسید: “مطمئن هستم که به تمام خواست هایم می رسم، به این دلیل که….” و بعد هم تمام حقایق موجود پیرامون آن مطلب را برای خود به رشته تحریر درآورید. این کاغذ را به کسی نشان ندهید، اما آنرا در دسترس نگه دارید و به طور مکرر به آن نگاه بیندازید.

 

3= روابط گذشته را برای خودتان حل نمایید

تلاش کنید صدماتی که در گذشته به شما وارد آمده را فراموش کنید و در صورتی که تقصیر از جانب شما بوده تلاش کنید از آنها عذر خواهی کرده و طلب بخشش نمایید. در صورتی که بخواهید همواره وقایع تلخ گذشته را در ذهن خود مرور کنید و تلاش بر منطقی کردن آنها داشته باشید، مطمئن باشید که کار به جایی نخواهید برد. شما باید از یک رابطه فقط دریافت احساسی داشته باشید. به خاطر داشته باشید که بخشش و عشق در قلب شما زندگی می کند نه در سرتان.

 

4= قبول کنید به دنبال برقراری رابطه هستید

افتخار کنید به سن بلوغ و بزرگسالی رسیده اید و همچنین به خوبی می دانید نیازمند همسری هستید که ادامه زندگی خود را با او بگذرانید.

 

5= با روی باز از دیدگاههای جدید استقبال کنید

کتاب هایی از قبیل آنچه در این قسمت به آن اشاره می شود را بخوانید: کتاب آمادگی برای انجام کارهای شخصی، نوشته دکتر پاتریشیا آلن؛ چگونه مجرد نمانیم، نوشته نیتا تاکر؛ سکس ، عشق ، شیفتگی: چگونه می توانم تشخیص دهم؟ نوشته ری ای شرت. حتی در صورتی که با تمام مطالب داخل کتاب موافق نبودید تلاش کنید به تدریج دید خود را نسبت به مسائل مختلف تغییر دهید.

 

6= تلاش کنید برای شخص منحصر بفردی که وارد زندگیتان می شود ارزش و احترام قائل باشید

آن خانم و یا آقای مورد نظر در حال حاضر مشغول زندگی شخصی خود هستند. باید برای آنها انرژی بفرستید تا آنها را پذیرای زندگی مشترک سازید.

 

7= اصوات درونی خود را که موجب تخریب رابطه می شوند، کنترل کنید

وقت بگذارید و با صدای درونتی تان در مورد وقایع گذشته، ترس ها، ناراحتی ها، نگرانی ها، آسیب ها، و زخم ها صحبت می کند. با انجام این کار به طور حتم به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

 

8= به رابطه جنسی با شریک تان به عنوان یک امر مقدس نگاه کنید

چون همین طور هم هست. رابطه جنسی نشانه مقدسی از عشق حقیقی و سرسپردگی شما، هم نسبت به خودتان و هم نسبت به شریک زندگیتان می باشد. یک رابطه موفق جنسی می تواند یک ارتباط ضعیف را حتی تا ۳ سال نیز برقرار نگه دارد. شما که دوست ندارید پس به پایان رسیدن دورانتان مجبور شوید جلوی آینه، سیگار دود کنید؟

 

9= در صورتی که کاری که انجام می دهید نتیجه بخش نیست موارد دیگر را امتحان کنید

خود را از مرزهایی که در سرتاسر خود کشیده اید، رها سازید. در صورتی که برای مدت زمان بسار زیادی است که با آدم ها متفاوت قرار ملاقات می گذارید، اما به نتیجه دلخواه دست پیدا نمی کنید، به خودتان مدتی فرصت بدهید تا بتوانید راحت تر با مسائل برخورد کنید. در صورتی که جزء افرادی هستید که بیشتر وقت خود را در خانه می گذرانند، بهتر است کمی به بیرون بروید، و یا به کانون های همسریابی ملحق شوید.

 

10= همان طور رفتار کنید که انتظار دارید دیگری با شما رفتار کند

در خودتان همان صفاتی را که دوست دارید شریکتان داشته باشد، پرورش دهید و برای ارتقای آنها از هیچ تلاشی مضایقه نکنید: کلاس، آماده سازی، تراپی، رشد معنوی، رژیم، ورزش و غیره.

 

بیشتر بدانید:

 

با این خوراکی ها میل جنسی تان را افزایش دهید

از بارداری پیشگیری کنیم +راه های قطعی جلوگیری از بارداری

جذاب نگه داشتن رابطه جنسی همسران بعد از ازدواج

هوش جنسی چیست و چه تاثیری در اوج لذت جنسی دارد؟

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا