پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • نرخ تبلیغات ستاره های اینستاگرام در ایران چقدر است؟

  مجموعه : دنیای سینما و موسیقی

  نرخ تبلیغات ستاره های اینستاگرام در ایران چقدر است؟

  از واینرها گرفته تا بازیگران و سلبریتی ها ، هر کدام به لطف داشتن فالور بالا در اینستاگرام می توانند نرخ های تبلیغات بالایی را داشته باشند که منبع درآمد خوبی برایشان رقم زده. «خیلی‌ها ازم پرسیدن لباسی که توی جشنواره پوشیدم کار کی بوده؟ پیج خیاط خوش سلیقه‌مو این زیر تگ ميکنم. شما هم برید و کاراشو ببینید. راستی اگه تا همین هفته دیگه برای سفارش کارتون اقدام کنید، ۲۰ درصد تخفیف ميگیرید و….» کپشن را خواندید؟ حالا با دو ضربه روی ویدئو یا تصویر بزنید تا لایک هم گذاشته باشید.

   

  بعد روی آدرس داخل کپشن بزنید تا فرد مدنظر را دنبال کنید و از کار‌های او هم عقب نمانید. فکر ميکنید این وسط چه اتفاقی افتاد؟ هیچی! فقط مقدار قابل‌توجهی پول جابه جا شد و اصلا شما متوجه نشدید. ميپرسید چقدر؟ باید بگویم چیزی در حدود چندمیلیون ناقابل! ما هر روز وارد اینستاگرام ميشویم تا از دنیای دور وبرمان با خبر شویم؛ ببینیم بازیگر مورد علاقه‌مان امروز چه کرده؟ کدام یکی‌شان حاشیه‌ساز شده و آن سیاستمدار همیشه خبرساز چه گفته یا چه بیانیه‌ای صادر کرده است، اما غافل از این‌که خیلی از چیز‌هایی که مورد پسند ماست، فقط و فقط یک ترفند پول‌ساز است که صفحات اینستاگرامی بعضی‌ها را پرمخاطب یا چندصدهزار لایک عاشقانه را روانه پست مجازی این آدم‌ها ميکند.

   

  اگر باور نميکنید، پرونده امروز «زندگی سلام» را بخوانید. در پرونده امروزبه صورت تلفنی، تلگرامی یا در دایرکت سراغ چندچهره بازیگر، کمدین و خواننده رفتیم و به عنوان یک برند معروف از آن‌ها پرسیدیم که برای یک پست تبلیغاتی داخل صفحه اینستاگراميشان چقدر پول ميگیرند؟ در ضمن با چند اینفلوئنسر یا شاخ اینستاگرامی هم تماس گرفتیم و رقم پیشنهادی‌شان برای یک پست تبلیغاتی را پرسیدیم خلاصه در این پرونده دنبال این بودیم لایک‌ها و فالو کردن‌های ما چقدر ميتواند در درآمد زایی چهره‌ها موثر باشد. لایک‌هایی که گاهی اوقات بدون دقت و توجه سهم دیگران ميشود.

   

  بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون برای خانم بازیگر!

  چه کسی؟ بهنوش بختیاری

  چقدر فالوئر دارد؟ ۸/۱ میلیون

  نرخ تبلیغات ستاره های اینستاگرام در ایران چقدر است؟

  پست‌های «بهنوش بختیاری» در اینستاگرام حول سه موضوع است. او در اینستاگرام، تولد اعضای خانواده را تبریک ميگوید، از ازدواج و خبر‌های خوب مينویسد و درباره موضوعات روز واکنش نشان ميدهد. «بختیاری» یک برند جواهرات معروف هم دارد و همین باعث شده بخشی از صفحه اینستاگرامياش، تصاویری از جواهرفروشی لاکچری‌اش باشد. البته چیز دیگری هم هست؛ شما اگر وارد صفحه «بهنوش بختیاری» شوید، اولین موضوعی که به چشم‌تان ميخورد اطلاعات روی پروفایل اوست که نوشته شده: «حامی ترنس‌ها و …» او در طول این سال‌ها با پیجش از افرادی که ترانسکچوال هستند حمایت کرده است.

   

  البته بختیاری به جز صفحه شخصی، صفحه‌ای با موضوع کتاب خوانی را مدیریت ميکند که ۳۴ هزار دنبال کننده دارد و این صفحه هم ميتواند منبع کسب درآمدی برای خانم بازیگر باشد. مسئول صفحه «بهنوش بختیاری» در ارتباط با ما هزینه تبلیغ در صفحه او را ۲۰ میلیون اعلام ميکند. او ميگوید: «این مبلغ برای حضور ایشان درکنار شما و تهیه یک ویدئوی تبلیغاتی است که به مدت سه روز در اینستاگرام ميماند. اما اگر بخواهید خودتان یک ویدئوی تبلیغاتی بفرستید، باید ۱۰ میلیون بپردازید تا ۲۴ ساعت آن را در پست آخر قرار بدهیم.»

   

  ۲۵ میلیون برای یک استوری!

  چه کسی؟ پوریا پورسرخ

  چقدر فالوئر دارد؟ ۲.۴ میلیون

  نرخ تبلیغات ستاره های اینستاگرام در ایران چقدر است؟

  شما وقتی وارد صفحه اینستاگرامی «پوریا پورسرخ» ميشوید اولین چیزی که حس ميکنید این است که آقای بازیگر یک فوتبالی دوآتشه است. او در صفحه شخصی‌اش عکس یادگاری ميگذارد، از فیلم و سریال‌های جدیدش مينویسد، درباره مسائل اقتصادی، ورزشی و بعضا سیاسی اظهار نظر ميکند و گاهی هم آگهی تبلیغاتی ميگذارد.

   

  مدیر برنامه‌های پورسرخ در ارتباط تلفنی با ما ميگوید که آقای بازیگر برای هر استوری تبلیغاتی مبلغ هفت میلیون تومان ميگیرد، اما شرایط برای پست تبلیغاتی داخل صفحه فرق ميکند و اگر بخواهید داخل صفحه، پست یا ویدئو بگذارید باید ۱۵ میلیون بپردازید. مدیر برنامه «پورسرخ» البته پیشنهاد دیگری هم دارد. او ميگوید: «ما ميتوانیم با آقای پورسرخ هماهنگ کنیم تا جای شما بیایند و ویدئوی حضور ایشان را در استوری اینستاگرامی بگذاریم که در شرایط عادی ۲۵ میلیون هزینه دارد.»

   

  تا ۳۰ میلیون برای قهرمان خنده!

  چه کسی؟ علی صبوری

  چقدر فالوئر دارد؟ ۱.۶ میلیون

  نرخ تبلیغات ستاره های اینستاگرام در ایران چقدر است؟

  «علی صبوری» قبل از این‌که کمدین باشد یک اینفلوئنسر اینستاگرامی است. درست است که تا قبل از «خنداننده‌شو» به این اندازه شناخته شده نبود، اما آقای کمدین همان زمان ویدئو‌های بامزه‌ای تولید ميکرد و در صفحه اینستاگرامياش ميگذاشت که مخاطبان زیادی داشت. او حالا و بعد از «خنداننده‌شو» بیشتر از یک ونیم میلیون دنبال کننده دارد و هرچند وقت، کمدی ویدئو‌هایی یک تا چند دقیقه‌ای ميسازد و کلی لایک ميگیرد که اتفاقا خیلی هم بی‌حاشیه نیست.

   

  از همان اول که «صبوری» با خنداننده‌شو شناخته شد او و دو سه نفر دیگر جزو کسانی بودند که با شوخی‌هایی بعضا منشوری حسابی خبرساز شدند. این قصه فقط به خندوانه ختم نشد و کمدین خندوانه حالا به همراه چندنفر دیگر گاهی اوقات با ویدئو‌های طنزآمیز نامناسب همه‌مان را متعجب ميکند. مدیر برنامه «علی صبوری» در ارتباط تلگرامی با ما ميگوید که نفر اول فصل دوم «خنداننده‌شو» برای آگهی‌هایی که در استوری کار ميشود، حداقل سه میلیون ميگیرد.

   

  البته ما ميتوانیم ویدئوی تبلیغاتی بسازیم و برای او بفرستیم که در این صورت دستمزد آقای کمدین هم متفاوت است. این مبلغ از ۳۰ میلیون شروع ميشود و با توجه به شرایط ما و مدتی که ویدئوی مد نظرمان در اینستاگرام ميماند به این رقم اضافه خواهد شد.

   

  ۱۵ میلیون برای خواننده خاص!

  چه کسی؟ مجید خراط‌ها

  چقدر فالوئر دارد؟ ۱.۲ میلیون

  نرخ تبلیغات ستاره های اینستاگرام در ایران چقدر است؟

  از میان چهره‌ها، بعضی‌هایشان کار را راحت کرده‌اند. آن‌ها همان بالای صفحه اینستاگرام‌شان، شماره تلفنی برای هماهنگی گذاشته‌اند و این یعنی به جز کار و حرفه اصلی، اهل همکاری تبلیغاتی و پول درآوردن هم هستند. صفحه اینستاگرامی برای خواننده‌ها شرایط ویژه‌تری دارد. شما وقتی وارد صفحه شخصی هرکدام از خواننده‌ها ميشوید فقط و فقط با یک مورد روبه رو هستید؛ موزیک ویدئو‌ها یا بخش‌های جذاب ترانه‌هایی که به بازار آمده.

   

  مدیر برنامه «مجید خراطها» در ارتباط با خبرنگار «زندگی‌سلام» هزینه تبلیغ در استوری اینستاگرام آقای خواننده را پنج میلیون تومان اعلام ميکند. او ميگوید که تبلیغ داخل صفحه اینستاگرام «خراطها» فقط در این صورت میسر است که او در کنار شما حاضر شود و یک ویدئوی تبلیغاتی تهیه شود که این ویدئو به مدت ۷۲ ساعت در صفحه اینستاگرامياش ميماند و ۱۵ میلیون تومان هم خرج دارد.»

   

  ۲۲ میلیون برای رفیق جناب‌خان!

  چه کسی؟ رامبد جوان

  چقدر فالوئر دارد؟ ۸.۹ میلیون

  نرخ تبلیغات ستاره های اینستاگرام در ایران چقدر است؟

  گاهی غرغر و انتقاد، گاهی خاطره و نوستالژی، گاهی کمک و همدردی و گاهی تصاویر ماندگار خندوانه، جناب خان و …. این همه چیزی است که «رامبد جوان» در صفحه اینستاگرامياش به اشتراک ميگذارد. رامبد که بعد از سفرش به کانادا حسابی حاشیه‌ساز شده، چند هزار فالوئر به صفحه اینستاگرامياش اضافه کرده و احتمالا بااین شرایط، نرخ تبلیغات را هم بالا برده است.

   

  چندوقت پیش در صفحه سینما و تلویزیون از هزینه سفر آقای پرحاشیه به کانادا گفتیم که واکنش‌های زیادی به دنبال داشت. این‌که یک هنرمند از کجا ميتواند هزینه‌های زیادی را برای تولد فرزندش در یک کشور خارجی بپردازد، انتقادات بسیاری به دنبال داشت.

   

  رامبد در ارتباط با خبرنگار ما آدرس مسئول صفحه اینستاگرامياش را فرستاد و مسئول صفحه هم اعلام کرد که مجری خندوانه برای هرپست تبلیغاتی داخل صفحه ۲۲ میلیون ميگیرد که این مبلغ برای یک پست تبلیغاتی ۲۴ ساعته است و اگر بخواهید پست تبلیغاتی را داخل استوری بگذارید، باید ۱۲ میلیون تومان دیگر هم بپردازید.

   

  استوری‌هایی که ۳ میلیون ميارزد

  چه کسی؟ پرستو صالحی

  چقدر فالوئر دارد؟ ۱.۶ میلیون

  نرخ تبلیغات ستاره های اینستاگرام در ایران چقدر است؟

  «پرستو صالحی» هم جزو شبه بازیگرانی ( او در فیلم خاصی بازی نمی کند ، فقط در هر مراسمی که بازیگران در آن باشند حضور پیدا می کند ) است که انگار «پرویز پرستویی» درونش گاهی اوقات شعله‌ور ميشود! چون هرازگاهی با ترندشدن بعضی از خبر‌ها در فضای مجازی حسابی از خجالت مسئولان در ميآید و تاجایی که ميتواند به انتقاد از آن‌ها ميپردازد. این را هم بگوییم که «پرستو صالحی» به یک و نیم میلیون فالوئرش صرفا به منبع کسب درآمد نگاه نميکند.

   

  همین چندوقت پیش او مطلبی را روی صفحه‌اش گذاشت که با واکنش مثبت مخاطبانش همراه بود. او نوشته بود: «در ادامه حرکت خوب دوست و همکار عزیزم آقای کامبیز دیرباز از این به بعد جمعه‌ها صفحه من هم در اختیار شماست که در فضای مجازی نان حلال در ميآورید. برای تبلیغات کسب و کارتون از این به بعد کامنت‌های صفحه من در روز‌های جمعه برای شماست و در صورت صلاحدید صفحه شما را استوری ميگذارم و تگ تون ميکنم تا کسب وکارتون تبلیغ بشود و.» او در دایرکت اعلام ميکند که برای استوری سه میلیون تومان ميگیرد. خانم بازیگر برای تبلیغ داخل صفحه هم شرایط خاصی دارد و هزینه را با توجه به آن‌ها اعلام ميکند که هیچ عدد تقریبی در این باره به ما نگفت!

   

  ۲ میلیون ميگیرم و فقط همین!

  چه کسی؟ ابوطالب حسینی

  چقدر فالوئر دارد؟ ۳۵۳ هزار

  نرخ تبلیغات ستاره های اینستاگرام در ایران چقدر است؟

  «ابوطالب حسینی» به جز استندآپ‌هایی که برای مراسم و برنامه‌های مختلف انجام ميدهد در شبکه ورزش کار ميکند. صفحه اینستاگرامی کمدین خندوانه فقط و فقط به یک موضوع ارتباط دارد. «ابوطالب حسینی» از صفحه اینستاگرامياش فقط استفاده شخصی ميکند و به جز تصاویری از دوران کودکی، نوجوانی، جوانی و ویدئو‌هایی از استندآپ‌هایش چیز دیگری نميگذارد. او در ارتباط با خبرنگار ما ميگوید که برای استوری تبلیغاتی دو میلیون تومان ميگیرد و به جز فضای استوری هیچ جوره حاضر به همکاری تبلیغاتی نیست.

   

  شاخ‌های اینستاگرامی چقدر ميگیرند؟

  از درآمد بعضی چهره‌های معروف گفتیم، اما کلی آدم هم در فضای مجازی وجود دارند که در دنیای واقعی اصلا شناخته شده نیستند. آن‌ها نه بازیگرند، نه خواننده و نه فوتبالیست، اما شاید بیشتر از بعضی چهره‌ها، مخاطب مجازی داشته باشند. آن‌ها هرکدام با ترفند خاصی کسب شهرت کرده‌اند. مثلا یکی‌شان دابسمش ميسازد و در صفحه اینستاگرامياش ميگذارد که از خنده روده‌برمان ميکند یا دیگری هرروز کار‌های خطرناکی انجام ميدهد و ویدئوی آن را به دست مخاطبانش ميرساند. مهم‌ترین دلیل حضور اینفلوئنسر‌ها یا شاخ‌های اینستاگرامی در این دنیا، پول است و پول در دنیای مجازی یعنی فالوئر بیشتر. برای این‌که بدانیم تبلیغ در صفحات آقایان و خانم‌های شاخ اینستاگرامی چقدر هزینه دارد با آن‌ها ارتباط برقرار کردیم و در یک کلمه پرسیدیم که با چه مبلغی حاضر به تبلیغ هستند؟

  نرخ تبلیغات ستاره های اینستاگرام در ایران چقدر است؟

   

  مطالب بیشتر:

  پست های تبلیغاتی نجومی شاخ های اینستاگرام

  نکات مهم و کلیدی درباره تبلیغات در اینستاگرام

  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •