مطالب خواندنی و جالب

هیچ کس حق ورود به این مکان ها را ندارد +عکس

هیچ کس حق ورود به این مکان ها را ندارد +عکس

هیچ کس حق ورود به این مکان ها را ندارد +عکس

امروز عکس مکان هایی را به شما نشان مي دهیم که هیچ کس حق ورود به آن ها را ندارد و نمي تواند به راحتی به آن جا وارد شود، مکان های سری روی زمين. مکان های سری زیادی در کره زمين وجود دارند که هیچ گاه نمي توانیم از آن ها دیدن کنیم و هر کدام به دلیل جداگانه ای از دسترس عموم دور نگه داشته شــده اند.

 

چنین مکان هایی توجه گردشگران و ماجراجویان را شدیداً به خود جلب مي کنند اما دسترسی به آن ها همچنان غیر ممکن اســت.

هیچ کس حق ورود به این مکان ها را ندارد +عکس

مرکز عملیات اضطراری مونت وزر (Mount Weather Emergency Operations Center)، ویرجینیا

 

به گزارش نیک شو، دسترسی به این مکان تنها منحصر به مقامات عالی رتبه اســت.”مونت وزر” یک پناهگاه سری برای دولتمردان ایالات متحده آمریکا اســت. این مرکز عملیات سری در دل کوه واقع شــده و در صورت وقوع فاجعه بزرگ انسانی، زیست محیطی یا هر حالت فوق العاده دیگری، کشور از این محل اداره خواهد شد.

 

بعضی از ساختمان های این مرکز روی زمين ساخته شــده و هر کدام توسط شاخه هایی جداگانه از سرویس های امنیتی و اضطراری مدیریت و مراقبت مي شوند. در داخل این مرکز قوانین خاص و مشخصی حکم فرماســت و به هیچ شخص غیرمسئولی اجازه ورود به این مکان داده نمي شود.

هیچ کس حق ورود به این مکان ها را ندارد +عکس

مرکز جهانی نگهداری از بذرها (Svalbard Global Seed Vault)، نروژ

 

ساختمانی که بعنوان مکانی برای نگهداری از بذرهای جهان برای اســتفاده در مواقع اضطراری ساخته شــده اســت.در کوه های جزیره اسپیتزبرگن (Spitsbergen) در نروژ در عمق ۱۲۰ متری زمين تونلی کنده شــده که دمای ثابت آن ۱۸ درجه زیر صفر اســت. رطوبت در این مکان در کمترین حد ممکن قرار داشته و شرایط محیط درون این تونل توسط یک سیستم خودکار هوشمند مدیریت مي شود.

 

آخرین اميدهای بشریت به تجدید دنیای طبیعت در صورت بروز فاجعه زیست محیطی گسترده در این مکان نگهداری مي شوند. ميراث کشاورزی تمام کشورهای جهان درون بسته بندی هایی قرار گرفته و در این مکان از آن ها محافظت مي شود به همين دلیل به افراد اجازه ورود داده نمي شود مبادا که به این گنجینه گرانقیمت بشری آسیبی برسد.

هیچ کس حق ورود به این مکان ها را ندارد +عکس

منطقه حفاظت شــده واله دو جاواری (Vale do Javari Reservation)، برزیل

 

به خاطر محافظت از قبایل بومي دسترسی به این منطقه حفاظت شــده به شدت محدود شــده اســت.قبایل بومي به مدت هزاران سال در جنگل های آمازون سکونت داشته اند. تصاویر هوایی ثابت مي کند که در این جنگل ها انسان هایی زندگی مي کنند که هنوز با دنیای خارج از جنگل ارتباط برقرار نکرده اند.

 

در منطقه حفاظت شــده “واله دو جاواری” ۱۴ قبیله وجود دارند که هیچ اطلاع یا تجربه ای از دنیای خارج ندارند و زندگی آن ها بر پایه کشاورزی اســتوار اســت. همچنین محققان نزدیک به ۸ روستا را در این مناطق کشف کرده اند که نشان مي دهد جمعیت قبایل بومي ساکن این جنگل ها به بیش از ۲٫۰۰۰ نفر بالغ مي شود.

 

برای محافظت از این بوميان و حفظ شیوه زندگی قبیله ای آن ها، مقامات رسمي ورود افراد به محوطه ای به مساحت ۷۷٫۰۰۰ کیلومتر مربع از جنگل های بارانی آمازون را ممنوع کرده اند.

هیچ کس حق ورود به این مکان ها را ندارد +عکس

باشگاه ۳۳ (Club 33)، نیواورلئان

 

یک انجمن سری که هیچ کسی غیر از اعضا اجازه ورود به آن را ندارد.در سال ۱۹۶۷ والت دیزنی باشگاهی را تاسیس کرد که سرمایه داران مشهور، شخصیت های عمومي برجسته و سیاســتمداران متعددی را دور هم جمع کرده بود. هیچ کس اجازه ورود به این باشگاه را ندارد، حتی دلیل نام گذاری آن به نام “باشگاه ۳۳” نیز تاکنون ناشناخته مانده اســت و برطبق شایعات عدد “۳۳” به منزله تعداد افراد عضو این انجمن نیست.

 

اگر خیلی کنجکاو هستید که از راز این مکان سر در بیاورید باید ۱۴ سال صبر کنید و بعد از آن با پرداخت مبلغ ۱۰٫۴۵۰ دلار (برای اشخاص) و ۲۷٫۵۰۰ دلار (برای شرکت ها) اجازه ورود به این مکان را خواهید یافت.علاوه بر این هرساله هر کدام از اعضای فردی یا شرکتی باید به ترتیب مبلغ ۳٫۲۷۵ و ۶٫۱۰۰ دلار برای تمدید عضویت شان بپردازند.

هیچ کس حق ورود به این مکان ها را ندارد +عکس

جزیره مغناطیسی اِس وردا (Es Vedrà)

 

برای جلوگیری از آسیب دیدن افراد در نتیجه انرژی مغناطیسی این جزیره ورود به آن ممنوع شــده اســت.جزیره کوهستانی “اِس وردا” یکی از مجمع الجزایر بالیریک در اسپانیا بوده و گفته مي شود سومين جاذبه کششی پرقدرت روی زمين (اولی مثلث برمودا و دومي قطب شمال) را دارد.

 

با این وجود هیچ گونه مواد فلزی در این جزیره وجود نداشته و تماماً از سنگ های آتشفشانی ساخته شــده اســت. در این جزیره دیگر تکنولوژی کاربردی ندارد و نمي توانید برای پیدا کردن مسیر به قطب نما اعتماد کنید زیرا عقربه آن ثابت نمانده و مدام دور خود خواهد چرخید.

 

افسانه ها و داســتان های ترسناکی در مورد این جزیره اسرارآميز وجود دارد. دولت اسپانیا این جزیره را منطقه حفاظت شــده اعلام نموده و ورود به آن را برای افراد عادی ممنوع کرده اســت.با این وجود گفته مي شود که برخی از اسپانیایی ها به صورت مخفیانه و غیرقانونی وارد این جزیره مي شوند. از لحاظ قانونی تنها اجازه خواهید داشت که از داخل آب به این جزیره نگاه کنید و حق وارد شدن به آن را ندارید.

 

مطالب بیشتر:

آموزش پاره کردن پرده بکارت در اولین رابطه زناشویی شب زفاف

رابطه جنسی همزمان مردی با دو زن دوجنسه تهرانی +عکس

آموزش مفصل رابطه جنسی دهانی (فقط متاهل ها)

زنان شیفته و تشنه رابطه جنسی با این مردان هستند

 

عکس کس ، عکس کس زن ، کس پاره ، عکس کس دختر

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا