اخبار حوادث,تجاوز و قتل

مردی که همزمان با 7 نفر به نامزدش تجاوز کرد

مردی که همزمان با 7 نفر به نامزدش تجاوز کرد

مرد هندی همراه با 7 نفر دیگر به طور وحشیانه ای دختری که با وی نامزد بود را مورد تجاوزهای مکرر جنسی به طور همزمان قرار دادند و در انتها دختر بیچاره به قتل رسید. از این دست اخبار در هند به وفور به گوش می رسد که نقض حقوق زنان و تجاوز به آن ها یبه طور بی رحمانه است. دختر هندی در توطئه ۷ مرد وحشی پس از تجاوز به قتل رسید و جسدش غذای سگ های گرسنه شد.

مردی که همزمان با 7 نفر به نامزدش تجاوز کرد

تجاوز همزمان گروهی 7 مرد به دختر هندی

 

به گزارش نیک شو، یکــی از مــردان که نامــزد سابق این دخــتر بوده با همدستی ۶ فرد دیگر قربانی را ربوده و پس از تجاوز گروهی با خودرو شخصی اش از روی سر دختر رد شده و بدن نیمه جان وی را در اختیار سگ های وحشی گرسنه قرار داده است. طبق گزارش های پلیس جسد قربانی ۲۳ ساله توسط ماموران پلیس در منطقه «کالوپور چونگی » در حالی پیدا شده که جمجمه اش به شدت شکسته و بدنش توسط سگ ها تکه تکه شده است.

مردی که همزمان با 7 نفر به نامزدش تجاوز کرد

تجاوز همزمان ۷ مرد به دختر هندی

 

جسد دختر ۲۳ ساله پس از پیدا شدن توسط اعضای خانواده اش شناسایی شده است. اعضای خانواده قربانی ادعا میکنند که نامزد سابق دخترشان بارها وی را تهدید کرده بود تا به زور با قاتل ازدواج کند و چون دخترشان نامزدی را بر هم زده بود این مرد جوان این گونه از وی انتقام گرفته است. اطلاعات پلیس نشان میدهد متجاوزان قاتل، به قصد پنهان ماندن هویت قربانی با خودرو از روی سر و صورتش عبور کرده تا هیچ کس نتواند وی را شناسایی کند.

 

پلیس هند دو تن از متجاوزان به نام های «سومیت کومار » و «ویکاس » را در ارتباط با قتل دختر جوان دستگیر نموده و آنها به همدستی ۵ تن دیگر اعتراف کرده اند.این حادثه تنها چند روز پس از حمله ۴ مرد و تجاوز گروهی آنها به یک زن در دهلی نو رخ داده گکه مرگ این زن را رقم زده است.

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

حمید جعفری

حمید جعفری فعال حوزه محتوا و سئو و مدیر سایت نیک شو ، امیدوارم محتوای این سایت راهی باشد برای زندگی بهتر و لذت بخش تر ......

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا