کسب و کارها

معرفی برند لیوفیلکم

لیوفیلکم ​​یک شرکت مستقر در ایتالیا است که در سال 1983 تاسیس شد و در تولید و توزیع محصولات میکروبیولوژی تشخیصی تخصص دارد.

این محصولات شامل محیط های کشت، معرف ها و کیت های آزمایش برای تشخیص و شناسایی باکتری ها، قارچ ها و ویروس ها می باشد. آن ها در صنایع مختلفی مانند مراقبت های بهداشتی، ایمنی مواد غذایی و تصفیه آب استفاده می شوند. این محصولات به دلیل کیفیت عالی و قابلیت اطمینان خود شناخته شده اند. محصولات این شرکت توسط آزمایشگاه ها و مراکز مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان استفاده می شود.

معرفی شرکت لیوفیلکم

از سال 1983 Liofilchem ​​بخش تحقیق و توسعه خود را متعهد به تولید محصولات باکتریولوژیکی قابل اعتماد و با کیفیت بالا کرده است. تعهد به رضایت مشتری و تطبیق پذیری استثنایی در تولید باعث رشد مستمر آن ​​شده است. نتیجه آن افزایش کیفیت محصولات و توزیع جهانی نام تجاری Liofilchem ​​در سراسر جهان است. محصولات میکروبیولوژی صنعتی و بالینی لیوفیلکم در بیش از صد و سی کشور جهان توزیع و استفاده می شود.

این شرکت در سال 2016، ​​فرایند تایید FDA را برای فروش نوار تست MIC در ایالات متحده آغاز کرد.

فرایندهای کامل تولید و کنترل کیفیت در خانه توسط کارکنان این شرکت در Roseto degli Abruzzi با مساحت بیش از 10000 متر مربع انجام می شود. محیط تولید در لیوفیلکم ​​نشان ‌دهنده پیشرفته‌ ترین فناوری در تولید تشخیصی است و روش ‌های عملیاتی مطابق با آخرین استانداردهای بین ‌المللی برای تولیدکنندگان دستگاه‌ های تشخیصی In-Vitro است.

علاوه بر این، از آنجایی که بسیاری از مشتریان این شرکت صنایع دارویی از سرتاسر جهان هستند، فرایندهای تولید جدید آن ها بسیار مشابه بالاترین استانداردهای شرکت‌ های دارویی است. Liofilchem به عنوان تامین‌کننده صنایع دارویی، دائما تحت شدیدترین ممیزی ‌های آن ها قرار می‌گیرد و مشتاق برآورده کردن درخواست‌ های آنها است. Liofilchem دارای گواهی ISO 9001 برای مدیریت کیفیت و ISO 13485 به عنوان سازنده IVD است.

محصولات لیوفیلکم

برای صنایع آرایشی و بهداشتی و دارویی لیوفیلکم تجزیه و تحلیل میکروبیولوژی را در چندین مرحله تولید انجام می دهند تا از کیفیت و ایمنی محصول نهایی اطمینان حاصل شود. Liofilchem ​​با ارائه طیف گسترده ای از راه حل های مطابق با استانداردهای فارماکوپه و ISO و سفارشی سازی شده در قالب و فرمول به این نیازها پاسخ می دهد.

Liofilchem ​​طیف گسترده ای از محصولات را برای آزمایشات میکروبیولوژیکی در صنایع آرایشی و بهداشتی و دارویی، از نظارت میکروبیولوژیکی هوا و سطوح تا شناسایی بیوشیمیایی میکروارگانیسم ها ارائه می دهد.

همچنین این برند سیستم ‌های شناسایی میکروبی و تست حساسیت، نوار تست MIC، دیسک ‌های آنتی ‌بیوتیک در کارتریج ‌ها، محیط ‌های کشت دهیدراته، مکمل‌ های انتخابی، محیط کشت آماده در پتری دیش، لوله، بطری و دیپ اسلاید، سیستم‌ هایی برای غربالگری شیمیایی و میکروبی تولید می‌کند.

معرفی برند لیوفیلکم

رسانه فرهنگ برای لوازم آرایشی

Liofilchem ​​تعهد مستمر خود را برای رفع نیازهای میکروبیولوژی دارویی و آرایشی با معرفی TAT Broth، یک محیط مایع آماده برای استفاده برای بررسی میکروبیولوژیکی لوازم آرایشی و داروهای موضعی، به ویژه از مواد بسیار ویسکوز یا ژلاتینی تایید می کند. این محیط که با نام های Fluid Casein Digest – Soy Lecithin – Polysorbate 20 Medium (SCDLP 20 Broth) نیز شناخته می شود، با استاندارد ISO 21149 برای تشخیص باکتری های مزوفیل هوازی مطابقت دارد.

Liofilchem ​​همچنین EUGON Broth LT100 را تولید می کند، یک محیط مایع برای غنی سازی و تشخیص باکتری های هوازی در محصولات آرایشی و بهداشتی مطابق با استانداردهای ISO و Tryptic Soy Broth + Capitol 4، به ویژه برای آزمایش نمونه های ویسکوز.

محیط کشت لیوفیلکم برای داروها

Liofilchem ​​محیطی را برای شناسایی و شمارش میکروارگانیسم ‌ها با غیرفعال کردن آنتی ‌بیوتیک‌ ها و‌ ضد عفونی‌کننده ‌ها تولید می ‌کند. بنابراین ترکیباتی مانند خنثی ‌کننده‌ ها، Lactamator و Penase را در غلظت ‌های مختلف شامل می ‌شود.

صفحات کیسه ‌ای سه‌گانه با تابش گاما برای استفاده در مناطق محدود مانند عایق ‌ها و اتاق ‌های تمیز مناسب هستند.

معرفی برند لیوفیلکم

پک تاول که به صورت کاملا اتوماتیک و در محیط کنترل شده تولید می شود، مزایای زیر را نسبت به بسته کیسه ای دارد:

  • شفافیت کامل بسته؛
  • عدم انتشار ذرات در مرحله باز شدن فیلم، در محیطی که توسط شمارنده ذرات کنترل می شود، حیاتی است.
  • اجازه می دهد تا از صفحات منفرد استفاده و صفحات باقی مانده را در بسته خود محافظت کنید.
  • کم آبی محیط کشت را در طول دوره ماندگاری به شدت کاهش می دهد.
  • امکان نگهداری و جداسازی بهتر محصول در طول حمل و نقل و ذخیره سازی را فراهم می کند.
  • تضمین می کند که محصول پس از بسته بندی قابل حمل نیست.
  • از آلودگی محیط کنترل شده جلوگیری می کند.
  • صفحات تماس Liofilchem ​​در قالب های بسته کیسه ای نیز موجود است.

شاخص های بیولوژیکی

مقررات USP (United States Pharmacopoeia)، EP (European Pharmacopoeia) و DAB (Deutsches Arzneibuch) استفاده از شاخص های زیستی را در طی فرایندهای استریل کردن داروها، داروها در ویال ها، محیط های کشت، ابزار پزشکی و غیره توصیه می کنند. شاخص های زیستی برای اعتبار سنجی، صلاحیت و نظارت بر فرایندهای عقیم سازی استفاده می شود.

لیوفیلکم طیف گسترده ای از شاخص های بیولوژیکی را برای فرایندهای استریلیزاسیون بخار، اتیلن اکسید، گرمای خشک، پراکسید هیدروژن و پرتودهی ارائه می دهد.

شاخص های بیولوژیکی تولید شده توسط Liofilchem در فرمت های آمپول، مستقل، نواری، تعلیق و کوپن در چندین ماده مانند شیشه، آلومینیوم، پولیفلکس، فولاد، پی وی سی در دسترس هستند.

Liofilchem همچنین در صورت درخواست، شاخص های بیولوژیکی با اندازه سفارشی تولید می کند.

همه شاخص های بیولوژیکی دارای مقادیر D و Z گزارش تایید شده، زمان بقا، زمان مرگ، جمعیت و خلوص هستند.

Liofilchem ​​نشانگرهای بیولوژیکی خود را در محیط کاملا کنترل شده برای برآورده کردن الزامات ذکر شده در USP و EP و مطابق با مقررات ISO 11138 و EN 866 تولید می کند. همچنین خدمات محاسبه مقدار D را ارائه می دهد.

خرید محصولات لیوفیلکم

میکروارگانیسم های QC

میکروارگانیسم‌ های Liofilchem® CultiControl™، آماده ‌سازی های لیوفیلیزه ‌شده و کشت ذخیره ‌سازی مرجع حاوی یک سویه از یک میکروارگانیسم هستند. این آماده سازی میکروارگانیسم ها برای کنترل کیفیت محیط های کشت، برنامه های آموزشی و کاربردهای صنعتی در نظر گرفته شده است. آماده سازی میکروارگانیسم ها از مجموعه فرهنگ نوع آمریکایی (ATCC®) یا سایر مجموعه های کشت مرجع معتبر مشتق شده اند.

Quanti-CultiControl آماده‌ سازی ‌های میکروارگانیسمی لیوفیلیزه و کمی هستند که در آزمایشگاه ‌های صنعتی برای اهداف کنترل کیفیت استفاده می شوند. این فرآورده ‌ها طبق دستور پردازش شده، چالش کمتر از 100 CFU در هر 0.1 میلی‌لیتر را فراهم می‌کنند. این غلظتی است که معمولا برای چندین کاربرد دارویی مناسب است. از جمله آزمایش ارتقای رشد محیط کشت برای استفاده در آزمایش عقیمی.

فروش  لیوفیلکم در ایران

در این مقاله به معرفی شرکت لیوفیلکم و محصولات آن که برند مطرح و شناخته شده ای در سراسر جهان است پرداختیم.

شرکت کارآمد طب که ارائه دهنده تجهیزات و مواد آزمایشگاهی است، در زمینه فروش محصولات این برند را به صورت اورجینال فعالیت می کند.

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا