پزشکی و بهداشتی

مکمل گینر چیست؟ کدام مکمل گینر بهتر است؟

مکمل گینر Gainer چیست؟ کدام مکمل گینر بهتر است؟

مکمل گینر، مجموعه از ذخایری است که برای افزایش وزن و حجم بدن تجویز می شود. این مکمل در اصل همان کربوهیدراتی است که با پروتئین و چربی ترکیب شده است. کسانی که لاغر هستند و قصد دارند که وزن اضافه کنند و بدنی پرتر داشته باشند، این دارو کمک زیادی خواهد کرد.

 

توجه کنید که همه مکمل های گینر یکسان نیستند و نوع های با کیفیت آن دارای کربو هیدراتی هستند که به راحتی هضم می شود و هم چنین تنوع ویتامین ها و آمینو اسید های زیادی دارند.

مکمل گینر چیست؟ کدام مکمل گینر بهتر است؟

درصد وجود کربوهیدرات ها و پروتئین ها در مکمل های گینر متفاوت است و بستگی به این دارد که هدف شما تنها اضافه کردن وزن باشد یا عضله سازی نیز برای تان مهم است. اگر می خواهید تنها وزن تان اضافه شود از مکمل هایی که کربوهیدات بیشتری دارند استفاده کنید. اگر هم عضله سازی نیز برای تان مهم است، مکمل هایی با درصد پروتئین بالاتر تهیه کنید.

 

اگر شما تصمیم به عضله سازی گرفته اید بهتر است از کربوهیدرات ها در ساعات پایانی روز استفاده نکنید زیرا باعث ذخیره چربی می شود و روند چربی سوزی را کند می کند.

چه افرادی مکمل گینر را مصرف می کنند؟

مکمل گینر چیست؟ کدام مکمل گینر بهتر است؟

افرادی که وزن کمی دارند و لاغر هستند

به عنوان تقویتی در برخی از بیماری ها

بیشترین مصرف این مکمل در بین ورزشکاران است مخصوصا کسانی که در رشته بدن سازی هستند.

 

نکته: مانند همه داروها و مکمل های دیگر، در مصرف این مکمل نیز نباید زیاده روی کرد زیرا در این صورت وزن بالا رفته و باعث تجمع چربی در بدن و نافرم شدن بدن می شود.

 

در زمان خرید حتما مواد تشکیل دهنده مکمل را بخوانید تا دقیقا چیزی که لازم دارید را بخرید و حتما هم محصولی با کیفیت بگیرید.

 

 

قیمت مکمل گینر،عوارض مکمل گینر،عوارض گینر چیست،قیمت پودر گینر،طریقه مصرف گینر،انواع گینر،بهترین مارک گینر،قیمت گینر داروخانه

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا