پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • تبلیغات

  معرفی بهترین کافه های تهران +آدرس و عکس

  مجموعه : مکان های دیدنی ایران

  معرفی بهترین کافه های تهران +آدرس و عکس

  مطالب امروزمون ممکنه برای خیلیا جذاب باشه ميخواهیم درباره کافه های تهران و خانه های قدیمي تهران بخوانیم.امروزه یکی از مکان های پر رفتو امد ميتونه کافه های تهران باشه از جوون و دانشجو گرفته تا خانم و اقایان پا به سن گذاشته.

   

  خانه فخرالملوک

  معرفی بهترین کافه های تهران +آدرس و عکس

  آدرس: خیابان اميرکبیر، خیابان جاویدی، پلاک ۱۱۴

   

  این خانه قاجاری، یکی از زیباترین کافه های سنتی تهران را در دل خود جای داده است. کافه نان و نمک در دل این خانه قدیمي تهران قرار دارد. این خانه قدیمي بیش از ۱۲۰ سال قدمت دارد، دارای بخش های مختلفی است که بهار خواب یا بالکن و پشت بام به عنوان کافه مورد استفاده قرار مي گیرد.

   

  کافه رستوران ری را

  معرفی بهترین کافه های تهران +آدرس و عکس

  آدرس: خیابان انقلاب، خیابان حافظ ،خیابان نوفل نوشاتو، کوچه لولاگر

   

  کوچه لولاگر یکی از کوچه های قدیمي و دوست داشتنی تهران است. این کوچه به نام کوچه خانه های قرینه هم شناخته مي شود، پیتزا داوود هم که در مطلب ۱۰ پاتوق قدیمي در تهران برای شکموها به شما معرفی کردیم هم در همين کوچه قرار دارد. همان ابتدای کوچه که مي خواهی وارد شوی، در سمت چپ یک خانه ی قدیمي آجری وجود دارد که حالا تبدیل شده است به کافه ری را. کافه ای که مبلمان های چوبی آن عجیب با دیوار های آجری هماهنگ است و گلدان های رنگارنگ و مختلف زیبایی آن را تکميل کرده است.

   

  کافه مون

  معرفی بهترین کافه های تهران +آدرس و عکس

  آدرس: تقاطع انقلاب و وصال شیرازی

   

  کافه مون یکی دیگر از کافه های است که در دل یکی از خانه های قدیمي تهران برپا شده است. این کافه عجیب بوی نوستالژی مي دهد از تلویزیون قدیمي که بالای یکی از دیوار ها نصب شده است گرفته تا، رنگ سبز کدر دیوارها و روميزی های چهار خانه و صندلی های لهستانی. خلاصه که این کافه با این دکوراسیون داخلی دوست داشتنی وصميمي اش دست کمي از خانه های قدیمي تهران ندارد و مي تواند خاطرات را برای شما زنده کند.

   

  کافه آپ آرت مان

  معرفی بهترین کافه های تهران +آدرس و عکس
  آدرس: خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، خیابان کلانتری، پ ۴۸

   

  یکی دیگر از کافه هایی که در خانه های قدیمي تهران قرارگرفته است، کافه آپ آرت مان است که خیلی ها آن را به اسم آپارتمان مي شناسند. ساختمان این کافه یک خانه قدیمي است که بدون آن که فضای داخلی آن تغییرات اساسی بکند، تبدیل به کافه شده است. فضای کافه بیشتر مناسب قرارهای دوستانه و دسته‌جمعی است. هر چند اگر قرار کاری هم داشته باشید نیز محل مناسبی برای قرارهای کاری است.

   

  کافه مارکوف

  معرفی بهترین کافه های تهران +آدرس و عکس

  آدرس : خیابان مطهری، باغ موزه قصر

   

  زندان قصر هم یکی دیگر از آن بناهای قدیمي است که در دل خود کافه ای را جای داده است. البته زندان قصر خانه نیست و علاوه بر این کافه فضاهای دیگری مانند گالری و موزه هم دارد، پیشنهاد مي کنم مطلب باغ موزه قصر ، باز شدن درهای زندان به روی مردم را بخوانید تا بیشتر با این مکان جذاب آشنا شوید.

   

  کافه رومنس

  معرفی بهترین کافه های تهران +آدرس و عکس
  آدرس: خیابان فردوسی، نرسیده به ميدان فردوسی، کوچه ضرابی، پلاک ۴

   

  این کافه هم یکی دیگر از آن کافه هایی است که در خانه ای قدیمي بر پا شده و پر است از حس و حال های خوب. هر چند وقت یک بار در این کافه بساط کار فرهنگی بر پا مي شود. ميز و صندلی های چوبی و پرده های حریر حکایت از اصالت این کافه دارد. در این کافه همه قشری وجود دارند از افراد مسن گرفته تا جواب های قبراق که برای تجربه هایی نو پا به اینجا گذاشته اند. کافه رومنس یکی از قدیمي ترین کافه هایی است که در دل خانه های قدیمي بنا شده.

   

  کافه سینما

  معرفی بهترین کافه های تهران +آدرس و عکس

  آدرس: خیابان ولیعصر، باغ فردوس، موزه سینمای ایران

   

  این کافه هم مانند کافه مارکوف در دل یک بنای قدیمي قرار گرفته که امروز تبدیل به موزه سینما شده است. این کافه مدرن که در دل یک بنای قدیمي قرار گرفته است، فضایی آرام و به دور از شلوغی را برای تان فراهم مي کند که با توجه به قرار گیری محله کافه بیشتر شبیه یک معجزه است. البته حضور موزه سینما هم به جذابیت این کافه کمک کرده است.

   

  کافه مسعودیه

  معرفی بهترین کافه های تهران +آدرس و عکس

  آدرس: ميدان بهارستان، خیابان اکباتان، عمارت مسعودیه

   

  عمارت مسعودیه یکی از عمارت های قدیم و با ابهت تهران است که در دل خود کافه ای جذاب را جای داده است. این کافه با منوی جالب خودش مشتریان زیادی را جلب مي کنه. صرف صبحانه در این کافه و عمارت رو به شدت بهتون پیشنهاد مي کنم. البته قبل از رفتن بهتره که حتما رزرو کنین که معطل نشوید چرا که معمولا این کافه شلوغ خواهد شد.

   

  کافه تهرون (باغ نگارستان)

  معرفی بهترین کافه های تهران +آدرس و عکس
  آدرس : پشت مترو بهارستان، انتهای خیابان دانشسرا، ابتدای خیابان گودرزی، علائی سابق، درب شمالی و اصلی باغ نگارستان

   

  گشت و گذار در باغ صد و هفتاد ساله نگارستان مي تواند حسابی حال شما را جا بیاورد. در این باغ عمارت های قدیمي زیادی وجود دارد که هرکدام به یک کاربردی اختصاص داده شده اند. یکی از آن ها نگارخانه کمال الملک شده است، یکی تبدیل به کارگاه سفالگری و کاشی شده است و دیگری هم تبدیل به کافه ای شده است به غایت دوست داشتنی و زیبا که پیشنهاد مي کنم حتما سری به آن جا بزنید و در هر فصلی که بود حتما آش رشته خوشمزه آن را امتحان کنید.

   

  باغ موزه هنر ایرانی

  معرفی بهترین کافه های تهران +آدرس و عکس

  آدرس: خیابان ولیعصر ، الهیه ، خیابان دکتر حسابی

   

  در دل این باغ کهنسال عمارتی وجود دارد و در کنار این عمارت یک کافه. این کافه و عمارت مکمل هم هستند و خیلی خوب با هم کنار مي آیند فضای سرسبز اطراف کافه، به دکوراسیون کافه حس طراوت خاصی بخشیده است که پیشنهاد مي کنم خودتان از نزدیک آن را تجربه کنید.

   

   

  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •