دنیای خودرو

مرکز فروش لاستیک خودرو در تهران

مرکز فروش لاستیک خودرو در تهران

مرکز فروش لاستیک خودرو در تهران

اگر به دنبال بورس فروش لاستیک یا مرکز فروش لاستیک دولتی هستید ما برایتان جامع ترین راهنما را تهیه کرده ایم. اگر دنبال بورس فروش لاستیک هستید می توانید به میدان شوش یا راسته خیابان امیر کبیر بروید ، پیشنهاد می کنیم از قبل درباره برندی که می خواهید بخرید تحقیق کنید و همان نوع را قیمت بگیرید و بخرید چون در بازار لاستیک هر فروشنده ای برندهای بسیار متنوعی را پیشنهاد می کند و ممکن است باعث سردرگمی شما شود. به فکر خریدن لاستیک دست دوم هم نباشید چون احتمال زیادی دارد که عاج لاستیک دستی باشد.

 

شما باید قبل از خرید لاستیک از هزینه تعویض و بالانس کردن آن هم مطلع باشید و از فروشنده بپرسید ، چون معمولا خودشان این کار را انجام می دهند و از شما هزینه اضافی دریافت می کنند که بهتر است از قبل درباره آن صحبت شود.

 

آدرس دقیق : تهران ، میدان شوش ، خیابان انبار گندم

 

نمایندگی های لاستیک بارز در همین محدوده:

 

حسام الدین دیبایی خو : آدرس: خیابان ری – چهارراه گندم – جنب مسجد سجاد – پلاک 70 – تلفن: 3355942 – 021

 

شرکت ملکان پایدار آذر : آدرس: خیابان امیرکبیر شرقی – مجتمع خلیج فارس- طبقه پنجم – واحد 502 – تلفن: 33540100 – 021

 

ناصر حکیم الهی : آدرس: خیابان سعدی جنوبی – جنب بانک سپه – پلاک 236 – طبقه 4 – تلفن: 33924440 – 021

 

شرکت مروارید زنوز گستر : آدرس: خیابان امیرکبیر- روبروی مسجد سراج – کوچه امین دربار – مجتمع تجاری امین دربار – طبقه 2 – واحد 2 – تلفن: 33947556 – 021

 

حمید سلیمی نیا : آدرس: امیرکبیر شرقی – جنب مرکز تجاری سرچشمه – شماره 172 – تلفن: 33522033 – 021

 

عباس اجاقی : آدرس: چهارراه سرچشمه – امیرکبیرشرقی – جنب مسجد محمودیه – پاساژمرکزی – طبقه همکف – پلاک3 – تلفن: 33125127 – 021

 

سعید حسینی : آدرس: خیابان سر چشمه – پاساژ عظیمی – طبقه دوم – پلاک 24 – فروشگاه تهران تایر – تلفن: 33561944 – 021

 

قیمت لاستیک دولتی در نمایندگی‌های فروش

لیست قیمت لاستیک دولتی در مراکز توزیع نشان می‌دهد باید برای خرید هر جفت لاستیک سایز ۱۴ که برای خودرو‌هایی مثل پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵، پژو پارس، رانا و روآ مناسب است، باید بین حدود ۴۵۰ هزار تومان هزینه کنید. لاستیک‌های دولتی سایز ۱۴ عموما با پهنای ۱۸۵ میلیمتر ساخته شده‌اند و اگر رینگ پهن داشته باشید، پیدا کردن لاستیک دولتی با پهنای ۲۰۵ متر برایتان کمی سخت خواهد بود. قیمت این نوع لاستیک دولتی در مراکز توزیع ۴۸۰ هزار تومان است.

 

بر اساس فهرست قیمت اعلام شده لاستیک دولتی سایز ۱۸۵/۶۰/۱۴ در مراکز فروش ۴۲۳ هزار تومان فروخته می‌شود. همچنین لاستیک دولتی سایز ۱۴ با مشخصات ۱۸۵/۶۵/۱۴ در مراکز توزیع ۴۵۶ هزار تومان است و اگر همین لاستیک گل WT داشته باشد، قیمتش به ۴۷۸ هزار تومان می‌رسد. آنطور که اعلام شده لاستیک دولتی ۱۸۵/۷۰/۱۴ با قیمت ۴۴۶ هزار تومان در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. اگر دنبال لاستیک‌های بزرگ‌تر هستید که پهنای رینگ آن‌ها به ۲۰۵ میلی‌متر می‌رسد، باید سراغ لاستیک دولتی سایز ۲۰۵/۶۰/۱۴ بروید که در مراکز توزیع با قیمت ۴۸۱ هزار تومان فروخته می‌شود.

 

قیمت لاستیک دولتی سایز ۱۳ که برای خودرو‌هایی با چرخ‌های کوچک مثل پراید، ماتیز و MVM ۱۱۰ مناسب است، در مراکز توزیع حدود ۳۷۰ هزار تومان برای هر جفت اعلام شده. همچنین پهنای این لاستیک دولتی عموما ۱۶۵ میلی‌متر است.

