پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • تبلیغات

  پسرها از چه تیپ دخترایی خوششان می آید؟

  مجموعه : نکات انتخاب همسر

  پسرها از چه تیپ دخترایی خوششان می آید؟

  پسرها از چه تیپ دخترایی خوششان مي آید؟

  دختر خانم ها هميشه دنبال جواب این سوال هستن که پسرا از چه تیپ دخترایی خوششون مياد ؟ کدوم دختر رو برای دوستی و کدوم رو برای خوش گذرونی انتخاب مي کنن؟

   

  مردان چگونه زنانی را برای ازدواج انتخاب مي کنند؟

  پسرا از چه ارایشی خوششون مياد ؟

  رضا پسری 25 ساله بود که تعریف مي کرد: «من دختری را مي پسندم که به ظاهر خود اهميت دهد. اما از آرایش غلیظ و زننده به شدت متنفرم. سال گذشته با دختری آشنا شدم و مي خواستم بعد از اتمام سربازی به خواستگاری او بروم اما حالا مردد شدم؟»

   

  وقتی از او علت را جویا شدم گفت: «او بیش از حد به ظاهر خود توجه مي کند. به او مي گویم که من صورت طبیعی او را بیشتر دوست دارم یا حداقل کمي ملایم تر آرایش کند. اما او به خواسته من توجه نمي کند و مي گوید: من اینگونه دوست دارم. گاهی هم مرا فردی که از دنیا عقب است، خطاب مي کند.

   

  زیبایی، آراستگی، تميز و مرتب بودن برای من خیلی مهم است. من زنی با موهای ژولیده، لباس هایی نامرتب، صورتی خشک و بی روح را نمي پسندم، اما دوست ندارم همسر آینده ام مدام جلوی آینه باشد و تمام فکر و ذهنش ظاهرش باشد. افراط و تفریط در هر کاری اشتباه است.

   

  من دوست دارم او به وضعیت ظاهری خود افتخار کند. این دختر فکر مي کند مي تواند با آرایش زیاد و پوشیدن لباس های گرانقیمت نظر مرا بیشتر به خود جلب کند اما واقعا اینگونه نیست.«

   

  اميدوارم تا به اینجا منظور ما را فهميده باشید: بله! توجه افراطی و بیش از اندازه به ظاهر، آرایش های زننده و غلیظ که چهره را مصنوعی نشان مي دهد، کمک زیای به شما در ترغیب مرد دلخواهتان به ازدواج نمي کند.

   

  بعد از این داستان فهميدید که پسرا از چی دخترا بدشون مياد ؟ یک مرد اگر واقعا قصد ازدواج داشته باشد و خواهان شما باشد هیچگاه به خاطر اینکه فلان لباس گرانقیمت و فاخر را نمي پوشید، اهل آرایش زیاد نیستید و … شما را ترک نخواهد کرد. البته اگر مردی به این دلایل شما را ترک کرد خوشحال باشید چون او مرد زندگی نبوده است.

  پسرها از چه تیپ دخترایی خوششان می آید؟

  برای جذب پسر مورد علاقه تان از لحاظ ظاهری کافی است:

  آرایشی ملایم به چهره داشته باشید. در حد معقول به خودتان برسید ولی همه وقتتان را جلوی آینه نگذارید. نیاز نیست شبیه مدل ها باشید.لباس هایی شیک بپوشید. به دنبال لباس های خیلی جلف، خیلی رسمي و سنگین و گرانقیمت نباشید.به اندام خود توجه کنید و برای تناسب اندام خود ورزش کنید.خوشبو باشید اما نیاز نیست عطر و ادکلن شما از برندهای گرانقیمت باشد.

   

  دختر خانم عزیز: بدون شک زیبایی مهم است، اما همه‌ چیز نیست. برای گذاشتن اولین تاثیر روی طرف ‌مقابل الزامي است، اما کافی نیست.برای تاثیر گذاشتن روی مرد مورد علاقه تان باید به خیلی از موارد دیگر هم توجه کنید که عدم توجه به این موارد مرد را نسبت به شما دلسرد و از ازدواج منصرف مي کند.

   

  بارها و بارها دختر خانم ها از مشاوران مي پرسند: ما قبلا یک رابطه عاطفی داشتیم. اوایل همه چیز خوب بود و قرار بود با هم ازدواج کنیم اما بعد از مدتی پسر سرد شد و رابطه را به هم زد مشکل چیست؟ من چکار باید بکنم؟

   

  مشکل این دختر خانم ها این است: زمانی که با یک مرد رابطه دارند خیلی از موارد را رعایت نکردند و نمي دانند که مردان چه رفتارهایی را دوست ندارند در طرف مقابل خود ببینند.

   

  شما دختر خانم عزیز که مي خواهید با مرد دلخواهتان ازدواج کنید باید از اسرار مردان آگاه باشید و بدانید مردان چه زنانی را برای ازدواج انتخاب ميکنند ، چه رفتارهایی را در یک دختر مي پسندد و از چه چیزهایی بدشون مياد.

   

  آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که مردها از چه کلماتی خوششون مياد ؟ مردها بیشتر دوست دارند چه حرفهایی از زبان همسر آینده خود بشنوند تا به این اطمينان برسند که در کنار هیچ کس جز این دختر نمي توانند یک زندگی عاشقانه و صميمي را تجربه کنند؟

   

  شما باید یاد بگیرید دنیا را از نگاه مردان ببینید.شاید پیش خود بگویید مگر این چیزها هم نیاز به آموزش دارد؟بله، شما باید روانشناسی پسرها را یاد بگیرید.

   

  حالا در ادامه سوال یک دختر و جواب پسرها رو براتون لیست کردیم که جالب توجه هست:

   

  یه نکته توجهم رو چند وقتیه جلب کرده . من تو بعضی از مجالس اقوام شرکت ميکنم ميبینم پسرا به دخترایی که تو جمع پر شور ترند و شیطونی دارن و راحت با پسر حرف ميزنن توجه ببیشتری ميکنن و انگار براشون جذاب تره و دوست دارن باهاش حرف بزنن تا دختری که خیلی متین و سنگین عین خانما یه جا نشسته .

   

  واقعا اینطوره یا من اشتباه ميکنم ؟ آقایون کدام فرد از این دو گروه بالا رو بیشتر دوست دارن ؟

   

  جواب ها:

   

  –  شاید واسه یه همنشینی کوتاه آره ولی فکر کنم برای ازدواج اون دختر سنگینه بیشتر جلب توجه کنه . کلا مردا زنایی رو دوست دارن که تو جمع خانوم و متین باشن و تو خونه شیطون رو هم درس بدن .!

   

  –  برای ازدواج گروه دوم یعنی سنگین و متین بودن ، اما برای خوشگذرونی گروه اول یعنی دخترهای راحت تر

   

  – شاید اون موقع جذب همچین دخترهایی بشن برای تفریح و خوش گذرونی ولی برای زندگی دختری رو انتخاب ميکنن که با پسرا بگو بخند نميکنه.من خودم وقتی یه دختر خانمي رو ميبینم که خیلی مغرور و نجیب رفتار ميکنه و تو جمع پسرا نمياد خیلی برام جالبه و خیلی تحت تأثیر این حیا و پاکیش قرار ميگرم. مردها عاشق به دست اوردن دخترایی هستن که مثل یه طاووس مغرور رفتار ميکنن.

   

  –  واسه گذروندن وقت اره ولی واسه ازدواج هرگز

   

  –  دوست داشتن هميشه اونی که متینه خوب پسر ها براش احترام بیشتری قایل هستند ، اما اون هایی که با نمکن با اونها حرف نميزنند در واقع لاس ميزنند…

  پسرها از چه تیپ دخترایی خوششان می آید؟

  – اول یه چیزی بپرسم، چرا دخترا اینقدر این تیپ سوالارو ميپرسن؟؟؟ من احساس ميکنم انگار یه جور رقابت شده که ميترسن نکنه از هم دیگه عقب بیفتن!!! اميدوارم اشتباه متوجه شده باشم . ببینید همه یه جور نیستن، هر کس یه جور دوست داره…نظر خودم: دخترایی که زیادی تو جمع خود نمایی ميکننو بهشون علاقه ای ندارم، سنگین ترارو تحسین ميکنم، ولی بعضیا هستن که یه مظلوميتی تو چهرشون هست، شخصا علاقه خاصی بهشون دارم، نميدونم چرا…

   

  –  شیطونی فقط خصوصی بین زنو شوهر. البته بعضیا تو خصوصیشون هم سنگینو متین هستن! که جذابیتی برا مرد نداره.

   

  –  برای پسرهای سن پایین یا حتی پسرهایی که مثلا تازه وارد دانشگاه شدند این طوریه ولی به مرور که پسرها پخته تر مي شن و تجربه بیشتری از جنس مخالف پیدا مي کنند برعکس این قضیه است یعنی دنبال دختران متین و سنگین هستند مگر خود پسر دنبال یک چیز دیگه ای باشه، عموما فکر مي کنم این طوریه که خدمتتون عرض کردم.

   

  –  ممکنه یک پسر از دختر مغرور بیشتر خوششبیاد اماچجوری ميتونه ایجاد ارتباط کنه ، چون دخترا خیلی خیلی محافظه کارن ، در اینحالت مجبوره مسخره بازی در بیاره با همون جو دخترا

   

  –  بنده چندوقته که دارم دنبال یه دخترميگردم واسه ازدواج واولین معیارومهمترین معیارم متانت،سنگینی ووقارهست ، حتی ازحجاب هم واسم مهمتره ودراولویت قرارداره ، چون دختره باحجاب وسبک سرهم زیاددیدم ، اصلأبنده بادیدن دختره سنگین ومتین دلم هوری ميریزه !

   

   

  پسرا از چه حرفایی خوششون مياد،پسرا از دخترای مغرور خوششون مياد،کم محلی به پسر،کم محلی به پسر مورد علاقه

   

   

  مطالب بیشتر:

  پسران از این ۷ مدل دختر فرار مي کنند

   

   

  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
  تبلیغات
 • مطالب پربازدید