پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • نکات و آموزش مهم اولین رابطه جنسی در شب زفاف داغ

  مجموعه : دانستنی های جنسی

  نکات و آموزش مهم اولین رابطه جنسی در شب زفاف داغ

  نکات و آموزش مهم اولین رابطه جنسی در شب زفاف داغ

  شب زفاف اولین رابطه جنسی بین عروس و داماد انجام می شود که بسیاری از جوانان ایرانی به دنبال آموزش ها و نکات مهم در این شب به یاد ماندنی از زندگی هستند که ما نیز در سایت نیک شو بر آن شدیم تا آموزش هایی را در باب شب زفاف لذت بخش و داغ برای شما در این مطلب قرار دهیم. در این شب پرده بکارت عروس خانم از بین می رود و زفاف انجام می شود.نکاتی درباره اولین رابطه جنسی، شب زفاف، درد بعد از اولین رابطه جنسی در دختران باکره، اولین رابطه جنسی لذت بخش، درد پاره شدن پرده بکارت در خانم‌ها

  نکات و آموزش مهم اولین رابطه جنسی در شب زفاف داغ

  به گزارش نیک شو، مهم ترین درس شب زفاف برای داشتن یک زندگی زناشویی رضایت بخش و در عین حال لذت بخش، هنر برقراری ارتباط جنسی است و به همین دلیل قانون گذاشتن برای رابطه جنسی مفهوم صحیحی نمی باشد. زیرا انسان‌ها بسیار با یکدیگر متفاوت بوده و واکنش‌های خاصی نسبت به هر موردی از خود نشان میدهند. بنابراین برخی از موارد زیر کلی بوده و می‌تواند تنها به عنوان یک راهنما باشد.

   

  درس شب زفاف اول: روان شناس ها توصیه میکنند که شب زفاف را نباید با جبر و شتاب آغاز کرد. در اولین رابطه جنسی و پاره شدن پرده بکارت نه تنها عجله نباید در کار باشد بلکه این عمل باید دنباله و نتیجه نوازشی صبورانه و معاشقه‌ داغ باشد و شوهر باید عروس را به تدریج متمایل و راغب به عمل نماید نه آنکه با شتاب‌کاری و به کار بردن زور، تنها حس شهوت خویش را فرو نشاند. در این صورت تنها جسم زن را تصرف کرده و از تصرف روح او ناتوان مانده است. بنابراین شوهر در شب زفاف باید تمام تمهیدات لازم را به کار گیرد و در نهایت ملایمت و ظرافت عمل کند و بداند که کوچک ترین اشتباه در شب زفاف، آنچنان همسر خود را خسته و دل آزرده می‌کند که به آسانی التیام پذیر نخواهد بود و گاه تا پایان زندگی زناشویی آثار آن بر جای می‌ماند.

   

  درس شب زفاف دوم: در اولین رابطه جنسی با همسر خود بهتر است که تقریبا ساکت باشید، زیرا صحبت‌های اضافی و نابه جا و حرف‌های تحریک کننده زدن ممکن است نتیجه عکس داشته باشد. زیرا شما تا کنون با همسر خود رابطه جنسی نداشته‌اید و از تمایلات و مواردی که باعث ناراحتی وی می‌شود آگاه نیستید. بنابراین سکوت نسبی بهترین گزینه برای شروع یک رابطه آینده‌دار است. در عین حال اگر همسر شما بیش از حد ساکت بود می‌توانید با سوالاتی همچون “حس خوبی داری؟”، “نظرت در مورد این وضعیت چیه؟” و از این قبیل، او را همراه خود کنید.

   

  درس شب زفاف سوم: به هیچ وجه نباید بعد از رابطه جنسی مضطرب و نگران شوید که مبادا همسرتان باردار شود یا دچار بیماری شوید. به همین دلیل، برنامه ریزی برای جلوگیری از بارداری و رابطه جنسی ایمن باید مد نظرتان باشد. برای آشنایی با راه‌های جلوگیری از بارداری مطالب زیر را مطالعه کنید:

  ۱۰ فایده استفاده از کاندوم از رابطه جنسی زناشویی

  معرفی تمامی راه ها و ابزارها و داروهای جلوگیری از بارداری

  نکات و آموزش مهم اولین رابطه جنسی در شب زفاف داغ

  درس شب زفاف چهارم: از خوردن غذای سنگین قبل از رابطه جنسی به شدت خودداری کنید زیرا باعث خواب آلودگی‌تان می‌شود. همچنین از خوردن مشروب پرهیز کنید، زیرا نوشیدن الکل نعوظ را دشوار می‌کند.

   

  درس شب زفاف پنجم: نگران همزمان کردن ارگاسم‌ها نباشید. خیلی از خانم‌ها تا زمانیکه تجربه کافی پیدا نکنند، در طول رابطه جنسی ارگاسم نمیشوند. خیلی بعید است که در اولین رابطه جنسی بتوانید هر دو با هم ارضاء شوید. پس سعی کنید که خوش بگذرانید و حتماً به همدیگر بگویید که چه چیز برایتان لذت بخش است و به ارضا شدن تان کمک می‌کند.

   

  درس شب زفاف ششم: آقایان اگر خیلی زودتر از زمانی که می خواستند ارضا شدند اشکالی ندارد. کمی عشق بازی کنید، بخوابید و باز دوباره امتحان کنید. بار دوم بسیار ریلکس‌تر خواهید بود.

   

  آیا پاره شدن پرده بکارت در اولین رابطه جنسی درد دارد؟

  به گزارش نیک شو، پاره شده پرده بکارت در اولین رابطه جنسی ممکن است دردناک و با خونریزی همراه باشد. هرچند که این خونریزی و درد مدت زمان زیادی طول نمی‌کشد و سریع برطرف می‌شود. در بسیاری از خانم‌ها این وضعیت فقط 10 ثانیه طول می‌کشد و بعد از آن همه چیز آرام بخش می‌شود. برای اینکه این مرحله از رابطه جنسی را به خوبی سپری کنید، سعی کنید که قبل از پاره شدن پرده بکارت، مدت قابل توجهی را صرف ملاعبه و معاشقه کنید تا ترشحات واژن زیاد شود

   

  و از درد احتمالی کاسته شود. توصیه می‌شود که یک ژل لوبریکانت در کنار شما قرار داشته باشد. زیرا ترشحات واژنی برخی از خانم‌ها در اولین رابطه جنسی به دلیل استرس و اضطراب در حد کافی نیست و این خود باعث درد می‌گردد. بنابراین استفاده از ژل لوبریکانت می‌تواند موثر واقع شود. همچنین ژل لوبریکانت باعث کاهش احتمال پاره شدن کاندوم در حین رابطه می‌شود.

   

  درس شب زفاف هفتم: تا سه روز پس از اولین رابطه جنسی خونریزی بسیار جزئی، طبیعی است و نباید نگران بود. ولی در صورت ادامه پیدا کردن خونریزی حتماً باید به جراح و متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید.

   

  آقایان در صورت عدم مشاهده خونریزی در اولین رابطه جنسی نگران نشوید

  گذشته از فقدان مادرزادی پرده بکارت در بعضی زنان، در صورتی که زن در هنگام رابطه جنسی، آرام و بدون تنش بوده، زمان کافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی کند و دهانه واژنش به اندازه کافی مرطوب باشد، آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می‌شود. به این ترتیب ممکن است در اولین ارتباط خونریزی نداشته باشد و یا به دلیل نوع خاصی از پرده بکارت (پرده ارتجاعی) اتفاق مشابه این می‌افتد. اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد خواهد داشت.

   

  از آنجایی که در نظر مردم پرده بکارت پرده‌ای بسیار سفت و محکم است که تنها با فشار پاره می‌شود، برخی مردها در هنگام رابطه جنسی فشار زیادی به دهانه واژن آورده و موجب پارگی دهانه واژن و درد و خونریزی می‌شوند. در صورتی که اگر زن هنگام رابطه جنسی آمادگی کافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.

   

  نکاتی در مورد پرده بکارت

  پرده بکارت عضوی ماهیچه‌ای است که در ابتدای واژن قرار دارد و عمدتا در اولین یا دومین رابطه جنسی از بین می‌رود. در برخی از زنان این پرده شکل حلقوی داشته و ممکن است در اثر رابطه جنسی اصلا آسیبی نبیند و خونریزی رخ ندهد. در زنانی که دارای این نوع پرده بکارت هستند گاه مشاهده می‌شود که به خاطر بافت ماهیچه‌ای ضخیم آن، تا مدت‌ها بعد از نخستین رابطه جنسی همواره درد مقاربت مشاهده می‌شود.

   

  تعداد رشته‌های عصبی در پرده بکارت نسبت به برخی از عضلات دیگر بدن بسیار کم است و به همین دلیل درصورت آرامش جسمی و روانی پارگی آن معمولاً با درد کمی همراه است. عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زمانی که بدن آرام است و هیچ اضطراب و خستگی ندارد انجام شود. بنابراین نزدیکی در اولین شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصیه نمی‌شود.

   

  همچنین بخوانید:احتمال باردار شدن دختر باکره با پرده بکارت سالم

   

  زنان بهتر است قبل از نزدیکی نه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بکارت، بلکه به دلیل آگاهی از نوع پرده به پزشک متخصص زنان مراجعه کرده و توضیحات لازم را درخواست کنند؛ زیرا در موارد نادری که پرده بکارت از نوع ضخیم باشد، برای پاره شدن آن احتیاج به عمل جراحی است.گاهی پرده بکارت با یکی دو بار نزدیکی کاملاً پاره نمی‌شود و هر بار قسمتی از آن پاره شده و کمی خونریزی می‌کند. البته بدون پارگی پرده، مایع اسپرم ریخته شده بر روی آن می‌تواند موجب حاملگی شود، زیرا اسپرماتوزئید موجود در اسپرم می‌تواند از سوراخ پرده حرکت کرده و به طرف تخمک زن برود و حاملگی ایجاد شود. در این موارد زن با پرده سالم حامله می‌شود.

  نکات و آموزش مهم اولین رابطه جنسی در شب زفاف داغ

  علت درد در آلت تناسلی مردان بعد از رابطه جنسی

  علت درد در ناحیه شکم در خانم‌ها در هنگام رابطه جنسی می‌تواند ناشی از کیست‌های تخمدان، مشکلات مجاری ادراری، بیماریهای عفونی لگنی، آندیومتریوزیس و … باشد که لازم است توسط متخصص زنان و زایمان مورد ارزیابی و بررسی و آزمایش قرار گیرند. اما علت درد در آلت تناسلی مردان می‌تواند ناشی از بیماری‌های دستگاه تناسلی مردانه و یا آسیب و اختلال در بافتی که روی آلت مردانه را پوشانده است باشد که آن‌ها نیز باید برای درمان باید به متخصصینی مانند اورولوژیست‌ها مراجعه نمایند.

   

  شب زفاف تصویری،عکس شب زفاف،شب زفاف پرده بکارت عکس،عکس آموزش شب زفاف،فیلم آموزش شب زفاف

  3.2/5 - (5 امتیاز)
  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

 • مطالب پربازدید
 •