پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • پولدارترین خواننده های جنجالی جهان را بشناسید

  مجموعه : جدیدترین اخبار مشاهیر

  پولدارترین خواننده های جنجالی جهان را بشناسید

  امروز به شما پولدارترین خواننده های مشهور جهان را معرفی می کنیم که واقعا ثروت های کلانی را از راه موسیقی توانسته اند کسب کنند. دنیای شهرت و موسیقی، دنیای پول و ثروت است. کلا می شود گفت: شهرت مساوی است با ثروت. در میان تمام افراد مشهور یک دسته بازیکنان فوتبال هستند که میلیونی در آمد دارند و دسته دیگر هم خوانندگان اند، که جدای از فروش آلبوم هایشان، با راه اندازی تورها و کنسرت های شان رودخانه هایی از پول را جاری می کنند. اما در میان همان خوانندگان یک سری هستند که درآمدشان یک تن و بدن بیشتر از بقیه است. در ادامه با آنها و ثروتشان آشنا می شویم.

   

  مدونا

  پولدارترین خواننده های جنجالی جهان را بشناسید

  با توجه به شهرت فراوان و دارایی باورنکردنی ۵۶۰ ميلیون دلار جای تعجب ندارد که برخی او را دختر پولساز مي نامند. با حدود ۶۰ سال سن وی هنوز ميلیون ها طرفدار در سراسر جهان داشته و با این دارایی و اعتبار اصلا به گذر عمر توجهی ندارد. گفته مي شود که وی در تور «قلب سرکش» خود در سال ۲۰۱۶ بیش از ۱۷۰ ميلیون دلار درآمد داشته که یک رکورد باورنکردنی به نظر مي رسد.

   

  ماریا کری

  پولدارترین خواننده های جنجالی جهان را بشناسید

  ماریا کری خواننده ای اســت که در ميان زنان خواننده جهان در طول تاریخ بیشترین فروش آلبوم را داشته اســت. تاکنون بیش از ۲۰۰ ميلیون نسخه از آلبوم های وی به فروش رفته اند و با چنین رکورد خارق العاده ای؛ دارایی وی اکنون ۵۲۰ ميلیون دلار تخمين زده مي شود.اگر چه وی تاکنون دو بار طلاق را تجربه کرده اســت اما دلیلی برای نگرانی مالی ندارد.

   

  بونو

  پولدارترین خواننده های جنجالی جهان را بشناسید

  اسم واقعی او پل دیوید هیوسون اســت که همه او را با نام بونو مي شناسند. وی رهبر گروه یو ۲ بوده و در تمام سال های فعالیت خود دارایی هنگفتی به جیب زده اســت. از محل فروش آلبوم، تورهای جهانی و دیگر سرمایه گذاری ها وی تاکنون نزدیک به ۶۰۰ ميلیون دلار دارایی اندوخته اســت.

   

  جنت جکسون

  پولدارترین خواننده های جنجالی جهان را بشناسید

  جنت جکسون که خواهر مایکل جکسون بزرگ و برنده ۷ جایزه گرمي اســت بیش از ۱۵۰ ميلیون دلار دارایی دارد. اگر چه وی این روزها فعالیت کمي در حوزه موسیقی دارد اما یکی از سرشناس ترین و پردآمدترین خوانندگان دنیا بوده و از این راه نیز دارایی قابل توجهی جمع آوری کرده اســت. وی با یک بازرگان قطری ازدواج کرده و یک فرزند پسر به نام عیسی ال منا دارد.

   

  شکیرا

  پولدارترین خواننده های جنجالی جهان را بشناسید

  در ميان کشورهای آمریکای لاتین، شکیرا دومين خواننده ای اســت که آهنگ هایش در طول تاریخ این منطقه بیشترین فروش را داشته اند. این خواننده معروف که به خاطر حرکات موزونش هنگام اجرا شناخته مي شود تاکنون از محل فروش آلبوم های خود به زبان انگلیسی در سراسر جهان بیش از ۱۲۵ ميلیون درآمد داشته اســت. در کل فروش آهنگ هایی که وی به زبان های انگلیسی و اسپانیولی خوانده به بیش از ۲۲۰ ميلیون دلار در سراسر جهان مي رسد.

   

  ریحانا

  پولدارترین خواننده های جنجالی جهان را بشناسید

  رابین ریحانا فنتی اسم کامل او هنگام تولد اســت. ریحانا یکی از معروف ترین خوانندگان جهان اســت که به اوج رسیده و همچنان در دنیای موسیقی به پیش مي رود. او از باربادوس به ایالات متحده آمده و بعد از به شهرت رسیدن در سال ۲۰۰۵ همواره یکی از برترین و داراییمندترین خوانندگان جهان بوده اســت. دارایی او بیش از ۲۳۰ ميلیون دلار برآورد شده اســت.

   

  سلین دیون

  پولدارترین خواننده های جنجالی جهان را بشناسید

  قبل از ازدواجش با رنی آنجلیل نیز سلین دیون دارایی هنگفتی اندوخته بود. بر اساس آمارهای سال ۲۰۱۴ این خواننده کانادایی برنده ۷ جایزه گرمي بیش از ۳۸۰ ميلیون دلار دارایی داشت. زمانی که وی اولین آلبومش را در سال ۱۹۸۱ منتشر کرد دنیا متوجه شد که هیچ صدایی به منحصر به فردی صدای سلین دیون نخواهد شنید. او یکی از معروف ترین و داراییمندترین خوانندگان جهان اســت.

   

  بروس اسپرینگستین

  پولدارترین خواننده های جنجالی جهان را بشناسید

  همه چیز در سال ۱۹۷۳ با اولین آلبوم به نام «رییس» آغاز شد و پس از آن بود که بروس اسپرینگستین به شهرتی جهانی دست یافت. از آن زمان به بعد وی همواره در صنعت موسیقی حضور داشته و جزو چهره های سرشناس و داراییمند این حوزه بوده اســت. در طول دوران فعالیت خود در حوزه سینما، اسپرینگستین بیش از ۳۴۵ ميلیون دلار دارایی اندوخته اســت.

   

  بیانسه

  پولدارترین خواننده های جنجالی جهان را بشناسید

  اگر بخواهیم دارایی او و همسرش جی زی را با هم جمع بزنیم به رقم خیره کننده ۱٫۱۶ ميلیارد دلار خواهیم رسید که البته بخش اعظم آن (۸۱۰ ميلیون دلار) متعلق به شوهر رپر اوست. مجله فوربس دارایی این خواننده مشهور را بیش از ۳۵۰ ميلیون دلار اعلام کرده اســت.

   

  جاســتین تیمبرلیک

  پولدارترین خواننده های جنجالی جهان را بشناسید

  جاســتین تیمبرلیک خواننده مشهور آمریکایی ابتدا عضو گروه موسیقی انسینک بود که بعد از به شهرت رسیدن از این گروه جدا شده و حرفه ی خود را به صورت جداگانه ادامه داد. جاســتین تیمبرلیک بیش از ۲۳۰ ميلیون دارایی دارد که دارایی بیش از ۲۰ ميلیون دلاری همسرش جسیکا بیل را نیز باید به این عدد اضافه کرد.

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •