فال و طالع بینی

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

طالع بینی از دیرباز جزو زندگی افراد جامعه شده است و با توجه بــه اعتقاد آدم ها روش های مختلف از آن را در زندگی خود استفاده می کنند و در زندگیشان تاثیر میگذارد.یک نوع از طالع بینی ، طالع بینی چینی است که طرفداران خودش را دارد.د ادامه بــه معرفی آن پرداختیم.

 

طالع بینی چینی بر طبق سال تولد افراد را در گروهی قرار می‌دهد و از علایق و بــهترین و بدترین جفت آن‌ها می‌گوید که در همین راستا باشگاه  نیک شو قصد دارد در این مطلب شما را با طالع بینی چینی و هر آنچه که درباره آن نمی‌دانید آشنا نماید، پس با ما همراه باشید.

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

طالع‌بینی چیست؟

طالع‌بینی پیشگویی ار آینده، از راه مشاهده حرکات خورشید، ماه، سیارات و ستارگان است. علم اخترگویی یا طالع‌بینی یعنی تعبیر و تفسیر آینده با توجه بــه وضعیت ستارگان، و علم اخترشناسی یعنی پژوهش علمی ستارگان و علم کائنات، نخست از سده هفدهم میلادی از یکدیگر جدا شدند.

 

امروز طالع بینی یا ستاره خوانی مورد تأیید مجامع علمی نیست، و بسیاری از مردم آن را خرافات و موهوم پرستی می‌دانند. طالع بینی را می‌توان زیرمجموعه ستاره‌بینی دانست که معمولاً با توجه بــه تطبیق وضعیت سماوی با تولد فرد مربوط می‌شود؛ ولی طالع‌بینی اعداد، اسامی، رنگ (علاقه بــه رنگ خاص) و امور دیگر نیز گفته می‌شود.

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

تاریخچه طالع‌بینی

هزاران سال پیش آسمان شب برای مردم نسبت بــه امروز اهمیت بسیار بیشتری داشت. آن‌ها نقش های درهم و برهم ستارگان را بــه عنوان تصویری از جهان زمینی می‌پنداشتند و نام اشیا، قهرمانان افسانه‌ای و بیش از هر چیز جانوران مورد علاقه و احترام خود را بــه این نقوش آسمانی می‌دادند.

 

آن‌ها در گروه معینی از ستارگان درخشان نقش ثور (گاو)، حمل (بره)، حوت (ماهی) و جدی (بز) و بسیاری از صورت‌های دیگر را می‌دیدند.علاوه بر آن‌ها بــه عملی که در آسمان نقش می‌گرفتند، قبل از هر چیز توجه می‌کردند: آن‌ها مشاهده می‌کردند که چگونه ماه بــه‌طور منظم و بــه تناوب تغییر شکل می‌دهد.

 

آن‌ها این نکته را دریافتند که تعدادی از ستاره‌های درخشان متفاوت از بیشتر ستارگان دیگر حرکت می‌کنند و آن‌ها را ستاره‌های مهاجر یا سیاره‌ها نامیدند؛ و آن‌ها مشتاقانه می‌خواستند بدانند که این بازی‌های آسمانی منحصربــه‌فرد چه معنا و مفهومی برای آن‌ها می‌تواند داشته باشد.آیا خورشید، ماه و سیاره‌ها شاید خدایانی بودند، که در ارتفاعی غیرقابل دسترس و بالاتر از همه چیز این سو و آن سو می‌رفتند؟

 

یا این که خدایان بــه این طریق خواسته‌ها و اخطار‌های خود را بــه آدمیان منتقل می‌کردند؟ بنابراین کم و بیش بــه این ترتیب بود که طالع بینی (اخترگویی یا تنجیم) بــه وجود آمد، علمی که در آن انسان بر اساس وضعیت ستارگان بــه ظاهر می‌تواند آینده را پیشگویی کند.

 

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

طالع بینی چینی

طالع بینی چینی از ابتدا تا کنون، انسان از آغاز پیدایش با روح کنجکاو خود همواره در پی یافتن پاسخ‌هائی برای سوالات بیشمار خود بوده است: جهان هستی چگونه شکل گرفت؟ خورشید و ستارگان چگونه بوجود آمده اند؟ زندگی چیست؟ آیا سرنوشت هر انسان از قبل مشخص شده است؟ و هزاران سوال دیگر.

 

در آغاز او برای هر واقعه و پدیده، خدائی قائل بود. یعنی تصور می‌کرد اگر سیل می‌آید یا طوفان رخ می‌دهد خدایان خشمگین شده‌اند. طالع بینی اولیه نیز بر اساس ستارگان آسمان بر سرنوشت بشر و دیگر جانداران و حتی گیاهان پا گرفت. طالع بینان نخستین همه پیکره‌های آسمانی را صاحب عقل و شعور می‌دانستند و آنان را خدایانی تصور می‌کردند که تمام حرکات و پدیده‌های زمینی را تحت کنترل دارند و آن‌ها را مسئول هر واقعه خوب یا بد در روی کره زمین می‌پنداشتند.

 

در حقیقت طالع بینی ابتدا با خرافات و موهومات و سحر و جادو آغشته بود، ولی بعد‌ها راه خود را جدا کرد و حتی در دوره‌ای از تاریخ در برخی دانشگاه‌ها تدریس می‌شد. طالع بینان چینی نیز با توجه بــه فرهنگ غنی و سابقه تمدن طولانی خود در این علم پیشرفت‌های بــه سزائی داشته‌اند.

 

مشخصات متولدین سال موش در طالع بینی چینی

شعار موش: “من فرمانروایی می‌کنم”

 

متولدین سال های:

۱۲۷۹ – ۱۲۹۱ – ۱۳۰۳ – ۱۳۱۵ – ۱۳۲۷ – ۱۳۳۹ – ۱۳۵۱ – ۱۳۶۳ – ۱۳۷۵ – ۱۳۸۷- ۱۳۹۹

موش زیر نفوذ حالات جاذبــه و تجاوز بــه دنیا آمده است. در نظر اول آرام و متعادل و شوخ جلوه می‌کند، ولی مواظب باشید در زیر این چهره آرام و صبور یک روحیه مهاجم و نا‌آرام قرار گرفته است برای مدتی با موشی همخانه و یا همسفر شوید و آن‌وقت کاملاً بــه روحیه نا‌آرام و مضطرب و انفجارات روحی بی‌موقع او پی خواهید برد.

 

او ایجاد سر و صدا را بسیار دوست دارد. خیالبافی‌های موش که اغلب در زمینه نابود‌کردن و خراب‌کردن است گاهی موجب بــه سازندگی و خلق می‌شود از نظر عشقی و عاطفی موش عاشق میمون می‌شود، ولی از اسب باید حذر کند و از گربــه هم طبیعتاً بــه همان دلایل معلوم جانور‌شناسی باید دوری کند.

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

رنگ: اُکر

حیوان: غاز

گُل:آفتاب گردان

درخت: بلوط

رایحه: چوب

گیاه: رزماری

 

طعم: تند و بامزه

ادویه: گشنیز

جواهر تولد: زمرد سبز

فلز: برنز

بــهترین جفت: اژدها، میمون

بدترین جفت: بُز، اسب، خرگوش، خروس

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

مشخصات متولدین سال گاو در طالع بینی چینی

شعار گاو: “من پشتکار دارم”

 

متولدین سال های:

۱۲۸۰ – ۱۲۹۲ – ۱۳۰۴ – ۱۳۱۶ – ۱۳۲۸ – ۱۳۴۰ – ۱۳۵۲ – ۱۳۶۴ – ۱۳۷۶ – ۱۳۸۸ – ۱۴۰۰

آرام وصبور کم‌رو و کند و دقیق و صاحب روش متعادل و بی‌اهمیت نسبت بــه خود گاو هوشیار‌ی‌های طبیعیش را پشت یک چهره‌ی خانگی‌اش پنهان می‌کند او اهل تفکر است و بــه‌همین دلیل شاید تنهائی را دوست می‌دارد و می‌تواند هدفی را تا سر حد تعصب تعقیب کند.

 

میهن‌پرستی افراطی دارد متأسفانه برای گاو عشق چیزی جز یک معمای قابل‌قبول نیست می‌تواند با خروس ازدواج موفقیت‌آمیزی داشته باشد همچنین با موش‌ها نیز و مار و میمون هم می‌توانند در کنار گاو زندگی توأم با آرامشی داشته باشند، ولی از ببر و بز باید ترسید.

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

رنگ: آبی تیره

حیوان: خرس

گُل: داودی

درخت: گلابی

رایحه: شالیمار

گیاه: مریم گلی

 

طعم: شیرین

ادویه: گشنیز

جواهر تولد: لاجورد

فلز: مس

عدد شانس: ۱

آلت موسیقی: شیپور

بــهترین جفت: موش، مار، خروس

بدترین جفت: اژدها، اسب، بُز، سگ، خرگوش

 

مشخصات متولدین سال ببر در طالع بینی چینی

شعار ببر: “من پیروز می‌شوم”

 

متولدین سالهای:

۱۲۸۱ – ۱۲۹۳ – ۱۳۱۵ – ۱۳۱۷ – ۱۳۲۹ – ۱۳۴۱ – ۱۳۵۳ – ۱۳۶۵ – ۱۳۷۷ – ۱۳۸۹ – ۱۴۰۱

ببر یک عیب‌جوی یاغی است و همیشه در حال طغیان بر ضد قدرت‌های مستقر است او همیشه می‌خواهد رهبر باشد، اما بدبختانه همچنان‌که برای بیشتر رهبر‌ها پیش می‌آید اغلب آن شایستگی را که منجر بــه جلب اعتماد دیگران می‌شود فاقد است میمون چه در کار و چه در عشق ببر را دست خواهد انداخت و و باید از مار دوری کند گاو و گربــه نیز با ببر سازگار نیستند، ولی با سگ و اژد‌ها و اسب می‌تواند رابطه‌ی خوبی داشته باشد.

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

رنگ: قرمز روشن

حیوان: ببر

گُل: میخک صدپَر

درخت: چنار

رایحه: یاسمین

گیاه: آویشن

 

طعم: شیرین

ادویه: دارچین

جواهر تولد: یاقوت

فلز: طلا

عدد شانس: ۷

آلت موسیقی: ترومپِت

بــهترین جفت: اسب، سگ

بدترین جفت: مار، میمون

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

مشخصات متولدین سال گربــه یا خرگوش در طالع بینی چینی

شعار گربــه یا خرگوش: “من عقب نشینی می‌کنم”

 

متولدین سال‌های:

۱۲۸۲ – ۱۲۹۴ – ۱۳۰۶ – ۱۳۱۸ – ۱۳۳۰ – ۱۳۴۲ – ۱۳۵۴ – ۱۳۶۶ – ۱۳۷۸ – ۱۳۹۰ – ۱۴۰۲

خوشحال و با استعداد، خوب، بااحتیاط، لطیف، ملاحظه‌کار، عاشق جمع، اهل غیبت‌کردن، بدگوئی. جاه‌طلبی دارند، اما نه خیلی زیاد بــه حد زیادی پرهیزکارند و رفقای خوبی هستند گربــه عاشق جمع است خیلی زود بــه گریه می‌افتد گربــه با بز و سگ درست‌کردار و خوک کنار می‌آید، اما از موش باید مثل طاعون بپرهیزد و با ببر نیز، چون از همان نژاد است بــه خوبی از حیله‌هایش با خبر است و در نتیجه از در گیری با او دوری می‌کند.

 

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

رنگ: خاکستری

حیوان: ماهی

گُل: رُز

درخت: صنوبر

رایحه: شالیمار

 

گیاه: ترخون

طعم: تند

ادویه: فلفل

جواهر تولد: یاقوت کبود

فلز: برنز

عدد شانس: ۴

آلت موسیقی: پیانو

بــهترین جفت: سگ، بُز، خوک

بدترین جفت: موش، گاو، اژدها، خروس، اسب

 

مشخصات متولدین سال اژد‌ها در طالع بینی چینی

شعار اژدها: “من سلطنت می‌کنم”متولدین سالهای:

 

۱۲۸۳ – ۱۲۹۵ – ۱۳۰۷ – ۱۳۱۹ – ۱۳۳۱ – ۱۳۴۳ – ۱۳۵۵ – ۱۳۶۷ – ۱۳۷۹ – ۱۳۹۱ – ۱۴۰۳

زود گول می‌خورد و کمال‌گرا مغرور و باهوش محکم با‌اراده بخشنده دل بــه کسی نمی‌بندد تنها خیره‌کننده و اغلب دچار بد‌ترین وضعیت‌ها می‌شود این شهامت را دارد که اشتباهسش را بپذیرد معمولاً دیر ازدواج می‌کند و، اما با موش عاشق پیشه و مار وخروسی مغرور ارتباط خوبی دارد از بین تمام علامت‌ها تنها میمون قادر است که اژد‌ها را فریب دهد ارتباط اژد‌ها و ببر بــه ندرت می‌تواند آرام باشد و نیز باید از سگ بپرهیزد.

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

رنگ: طلایی

حیوان: میمون

گُل: رُز

درخت: سرخ چوب

رایحه: سبزی

گیاه: شوید

طعم: پرادویه

ادویه: هِل

جواهر تولد: یاقوت

 

فلز: نقره

عدد شانس: ۲

آلت موسیقی: قره نی

بــهترین جفت: موش، میمون

بدترین جفت: سگ، گاو، اژدها، خرگوش

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

مشخصات متولدین سال مار در طالع بینی چینی

شعار مار: “من احساس می‌کنم”

متولدین سال‌های:

۱۲۸۴ – ۱۲۹۶ – ۱۳۰۸ – ۱۳۲۰ – ۱۳۳۲ – ۱۳۴۴ – ۱۳۵۶ – ۱۳۶۸ – ۱۳۸۰ – ۱۳۹۲- ۱۴۰۴

جذاب، احساسات، شوخ، زیبا، روشنفکر، فیلسوف، دقیق، حسابگر، اهل خطر کردن نیست، سختگیر، زنان متولد این ماه معمولاً زیبا هستند. مار وقتش را بیهوده تلف نمی‌کند و کمتر عمرش را با پر‌گوئی و بیهوده‌گوئی از دست می‌دهد و بــه احساس و درک اولیه‌اش در موارد مختلف ایمان دارد و، چون در شناسائی محیط و مردم اشتباه نمی‌کند اغلب قدم صحیح بر‌می‌دارد. حس ششم او همان قدر قوی است که پنج حس دیگر او قوی می‌باشد در مورد امور مالی مار اقبال بلند دارد بــه سرعت تصمیم می‌گیرد و در راه رسیدن بــه هدفش آسمان را بــه زمین می‌آورد و اجازه نمی‌دهد هیچ مانعی در سر راهش قرار گیرد کمک‌کردن بــه مردم را بزرگترین کار‌ها می‌داند و در امور عشقی با ببر قادر بــه انجام هیچ کاری نمی‌باشد.

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

رنگ: آبی یخی

حیوان: قمری

گُل: کاملیا

درخت: نخل

رایحه: مُشک

گیاه: رازیانه

طعم: تلخ و شیرین

 

ادویه: کاری

جواهر تولد: عین الشمس

فلز: پلاتین

عدد شانس: ۳

آلت موسیقی: ویولن

بــهترین جفت: گاو، خروس

بدترین جفت: ببر، میمون، خوک

مشخصات متولدین سال اسب در طالع بینی چینی

شعار اسب: “من اداره می‌کنم”

 

متولدین سال‌های:

۱۲۸۵ – ۱۲۹۷ – ۱۳۰۹ – ۱۳۲۱ – ۱۳۳۳ – ۱۳۴۵ – ۱۳۵۷ – ۱۳۶۹ – ۱۳۸۱- ۱۳۹۳ – ۱۴۰۵

اسب همیشه فوق‌العاده بــه نظر می‌رسد عاشق مکان‌های عمومی، ورزشکار، شوخ، نکته‌سنج، زرنگ، ناآرام، خودخواه، خود‌دوست، اقتصاد‌دان، بــه خاطر عشق از همه چیز می‌گذرد. خونگرم هیجانی و نا‌آرام است. اسب با بز و سگ و ببر می‌تواند زندگی خوبی داشته باشد، ولی با موش هرگز.

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

رنگ: آبنوس

حیوان: گربــه وحشی

گُل: نرگس

درخت: غان

رایحه: گل‌های وحشی

گیاه: جعفری

طعم: ترش و شیرین

 

ادویه: میخک

جواهر تولد: یاقوت زرد

فلز: نقره

عدد شانس: ۸

آلت موسیقی: صدای انسان

بــهترین جفت:ببر، بُز، سگ

بدترین جفت: موش، گاو، خرگوش، اسب

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

مشخصات متولدین سال گوسفند یا بز در طالع بینی چینی

شعار بُز یا گوسفند: “من متکی می‌شوم”

متولدین سالهای:

۱۲۸۶ – ۱۲۹۸ – ۱۳۱۰ – ۱۳۲۲ – ۱۳۳۴ – ۱۳۴۶ – ۱۳۵۸ – ۱۳۷۰ – ۱۳۸۲ – ۱۳۹۴ – ۱۴۰۶

 

شیک پوش، جذاب، هنرمند، خجالتی، مطبوع و دلپذیر، مذهبی، خوش‌قلب، دست و دلباز، آرامش‌طلب، عاشق گفتگوی هنری، بز، خیال‌باف کمتر از هر کسی بــه وقت‌شناسی اهمیت می‌دهد، او بدون نظر و قصد دوستانش را می‌رنجاند او می‌تواند صنعتگر و هنرمند خوبی باشد او می‌تواند در کنار گربــه، خوک و اسب خوشبخت شود و هیچ موجود دیگری نمی‌تواند در کنار اسب مدت زیادی دوام بیاورد مخصوصاً سگ.

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

رنگ: سبز روشن

حیوان: بلبل

گُل: نرگس

درخت: توسه

رایحه: شکوفه سیب

گیاه: نعناع

طعم: ملایم

ادویه: زعفران

 

 

جواهر تولد: یاقوت کبود

فلز: آلومینیوم

عدد شانس: ۱۲

آلت موسیقی: چنگ

بــهترین جفت: خرگوش، اسب، خوک

بدترین جفت: موش، گاو، سگ

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

مشخصات متولدین سال میمون در طالع بینی چینی

شعار میمون: “من تفریح می‌کنم”

 

متولدین سالهای:

۱۲۸۷ – ۱۲۹۹ – ۱۳۱۱ – ۱۳۲۳ – ۱۳۳۵ – ۱۳۴۷ – ۱۳۵۹ – ۱۳۷۱ – ۱۳۸۳- ۱۳۹۵ – ۱۴۰۷

 

بد‌جنس، دلیر، با همت، شوخ طبع، حیله‌گر، خود‌خواه، روشنفکر، با‌فرهنگ، سیاستمدار، زیرک و دانا، فرصت طلب. او در حقیقت موجودی خود‌مرکز بین است خلا قیت و اصالت افکار میمون بــه حدی زیاد است که بــه راحتی می‌تواند سخت‌ترین مشکلات را بدون ترس و واهمه حل کند او هوش سرشاری دارد او در کنار موش و اژد‌ها خوشبخت می‌شود، اما موش ببر را دست می‌اندازد.

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

رنگ: زرد

حیوان: ببر

گُل: قاصدک

درخت: چنار

رایحه: یاسمین

گیاه: آویشن

طعم: شیرین

 

ادویه: دارچین

جواهر تولد: چشم گربــه‌ای

فلز: طلا

عدد شانس: ۱۰

آلت موسیقی: گیتار

بــهترین جفت:موش، اژد‌ها

بدترین جفت:ببر، مار، خوک

 

مشخصات متولدین سال خروس در طالع بینی چینی

شعار خروس: “من بــهتر می‌دانم”

 

متولدین سالهای:

۱۲۸۸ – ۱۳۰۰ – ۱۳۱۲ – ۱۳۲۴ – ۱۳۳۶ – ۱۳۴۸ – ۱۳۶۰ – ۱۳۷۲ – ۱۳۸۴ – ۱۳۹۶ – ۱۴۰۸

 

مغرور لاف‌زن از روی فکر حرف می‌زند، پرهیزکار، صریح‌الهجه، خوش‌لباس، بی‌پروا، رویائی، شجاع، فعال، جمع زن‌ها را دوست دارد گاه برای دفاع از آنچه که می‌گوید حالت حمله پیدا می‌کند او با جرات و شجاع است. خروس با گاو و اژد‌ها خوشبخت می‌شود، ولی باید از گربــه بپرهیزد.

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

رنگ: بنفش

حیوان: آهو

گُل: داودی

درخت: بلوط

رایحه: مر

گیاه: مرزه

طعم: شیرین

ادویه: فلفل سفید

 

جواهر تولد: یاقوت زرد

فلز: روی

عدد شانس: ۶

آلت موسیقی: قره نی

بــهترین جفت: گاو، اژدها، مار

بدترین جفت: خروس، سگ، خرگوش

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

مشخصات متولدین سال سگ در طالع بینی چینی

شعار سگ: “من نگران هستم”

 

متولدین سالهای:

۱۲۸۹ – ۱۳۰۱ – ۱۳۱۳ – ۱۳۲۵ – ۱۳۳۷ – ۱۳۴۹ – ۱۳۶۱ – ۱۳۷۳ – ۱۳۴۹ – ۱۳۶۱ – ۱۳۷۳ – ۱۳۸۵ – ۱۳۹۷ – ۱۴۰۹

خود‌خور و نگران، درونگرا، یک دنده، بدگمان، ترشرو، بدبین، ضد اجتماع، وفادار، صادق، درستکار، وظیفه شناس، از گناه دیگران رنج می‌برد. ظاهری ساده او همیشه اولین کسی است که علیه بی‌عدالتی داد سخن بر‌می‌آورد در عشق درستکار و ثابت‌قدم است سگ با اسب، ببر و گربــه خوشبخت می‌شود، ولی از بز و اژد‌ها باید بپر‌هیزد.

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

رنگ: فیروزه‌ای

حیوان: سگ یا گوسفند

گُل: همیشه بــهار

درخت: گیلاس

رایحه: حنا

گیاه: مرزنگوش

طعم: گوشتی

ادویه: میخک

 

جواهر تولد: یاقوت

فلز: سرب

عدد شانس: ۹

آلت موسیقی: گیتار

بــهترین جفت: ببر، خرگوش، اسب

بدترین جفت: اژدها، بُز، خروس

 

مشخصات متولدین سال خوک در طالع بینی چینی

شعار خوک: “من حفظ می‌کنم”

 

متولدین سالهای:

۱۲۹۰ – ۱۳۰۲ – ۱۳۱۴ – ۱۳۲۶ – ۱۳۳۸ – ۱۳۵۰ – ۱۳۶۲ – ۱۳۷۴ – ۱۳۸۶ – ۱۳۹۸ – ۱۴۱۰

دلیر بلند‌همت خود‌نما، دقیق، نسبت بــه گناه وسواسی بــه او اعتماد کنید. ساده، راز‌دار، گستاخ، بی‌طرف، یک رفیق فوق‌العاده کم‌حرف مثل میمون، یک روشنفکر است. خوک باید از مار فرار کند مادی‌گرا، نفس‌پرست، عاشق میهمانی و تفریح، بز نیز از وجود خوک استفاده خواهد کرد بــه راحتی می‌تواند سراغ سگ‌ها برود هر چه روز تولدش بــه سال نو نزدیک‌تر باشد گرفتاری‌هایش بیشتر است.

بهترین و بدترین جفت برای متولدین سال‌های مختلف طالع بینی چینی

رنگ: ارغوانی

حیوان: گربــه

گُل: سوسن سفید

درخت: اقاقیا

رایحه: عنبر

گیاه: پونه

 

طعم: شیرین و ترش

ادویه: میخک

جواهر تولد: حجرالاقمر

فلز: نقره خالص

عدد شانس: ۵

آلت موسیقی: چنگ

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا