پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • پردرآمدترین افراد فعال در یوتیوب چه کسانی هستند؟

  مجموعه : افراد موفق

  پردرآمدترین افراد فعال در سایت یوتیوب چه کسانی هستند؟

  سایت یوتیوب تنها جای فیلم دیدن نیست بلکــه برای بسیاری از افراد حکم منبع درآمد زایی دارد ، بسیاری از افراد در دنیا با کانالی کــه در سایت یوتیوب دارند میلیونر شده اند. در همین حال کــه شما مشغول مطالعه این مقاله هستید، سایت یوتیوبرهای معروف جهان مشغول ساخت و تدوین ویدئوهایی هستند تادرآمد نجومی خود را نجوميتر کنند. هیچ ميدانستید کــه از زمان شروع باز شدن این صفحه تا مطالعه همین سطر، چیزی حدود بیش از ۴۵ ساعت ویدئو در سایت یوتیوب بارگذاری شده اســـت؟

   

  چرا وب‌سایت یوتیوب سایت یوتیوب به یکی از مشهورترین درگاه‌های پخش ویدئو تبدیل شده اســـت؟ پاسخ ساده اســـت؛ الویت درجه‌بندی وب‌سایت یوتیوب‌ها بر اساس ویدئوی آپلود شده ميباشد و درنتیجه موتورهای جست‌وجوگر تمایل بیشتری دارند تا این سایت یوتیوب‌ها را بیشتر در معرض دید قرار دهند. ولی سود واقعی وب‌سایت یوتیوب‌هایی مانند سایت یوتیوب برای کاربران چیست؟

   

  هرکسی با توجه به مهارت و اســـتعداد خود ميتواند جز پولدارترین افراد سایت یوتیوب قرار گیرد. اما موفق‌ترین افراد این گروه کسانی هستند کــه سعی دارند با ایده‌پردازی و خلاقیت، درب‌های جدیدی را از درآمدزایی تبلیغاتی باز کنند. البته برخی از این سایت یوتیوبرهای معروف جهان بعد از موفقیت در فعالیت خود، در زمینه‌های کاری دیگری فعالیت ميکنند. حضور در فستیوال‌های جهانی، اجرای تیزرهای تبلیغاتی، برگذاری کمپین‌های هدفمند و برگزاری کارگاه آموزشی مرتبط بخشی از فعالیت آنها پس از شروع موفق در سایت یوتیوب اســـت.

   

  نشریه فوربز به‌تازگی یک لیست از پردرآمدترین افراد حاضر در سایت یوتیوب را براساس میزان درآمدشان از اوایل سال ۱۳۹۶ تا خرداد ۱۳۹۷ منتشر کرده اســـت. با برترین‌ها همراه باشید تا در ادامه این مقاله با این افراد و روش موفقیت آنها آشنا شویم.

   

  ۱۰- لوگان پاول (Logan Paul)، میزان درآمد: ۱۴.۵ میلیون دلار

  پردرآمدترین افراد فعال در یوتیوب چه کسانی هستند؟

  لوگان پاول، وبلاگر معروفی اســـت کــه سال گذشته به‌عنوان چهارمین سایت یوتیوبر پردرآمد معرفی شده بود؛ اما برند شخصی او بعد از انتشار یک ویدئوی جعلی با مشکلاتی همراه شد. انتشار یک ویدئو از جنازه‌ای کــه در جنگل‌ آئوکیگاهارای ژاپن (معروف به جنگل خودکشی) پیدا کرده بود، باعث شد تا درآمدش به‌شدت کاهش پیدا کند.

   

  بعد از این اتفاق، سایت یوتیوب پاول را از برنامه‌های تبلیغاتی Google کنار گذاشت. اما او توانست با اســـتفاده از چهره شناخته‌شده خود، فروش محصولات مختلف را ادامه و تعداد دنبال‌کنندگان کانال خود را در سایت یوتیوب افزایش دهد. او علی‌رغم رسوایی بزرگ ژاپن ، درآمد خود را در سال جاری دو میلیون دلار افزایش داد. یکی از پرطرفدار‌ترین ویدئوهای او، ویدئوی مسابقه‌ی بوکسی اســـت کــه در آن با رقیب معروف انگلیسی خود KSI مبارزه کرده بود.

   

  ۹- پیودی‌پای (PewDiePie)، میزان درآمد: ۱۵.۵ میلیون دلار

  پردرآمدترین افراد فعال در یوتیوب چه کسانی هستند؟

  آقای فلیکس جلبرگ کــه در صفحات مجازی با نام مستعار پیودی‌پای (PewDiePie) شناخته ميشود، بدون شک یکی از سایت یوتیوبرهای معروف جهان اســـت. اما او هم گرفتار رسوایی شده و به تازگی یکی از مفسران بازی‌های ویدئویی را به نژادپرستی متهم کرد کــه این کار او باعث شد میزان درآمدش در سال جاری کاهش پیدا کند؛ اما پیودی‌پای هم توانست مانند لوگان پاول درآمد کلی خود را در عرض یک سال حدود ۳.۵ میلیون دلار افزایش دهد.

   

  ۸- جک‌سپتیک‌آی (JackSepticEye)، میزان درآمد: ۱۶ میلیون دلار

  پردرآمدترین افراد فعال در یوتیوب چه کسانی هستند؟

  شان مک‌لافلین، یکی از ویدئو گیمرهای معروف ایرلندی اســـت کــه با نام مستعار جک‌سپتیک‌آی (JackSepticEye) در سایت یوتیوب شناخته ميشود. مک‌لافلین یکی از اولین سایت یوتیوبرهایی بود کــه نامش در یکی از ویدئوهای پیودی‌پای آورده شد و بعد از این اتفاق، تعداد دنبال‌کنندگانش چند برابر شد. مک‌لافلین هم‌اکنون برای یکی از کانال‌های تلویزیونی کودکان دیزنی به نام Disney XD برنامه ميسازد و همچنین به‌عنوان مجری در رسانه‌ها به طور زنده برنامه اجرا ميکند.

   

  ۷- وانوس گیمینگ (VanossGaming)، میزان درآمد: ۱۷ میلیون دلار

  پردرآمدترین افراد فعال در یوتیوب چه کسانی هستند؟

  کانالی کــه توسط ایوان فانگ راه‌اندازی شده اســـت، وانوس گیمینگ نام دارد. ایوان یکی از گیمرهای معروف کانادا اســـت کــه به سختی ميتوان او را جلوی دوربین مشاده کرد. نوآوری در ویرایش ویدئوها و طنزآمیز بودن فضای آن‌ها باعث محبوبیت کانال او در سایت یوتیوب شده اســـت. او همچنین از طریق مسیر موفقیت خود در سایت یوتیوب، یک خط تولید لباس شخصی دارد و در زمینه‌ی موسیقی نیز با یک گروه هیپ‌هاپ به نام Rynx نیز همکاری ميکند.

   

  ۶- مارکیپلایر (Markiplier)، میزان درآمد: ۱۷.۵ میلیون دلار

  پردرآمدترین افراد فعال در یوتیوب چه کسانی هستند؟

  یکی دیگر از سایت یوتیوبرهای معروف جهان مارک ادوارد فیشباک اســـت کــه با نام مستعار مارکیپلایر (Markiplier) فعالیت ميکند. جالب اســـت بدانید کــه او پیش از راه‌اندازی کانال موفق سایت یوتیوب خود، عمل جراحی برای برداشتن تومور غده‌ی فوق کلیه انجام داده بود ونامزدی‌اش به هم خورده و برای مدتی کارش را ازدست داده بود. ولی او در حال حاضر بیش از ۲۲ میلیون دنبال‌کننده در کانال سایت یوتیوب خود دارد!

   

  مارک هم‌اکنون به‌عنوان یکی دیگر از محبوب‌ترین ویدئو گیمرهای معروف سایت یوتیوب شناخته ميشود و اغلب با سایر تولیدکنندگان محتوای ویدئویی نیز همکاری ميکند. فیش‌باک در رشته‌ی مهندسی بیومدیک تحصیل ميکرد اما چندین حادثه‌ی تلخ باعث تغییر مسیر زندگی او شد و امروزه به‌عنوان یکی از سایت یوتیوبرهای معروف جهان شناخته ميشود.

   

  ۵- جفری اســـتار (Jeffree Star)، میزان درآمد: ۱۸ میلیون دلار

  پردرآمدترین افراد فعال در یوتیوب چه کسانی هستند؟

  به جرات ميتوان گفت جفری اســـتار محبوب‌ترین و پردنبال‌کننده‌ترین شخص در شبکــه‌ی اجتماعی مای‌اسپیس اســـت کــه ميتوان نام او را در این مقاله موفقیت اضافه کرد. او سرانجام در سال ۲۰۱۴ پس از موفقیت‌های کاری و پیشرفت شغلی خود، تصمیم گرفت کانال شخصی خود را در سایت یوتیوب راه‌اندازی کند.

   

  جفری اســـتار هم‌اکنون خط تولید انواع لوازم آرایشی را دارد و ویدئوهایی از نحوه‌ی آرایش و نکات زیبایی را با طرفداران خود به اشتراک ميگذارد. جالب اســـت بدانید او مسیر موفقیت را طوری طی کرده کــه با تولید و بارگذاری ۳۰۰ ویدئو به‌صورت روزانه، بیش از ۱۱ میلیون دنبال‌کننده را جذب کرده و اغلب سایت یوتیوبرهای معروف جهان او را دنبال کرده‌اند.

   

  ۴- دن تی‌دی‌ام (DanTDM)، میزان درآمد: ۱۸.۵ میلیون دلار

  پردرآمدترین افراد فعال در یوتیوب چه کسانی هستند؟

  دنیل میدلتون یکی دیگر از ویدئو گیمرهای اهل اســـترالیا اســـت کــه سال گذشته با ۱۶.۵ میلیون درآمد، به‌عنوان یکی از پردرآمدترین و سایت یوتیوبرهای معروف جهان معرفی شد. او به واسطه برگزاری تورهای جهانی کــه همه بلیط‌های آن فروخته شد و همچنین برند شخصی لباس و کوله‌پشتی و کلاه، در سال جاری درآمدش افزایش پیدا کرده اســـت.

   

  اگر از علاقه‌مندان به اســـتریم کردن بازی‌های ویدئویی هستید، باید بدانید کــه او تنها با اســـتریم کردن بازی ماین‌کرافت، طرفداران زیادی پیدا کرده کــه در میزان درآمد او تاثیر چشم‌گیری داشته اســـت. همچنین در یکی از فیلم‌های سینمایی دیزنی به نام «رالف اینترنت را خراب ميکند» در نقش eBoy بازی کرده اســـت.

   

  ۳- دود پرفکت (Dude Perfect)، میزان درآمد: ۲۰ میلیون دلار

  پردرآمدترین افراد فعال در یوتیوب چه کسانی هستند؟

  دود پرفکت کانالی متفاوت متمرکز بر حوزه ورزش اســـت کــه هزاران محتوای تصویری شامل عکس و ویدئو و همچنین ترفندهای شگفت‌انگیز را به اشتراک ميگذارد. این کانال توسط یک گروه پنج نفره شامل دوقلوهای کوری و کوبی کاتن، گرت هیلبرت، کودی جونز و تایلر تونی مدیریت ميشود. ویدئوهای آن‌ها همیشه جزو ویدئوهای پرطرفدار یا وایرال‌شده اســـت و در رویدادهای مختلفی برنامه اجرا کرده‌اند.

   

  با توجه به اینکــه روزبه‌روز به محبوبیت این گروه پنج نفره اضافه ميشود، تا به حال با همراهی ورزشکاران حرفه‌ای مانند اودل بکام جونیز، درو بریس، کریس پاول و دیل ارن‌هارت جونیور محتواهای ویدئویی بسیاری تولید کرده‌اند.

   

  ۲- جیک پاول (Jake Paul)، میزان درآمد: ۲۱.۵ میلیون دلار

  پردرآمدترین افراد فعال در یوتیوب چه کسانی هستند؟

  هرچند کــه درآمد لوگان پاول (نفر دهم این لیست) بعد از حادثه‌ی جنگل‌ آئوکیگاهارای ژاپن کاهش پیدا کرده، اما برادر کوچک‌تر او یعنی جیک پاول (Jake Paul) با تولید ویدئوهای رپ به‌صورت روزانه بیش از ۱۷ میلیون دنبال‌کننده در سایت یوتیوب دارد. او نیز مانند برادرش شهرت خود را مدیون شبکــه‌ی اجتماعی Vine اســـت.

   

  نکته جالب توجه اینکــه در حال حاضر پاول ۲۱ ساله در کسب و کار خود با مشکل مواجه شده و اخیرا به‌دلیل شکایت مداوم همسایه‌هایش از صدای زیاد و اســـتقبال طرفدارانش از محل زندگی او در شهر لس‌آنجلس، در کانون توجه‌هات قرار گرفته اســـت.

   

  ۱- رایان تویزریویو (Ryan ToysReview)، میزان درآمد: ۲۲ میلیون دلار

  پردرآمدترین افراد فعال در یوتیوب چه کسانی هستند؟

  اما پردرآمدترین و عجیب‌ترین شخص در این لیست کسی نیست جز رایان تویزریویوی کوچک! کانال او به‌عنوان پردرآمدترین کانال سایت یوتیوب در سال ۲۰۱۸ شناخته شده و صاحب آن یک پسربچه‌ی هفت ساله‌ به نام رایان اســـت. داســـتان موفقیت رایان از جایی شروع شد کــه پدر و مادر او از سال ۲۰۱۵ ویدئوهای نقدوبررسی اسباب‌بازی رایان را در سایت یوتیوب منتشر ميکردند.

   

  روز به روز مخاطبان کانال آنها بیشتر شده و او در حال حاضر چیزی بیش از ۱۷ میلیون دنبال‌کننده دارد. اگرچه تعداد دنبال‌کنندگان او از بسیاری از سایت یوتیوبرهای معروف کمتر اســـت اما با تأثیری کــه در صنعت اسباب‌بازی گذاشته، درآمد خانواده‌ی خود را از سال گذشته بیش از دو برابر افزایش داده اســـت.

   

  رایان ریویوتویز یکی از نخستین کانال‌های سایت یوتیوب بود کــه با برندهای معروفی مانند pocket.watch و Bonkers Toys همکاری کرد. شگفت‌زده خواهید شد اگر بدانید کــه خط تولید اسباب‌بازی جهانی رایان، اوایل سال دیگر با همکاری شرکت والمارت راه‌اندازی خواهد شد!

   

  منبع: Forbes

   

   

  مطالب بیشتر:

  ۱۰ رتبه اول پربازدیدترین فیلم های سایت یوتیوب یوتیوب را بشناسیم

  آموزش دانلود فیلم های سایت یوتیوب یوتیوب با ربات تلگرام

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •