پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • معرفی انواع شلوار جین زنانه از مام استایل تا اسکینی

  مجموعه : دنیای مد،نکات لباس،عطر،فشن

  معرفی انواع شلوار جین زنانه از مام استایل تا اسکینی

  معرفی انواع شلوار جین زنانه از مام استایل تا اسکینی

  شلوار جین یکی از محبوب ترین و قدیمي ترین مدهای تمام زمان ها است، امروز نگاهی خواهیم داشت بـــه معرفی انواع مختلف شلوار جین از اسکینی که اخیرا محبوب شده گرفته تا مام استایل که قدیم استفاده مي شد اما امروز دوبـــاره بـــه دنیای مد بـــازگشته است. شلوار جین واقعا جذابیت خاصی بـــه خانم ها مي دهد. کمد لبـــاس هیچ خانمي بدون مدل های مختلف شلوار جین زنانه کامل نیست. پوشیدن شلوار جین محبوب ترین استایل غیر رسمي (casual) دنیا است. شلوار جین های درست شده از پارچه دنیم (denim) اسامي مختلفی دارند که بـــه آن مدل یا کات (cut) های مختلف گفته مي شود.

   

  تاریخچه جین دنیم چیست؟

  در سال ۱۸۷۳ خیاطی بـــه نام جیکوب دیویس (Mr. Jacob Davis) سفارشی از یکی از مشتری هایش برای یک شلوار بـــا پارچه زخیم و مقاوم برای کارهای سخت دریافت مي کند. او نزد مردی بـــه نام لوی استراس (Mr. Levi Strauss) پارچه فروش مي رود و پارچه زمخت دنیم را از او مي خرد و شلوار را آماده مي کند و بـــا استقبـــال سفارش دهنده اش مواجه مي شود. از همين جا این دو مرد همکاری شان را برای دوخت این شلوار و تاسیس کارخانه ای بـــه نام جینز (jeans) آغاز مي کنند.پارچه دنیم از جنس کتان بـــافته شده و بـــه رنگ آبی معروف بـــه آبی ایندیگو (indigo) رنگ آميزی مي شود.

   

  اسم ها و مدل های مختلف شلوار جین زنانه

  شلوار های جین امروزی انواع، طرح ها و اسامي مختلفی دارند که برای تیپ ها و موقعیت های مختلف مناسب هستند. برای خرید شلوار محبوبتان علاوه بر توجه بـــه رنگ، جنس، مدل و راحتی، بـــهتر است اسم های مدل های مختلف شلوار جین زنانه را بلد بـــاشید.

   

  ۱ ) شلوار جین فاق کوتاه – Low Rise Jeans

  معرفی انواع شلوار جین زنانه از مام استایل تا اسکینی

  این شلوار حدود ۵ سانت پایین ناف شما قرار مي گیرد و بسیار هم محبوب است. بـــه خاطر فاق کوتاهش برای برنامه های رسمي مناسب نیست اما مي توانید برای اوقات تفریح یا بیرون رفتن های معمولی آن را بپوشید.

   

  ۲ ) شلوار جین بـــا فاق متوسط (معمولی) – (Mid Rise Denims Regular)

  معرفی انواع شلوار جین زنانه از مام استایل تا اسکینی

  اگر بـــاسن بزرگی دارید این مدل شلوار برای شما انتخاب مناسبی است. این شلوار کمي پایین ناف قرار مي گیرد، توسط اکثر افراد بـــه راحتی پوشیده مي شود و برای رفتن بـــه سر کار هم مناسب است.

   

  ۳ ) شلوار جین فاق بلند – High Rise Jeans Styles

  معرفی انواع شلوار جین زنانه از مام استایل تا اسکینی

  این یکی از مدل های مختلف شلوار جین زنانه است که فاقی بلند و بـــالای ناف دارد و بـــا بلوزی که در شلوار فرو کرده بـــاشید خوب مي شود. این مدل برای بدن های معمولی و لاغر بـــهتر است. اگر کمر چاق یا کوتاه بـــاشد، بـــهتر است این مدل شلوار جین را بـــا کمربند استفاده کنید. برای لاغر بـــه نظر رسیدن بـــالا تنه، بـــهتر است شلوار جین فاق بلند تیره را بـــا بلوز های تیره بپوشید.

  ۴ ) شلوار جین گشاد پسرانه – Boyfriend Jeans

  معرفی انواع شلوار جین زنانه از مام استایل تا اسکینی

  اسم این مدل شاید خنده دار بـــاشد. اما این یکی از محبوب ترین مدل های شلوار جین زنانه محسوب مي شود. اسم آن از مدل گشاد و بگی آن گرفته شده که انگار دختر ها آن را از کمد یک پسر برداشته اند. مدل این شلوار در قسمت کمر فیت و تنگ است و پاچه هایی آزاد و راحت دارد. این مدل برای پاهای چاق مناسب است.

   

  ۵ ) شلوار جین راسته یا لوله تفنگی – Straight/ Cigarette Jeans

  معرفی انواع شلوار جین زنانه از مام استایل تا اسکینی

  اگر شما خیلی استخوانی نیستید اما همچنان دوست دارید شلوار جین چسبـــان بپوشید این مدل از مدل های مختلف شلوار جین زنانه را انتخاب کنید.دراین مدل پاچه ها کاملا صاف هستند و تنگ یا گشاد نمي شوند. مدل راسته بـــاسن را متعادل مي کند و برای خانمها بـــا چثه پر،مناسب است.

   

  ۶ ) شلوارجین روی چکمه ای یا بوت کات – Boot Cut Jeans

  معرفی انواع شلوار جین زنانه از مام استایل تا اسکینی

  از مدل های مختلف شلوار جین زنانه این یکی برای همه مدل بدنی مناسب است، چرا که پاها را صاف و کشیده نشان مي دهد. این مدل برای خانمهای ریزه و خیلی کوتاه مناسب نیست چرا که پاچه ها آن فرم بدن آن ها را زیبـــا نشان نمي دهد.این مدل شلوار در دهه های ۷۰ و ۸۰ بسیار محبوب بود و اکنون بـــاز هم بـــه دنیای مد برگشته است.

   

  ۷ ) شلوار جین پاچه گشاد – Flare Jeans

  معرفی انواع شلوار جین زنانه از مام استایل تا اسکینی

  این یکی از مدل های مختلف شلوار جین زنانه است که مي توانید بـــا آن بـــه دهه ۷۰ بروید. این شلوار های دوبـــاره مد شده از زانو بـــه پایین گشاد مي شوند. اگر لاغر هستید، این مدل را جوری بپوشید که ران ها ی آن چسبـــان بـــاشد.

   

  ۸ ) شلوار جین راسته گشاد – Wide Leg Jeans

  معرفی انواع شلوار جین زنانه از مام استایل تا اسکینی

  این مدل شلوار جین از قسمت ران ها تا پایین یکسره گشاد است. اگر قد کوتاهی دارید این مدل را نپوشید. این مدل بـــا تاپ تنگ عالی مي شود.

   

  ۹ ) شلوار جین تنگ یا اسکینی – Skinny Leg Jeans

  معرفی انواع شلوار جین زنانه از مام استایل تا اسکینی

  این مدل شلوار جین برای پاهای لاغر و متناسب خوب است. این مدل کاملا چسبـــان است و شکل پاها را کاملا نشان مي دهد. این مدل شلوار جین را مي شود بـــا بـــالاتنه های زیادی ست کرد و در موقعیت های مختلف پوشید. اگر نمي خواهید شکل بـــاسنتان کاملا محسوس بـــاشد بـــهتر است از شلوار های راسته تر استفاده کنید.

   

  ۱۰ ) شلوار جین سه ربع – Cropped Jeans

  معرفی انواع شلوار جین زنانه از مام استایل تا اسکینی

  این یکی از مدل های مختلف شلوار جین زنانه است که از قد پاهای شما کوتاه تر است. این مدل پاها را بلند تر و لاغر تر نشان مي دهد. بـــا پوشیدن این شلوار جین و یک پاشنه بلند بسیار شیک خواهید شد.حالا که مدل های مختلف شلوار جین زنانه را مي دانید، فقط کافی است بـــا توجه بـــه فرم بدن و سلیقه خودتان شلوار جین مناسب را انتخاب کنید.

   

  مطالب بیشتر:

  جدیدترین مدل های شلوار لی اسکینی زنانه

  کالکشن مدل های شلوار جین دخترانه لاکچری

  مدل شلوار جین واقعا زیبـــا و جذاب دخترانه لاکچری

   

   

  2/5 - (2 امتیاز)
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •