پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • پاسخ به سوالات جنسی زنان که از کسی نمی پرسند

  مجموعه : دانستنی های جنسی

  پاسخ به سوالات جنسی زنان که از کسی نمی پرسند

  پاسخ به سوالات جنسی خانم ها که از کسی نمی پرسند

  خانم ها به طور مشترک کلی سوالات جنسی در سر دارند که معمولا آن ها را از کسی نمی پرسند، ما در مطلب پیش رو به این سوالات مشترک خانم ها پاسخ داده ایم که می تواند راهنمایی باشد برای زندگی و کنجکاوی های جنسی آنان. بدون شک شما هم مثل بسیاری دیگر از افراد این جامعه سوالات زیادی درمورد یکی از مهم ترین نیازهای بشری و به زعم مازلو اصلی‌ترین و حیاتی‌ترین نیاز انسانی یعنی رابطه جنسی دارید. اما از آنجا که برای بیان برخی جزییات در این زمینه همیشه عادت بر این اســت چراغ خاموش حرکت شود و مطلبی درباره‌شان نوشته نشود می خواهیم شما را با ۸ سوال رایج و بسیار مهم جنسی خانم ها و پاسخ علمی و درست آنها به نقل از سایت health که منبع موثقی برای مسایل بهداشت و سلامتی اســت آشنا کنیم.

   

  به گزارش نیک شو، صحبت پیرامون مسائل جنسی در بسیاری فرهنگ‌ های دنیا مخصوصا ایران تبدیل به یک تابو شده اســت و ما حتی از پاسخ ساده‌ترین سوالات به فرزندان خود غافل هستیم. این موضوع که افرادی چشم و گوش بسته تحویل جامعه دهیم به خودی خود بد نیست و به زعم عده‌ای شاید سلامت جنسی آنها را تا یک سنی تضمین نماید. اما مشکل اصلی آنجا واقع میشود که افراد محصور در “تابو”ها و “نگو”های جامعه برای یافتن پاسخ سوالات خود دست به دامن منابع هرز و نامربوط و فرصت طلب میشوند یا به طور کلی راه را بیراهه میروند و به جواب های گمراه کننده و خطرناک میرسند. با ما همراه باشید تا پاسخ بسیاری از سوالات جنسی خانم ها را بیابید.

  پاسخ به سوالات جنسی زنان که از کسی نمی پرسند

  1. من همیشه ارگاسم دارم (در باشگاه، وقتی پشت میز نشسته‌ام) آیا غیرعادی هستم؟

  ای دختر خوش‌شانس! بسیاری از خانم ها در رسیدن به ارگاسم مشکل دارند، و شما همیشه ارگاسم دارید- زندگی اصلا عادلانه نیست! اما گذشته از شوخی، ارگاسم خود به خود (ارگاسمی که بدون تحریک مستقیم آلت تناسلی ایجاد میشود) غیرمعمول نیست. برخی از خانم ها با فکر کردن به چیزهای شهوانی، به ارگاسم می‌رسند. عده‌ای هم در هنگام انجام کارهایی که مستقیما ناحیه‌ تناسلی را تحریک می‌کنند، مانند دوچرخه‌سواری، سفت کردن ماهیچه‌های لگن (مانند زمانی که ادرارتان را نگه می‌دارید)، عطسه و غیر، به ارگاسم میرسند. بعضی از داروهای ضد افسردگی نیز میتوانند چنین اثر جانبی داشته باشند، اگرچه، چند هفته بعد از شروع مصرف دارو، این اثر بتدریج کم خواهد شد.

   

  دوست ندارید در ملا عام به ارگاسم برسید؟ اگر اوج لذت جنسی شما در نتیجه‌ سایش (مثلا هنگام ورزش کردن) اســت، لباس زیرتان را دوبرابر کنید یا از پد اســتفاده کنید تا این ناحیه بیحس شود.

   

   

  ۲. آیا واقعا خانم ها در مقایسه با مردان ارگاسم طولانی‌تری دارند؟

  بله! این موضوع حقیقت دارد اما ما خانم ها معمولا دیرتر از مردان تحریک می‌شویم، پس این به آن در! میانگین ارگاسم در مردان ۶ ثانیه اســت، و ارگاسم در خانم ها به طور میانگین ۲۰ ثانیه طول می‌کشد. البته طول و شدت ارگاسم در اشخاص مختلف و روزهای مختلف، متفاوت اســت. در هر صورت، مادامی که طول می‌کشد، از آن لذت ببرید.

   

  ۳. آیا از روی سایز پا ، بینی یا انگشت می‌توان بزرگی آلت تناسلی مردان را حدس زد؟

  خیر! هرچند تعداد زیادی از خانم ها برای حدس سایز اندام تناسلی نامزدشان، به پاهای او دقت کرده‌اند، اما مطابق با مطالعه‌ای که در ژورنال انگلیسی اورولوژی بین‌الملل منتشر شد، ابدا از روی سایز پا نمی‌توان سایز آلت تناسلی مردان را پیش‌بینی کرد. در حقیقت، با نگاه کردن به هیچ یک از قسمت‌های بدن آقایان ( به جز همان قسمت) نمی‌توان سایز اندام تناسلی را تشخیص داد. خوشحال نیستید که این مورد را روشن کردیم؟

   

