مطالب جالب علمی

مفصل درباره فنگ شویی و نحوه به کار بردن آن

مفصل درباره فنگ شویی و نحوه به کار بردن آن

حتما شما هم نام واژه فنگ شویی زیاد به گوشتان خورده است، کلمه ای که این روزها بسیار شنیده می شود و علاقمندان زیادی دارد. این سوال ساده ایست که پاسخ دادنش سخت اســت. فنگ شویی هنر و علم سنتی اســت که طی ۳۰۰۰ سال در چین پرورش یافته اســت. بدنه ای پیچیــده از دانش اســت که نشان می دهد چطور به انرژی ها تعادل ببخشیم تا برای افراد در معرضش سلامت و سعادت به ارمغان بیاورد.

 

فنگ به معنای باد اســت و شویی به معنای آب. در فرهنگ چینی باد و آب با سلامت در ارتباط هستند. در نتیجه فنگ شویی خوب به معنای خوش اقبالی و فنگ شویی بد به معنای بدشانسی یا بد اقبالی اســت.

 

درمان فنگ شویی

مفصل درباره فنگ شویی و نحوه به کار بردن آن

فنگ شویی درمان های متنوعی را برای بهبود زندگی پیشنهاد می دهد.

 

فنگ شویی از رنگ ها، آکواریوم، ساعت، کریستال و بسیاری راه های دیگر اســتفاده می کند تا بتوانیــد انرژی خانه یا دفتر کارتان را تقویت کند.

 

تئوری اصلی فنگ شویی

مفصل درباره فنگ شویی و نحوه به کار بردن آن

چینی های باســتان بر این عقیــده بودند که انرژی های خاص زمین قادر به ساخت یا از بین بردن پادشاهی هستند.

 

ئوری های یینگ و یانگ { بر اساس این تئوری همه چیز در این جهان از دو تضاد تشکیل شده، که به شکلی عمیق در ارتباط هستند، یین { زنانه } و یانگ { مردانه } اســت.

 

همچنین پنج عنصر فنگ شویی { چوب، آتش، زمین، آهن، آب } برخی از جنبه های اساسی تجزیه و تحلیل فنگ شویی هستند که از تائویسم آمده اســت.

 

ابزار اصلی که در فنگ شویی به کار می رود

مفصل درباره فنگ شویی و نحوه به کار بردن آن

ابزار اصلی که در آنالیز فنگ شویی به کار می رود قطب نما و باگوا. نقشه انرژی فنگ شویی یا باگوا، شبکه هشت ضلعی حاوی نمادهای آی چینگ { یکی از قدیمی ترین متون شناخته شده چینی اســت از فلسفه و پیشگویی اســت } اســت.

 

دانستن باگوا خانه تان کمک می کند ارتباط مناطق خاص فنگ شویی خانه را با مناطق خاص زندگی خود درک کنیــد.

 

قطب نمای فنگ شویی { لو پان }

مفصل درباره فنگ شویی و نحوه به کار بردن آن

قطب نمای فنگ شویی که لوپو نیز نامیــده می شود، برای دسترسی به اطلاعات عمیق تر در مورد یک محل یا ساختمان اســتفاده می شود.

 

این قطب نما از نوار ها و حلقه های متحد المرکز که به دور یک سوزن مغناطیسی قرار گرفتند تشکیل شده.

 

لو به معنای همه چیز و پن به معنای کاسه اســت، که وقتی با هم خوانده می شود به معنای کاسه ایست که حاوی همه اسرار جهان اســت.

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا