پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • وقتی امانوئل ماکرون عاشق خانم معلم متاهلش می شود

  مجموعه : اخبار اجتماعی و سیاسی

  وقتی امانوئل ماکرون عاشق خانم معلم متاهلش می شود

  امانوئل ماکرون emmanuel macron فردی که اکنون بعنوان رئیس جمهور کشور فرانسه برگزیده شده است، تیتر خبری اول رسانه های جهان شده اما بیشتر به خاطر سن و سال بالای همسرش بریژیت Brigitte Macron که از او 25 سال بزرگ تر است. گویا همه رئیس جمهورهای فرانسه درمورد همسر باید جنجالی باشند و سر و صدا به پا کنند. اما این مورد آخری درباره امانوئل ماکرون عجیب تر از همه است!

  وقتی امانوئل ماکرون عاشق خانم معلم متاهلش می شود

  امـانوئل مــاکرون که مــوفق شد رئیــس جمهور جــدید کشور فرانسه شود ۳۹ سال سن دارد و همـسرش ۶۴ سال ساله است که به قول معروف هم سن مادرش به حساب می آید و این زن ۶۴ ساله بانوی اول فرانسه شده است.

  وقتی امانوئل ماکرون عاشق خانم معلم متاهلش می شود

  به گزارش نیک شو، امــانوئل ماکرون با ۳۹ سـال سن جوان ترین رئیس جمهور این کشور شناخته شد. اما این تنها نکته جالب در مورد او نیست. رئیس جمهور منتــخب فرانسوی‌ ها همسری دارد که ۲۵ سال از خودش بزرگ تر می باشد.بریژیــت نام همسر اوسـت که زمانی معلم ادبیات او در دوران دبیــرستان بوده است. وقتی امانوئل ماکرون ۱۵ سال داشت عاشق معلمش شد. خانواده‌ امانوئل با این رابطـه مخالف بودند و حتی به بریژیــت چندیــن مرتبه تذکر دادند که از فرزندشان دوری کند اما رابطه آنها همچنان ادامه یافت تا اینکه در سال ۲۰۰۷ رسما با هم ازدواج کردند.

  وقتی امانوئل ماکرون عاشق خانم معلم متاهلش می شود

  وقتی امانوئل ماکرون عاشق خانم معلم متاهلش می شود

  به گزارش نیک شو، در آن زمان معلم ادبیــات ماکرون داراری همسر و سه فرزند بود اما به خاطر ماکرون از همسرش جدا شد. تنها پسر او به نام سباستین ۲ سال از ماکرون بزرگ تر است. فرزند دومش همسن ماکــرون است و در هنگام آشنایی مادرش با وی هم کلاس بوده است. دختر کوچک بریژیت هم ۳۰ سال دارد و به عنوان یک وکیل در فعالیت های تبلیغاتی ماکرون فعالیت زیادی داشت.اینک که ماکرون در انتــخابات پیروز شده بریــژیت بانوی اول فرانسه لقب گرفته است. او حسـاسیت زیادی روی همســرش دارد و همه جا وی را همراهی می‌کند.در دوران وزارت ماکرون این همسرش بود که برنامه‌های ملاقــاتش را تنــظیم و در جلســاتش به همراه او شرکت میکرد.

  وقتی امانوئل ماکرون عاشق خانم معلم متاهلش می شود

  خانــواده همــسر ماکرون ثروتمند بودند. آنها شش خواهر و برادر بودند که بریژیت کوچک ترین آنها بود. کارخانه شکلات‌سازی پدرش در شمال فرانسه بسیار مشهور بود. هم اکنون این کارخانه اکنون توسط یکی از نوه‌های بریژیت اداره می‌شود. همسر ماکرون مادربزرگ ۷ نوه است. آنها بعد از ازدواج تصمیم گرفتند بچه‌دار نشوند. حالا میتوان گفت پس از سارکوزى که با مدل ایتالیایى ازدواج کرد که از خودش ۱۰ سانت بلندتر بود، اولاند که با بانوى اول صرفا دوست بود و ازدواج نکرد! حالا ماکرون با ۲۵ سال فاصله سنی با همسرش، در کاخ الیزه باز هم جنجال به پا کرده است .

  وقتی امانوئل ماکرون عاشق خانم معلم متاهلش می شود

  امانوئل ماکرون وقتی که عاشق معلم شوهردارش می شود و پدر و مادرش او را نزد روان شناس می برند.پدر و مادر ماکرون به ازدواج فرزندشان با یک زن که 25 سال از او بزرگ تر بود به شدت ناراضـی بودند. ماکرون که عاشق معلم خود شده بود تصمیم داشت با وی ازدواج کند اما معلمش شوهر داشت و 25 سال هم از او بزرگ تر بود.

  وقتی امانوئل ماکرون عاشق خانم معلم متاهلش می شود

  اما چـرا و  چـگونه ایـن ازدواج صــورت گرفت؟ پدر و مادر امانوئل ماکرون چگونه به ازدواج فرزندشان با یک پیرزن رضایت دادند؟ “آنه فولدا”، نویسنده‌ای که نگارش کتاب “امانوئل ماکرون: یک مرد جوان کامل” را برعهده دارد، برای تکـمیل بخشهایی از کتـاب خود، با والدین رئیس جمهور جدید فرانسه صحبت نمود که با اطلاعات دست اولی در اینباره مواجه گردید.

  وقتی امانوئل ماکرون عاشق خانم معلم متاهلش می شود

  نظر مــادر ماکــرون درباره عاشق شدن پسرش

  فرانسواز نوژه ماکرون، مـادر رئـیس جـمهور جدید کشور فـرانسه، درباره نحوه مطلع شدن از عشق عجیب پسرش به این نویسنده گفت: ما زمانی که امانوئل تنها ۱۵ سال داشت، از روی رفتارهایش متوجه شدیم او در مدرسه به یک نفر علاقمند شده است. ابتدا از روی نام فامیلی او تصور میکردیم به دختر معلم ادبیاتش (لورنس) که به او هم کلاسی بود، علاقه‌مند شده است اما در کمال تعجب از طریق یک دوست خانوادگی متوجه شدیم او عاشق معلمش شده است نه دختر او!”

  وقتی امانوئل ماکرون عاشق خانم معلم متاهلش می شود

  مـادر امـانوئل در ادامــه گفت: زمانی که از حقیقت ماجرا اطلاع پیدا کردیم به کلی شگفت‌ زده شدیم! به یاد نمی آورم هیچ گاه امانوئل را به بیرون انداختن از منزل تهدید کرده باشیم. بنابراین، فقط ترجیح دادیم مدرسه او را تغییر دهیم. سپس با “بریژیت” صحبت کردیم تا دیگر قرار ملاقاتی با امانوئل نگذارد، اما او فقط پاسخ داد “هیچ قولی نمیتوانم بدهم.”

  وقتی امانوئل ماکرون عاشق خانم معلم متاهلش می شود

  مـادر امانوئــل مــاکرون در ادامـه گفــت: “پسر ما در آن زمان فقط ۱۵ سال سن داشت و پی بردن به علاقمندی او به معلم ۴۰ ساله‌اش -که سه فرزند بزرگ هم سن امانوئل داشت- موضوعی نبود که بتوانیم آن را هضم و درک کنیم.”

   

  “ژان میشل ماکرون”، پــدر رئــیس جـمهور منـتخب فــرانسه، نیز در اینباره گفت: “وقتی از موضوع مطلع شدم برای لحظاتی کنترل خود را از دست دادم و به روی صندلی افتادم.”

   

  طلاق معلم ماکرون از شوهرش به خاطر ازدواج با او

  بالاخره در سـال ۲۰۰۷ بریــژیت از همــسرش جدا شد تا بتواند با امانوئل جوان ازدواج کند و امــانوئل مــاکرون نیز با حمایت مادربزرگش توانست نظر والدین خود را درباره ازدواج با او تغییر دهد. این ازدواج زمانی که امانوئل و بریژیت هر کدام به ترتیب ۲۹ و ۵۴ سال داشتند، صورت گرفت. امانوئل ماکرون در مراسم ازدواج خود رو به سه فرزند بریژیت گفت: “متشکرم که ما را به عنوان یک زوج نه چندان عادی در کنار خود پذیرفتید!”به گفته فرزندان بریژیت، آنها در طول این ده سال زندگی شادی را در کنار یکدیگر سپری کرده‌اند و تصــمــیم گرفـته‌اند فــرزند جـدیدی به دنــیا نیــاورند.

   

  مطالب بیشتر:

  علت گشاد شدن واژن خانم ها +روش تنگ کردن واژن

  عکس های فانتزی دختران ایرانی زیبا و دیدنی

  همراه با پاریس جکسون دختر جذاب مایکل جکسون فقید

  همخوابی داماد با خواهر زن ۱۳ ساله و بارداری

  هرچند وقت یکبار باید رابطه زناشویی برقرار کنیم؟

   

   

  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

  *

  code

 • مطالب پربازدید
 •