  ۴. آیا در طول رابطه جنسی عفونت ادراری (یوتی‌آی) من به همسرم منتقل می‌شود؟

  در مورد عفونت ادراری معمولی که در اثر باکتری ایجاد میشوند، خیر؛ آنها مسری نیستند. این یوتی‌آی‌ها از شخصی به شخص دیگر منتقل نمیشوند، بنابراین نگران این نباشید که عفونت شما ممکن اســت به طرف مقابل‌تان منتقل شود. و این یعنی شما هم مبتلا به عفونت او نمی‌شوید. به طور کلی شما یوتی‌آی را از خودتان می‌گیرید، به این ترتیب که باکتری در مقعد و رکتوم شما وارد واژن‌تان می‌شود و به دستگاه ادراری‌تان راه پیدا می‌کند، عفونت ایجاد می‌شود.اما رابطه‌ی جنسی ممکن اســت یوتی‌آی شما را بدتر کند، بنابراین تا زمانی‌که ۲۴ از درمان‌تان با آنتی‌بیوتیک نگذشته اســت، از داشتن رابطه‌ی جنسی اجتناب کنید.

  پاسخ به سوالات جنسی زنان که از کسی نمی پرسند

  ۵. آیا مایع منی حاوی مواد مغذی اســت؟

  ابدا! میزان متوسط انزال در حدود یک قاشق چایخوری اســت. این مایع شامل اسپرم، قند، پروتئین و حدود ۷ کالری اســت. به اندازه تمام این کالری‌ها و حتی بیش‌تر از آن در زمان انجام رابطه جنسی می‌سوزد!

   

  ۶. آیا از طریق رابطه جنسی دهانی ، ممکن اســت مبتلا به ایدز بشوم؟

  بله! هرچند خطر ابتلا کم‌تر از رابطه از طریق مقعد یا واژن اســت، اما مواردی از انتقال به وسیله‌ی رابطه‌ی جنسی دهانی وجود داشته‌اســت. خون آلوده‌ می‌تواند از طریق پوشش واژینال، از دهان به بدن شما منتقل شود. همچنین ممکن اســت از طریق رابطه‌ی جنسی دهانی مبتلا به اچ‌آی‌وی شوید، زیرا مایع منی یا مذی (مایعی اندک در نوک آلت تناسلی مرد) حاوی این ویروس اســت.

   

  ریسک ابتلا در شما افزایش می‌یابد اگر زخم یا بریدگی در دهان یا واژن‌تان داشته باشید (ممکن اســت زخم یا بریدگی وجود داشته باشد و شما اطلاعی از آن نداشته باشید) و انزال در دهان‌تان صورت بگیرد. بنابراین، بهترین کار این اســت که از کاندوم یا ورقه‌ی لاســتیکی مخصوص دهان اســتفاده کنید یا قبل از این‌که وارد چنین رابطه‌ی نزدیکی بشوید، اطمینان حاصل کنید که نامزدتان مورد آزمایش قرار گرفته‌اســت.

   

  ۷. آیا خانم ها نیز ممکن اســت درد تناسلی بگیرند؟

  تا حدی. در زمان تحریک جنسی، جریان خون هم در مردان و هم در خانم ها افزایش می‌یابد. این امر می‌تواند منجر به احساس فشار یا سنگینی شود که به اصطلاح انسداد مجاری انزالی شناخته می‌شود. این فشار معمولا با ارگاسم رفع می‌شود، اما اگر شخص (خانم) به ارگاسم نرسد، ممکن اســت ناراحتی خفیفی احساس کند. مدت زمان این فشار کوتاه اســت و مسئله‌ی مهمی نیست… یا حداقل آن‌قدر که برخی وانمود می کنند مهم نیست!

   

  8. آیا ممکن اســت زگیل روی دست شوهرم به آلت تناسلی من سرایت کند؟

  خطر کمی وجود دارد، اما بسیار بعید اســت. زگیل روی دست و زگیل تناسلی در اثر نوع متفاوتی از ویروس پاپیلوم انسانی یا اچ‌پی‌وی به وجود می‌آیند. (اکثر زگیل‌ها بدون ضرر هستند.) هرچند در موارد نادر، نوع اچ پی‌وی که سبب ایجاد زگیل روی دست می‌شود، می‌تواند در جای دیگری نیز زگیل ایجاد کند. برای ایمنی بیش‌تر، از همسرتان بخواهید تا زمان از بین رفتن زگیل، هنگام رابطه‌ی جنسی دست‌کش نازک لاتکس بپوشد. (او می‌تواند زگیل را با اســتفاده از اسید سالیسیلیک که بدون نسخه فروخته می‌شود، درمان کند؛ اگر تغییری صورت نداد باید به متخصص پوست مراجعه کند.)

   

  حتی پس از آن، اطمینان حاصل کنید که بریدگی، شکاف یا زخم در دستگاه تناسلی ندارید- زیرا این‌ها می‌توانند باعث سرایت اچ‌پی‌وی شوند حتی اگر زگیل‌ از بین رفته باشد. واکسن اچ‌پی‌وی هم در این مورد نمی‌تواند کمک‌کننده باشد: این واکسن در مقابل انواع اچ‌پی‌وی از بدن محافظت می‌کند و برای خانم ها بالای ۲۶ سال توصیه نمیشود.

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

 • مطالب پربازدید
 •