مطالب گوناگون

معرفی آدرس بهترین مراکز خرید مانتو در تهران ، سال 1402

معرفی آدرس بهترین مراکز خرید مانتو در تهران در سال 1402

مانتو لباسی است که همه خانم ها چند عدد از آن را در کمد لباسشان دارند، امروز ما هم بهترین مراکز خرید مانتو در تهران را به شما خانم های خوش سلیقه و خوش پوش معرفی می کنیم. خرید و انتخاب مانتو در شهری مثل تهران که هر گوشه آن پر است از مراکز خرید و فروشگاه های زیاد کار چندان سختی نیست اما همین موضوع بیشتر اوقات باعث سردرگمی افراد به منظور انتخاب هایشان می شود. در ادامه می توانید بهترین بورس های مانتو در مناطق مختلف تهران را بررسی و بهترین آنها را انتخاب کنید.

معرفی آدرس بهترین مراکز خرید مانتو در تهران ، سال 1402

بهترین بورس های مانتو

 

شمال

این فرضیه درست نیست که در شمال شهر نمی توانید لباس های ارزان قیمت خریداری کنید. مرکز خرید قائم و فروشگاه های نزدیک به آن بهترین مکان با توجه به منطقه است. در این مرکز خرید می توانید به منظور بودجه ها و سلیقه های مختلف مانتو خریداری کنید. بهتر در صورتی که قصد انتخاب مانتوهای اسپورت یا مجلسی را دارید به این مکان بیایید چرا که مانتوهای رسمی و اداری جایی در این فروشگاه ها ندارد.

 

با اهمیت ترین نکته انتخاب مانتو در مرکز خرید قائم تنوع رنگ و کیفیت مانتوها است موضوعی که نمی توان به سادگی از آن گذشت. به منظور خرید مانتوهای کارمندی ساده از جنس لنین و نخی می توانید هزینه ای حدود 28 تا 45 هزار تومان در نظر بگیرید. این مبلغ به منظور مانتو های شیک تر با طراحی های روز و سنتی کمی گران تر و حدود 50 تا 120 هزار تومان است. انواع مانتوهای رسمی در فروشگاه های مرکز خرید قائم بالای 50 هزار تومان هزینه دارند که البته نسبت به قیمت های منطقه کمی مناسب تر است.

 

مرکز

در صورتی که فاصله تان تا خیابان فاطمی یا میدان هفت تیر کم است، بهترین انتخاب به منظور شما این دو بورس مهم در مرکز شهر است. در حال حاضر تعداد محدودی از مانتو فروشی های این منطقه نیز تخفیف های 20 تا 30 درصدی به منظور اجناس شان در نظر گرفته اند که می تواند فرصت مناسبی به منظور خرید باشد. با اهمیت ترین ویژگی انتخاب این دو بورس تنوع در نوع طراحی، رنگ بندی و قیمت آنهاست. از مانتوهای رسمی و اداری تا انواع مدل های مجلسی در این فروشگاه ها قابل دسترس است.

 

به منظور خرید یک مانتوی اداری در یکی از این بورس ها می توانید از 18 هزار تومان به بالا هزینه کنید. این قیمت معمولا به منظور مانتوهای نخی است اما در مورد پارچه های کرپ در این فروشگاه ها از 28 هزار تومان است. بیشترین قیمت اما به منظور مانتوهایی است که مجلسی و تابستانی هستند. این مانتوها معمولا از 45 هزار تومان قیمت گذاری شده اند و در بعضی مدل ها به 80 هزار تومان هم می رسند. تقریبا تمام مانتوهای این فروشگاه تولید داخلی هستند.

 

جنوب

بهترین انتخاب در این منطقه مرکز خرید رضا است. حتی در صورتی که مسیرتان از این محل دور باشد دسترسی به آن با یک خط مترو بسیار آسان است. قیمت های مناسب بیشتر فروشگاه ها، این امکان را به مشتری ها می دهد تا با کمترین هزینه خریدشان را انجام بدهند. در این مرکز خرید تعداد انواع مانتوهای مجلسی و اسپورت بیشتر از نمونه های رسمی و کارمندی است. به منظور خرید یک مانتو در این مرکز خرید حق انتخاب تان از 20 تا 110 هزار تومان است.

 

به منظور انتخاب مانتوهای قیمت پایین بهتر است کمی صبور باشید و به فروشگاه های مختلف سر بزنید چرا که کیفیت های مختلف از این نوع لباس ها تقریبا در تمام فروشگاه ها دیده می شود. انواع مانتوهای بلند و طرح عبایی در این مرکز خرید از 40 هزار تومان به بالا است و مانتوهای جین از 25 هزار تومان. به منظور خرید مانتوهای نخی و مخصوص تابستان نیز می توانید از 20 تا 60 هزار تومان هزینه کنید. نمونه هایی از مانتوهای هندی هم در این مرکز خرید از 35 تا 70 هزار تومان قیمت دارند.

معرفی آدرس بهترین مراکز خرید مانتو در تهران ، سال 1402

مرکز خرید عبدل آباد ، مجتمع پردیس کیان

یک مرکز خرید بزرگ در عبدل آباد هم هست که می توانید مدل های مانتو و لباس های مختلف زنانه را در آن ببینید ، یکی از مزایای خوب این مرکز خرید این است که قیمت های مناسبی دارد در عین این که مانتوهای مد روز را می توانید بخرید. این مرکز پردیس سینمایی و پارکینگ هم دارد که می تواند لذت تفریح و خرید آسان را دوچندان کند. اگر می خواهید به این مرکز خرید بروید باید از آزادگان وارد اتوبان کاظمی شوید و بعد از مترو عبدل آباد می توانید مرکز تجاری بزرگی را در کنار اتوبان ببینید و وارد پارکینگ طبقاتی اش شوید.

 

 

3/5 - (4 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا