ورزش و سلامتی

ورزش برای پهن شدن لگن تصویری

ورزش برای پهن شدن لگن تصویری

ورزش برای پهن شدن لگن

اگر می خواهید ورزشی انجام دهید که لگن تان پهن شود می توانید به توصیه های زیر توجه کنید تا به خواسته خودتان برسید. روش بزرگ کردن باسن در 7 مرحله : ستارگانی مانند اسکارلت جوهانسون و سوفیا ورگارا، با ساختن فرم بدنی ساعت شنی و بزرگ کردن باسن، خود را به طور فزاینده ای جذاب و خوش نما کرده اند.

 

در حالی که داشتن دور کمر باریک مهم است، افزایش اندازه باسن شما نیز به همان اندازه در رسیدگی به ظاهر موثر است. اگر دوست دارید باسن بزرگتری داشته باشید، در اینجا چند گام برای کمک به شما وجود دارد تا با ظاهری دارای انحنا و قوس های ظریف زنانه به نظر بیایید.

 

روش های بزرگ کردن باسن

مراحلی که در ادامه توضیح میدهیم تمرین های بسیار ساده در خانه است که برای بزرگ کردن باسن بسیار میتواند به شما کمک کند.

 

اصلاح فیزیک بدنی شما 

ورزش برای پهن شدن لگن تصویری

تمریناتی را انجام دهید که باسن را هدف قرار می دهد. بالا کشیدن کناره پا، بالا کشیدن عضلات ران و کشیدگی پا درحالت اسکوات، باید همگی بخشی از یک دسته از تمرینات ورزشی تقویت باسن باشند. “مک ددی” از تمرینات پهن کردن نشیمنگاه (همان باسن)، ممکن است از تمرینات کناره پا با دمبل باشد. این یک نسخه قوی از یک پرتاب معمولی است که برای مقاومت بیشتر، و بنابراین، رشد بالقوه عضلانی آن کاربرد دارد.

 

پاهای خود را کمی بیش از عرض دو پا جدا کنید. انگشتان پای خود را کمی به طرف بیرون بچرخانید. زانوی راست خود را خم کنید و به حالت خیز به پایین قرار بگیرید. پای چپ شما کاملا افقی و راست و به عنوان یک محور عمل می کند.

 

آنقدر پایین بیایید تا ران شما موازی با زمین باشد. عضله سرینی خود را منقبض کنید. سپس با استفاده از نیروی نشیمنگاه، با فشار خود را بالا ببرید، ساق پای راست خود را به حالت مستقیم درآورید. کف پاهای خود را با هم به عقب نبرید. شما در طول این تمرین دو قدم فاصله بین کف هر دو پای خود را باید حفظ کنید.

 

حالا، نوبت خیز از طرف دیگر است. آنقدر پایین بیایید تا زانوی شما در زاویه 90 درجه خم شود و سپس به عقب بر گردید. دوباره ساق پای خود را راست کرده و هر دو کف پا را در جای خودش قرار دهید. این حالت از زانوهای شما محافظت می کند، به شما اجازه می دهد که کشش در عضلات را بهتر نگه دارید و از مقاومت سنگین تر استفاده کنید.

 

دو دمبل اضافه کنید. در هر دست یک دمبل را نگه دارید. هر وقتی که به سمت راست خیز برمی دارید، دمبل دست راست باید در خارج از کفل راست شما باشد. دمبل دست چپ باید در جلوی بدن شما و بین پاهای شما قرار گیرد. موقعیت دست خود را برای طرف دیگر معکوس کنید؛ همانطور که به سمت چپ خیز برمی دارید، دمبل سمت چپ را در خارج از کفل چپ خود نگه دارید.، دمبل راست را در بین پاهای خود بیاورید.

 

بزرگ کردن باسن با یوگا

ورزش برای پهن شدن لگن تصویری

تمرینات یوگا : بسیاری از حالت های یوگا برای باز کردن کفل های شما طراحی شده اند. این حرکات باعث ساختن عضله شده و به شما  برای انعطاف پذیری بیشتر کمک می کند، که در نتیجه آن، باعث می شود تا انجام تمرینات دیگر برای گستردگی نشیمنگاه شما آسانتر شود. حالت های قورباغه، کبوتر، مارمولک و چهره گاو همه وضعیت هایی از یوگا هستند که شاید دوست داشته باشید تا با آنها آشنا شوید.

 

نشستن روی باسن خود

ورزش برای پهن شدن لگن تصویری

شما می توانید با یک نشستن به سادگی، کفل بزرگتری داشته باشید. براساس یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی Cell Physiology، محققان دریافتند که فشار بر روی نشیمنگاه و کفل که از نشستن بیش از حد ناشی می شود، می تواند باعث ساخته شدن چربی بیشتری در این مناطق شود.

 

سلول ها به محیط اطرافشان پاسخ می دهند. همانطور که یکی از محققان توضیح داد، “سلولهای چربی که با دوره های نشستن طولانی فشرده می شوند، تری گلیسیرید بیشتری (شکل اصلی چربی ذخیره شده در بدن) و با سرعت بیشتر تولید می کنند.”

 

کرم را امتحان کنید

ورزش برای پهن شدن لگن تصویری

کرم های بزرگ کننده باسن : تعدادی از کرم های تقویت کننده باسن در بازار وجود دارد که ادعا می کنند که از طریق روش های مختلفی از جمله جبران کلاژن و الاستین از دست رفته، به منظور افزایش میزان تولید عضلات در ناحیه کفل کار می کند.

 

به دنیا آوردن نوزاد

ورزش برای پهن شدن لگن تصویری

با این که شما مطمئنا تنها برای این هدف باردار نمی شوید، اما نشیمنگاه یک زن به این وسیله پهن می شود تا قادر باشد از این طریق یک نوزاد به دنیا بیاورد. در برخی موارد، کفل ها به اندازه و سایز زمان قبل از بارداری برمی گردد، اما در موارد دیگر، کفل های بزرگتر تبدیل به یک بخش دائمی از بدن زن می شود.

 

جراحی را در نظر بگیرید

ورزش برای پهن شدن لگن تصویری

جراحی برای بزرگ کردن اندازه باسن : اگر میخواهید برای رسیدن به اندام کیم کارداشیان زیر چاقوی جراحی بروید، روشهایی برای بررسی وجود دارد. شما می توانید از مناطق مختلف بدن خود چربی را از طریق لیپوساکشن برداشته و سپس به کفل خود منتقل کنید. یا شما همچنین می توانید کاشت باسن انجام دهید، که در آن “برشهایی” از سیلیکون زیر پوست شما زیرسازی و قرار داده می شود، وبه شما ظاهری با انحناء و قوسهای ظریف زنانه بیشتری ارائه می دهد.

 

 صبر داشته باشید

ورزش برای پهن شدن لگن تصویری

به نظر می رسد که ما با افزایش سن خود نتیجه خواهیم گرفت. یافته های تحقیقات نشان می دهد که لازم نیست تا وزن اضافه کنیم تا کفل ما بزرگتر نشان داده شود، چون همانطور که سن ما بیشتر می شود، لگن خاصره ما نیز رشد می کند.

 

در مطالعه ای که از شرکت کنندگان دارای رنج سنی 20 تا 79 سالگی استفاده کرده شده بود، محققان دریافتند که پهنای لگن، فاصله بین استخوان های لگن و قطر استخوان های لگن، همگی با افزایش سن افراد بیشتر شد، و عرض لگن مسن ترین افراد در این مطالعه به طور متوسط حدود یک اینچ بزرگتر از جوانترین آنها بود.

 

خوش فرم کردن باسن در یک هفته 

یکی از رازهای جذابیت اندام داشتن باسنی خوش فرم و بزرگ و گرد می باشد .برای داشتن یک باسن زیبا و خوش فرم شما می توانید از تمرینات و نکات تغذیه ای که در سلامت وب امروز به شما معرفی می شود استفاده کنید این تمارین به همراه توصیه های تغذیه ای ارائه شده در این مقاله بهترین راهکار برای خوش فرم کردن باسن در یک هفته می باشد .با انجام این تمرینات می توانید به صورت آسان ، کم هزینه ، ایمن و بدون عوارض ناشی از جراحی زیبایی پروتز باسن به رویای خوش فرم شدن باسن خود جامه عمل بپوشانید .

 

خوش فرم کردن باسن در یک هفته و به صورت فوری با استفاده از تمرینات ورزش و تغذیه مناسب می تواند زیبایی اندام را برایتان به ارمغان بیاورد.بزرگترین عضله انسان گلوتیوس ماکسیموس است که به همراه سه عضله گلوتیوس مدیوس، گلوتیوس مینیموس و بافت چربی، سبب شکل گیری و افزایش سایز باسن شما می شود. برای بزرگ و خوش فرم کردن باسن می توانید بر روی انجام تمریناتی که بر روی این عضلات تاکید دارند حساب کنید .به همین منظور برای دستیابی به نتیجه مطلوب با بازدهی حداکثر به ادامه سلامت وب امروز توجه بفرمایید .

 

1- تمرین اسکات با کمک دمبل

برای انجام این تمرین جهت خوش فرم کردن باسن و داشتن باسنی خوش فرم تنها کافیست پاها را به عرض شانه باز کنید و یک دمبل را به صورت عمود مقابل قفسه سینه خود با دو دست نگهدارید .سپس زانوهای خود را خم کرده و در حالت اسکات قرار گرفته و با ایجاد یک زاویه 90 درجه به سمت پایین بروید .اکنون با آوردن آرنج هر دو دست به سمت زانوها و اعمال فشار به پاشنه پا به حالت ایستاده بازگشته و دمبل را به بالای سرتان ببرید .این تمرین را مطابق شکل و در 3 ست 15 تایی تکرار نمایید .انجام و تکرار این تمرین با تقویت عضلات سرینی و عضلات چهار سر ران سبب بزرگ کردن ران و باسن شما خواهد شد .

 

2-تمرین پرتاب کردن پا به سمت بالا

انجام این تمرین روشی آسان جهت کسب نتیجه مطلوب در راستای خوش فرم کردن باسن به شمار می رود .برای انجام ورزش برای پهن شدن لگن به هیچ وسیله خاصی مانند دمبل ندارید و تنها کافیست مانند تصویر به صورت چهار دست و پا بر روی زمین بخوابید بو سپس با بالا کشیدن شکم از سطح زمین و ثابت ماندن پای چپ پای راست خود را به صورت زاویه 90 درجه تا جایی که برایتان میسر است به سمت بالا ببرید .این حرکت کششی را در 3 ست 20 تایی برای هر پا به طور جداگانه انجام دهید .بین هر یک از ست ها 1 دقیقه استراحت نموده و سپس مجددا این عمل را تکرار کنید.

 

3-پل بسازید

اگر می خواهید بدانید چگونه باسنی برزیلی داشته باشیم ؟باید بگوییم انجام این حرکت بسیار ساده علاوه بر خوش فرم شدن باسن به تناسب اندام شما کمک بسیاری می نماید .بدین منظور به پشت بر روی زمین دراز بکشید و دست های خود را به صورت کشیده در طرفین خود قرار دهید و کف پاهای خود را بر روی زمین بگذارید .اکنون تلاش کنید بدون تغییر وضعیت در پاها و زانوها کمر خود را از زمین بلند کنید کمی مکث کنید و سپس به حالت قبل خود بازگردید.این تمرین را در 3 ست 10 تایی به منظور تقویت عضلات شکم و باسن خود انجام دهید.

 

4-اسکات استقامتی

اسکات استقامتی یا تمرین نشستن استقامتی بدون صندلی یکی از راهکار های با ارزش و سودمند در راستای بزرگ کردن باسن و ران و چاقی پایین تنه به شمار می آید .برای خوش فرم کردن باسن خود تنها کافیست صاف بایستید و سپس پاها را مطابق شکل به عرض شانه باز کنید اکنون به آرامی باسن خود را هدایت نموده و مطابق زمانی که قرار است بر روی یک صندلی بنشینید باسن را به سمت پایین و عقب بیاورید .زانوهای شما در هنگام انجام این تمرین نباید جا به جا شده و جلو تر از نوک انگشتان پایتان قرار گیرند و همچنین کمر شما باید کاملا صاف و کشیده بوده و به هیچ عنوان خم نشود . پس از چند ثانیه مجددا به حالت اولیه بازگشته و تمرین را مجددا تکرار نمایید .اجرای این تمرین با تاثیر بر روی ماهیچه های سرینی (گلوتئوس) سبب حجیم شدن و بزرگ شدن باسن می شود .

 

5-تمرکز بر روی محصولات غذایی حاوی پروتئین

مصرف پروتئین ها برای رشد و نمو ماهیچه ها ضروری بوده و مصرف محصولات غذایی حاوی پروتئین، همراه با انجام تمرین های ذکر شده در این نوشته به صورت صحیح، باعث افزایش قابل توجه سایز باسن ، بزرگ کردن باسن و خوش فرم شدن باسن می شود . مهم ترین منابع غذایی طبیعی تامین پروتئین بدن شامل موارد زیر می باشد: تخم مرغ، سینه مرغ بدون پوست، ماهی قزل آلا، ماهی تن، پنیر، بوقلمون، لوبیا، حبوبات، گوشت گاو و گوشت گاو و سویا

 

6-استفاده از منابع غذایی حاوی کربوهیدرات های مفید وچربی های سالم

مصرف کربوهیدرات های پیچیده و سالم مانند حبوبات ،دانه کینوا ،سیب زمینی شیرین ،برنج قهوه ای ،جو دوسر ،غلات و نان های کامل می توانند در راستای افزایش حجم و باسن موثر بوده و جایگزین خوبی برای کربوهیدرات های فرآوری شده مانند چیپس و ماکارونی محسوب شوند. همچنین منابع غذایی حاوی چربی های سالم که می توانند در از دست دادن وزن و افزایش حجم و سایز باسن و داشتن باسنی زیبا به شما کمک کنند شامل روغن ماهی، روغن زیتون ،بادام، کره بادام زمینی و آجیل می باشد.

 

7- از سبزیجات تازه استفاده کنید

مصرف سبزیجات تازه راهی آسان برای افزایش حجم عضلات ، تقویت عضلات باسن و چاق کردن پاها و باسن می باشد.با افزودن سبزیجات تازه به هر وعده غذایی می توانید انرژی مورد نیاز خود را به سادگی تامین کرده و از خستگی زودرس جلوگیری نمایید .سبزیجات حاوی مواد مغذی و معدنی با ارزشی می باشند که در افزایش قدرت جذب مواد معدنی و اسید های آمینه جهت افزایش قدرت عضلانی شما نقش بسیار مهمی دارند .

 

8-از مکمل های مناسب استفاده کنید

چگونه باسنم را بزرگ کنم ؟برای پاسخ به این سوال ما مصرف مکمل ها را به شما پیشنهاد می کنیم. مصرف مکمل های حاوی ویتامین ها و مواد معدنی می تواند سبب تامین انرژی مورد نیاز شما در هنگام انجام تمرینات گردند در حالی که مصرف مواد پروتئینی تنها به رشد عضلات کمک می کند .مصرف مکمل ها کلاژن پوست را تقویت نموده و سبب بهبود وضعیت ظاهری پوست و بافت زیباتر پوست می شود.توصیه می شود قبل از مصرف مکمل ها و خرید مکمل حتما با یک پزشک مشورت نموده و مکمل ها را بر اساس نیاز بدنتان مصرف نمایید .

 

9-از لباس های مناسب استفاده کنید

پوشیدن دامن های تنگ و چسبان در قسمت ران و باسن یکی از راهکارهای خلاقانه برای خوش فرم به نظر رسیدن باسن شما به حساب می آید .برای این که بدانید چگونه کمری باریک و باسنی بزرگ داشته باشیم به پوشش خود دقت نمایید .شما می توانید با پوشیدن دامن های کوتاه کمر خود را باریک تر و باسن خود را گردتر و بزرگتر نشان دهید.همچنین پوشیدن لباس های زیر فرم دهنده باعث ایجاد ساختار ساعت شنی در اندام شما می شود و بر بزرگ نشان دادن باسن و ران تاکید می نماید .پوشیدن شورت و جوراب شلواری های فرم دهنده سبب گرد تر به نظر سیدن باسن شما می شوند .

 

10-شلوار مناسبی بپوشید

پوشیدن یک شلوار مناسب که در قسمت باسن جذب می باشد بهترین راه حل برای بزرگ نشان دادن باسن شماست .همچنین پوشیدن شلوار هایی که در قسمت ران و باسن دارای جیب ،گلدوزی و یا منجوق دوزی می باشند راهی دیگر برای خوش فرم نشان دادن باسن شماست .

 

4.3/5 - (44 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا