جامعه شناسی,روان شناسی

مهندس‌ها، بهترین شریک زندگی هستند

مهندس‌ها، بهترین شریک زندگی هستند

مهندس‌ها، بهترین شریک زندگی هستند

شاید از خواندن تیتر تعجب کرده باشید اما ما به شما کاملا توضیح می دهیم که چرا مهندس ها بهترین شریک زندگی هستند. مهندسان اغلب باهوش هستند و نکاتی در شخصیت شان دارند که در آغاز می تواند برای شما گیج کننده باشد ولی زمانی که آن ها را درک کنید، می فهمید که به عنوان شریک زندگی، این ویژگی ها مثبت واقعا مهم هستند. در صورتی که می خواهید با یک مهندس زندگی کنید، می طلبد که با خصوصیاتش آشنا شوید.

مهندس‌ها، بهترین شریک زندگی هستند

مهندس‌ان، بهترین همسرهای دنیا اند

 

تنبل نیستند

مهندسان ممکن است به منظور مدتی کاری را کنار بگذارند تا راه حل عملی کردنش را پیدا کنند ولی درواقع آن را رها نمی کنند و به ندرت دلسرد می شوند. آن ها می دانند هموراه راه حلی وجود دارد و تنها باید آن را پیدا کنند. این ویژگی آن ها را به همراهانی باورنکردنی تبدیل می کند چرا که تا وقتی امکان داشته باشد، به دنبال حل کردن مشکلات در رابطه زناشویی خواهند بود.

 

روی مشکلات به منظور پیدا کردن راه حل های بهتر مشغول اند

این یعنی در زندگی به منظور تمام مشکلات اطراف تان راه حلی دارید؛ از موضوعات اساسی و بزرگ گرفته تا لوله های سوراخ شده و فراری دادن گربه همسایه که در حیاط شما خراب کاری می کند. مهندسان مشکلات روزانه را بدون نیاز به تماس با متخصص آن کار، حل می کنند. شما می توانید مطمئن باشید در صورتی که در خانه آب به راه افتاد یا سقف خانه آتش گرفت، آن ها از حل این واقعا چیزهای جدید کشف خواهند کرد.

 

توانایی خوبی در اقرار به اشتباهات خود و اصلاح آن دارند

از آن جایی که کار مهندسان به آزمون و خطای بسیاری نیاز دارد، آن ها یاد می گیرند روی استراتژی های شان مدام تامل و بازنگری کنند. این ویژگی به صورتی زیبا در رابطه زناشویی آن ها نیز معنا پیدا می کند و احتمال امتحان رفتارهایی که ممکن است نتایج خوبی در بر نداشته باشد و مانندا شما را عصبانی کند، در آن ها وجود دارد.

 

بنابه منظورن بعد از آن به دنبال راه هایی به منظور تغییر این رفتارها در راستای دست یابی به نتایجی بهتر، خواهند بود. در صورتی که شما با چنین کسی زندگی کنید، به خاطر ویژگی های خوب او جشن بگیرید، قدر استعدادهای آن ها را بدانید، به او نشان دهید که کار سرسختانه اش را می بینید و مهم تر از همه، از داشتن چنین همراه متفکری لذت ببرید.

 

توانایی این را دارند که از قبل به منظور انجام کاری فکر کنند و طرحی به منظور انجام آن داشته باشند

زندگی با یک مهندس به این معناست که شما همواره برنامه ای به منظور آخر هفته، مسافرت بعدی، برنامه غذایی، آینده خود یا آینده سرمایه تان دارید. برخی اوقات، فهمیدن این که چه چیزی در فکر این اشخاص می گذرد، کار دشواری است ولی در نهایت می توانید مطمئن باشید در صورتی که طبق برنامه آن ها عمل کنید، در وضعیت مناسب و امنی قرار خواهید گرفت و جایی به منظور نگرانی وجود نخواهد داشت.

 

به سرعت اطلاعات مورد نظر خود را به دست می آورند

مهندس‌ها، بهترین شریک زندگی هستند

آقایان و خانم هایی که در حرفه مهندسی مشغول اند توجه زیادی به منظور به دست آوردن جزئیات دارند. آن ها تاریخ های خاص، چیزهایی که شما به آن ها می گویید، جزئیات ریز و مانند این ها را به خاطر می سپارند. این اشخاص با کسانی که در ارتباط هستند با فکر رفتار می کنند. آن ها الزاما این ویژگی را از طریق بروز احساسات بسیار عاشقانه و رمانتیک نشان نمی دهند. بلکه آن ها در روز تولدتان به منظور شما کادویی خواهند خرید که چندین ماه قبل به آن اشاره کرده اید.

 

پرمعنا و کوتاه سخن می گویند

مهندسان می توانند اطلاعات بسیاری را به صورت فشرده و در چند کلمه به دیگران منتقل کنند. کار کردن با اطلاعات زیاد در هر روز، موجب می شود آن ها اطلاعات را به مهم و غیرمهم دسته بندی کنند تا از این طریق انرژی و زمان خود را به منظور انجام کارها و تمرکز روی یک پروژه اولویت بندی کنند. این خصلت در رابطه زناشویی نیز معنا پیدامی کند. در صورتی که شما خوش شانس باشید و با یک مهندس ازدواج کنید، همسر شما تنها از کلماتی بسیار پرمعنا و کوتاه استفاده خواهد کرد.

 

مشکلی با پذیرفتن تعهد در قبال کارها یا اشخاص ندارند

مهندسان از جمله اشخاص متعهد جامعه هستند و آن ها تا هنگامی که یک پروژه را کامل کنند، روی آن کار خواهند کرد. تعهد نسبت به انجام کارها به نوعی نمایان گر نگاه دراز مدت آن هاست و این در زندگی شخصی و روابط شخصی شان نیز تجلی پیدا می کند. آن ها تمایلی به تلف کردن وقت شان به منظور ارتباط گیری با اشخاص متعدد ندارند و به دنبال روابطی جدی و باکیفیت هستند، بخاطر اینکه کیفیت را به کمیت ترجیح می دهند.

 

بسیار خلاق هستند

مهندسان مجبورند به منظور حل کردن مشکلات پیش روی شان و پیدا کردن راه حل های ممکن، بسیار خلاق باشند. این گونه خلاقیت نیازمند توان فکری بالایی است. مهندسان علاوه بر توان فکری بالا، کارهای خلاقانه دیگری انجام می دهند که به قدرت فکرشان کمک می کند؛ مانند ساز زدن، نقاشی کردن یا سایر کارهای سرگرم کننده. این ها کارهایی هستند که به آرامش ذهن شان کمک می کند. با داشتن چنین فردی در کنارتان، هرگز خانه ای کسل کننده نخواهید داشت.

 

به شدت سازمان یافته هستند

این که مهندسان تمایل به مشخص بودن روند کارهای شان دارند بر کسی پوشیده نیست. آن ها دوست دارند به همه وسایل شان به راحتی دسترسی داشته باشند، فناری های به روز در اختیار داشته باشند، روی راه حل ها کار کنند و در دنیای خودشان سازمان دهی داشته باشند. شاید ایده آن ها در رابطه با سازمان دهی، شبیه شما نباشد.

 

اما زندگی کردن با یک مهندس به معنای احترام به راه و روش اوست. از سوی دیگر مداخله در سیستم سازمان دهی چنین اشخاصی می تواند در مولد بودن آن ها اختلال ایجاد کند. در صورتی که شما شانس این را داشته باشید که با یک مهندس زندگی کنید، از زندگی ای سازمان یافته با کسی که دوستش دارید، لذت خواهید برد.

 

به خوبی می دانند چگونه با شرایط سخت و پراسترس کنار بیایند

مهندسان با شرایط پراسترس بسیاری در طول کار خود رو به رو می شوند و از این جهت به خوبی می دانند که نباید کنترل خود را بر شرایط از دست دهند و کار غیرعاقلانه انجام دهند. در صورتی که شریک زندگی شما یکی از این اشخاص منطقی است، این ویژگی مزیت بسیار خوبی به منظور شما خواهد بود چرا که یعنی او در شرایطی که در زندگی باید آرام و منطقی رفتار کرد، مطمئنا غیرمنطقی و احساسی رفتار نمی کند.

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا