پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  مجموعه : اخبار حوادث,تجاوز و قتل

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  امروز به شما قاتل هایی را معرفی می کنیم کــه با طرز باورنکردنی هم نوعان خود را می کشتند بدون این کــه حتی بترسند و واهمه ای داشته باشند. در طول تاریخ انسان‌های زیادی وجود داشتند کــه مرتکب جرم‌های وحشتناکی شده اند. لیست ما کــه متشکل از ۲۵ مورد از بدترین مجرم‌های تاریخ است، سعی دارد تا همین مسئله را به طور صحیح و موثق بازتاب دهد. اما چه چیزی از انسان یک قاتل سریالی ميسازد؟ آیا آن‌ها محصولی از ژنتیک منفی، محیط و یا عوامل بیرونی دیگری هستند؟

   

  حقیقت این است کــه هیچ کس نميداند. با توجه به تلاش‌هایی کــه پزشکان برای شکافتن مغز و دیدنِ تاثیر انواع و اقسام ابعاد جسمانی و ذهنی کرده اند، باز هم هیچ کس نتوانست به جواب قانع کننده‌ای برای سوال مذکور برسد. اگرچه، تنها نکته‌ای کــه ما راجع به این افراد ميدانیم این است کــه بسیاری از قاتلان سریالی در زمان کودکی تحت سوءاستفاده‌ی جنسی یا فیزیکی قرار گرفته اند و شاید این مسئله، تنها نقطه‌ی مشترک در میان تمام آن هاست.

   

  ۲۵. میلاکیِ هانیبال

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  جفری دمر یک قاتل سریالی مبتلا به شیزوفرنی حاد بود و افراد مختلف را فقط برای لذت شخصی ميکشت. این فرد از سال ۱۹۷۸ تا ۱۹۹۱، ۱۷ مرد و پسر جوان را به قتل رساند، به آن‌ها تجاوز کرد و بدنشان را تکــه تکــه کرد. او این تکــه‌های بدن را در خانه اش نگه ميداشت و اغلب با آن‌ها خودارضایی ميکرد! او در سال ۱۹۹۱ دستگیر شد و به جرمش اعتراف کرد، اما سه سال بعد توسط یکی از زندانیان به قتل رسید.

   

  ۲۴. قاتل بزرگ مراکش

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  هادی محمد مسفاوی یک کفاش و تاجر مراکشی بود کــه در اواخر دهه ۱۸۰۰ اقدام به کشتن ۳۶ زن کرد. او زن‌های پولدار و ثروتمند را برای صرف شام و ناهار به خانه اش دعوت ميکرد و در غذای آن‌ها مواد مخدر ميریخت.این مواد مخدر، سبب به خواب رفتن زن‌ها ميشد و او از این فرصت برای کشتن، دزدیدنِ اموال و تکــه تکــه کردن بدن شان استفاده ميکرد. مسفاوی قربانیان خود را در زیر مغازه اش دفن ميکرد؛ در هر حال، او در سال ۱۹۰۶ دستگیر و اعدام شد.

   

  ۲۳. قاتل خسیس

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  گندی میخاسویچ یک قاتل سریالی روسیه‌ای بود کــه در بین سال‌های ۱۹۷۱ تا ۱۹۸۵، اقدام به قتل ۳۶ زن کرد. بر اساس گزارشات، زمانی کــه میخاسویچ در ارتش مشغول خدمت بود، نامزد او با شخص دیگری ازدواج کرد و این مسئله تاثیر مخربی بر روح و روان او داشت. از این بابت، او هم شروع به کشتن انسان‌ها کرد.

   

  میخاسویچ در همان سال‌های پس از خدمت به حزب کمونیست پیوست و تشکیل خانواده داد؛ اما کشتن را متوقف نکرد. میخاسویچ در مکان‌های بسته به زنان تجاوز ميکرد و سپس آن‌ها را خفه ميکرد و طلا‌ها و جواهراتشان را به عنوان هدیه به زن خود هدیه ميداد. او در سال ۱۹۸۷ دستگیر شد و با حکم دادگاه تیرباران شد.

   

  ۲۲. قاتل سریالی بی سواد

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  وانگ کوییانگ یکی از رسواترین قاتل‌های سریالی تاریخ چین است. او به وسیله‌ی پدری خشن، سوءاستفاده گر و الکلی بزرگ شد و به مدرسه نرفت. در نتیجه، او در زندگی به مشکل برخورد و نتوانست شغلی برای خودش دست و پا کند.کوییانگ اولین قربانی خود را در سال ۱۹۹۵ کشت. او تا سال ۲۰۰۳ به این کار ادامه داد و موفق به کشتن ۴۵ نفر شد. در حین اعتراف، او اظهار کرد کــه از تجاوز به دختران جوان، پس از کشتن آن‌ها لذت وافری ميبرده است. او در سال ۲۰۰۵ اعدام شد.

   

  ۲۱. دیوانه‌ی ولگا در میان ما زندگی ميکند

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  یکی از قاتلان سریالی ناشناس روسی به نام دیوانه‌ی ولگا، در حال حاضر در میان ما زندگی ميکند. او تا به حال مظنون به قتل ۳۲ زن مجرد از ۷۵ تا ۹۰ ساله است.تحقیقات نشان داده کــه این قاتل در سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ یکی از ساکنان تاتارستان بوده است. جایی کــه یکی از قتل‌های او در مدرسه‌ی کازان به وقوع پیوست. تحقیقات در پی دستگیری او همچنان ادامه دارند.

   

  ۲۰. اصغر قاتل

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  علی اصغر بروجردی کــه اولین قاتل سریالی ایران در قرن ۲۰ ام است، ۲۵ کودک و نوجوان را پس از تجاوز در بغداد و ایران به قتل رساند.او بچه‌ها را با وعده‌هایی همچون شکلات و آجیل به مکان‌های خلوت ميکشاند و به آن‌ها تجاوز ميکرد. خوشبختانه، این قاتل در سال ۱۹۳۴ دستگیر شده و اعدام شد.

   

  ۱۹. قاتل دریاچه‌ی سبز

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  گری ریدوی مهلک‌ترین قاتل سریالی تمام ادوار آمریکا بوده است. ریدوی در زمان کودکی، تخیلات و تفکرات جنسی بسیار زیادی برای مادرش داشت. او همچنین تا سن ۱۳ سالگی مبتلا به شب ادراری بود.وقتی به سن ۱۶ سالگی رسید، با چاقو به یک بچه‌ی ۶ ساله حمله کرد، اما خوشبختانه، آن کودک از این حمله جان سالم به در برد. وقتی به سنین جوانی رسید، در جنگ ویتنام حضور پیدا کرد و در آن جا علاقه‌ی زیادی به فاحشه‌های محلی داشت.

   

  ریدوی یک معتاد به روابط جنسی بود و ارتباط بسیار زیادی با زن‌ها داشت. طبق گزارشات، او ۷۱ زن و دختر جوان را به قتل رساند. خوشبختانه در حال حاضر، ریدوی در زندان واشنگتن حضور دارد.

   

  ۱۸. قاتلِ اوتاکو

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  تسوتمو میازاکی یکی از رسواترین قاتل‌های سریالی ژاپن است. او علاقه‌ی زیادی به خون آشام‌ها داشت و همین علاقه، سبب شد کــه به قتل انسان‌ها و مردارخواری مشغول شود. او در طول سال‌های ۱۹۸۸ تا ۱۹۸۹، اقدام به کشتن و خوردن ۴ دختر جوان در توکیو و سایاتاما کرد.میازاکی از بدو تولد، دست‌های ناقصی داشت و این عیب مثل یک لکــه‌ی ننگ بر روی پیشانی اش بود. بر طبق گزارشات، او دستان قربانی اش را قطع ميکرد و همراه خود نگه ميداشت، خونشان را مينوشید و گوشتشان را ميخورد!

   

  ۱۷. قاتل ریزه میزه

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  دونالد هنری یکی از قاتل‌های سریالی آمریکا است کــه با افتخار اعلام ميکند کــه صد‌ها نفر را کشته است. دوستان و خانواده اش، او را ریزه میزه خطاب ميکردند؛ چرا کــه نزدیک ۱۵۰ سانتی متر قد و در حدود ۵۳ کیلوگرم وزن داشت.او پس از قتل ۹ نفر محکوم به اعدام شد. علی رغم ادعاهایش، هیچ دلیلی مبنی بر کشتن افراد بیشتری توسط او یافت نشد.

   

  ۱۶. نقص بدنی منجر به قتل و خونریزی شد

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  فرانسیسکو داس چگاس رودریگو دا بریتو یکی از قاتلان سریالی برزیل است کــه نقصان و معیوبات بدنی او سبب آغاز قتل‌ها و خونریزی هایش شد. متخصصان بر این باورند کــه مردانگیِ کوتاه او باعث آغاز این ماجرا شد. او ۳۰ پسر را در شیر سائو لوییس کشت و به آن‌ها تجاوز کرد.

   

  او دوست داشت کــه بدن قربانیانش را تکــه تکــه کند. از گوش‌ها و انگشتان شروع ميکرد و به قسمت‌های دیگر ميرسید. او ميخواست کــه دیگران را برای عیب هایش مقصر بداند. تنها خبر خوب در این باره این است کــه بقیه‌ی سال‌های عمرش را در پشت میله‌های زندان ميگذراند.

   

  ۱۵. قصاب

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  رابرت هنسن مرد خانواده بود، شوهری مسئولیت پذیر و فردی مورد احترام در اجتماع! اما این قصاب، راز‌های تاریکی در زندگی اش داشت. او ۱۷ زن را از سال‌های ۱۹۷۱ تا ۱۹۸۳ ميدزدید، به آن‌ها تجاوز ميکرد و در نهایت آن‌ها را ميکشت.

   

  هنسن اعتراف کرد کــه از دزدیدن زن‌ها و ایجاد وحشت با استفاده از چاقو و تفنگ لذت ميبرد. او همچنین معترف شد کــه هیچ احترامی برای زنان قائل نیست و آن‌ها در چشم او، چیزی به جز حیواناتی برای شکار و کشتن نیستند. در سال ۲۰۱۴، او در سن ۷۵ سالگی در زندان مرد.

   

  ۱۴. قصاب رستوف

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  آندری چیکاتیلو قطعاً و بدون شک، بدترین و بدنام‌ترین قاتل سریالی تمام ادوار روسیه است. او در طول سال‌های ۱۹۷۸ تا ۱۹۹۰، به حدود ۵۵ زن و بچه تجاوز کرد، آن‌ها را کشت و تکــه تکــه شان کرد.چیکاتیلو در روسیه، معلم زبان و ادبیات بود و از این پوشش برای به دام انداختن قربانیان خود استفاده ميکرد. اولین قربانی او نیز یکی از دانش آموزانش بود. این اقدامات وحشیانه‌ی چیکاتیلو به مدت ۲۰ سال طول کشید، اما در نهایت در سال ۱۹۹۴ دستگیر و اعدام شد.

   

  ۱۳. قاتل دختران باکره

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  دنیل کامارجو باروسا یکی از قاتلین سریالی کلمبیاست. او در بین سال‌های ۱۹۷۰ تا ۱۹۸۰، به بیش از ۱۵۰ دختر در کلمبیا تجاوز کرد و آن‌ها را کشت. بعد از این کــه مادرش در سنین پایین درگذشت، بابوسا زیر دست نامادری خشن و ظالمی بزرگ شد، کــه عادت داشت او را کتک بزند و در مقابل دوستانش او را در لباس دختر به نمایش بگذارد.

   

  کامارجو بعد از این کــه متوجه شد نامزدش باکره نیست، اقدام به تجاوز و کشتن دختران باکره‌ای کرد کــه به دنبال آینده‌ی روشن‌تر ميگشتند. در سال ۱۹۹۴، باربوسا در زندان به دست خواهرزاده‌ی یکی از قربانیانش به قتل رسید.

   

  ۱۲. بدنام‌ترین قاتل سریالی چین

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  یانگ ژیانگ به عنوان بدترین قاتل سریالی تاریخ مدرن چین شناخته ميشود. او به خاطر کشتن ۶۷ نفر و تجاوز به ۲۳ زن در سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۳ توسط دادگاه محکوم شد. رسانه‌ی چین، نام هیولای قاتل را برای این فرد برگزید. این فرد پس از جدایی نامزدش، به خانه‌ی قربانیان هجوم ميبرد.

   

  در یکی از وحشتناک‌ترین موارد، او به خانه‌ای هجوم برده و به زن صاحبخانه تجاوز کرد. این در حالی بود کــه دختر ۶ ساله و شوهر زن را مجبور به نگاه کردن کرد. پس از این، او شوهر و دختر زن را نیز کشت. ژیانگ نهایتاً در ۱۴ فوریه‌ی سال ۲۰۰۴ محکوم به تیرباران شد.

   

  ۱۱. قطار سریع السیر مصر

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  رمضان عبدالرحیم منصور، کــه به عنوان التوربینی نیز شناخته ميشود، یکی از گنگستر‌های اهل مصر بود کــه ۳۲ کودک را کشت. قربانی‌های او اصولاً بچه‌های بی خانمان، از سنین ۱۰ تا ۱۴ سال بودند.منصور اول از همه به قربانیانش تجاوز ميکرد و اگر آن‌ها منصور را تهدید با پلیس ميکردند، او به راحتی آن‌ها را به قتل میرساند. او نهایتاً در سال ۲۰۰۶ دستیگر شده و در سال ۲۰۱۰ به دستور مقامات قضایی مصر اعدام شد.

   

  ۱۰. قاتل زودیاک

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  قاتل زودیاک در دهه‌ی ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰، وحشت را در سرتاسر کالیفرنیا ترویج ميکرد. هویت او همچنان برای پلیس ناشناس باقی مانده است. لقب زودیاک برای او به دلیل کلمات نامفهوم و رمزی‌ای بود کــه برای رسانه‌های سان فرانسیسکو ارسال ميکرد.این قاتل ناشناس، ۵ نفر را کشته و ۲ نفر را زخمی کرد. اگرچه کــه مامورین پلیس معتقدند کــه او اقدام به قتل بیش از ۳۰ نفر کرده است. داستان زندگی و قتل‌های او در سال ۲۰۰۷ تقدیم به فیلمی با هنرمندی جیک جینهال و رابرات داونی جونیور شد.

   

  ۹. قاتل زن گریزِ‌ای بی سی

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  موسی سیتهول یکی از خشن‌ترین قاتلین سریالی آفریقای جنوبی است. او به نام قاتل‌ای بی سی معروف است. اما دلیل این لقب چیست؟ قتل‌های او از شهر اتردیدجیوال شروع شده است، و در شهر‌های بوکسبورگ ادامه پیدا کرد و در شهر کلولند خاتمه یافت. در سال‌های ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۵، سیتهول زندگی ۳۸ نفر از مردم را گرفت.

   

  هدف قتل‌های سیتهول، زن‌ها و دختران جوان بودند. او به آن‌ها وعده‌ی کار ميداد و وقتی شکار در دامش گیر ميافتاد، او را ميکشت. پس از تجاوز به آن ها، سیتهول از روش‌هایی همچون کتک زدن تا حد مرگ استفاده ميکرد و یا آن‌ها را با استفاده از لباس زیر خودشان خفه ميکرد. اما این کار‌ها نیز برای او کافی نبودند! سیتهول کلمه‌ی هرزه را بر روی بدن آن‌ها خراش ميداد کــه حاکی از تنفر بی حد و مرض او از زنان بود.

   

  ۸. هیولای اوکراین

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  آناتولی اونپرینکو به قتل ۵۲ نفر در سال ۱۹۹۶ اعتراف کرد. او مادرش را در سن ۴ سالگی از دست داد و پدرش بلافاصله او را راهی یتیم خانه کرد. او اظهار کرد کــه این مسائل سبب شدند کــه به چنین هیولایی تبدیل شود.او جرم‌های وحشتناک بسیاری انجام داد، اما بدترین آن در سال ۱۹۸۹ اتفاق افتاد. در حالی کــه آناتولی به داخل یک خانه هجوم برده بود، یک خانواده‌ی ۱۰ نفره را به قتل رساند کــه ۸ تن از آن‌ها بچه سال بودند. آناتولی در سال ۱۹۹۶ دستگیر شد و در سال ۲۰۱۳ به علت ایست قلبی در زندان مرد.

   

  ۷. قاتل سریالیِ قاتل‌ها و متجاوزان

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  پدرینو ماتادور چیزی شبیه به بتمن نیست، اما از نظر خودش کار درست را انجام ميدهد. او برای اولین بار در ۱۴ سالگی یک نفر را کشت و این روند را تا زمان دستگیری اش ادامه داد. او صد‌ها نفر را از سال ۱۹۶۷ به قتل رساند کــه ۴۷ نفر از آن ها، شامل مجرمین زندانی ميشوند.تنها تفاوت میان ماتادور و افراد دیگر در این لیست، این است کــه او تقریباً همیشه به دنبال قتل مجرمین و متجاوزین است.

   

  ۶. فرزند (بانوی شب)

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  ساموئل لیتل در سال ۱۹۴۰ در حالی کــه مادرش به خاطر ارتکاب یک جرم در زندان حضور داشت، به دنیا آمد. او توسط مادربزرگش رشد و تربیت یافت، چرا کــه مادرش زمانی برای نگهداری او نداشت. با توجه به اظهارات خودش، مادرش یک فاحشه بوده و به عنوان بانوی شب مشغول به کار بوده است.

   

  لیتل اعتراف کرد کــه در ۹ ایالت مختلف به ۹۰ زن تجاوز کرد، آن‌ها را شکنجه کرد و همه شان را کشت. در حال حاضر مامورین پلیس معتقدند کــه این مرد به جرم‌های بیشتری متصل است و قربانیان او به این عدد محدود نميشوند.

   

  ۵. دلقک رقاص واقعی

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  این قاتل در لباس و گریم دلقک در میان مهمانی‌های کودکان ظاهر ميشد و جان وین گیسی نام داشت. او در سال‌های ۱۹۷۲ تا ۱۹۷۸، ۳۳ نوجوان را کشت و به آن‌ها تجاوز کرد. روش کاری او اصولا به یک شریان بند متصل بود و از این طریق قربانیان خود را به قتل ميرساند.

   

  گیسی جنازه‌ی قربانیانش را در زیرزمین خانه اش دفن ميکرد. همچنین او بدن چهار تن از آخرین قربانیانش را در رود دس پلینز در ویسکانسین رها کرد. دلقک قاتل نهایتاً در سال ۱۹۹۴ دستگیر و با تزریق جیوه کشته شد.

   

  ۴. گرگینه‌ی جنگل‌های روسیه

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  میخاییل پاپکف در بین سال‌های ۱۹۹۲ تا ۲۰۱۰، به ۸۰ نفر در روسیه تجاوز کرد و آن‌ها را به قتل رساند. قربانیان او همگی مونث بودند و به پوشش پلیس به داخل ماشین او کشیده ميشدند.او به قربانیانش یک سواری مجانی پیشنهاد ميکرد، اما به آن‌ها تجاوز ميکرد. جدا از این مسائل، او قربانیانش را با روش‌های بسیار خشنی ميکشت؛ برای مثال با استفاده از چاقو، پیش گوشتی، چوب بیس بال و یا تبر. او ادعا کرد کــه پس از گرفتنِ مچ زنش در حین خیانت به چنین هیولایی تبدیل شد.

   

  ۳. سنگدل‌ترین حیوان

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  تد باندی یکی از معروف‌ترین قاتلان سریالی آمریکا است، چرا کــه شخصیت کاریزماتیک فوق العاده‌ای دارد. با توجه با گزارشات، او ۳۰ زن و دختر جوان را کشت و به آن‌ها تجاوز کرد؛ اما باندی از نظر قربانیانش هم جذاب به نظر ميآمد. اگرچه کــه دلیل این مسئله هیچ وقت مشخص نشد. باندی سر قربانیانش را به عنوان یک جام افتخار در خانه اش نگه ميداشت.

   

  این قاتل خودش را تحت عنوان (سنگدل‌ترین حرامزاده‌ای کــه تا آخر عمرت دیده ای) توصیف ميکند کــه ميتواند به خوبی گویای شخصیت وحشتناکش باشد. پس از گذراندن سال‌های زیادی در زندان، او نهایتاً در سال ۱۹۸۹ اعدام شد.

   

  ۲. هیولای آندس

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  پدرو لوپز یک قاتل سریالی کلمبیایی است. او در سال ۱۹۸۳ به خاطر قتل و تجاوز به ۱۱۰ دختر جوان دستگیر شد. اگرچه کــه ادعا ميکند به بیش از ۳۰۰ زن در کشور‌های مختلف قاره‌ی آفریقا تجاوز کرده است، اما دولت اکوادور به خاطر اخلاق خوبش او را در سال ۱۹۹۸ از زندان آزاد کرد.شاید این حرف را باور نکنید، اما هیولای آندس حالا جایی در میان ما زندگی ميکند.

   

  ۱. بدترین قاتل سریالی دنیا

  مهلک ترین قاتلان سریالی تاریخ معاصر بشریت

  رسانه‌های کلمبیایی او را به عنوان بدترین قاتل سریالی دنیا معرفی ميکنند و اتفاقاً اشتباه هم نميکنند. لویس گاراویتو مسئول تجاوز، شکنجه و قتل ۱۳۸ کودک و نوجوان است. او در سال ۱۹۹۹ دستگیر شد و به ۱۸۵۳ سال و ۹ روز زندان محکوم شد.ترسناک‌ترین بخش داستان اینجاست کــه او تا به امروز به اعتراف جرم‌های بیشتر ادامه ميدهد و مسئولین پلیس کلمبیا معتقدند کــه تعداد قربانیان او از مرز ۳۰۰ نفر عبور ميکنند.

   

   

  مطالب بیشتر:

  روش های وحشتناک قاتلین سریالی برای سردرگم کردن پلیس

  همخوابی های متعدد زن متاهل و مرد همسایه به قتل ختم شد

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •