پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • مطالب خواندنی و جالب
 • تعبیر خواب
 • دنیای خودرو
 • آرایش و زیبایی
 • اخبار
 • هزینه لیپوماتیک سال 99 ، شکم ، پهلو و ران

  مجموعه : پزشکی و بهداشتی

  هزینه لیپوماتیک سال 99 ، شکم ، پهلو و رانهزینه لیپوماتیک سال 99 ، شکم ، پهلو و ران

  لیپوماتیک (پیکر تراشی) در حال حاضر بهترین روش برای کاهش سایز است. در این روش توسط لوله کانولا که حالت ارتعاشی دارد چربی ها از کل نواحی بدن تخلیه می شوند ، دقت کنید که خبری از لیزر و سوزانده شدن نیست. لیپوماتیک نوعی از دستگاه لیپوساکشن است که در سال ۱۹۹۶ توسط یک جراح آلمانی ابداع شد و براساس ویبریشن کار می‌کند. این روش عفونت کمتری ایجاد می‌کند و محافظت از اعصاب، رگ‌های خونی و ماهیچه‌ها در این روش بسیار بهتر از روش لیپوساکشن است که برای هدف تغییر سایز و فرم دهی به اعضای بدن به خصوص پهلوها ، بازو و ران مورد استفاده قرار می گیرد درحالیکه کاربرد اصلی لیپوساکشن لاغری و کاهش وزن است. بنابراین اگر به دنبال کاهش وزن هستید نباید از روش لیپوماتیک استفاده کنید.

   

  روش های رایج برای از بین بردن چربی:

  لیپوساکشن

  لیزر لیپولیز

  لیپوماتیک

   

  رمز موفقیت lipomatic ارتعاش است که مانع سوختن چربی ها می شود و آن ها را بطور طبیعی و بدون آسیب از زیر پوست خارج می کند. داشتن کمر باریک ، باسن و سینه های برجسته از ویژگی های ایده آل خانم ها است که بوسیله lipomatic می توان به آن رسید ، اما همگی می دانیم که تناسب اندام از طریق ورزش واقعا چیزی دیگری ست. لیپوماتیک روشی کاملا سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی بوده و حجم زیادی از چربی تنها در یک جلسه تخلیه می‌شود که همراه با کمترین ورم و کبودی، درد و بدون خطر ایجاد آمبولی است. این روش نه تنها باعث افتادگی بیشتر پوست نمی‌شود بلکه به سفت‌تر شدن آن نیزکمک می‌کند. نکته مهم و جالب این است که کاهش سایز تا مدت‌ها بعد از عمل ادامه دارد و باعث رفع سلولیت نیز می‌شود.

  هزینه لیپوماتیک سال 99 ، شکم ، پهلو و راندستگاه لیپوماتیک

  هوای فشرده از طریق کمپرسور به لوله کانولا منتقل می شود ، بعد از ایجاد یک سوراخ 3 میلی متری روی پوست ، لوله وارد آن می شود و با ارتعاش هایی که دارد منجر به تولید امواج اینفراسونیک می شود که می تواند شکست سلول های چربی را انجام دهد و همزمان محلول استاندارد را جهت بی حسی موضعی واز بین بردن احتمال خون ریزی به میان بافت چربی میفرستد و در نهایت چربی ها از بدن خارج می شوند. در حال حاضر بهترین دستگاه لیپوماتیک SP6 نام دارد.

   

  چه افرادی می توانند لیپوماتیک انجام دهند؟

  اگر چاقی مفرط دارید نباید سراغ این روش بروید ، این روش صرفا برای شکل دهی به اندام و کاهش سایز است و به هیچ عنوان روشی برای چربی های زیاد و لاغری و کاهش وزن نیست. بنابراین حتما باید توسط پزشک معاینه شوید و اگر گزینه مناسبی بودید این کار را با خیال راحت انجام دهید.

  هزینه لیپوماتیک سال 99 ، شکم ، پهلو و راناقدامات قبل و بعد از عمل

  اگر سیگار و الکل مصرف می کنید باید 14 روز قبل از عمل این دو مورد را مصرف نکرده باشید. 48 ساعت قبل از عمل از خوردن آسپرین خودداری کنید چون باعث کاهش غلظت خون می شود. بهتر است روز عمل ناشتا باشید اما اجباری وجود ندارد. مدت عمل حدود ۲ ساعت است و اگر تراکم چربی‌ها زیاد باشد، این مدت به ۴ ساعت هم افزایش می‌یابد. بعد از عمل ویتامین تا یک روز از مصرف ویتامین E پرهیز کنید. بعد از عمل آب زیاد بنوشید چون بخشی از آب بدن حین عمل خارج می شود. 48 ساعت بعد از عمل از الکل و دخانیات دوری کنید. به مدت سه روز از نشستن اجتناب کنید و سعی کنید همیشه دراز بکشید یا ایستاده باشید چرا که هنگام نشستن پوست شکم جمع می شود. پزشک به شما توصیه می کند که از گن به مدت حداقل 7 روز استفاده کنید. برای نتیجه بهتر عمل و جمع شدن بهتر پوست چند جلسه RF توصیه می شود.

   

  مزایای لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر

  بعد از عمل Lipomatic پوست کاملا یکنواخت است و خبری از گلوله های چربی باقیمانده زیر پوست نیست ، این گلوله ها در روش های دیگر ساکشن بعد از عمل وجود خواهند داشت.

  نیاز به بستن گن در این روش برای بیمار دو هفته است که در مقایسه با ساکشن سنتی (۶ ماه) و لیزر لیپولیزر (۴.۲ ماه) کمتر است. اما در کل 30 الی 40 روز بستن گن توصیه می شود.

  تورم و ترشحات پس از عمل در این روش بسیار کمتر است و ترشح از محل ساکشن نهایتا تا یک روز و نیم مشاهده می شود در حالی که در روش‌های دیگر ساکشن ترشحات طولانی تر هستند.

  ریسک عفونت در لیپوماتیک Lipomatic بسیار کم می‌باشد.

  احتمال آمبولی چربی نسبت به روش‌های دیگر ساکشن بسیار کم می‌باشد و تاکنون گزارش نشده است.

  لیپوماتیک نیاز به بستری ندارد و بیمار بلافاصله بعد از عمل می‌تواند بسر کار بازگردد.

  خستگی و کوفتگی پس از عمل نسبت به روش‌های دیگر ساکشن به‌مراتب کمتر است.

  گرچه جمع شدن پوست در لیپوماتیک نسبت به روش‌های دیگر بسیار بهتر صورت می‌گیرد، ولی در مواردی که شلی و افتادگی پوست زیاد باشد نیاز به عمل جراحی وجود خواهد داشت. با اینحال عمل جراحی پس از لیپوماتیک نسبت به بیمارانی که با لیپوماتیک چربی‌های آن‌ها تخلیه نشده است، عمل محدودتر با برش کوچکتری خواهد بود و در بسیاری از موارد ابدومینوپلاستی که نیاز به در آوردن ناف وتغییر محل ناف می‌باشد، پس از عمل لیپوماتیک می‌توان ناف را در جای خود حفظ کرد و افتادگی پوست زیر شکم را با برش محدودتری برطرف نمود.

  هزینه لیپوماتیک سال 99 ، شکم ، پهلو و رانمعایب و عوارض لیپوماتیک

  متورم و کبود شدن قسمتی که چربی های آن خارج شده اند، از جمله معایب این روش می باشد. البته این تورم و کبودی مدت دار نیست و پس از چند روز برطرف می شود.بازگشت به کار در روش لیپوماتیک سریع انجام می شود. اما به این معنا نیست که بیمار می تواند هر فعالیتی که بخواهد را انجام دهد. بلکه باید از فعالیت های سنگین خودداری کند.پس از عمل لیپوماتیک، پوشیدن گن ضرورت دارد. این کار به مدت 9 هفته انجام می شود که گاهی برای بیماران سخت و دشوار است.خطر آمبولی یکی از مواردی است که به تخصص و مهارت پزشک بستگی دارد.

  در صورتی که پزشک در کار خود مهارت نداشته باشد، احتمال این عارضه افزایش می یابد. بنابراین در زمان انتخاب پزشک باید به کارهای قبلی و تجربه او توجه شود.خونریزی از دیگر مشکلاتی است که ممکن است در برخی از بیماران رخ دهد. علت آن مصرف برخی داروها قبل از انجام لیپوماتیک است. اما اگر پزشک به کار خود مسلط باشد به راحتی می تواند خونریزی را متوقف کند. کوفتگی بیمار به دلیل ضربات و ارتعاشات حاصل از دستگاه از دیگر معایب دستگاه لیپوماتیک می باشد. در صورتی که استفاده از دستگاه به آرامی و با صبر و حوصله باشد، این عارضه رخ نمی دهد.

  با وجودی که تلاش می شود تا پس از درمان پوست صاف و یکدست باشد، اما نمی توان فیبروبلاستها و کلاژن سازی را تحریک کرد. به همین دلیل تضمینی برای از بین بردن چروک ها وجود ندارد. یکی از اشتباهات رایج برخی از بیماران اینست که تصور می کنند با لیپوماتیک می توانند فرآیند کلاژن سازی را تحریک کرده و در نتیجه پوست صاف و یکدست داشته باشند. اما چنین چیزی وجود ندارد. اگر پس از لیپوماتیک و خروج چربی ها، پوست افتاده و شل شد می توان از روش لیفتینگ استفاده کرد.

  هزینه لیپوماتیک سال 99 ، شکم ، پهلو و رانآیا انجام لیپوماتیک برای کوچک‌کردن سینه بانوان مناسب است؟

  جراحی کوچک کردن سینه بانوان (ماموپلاستی) به جراحی و لیفت پوست نیاز دارد؛ بنابراین روش لیپوماتیک که روش غیرتهاجمی محدودی است، کاربرد مطلوبی نخواهد داشت.

   

  آیا بیهوشی لازم است؟

  همه‌چیز بستگی به شرایط بیمار و تشخیص پزشک متخصص دارد. گاهی بیهوشی عمومی، گاهی بیهوشی موضعی و حتی گاهی بی‌حسی با اپیدورال انجام می شود که سرپایی است.

  هزینه لیپوماتیک سال 99 ، شکم ، پهلو و رانهزینه لیپوماتیک سال 99

  هزینه کاملا بستگی به پزشک و مهارت وی دارد که از قبل با مطالعه و پرسش های لازم باید درمورد پزشک اطمینان پیدا کنید ، مولفه دوم نوع دستگاه است که هرچه پیشرفته تر باشد هزینه بیشتری خواهد داشت. میانگین هزینه این عمل بین 20 الی 40 میلیون تومان است.

   

   

 • مطالب پربازدید