 

بر اساس فهرست اعلام شده لاستیک دولتی سایز ۱۶۵/۶۵/۱۳ در مراکز فروش ۳۴۷ هزار تومان فروخته می‌شود. اگر لاستیک گل WT داشته باشد، قیمتش به ۳۷۳ هزار تومان می‌رسد. لاستیک دولتی سایز ۱۳ با مشخصات ۱۶۵/۸۰/۱۳ در مراکز توزیع ۳۷۴ هزار تومان است و لاستیک دولتی ۱۷۵/۶۰/۱۳ با قیمت ۳۶۹ هزار تومان در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. اگر دنبال لاستیک‌های بزرگ‌تر هستید که قطر آن‌ها معادل ۷۰ درصد قطر رینگ باشد، باید سراغ لاستیک دولتی سایز ۱۷۵/۷۰/۱۳ بروید که در مراکز توزیع با قیمت ۳۹۶ هزار تومان فروخته می‌شود. باید توجه باشته باشید که همین لاستیک با گل WT ۴۰۶ هزار تومان قیمت دارد.

 

اگر ماشین‌هایی مثل زانتیا، سمند، تندر ۹۰، دنا و پژو پارس LX سوار می‌شوید، باید سراغ لاستیک دولتی سایز ۱۵ بروید. قیمت این لاستیک دولتی در مراکز توزیع حدود ۵۰۰ هزار تومان است و عموما با پهنای ۱۸۵ میلی‌متر طراحی شده‌اند.

 

لیست قیمت لاستیک دولتی نشان می‌دهد لاستیک دولتی سایز ۱۸۵/۶۰/۱۵ در مراکز فروش ۴۶۸ هزار تومان فروخته می‌شود. همچنین لاستیک دولتی سایز ۱۵ با مشخصات ۱۸۵/۶۵/۱۵ در مراکز توزیع ۴۹۱ هزار تومان است و اگر همین لاستیک گل WT داشته باشد، قیمتش به ۵۲۰ هزار تومان می‌رسد. آنطور که اعلام شده لاستیک دولتی ۱۹۵/۶۵/۱۵ با قیمت ۵۰۴ هزار تومان در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. اگر دنبال لاستیک‌های بزرگ‌تر هستید که پهنای رینگ آن‌ها به ۲۰۵ میلی‌متر می‌رسد، باید سراغ لاستیک دولتی سایز ۲۰۵/۶۰/۱۵ بروید که در مراکز توزیع با قیمت ۵۰۶ هزار تومان فروخته می‌شود.

 

مدارک لازم برای دریافت لاستیک دولتی

خرید لاستیک دولتی به همین راحتی‌ها نیست و باید کلی سند و مدرک با خودتان به مراکز توزیع ببرید. آنطور که در جزئیات فرآیند توزیع لاستیک دولتی آمده، برای دریافت لاستیک دولتی باید اصل و کپی سند مالکیت خودرو یا همان برگه سبز ماشین را همراه داشته باشید. همچنین آنطور که اعلام شده کپی کارت ملی مالک و کپی کارت خودرو هم برای دریافت لاستیک دولتی لازم است. اختلاف قیمت لاستیک‌های موجود در بازار آزاد و لاستیک دولتی باعث شده نمایندگی‌های فروش برای جلوگیری از دلالی لاستیک، در توزیع لاستیک دولتی سختگیری به خرج دهند.

 

آیا باید برای دریافت لاستیک دولتی در صف بمانیم؟

آنطور که محمدرضا تقی گنجی، رئیس انجمن تولیدکنندگان تایر کشور می‌گوید، بحث ثبت‌نام و موکول کردن دریافت لاستیک دولتی به ماه‌های بعد اصلا مطرح نیست و اگر لاستیک دولتی در نمایندگی وجود داشته باشد، باید به محض مراجعه خریدار تحویل داده شود. تولیدکنندگان ماهی یک بار لاستیک دولتی را با قیمت‌های مصوب به نمایندگی‌ها در سطح کشور عرضه می‌کنند.

 

تقی گنجی می‌گوید توزیع لاستیک دولتی متناسب با جمعیت هر شهرستان انجام می‌شود و عرضه لاستیک دولتی همچنان ادامه دارد، اما با توجه به اینکه لاستیک دولتی با ارز ۴۲۰۰ تومانی تولید شده که تفاوت قیمت زیادی با نرخ ارز در بازار آزاد دارد، برخی از تجار و مغازه‌داران طمع می‌کنند و لاستیک‌ها را نگه می‌دارند تا با نرخ آزاد عرضه کنند.

 

به گفته رئیس انجمن تولیدکنندگان تایر کشور، نمایندگی‌ها باید لاستیک دولتی را که با قیمت مصوب کارخانه از تولیدکنندگان دریافت کردند با ۱۰ تا ۱۵ درصد سود در بازار عرضه کنند و دوباره از واحد‌های تولیدی محموله جدید دریافت کنند. همچنین اگر لاستیک دولتی در نمایندگی وجود داشته باشد، باید به محض مراجعه خریدار آن را تحویل دهد و بحث ثبت‌نام و انتظار برای دریافت لاستیک دولتی در ماه‌های بعد اصلاً مطرح نیست.

 

 

لاستیک بارز،مراکز فروش لاستیک دولتی،لاستیک دولتی بارز،فروشگاه اينترنتی بازار لاستيک تهران، استان تهران،مراکز توزیع لاستیک دولتی،مراکز فروش لاستیک دولتی در کرج،بهترین لاستیک ماشین،مراکز توزیع لاستیک دولتی تهران

 

 

3.4/5 - (5 امتیاز)

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا