پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ قیمت کاشت ابرو 1401

  مجموعه : سلامت پوست و مو

  هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ قیمت کاشت ابرو 1401

  هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ قیمت کاشت ابرو 1401

  کاشت ابرو یکی از ظریف ترین و دشوارترین جراحی های زیبایی مرتبط با پوست و مو است ، ابرو یکی از ملاک های زیبایی مهم به خصوص برای خانم ها به شمار می رود. این عمل جراحی در اصل نوعی عمل کاشت مو است که بجای پوست سر، بر روی ناحیه ابرو انجام می شود و به این ترتیب پیوند موها به ناحیه ابرو صورت گرفته و ترمیم ابرو انجام می شود.

   

  یکی از روش‌های سخت کاشت مو، کاشت ابرو و پیوند تار‌های مو در این ناحیه است دلیل اصلی دشواری این کار، جهت خواب مو‌های ابرو است. تا به حال تعدادی از بیماران از پزشکان خود که تخصص و تجربه بالایی در این زمینه ندارند شکایت کرده و شاهد تشکیل پرونده‌های قضایی دراین زمینه هستیم.

   

  هزینه كاشت ابرو در برخی از شهرها بعلت نداشتن مهارت و پزشک متخصص و تیم مجرب، هم اینک بصورت معمولاً تجربی انجام میشود و با تكنیک های سنتی و رایج FIT وFUT انجام میشود.

   

  با پیشرفت علم پیوند مو هم اینک در مركز تخصصی موی رنسانس كه بنیان گذار تكنیک های جدید FUE و SUT میباشد، با این روش دیگر نیازی به جراحی و بجا ماندن اسكار در پشت سر فرد و كوتاهی موها نمی باشیم و در یك جلسه با زاویه و خواب طبیعی ابروها با این تكنیك ها انجام پذیر كرده است،

   

  همچنین در صورت داشتن تاتو بر روی ابروها بدون نیاز به لیزر كردن و پاك كردن اٰنها كه هزینه زیادی در بر خواهد داشت، كاشت ابرو را با مدل دلخواه فرد انجام شده و فردای روز كاشت ابرو می توانید به کارهای روزمره تان بپردازید.

  هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ قیمت کاشت ابرو 1401

  روش FUT

  نخستین روشی که برای کاشت ابرو استفاده می شود روش FUT است. در این روش که از اصلی ترین روش های کاشت مو و کاشت ابرو می باشد، گرافت ها به صورت یک نوار یک سانتی متری و با بی حسی موضعی از قسمت بانک مو برداشته می شوند و در ناحیه مورد نظر کاشته می شوند.

   

  روش SUT

  روش بعدی کاشت ابرو، روش SUT است. در این روش گرافت هایی که برای کاشت در ناحیه ابروها نیاز است، به صورت تکی بوسیله دستگاه SAFER از بانک مو برداشته می شوند و با طراحی یک فرم برای ابروها به قسمت مورد نظر پیوند زده می شوند.

  هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ قیمت کاشت ابرو 1401

  روش میکروفیت MICRO FIT

  جدیدترین روش کاشت مو یعنی روش MICRO FIT در کاشت ابرو هم کاربرد دارد و یکی از روش هایی است که روز به روز پرطرفدارتر می شود. در این روش دیگر نیازی به تراشیدن و کوتاهی موها در قسمت بانک مو نیست و هم چنین برداشت گرافت ها بصورت بسیار کمتر و بسیار ظریف تر انجام می شود و به همین دلیل جای برداشت و کاشت با عوارض بسیار کمتر و محدود تری مواجه می شوند و این یک مزیت محسوب می شود که بسیاری از علاقه مندان انجام کاشت ابرو و همچنین کاشت مو را ترغیب می کند که جراحی خود را با این روش انجام دهند.

   

  عوارض احتمالی

  عوارضی همچون بجا ماندن اسكار و یا جوشكار در پشت سر شخص و تورم و درد در ناحیه برداشت و كاشت ابروها كه در نهایت رشد موهای كاشته شده بصورت زخیم و كج وكاملاً متفاوت با خواب ابروهای شخص انجام شده است را شاهد باشیم،

   

  چرا كه با روش های سنتی و رایج كاشت ابرو، نمیتوان زاویه و خواب ابروها را بطور طبیعی انجام دهند و چه از نظر مالی و چه از نظر معنوی مشكلات زیادی را به شخص وارد كنند. همانطور که ذکر شد عوارض کاملا بستگی به جایی دارد که شما کاشت را انجام می دهید و اگر حرفه ای انجام شود عوارض به کمترین مقدار خواهد رسید.

   

  عوارض کاشت ابرو مانند عوارض کاشت مو نیست و بسیار محدود و زود گذر است. این عوارض به اندازه ای ناچیز هستند که اصلا نیازی به نگرانی راجع به آن ها نیست. حتی بعد از انجام عمل شما می توانید به فعالیت های روزانه خود برسید و مطمئن باشید مشکلی را برای شما ایجاد نخواهد کرد.

  هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ قیمت کاشت ابرو 1401

  پس از کاشت ابرو بهتر است که از استرس حداقل به مدت یک هفته دور بمانید زیرا استرس دشمن فولیکول های مو است.

   

  بعد از انجام جراحی ممکن است به علت استفاده از داروهای بی حسی در قسمت پیشانی و ناحیه ابروها مقداری ورم را مشاهده کنید که به سرعت از بین خواهد رفت. همچنین به دلیل ایجاد زخم هایی در محل کاشت ممکن است کبودی هایی خفیف به وجود آید که آن هم بسیار محدود است و جای نگرانی نیست.

   

  در قسمت ابروی کاشته شده خارشی بوجود می آید که کاملا طبیعی است و یکی از مراحل بهبودی است اما اگر این خارش ادامه پیدا کرد باید به پزشک خود مراجعه کنید تا مبادا عفونتی در ناحیه کاشت به وجود آید.

  هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ قیمت کاشت ابرو 1401

  بعد از کاشت ابرو متوجه رشد نامناسب موهای آن ناحیه خواهید شد که این مسئله به علت برداشت گرافت ها از قسمت سر، طبیعی می باشد و شما می توانید با اصلاح و کوتاهی به موقع آن ها ظاهر زیبای ابروهایتان را حفظ کنید.

   

  در این مدت فاصله های بسیار کمی را داخل ابروی خود مشاهده می کنید که آن هم کاملا طبیعی بوده و به مرور و رسیدن موها به حالت طبیعی خود از بین خواهد رفت.

   

  موهای کاشته شده بعد از مدتی از کاشت ریزش دارند و بعد از سه الی شش ماه موهای جدید رویش خواهند داشت که نتیجه نهایی عمل مشخص خواهد شد.

  هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ قیمت کاشت ابرو 1401

  هزینه کاشت ابرو

  هزینه های كاشت ابرو متغیر بوده و با توجه به روش انجام شده FIT وFUT از یك ملیون الی پنج ملیون تومان انجام میشود، با روش SUT و FUE از 4 میلیون تومان الی 5 میلیون تومان هزینه دربردارد.

  هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ قیمت کاشت ابرو 1401

   

   

  2.5/5 - (2 امتیاز)
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •