نکات انتخاب همسر

مردانی با این ویژگی ها ، همسران خوبی خواهند شد

مردانی با این ویژگی ها ، همسران خوبی خواهند شد

برخی از ویژگی ها در مردان هستند کـــه باعث مي شوند آن ها برای زندگی کردن مناسب ترین گزینه شوند ، امروز به شما این مردان را به طور کامل معرفی مي کنیم. اگر شما هم در رابطه عاطفی به سر مي برید اما مطمئن نیستید کـــه مرد زندگی تان همسر ایده آلی برایتان خواهد بود یا خیر، ما در ادامه مطلب خصوصیات یک مرد مناسب برای ازدواج را آورده ایم کـــه اميدواریم به کمک تان آید.

مردانی با این ویژگی ها ، همسران خوبی خواهند شد

نگران نیستید

احتمالا شما هم در روابط قبلی تان نگرانی را تجربه کرده اید. این نگرانی ناشی از رفتار طرف مقابل است. اگر شریک فعلی زندگی تان به گونه ای رفتار مي کند کـــه شما نگرانی اساسی در مورد او ندارید، اطمينان یابید کـــه در رابطه با او احساس امنیت خواهید داشت و به تبع مي تواند تکیه گاه خوبی برایتان باشد.

 

او برای بهتر شدن تلاش مي کند

اگر فردی کـــه در زندگی تان است، برای بهتر شدن رابطه مدام تلاش مي کند و حتی قادر است کـــه خودش را تغییر دهد، بدانید کـــه او مي تواند گزینه خوبی برای آینده تان نیز باشد. به عنوان مثال زمانی کـــه شما از او ناراحت مي شوید و ناراحتی تان را به زبان مي آورید، او سعی مي کند کـــه به خوبی به حرف هایتان گوش دهد و پس از آن برای شادی شما هم شده، آن رفتارش را تغییر دهد.

مردانی با این ویژگی ها ، همسران خوبی خواهند شد

نزد دوستان تان به خوبی از او یاد مي کنید

همه ما زمانی کـــه کنار دوستان مان هستیم، از رابطه عاطفی مان حرف مي زنیم یا این کـــه درد و دل مي کنیم. اگر در این شرایط شما با خوشحالی از شریک زندگی تان صحبت و خاطرات خوشی را از او تعریف کردید، بدانید کـــه شما از رابطه با او راضی هستید و همين برای گرفتن یک تصميم گیری جدی تر، کافی ست.

 

کارهای شما را انجام مي دهد

شاید این موضوع از نظر شما کوچک و بی اهميت باشد اما اگر شریک زندگی تان در مواقع ضروری به دادتان رسید و مسئولیت کارهای شما را به عهده گرفت، بدانید کـــه گزینه مناسبی برای ازدواج خواهد بود. به عنوان مثال اگر یادتان رفته چیزی را بخرید و به او گفتید کـــه به جای شما این کار را انجام دهد و او هم بدون گله و شکایت به کمک تان شتافت، بدانید کـــه انتخاب تان درست بوده است.

 

از شما تعریف مي کند

اگر در شغل تان پیشرفت کرده اید یا اگر هنر جدیدی را آموخته اید و مرد زندگی تان از شما در مقابل دیگران تعریف و تمجید کرد، بدانید کـــه او برایتان ارزش زیادی قائل است و مي تواند فرد قابل اعتمادی در زندگی آینده تان باشد.

مردانی با این ویژگی ها ، همسران خوبی خواهند شد

او خودش را فدای شما مي کند

اگر مي بینید کـــه مرد زندگی تان به خاطر شما دست به هر کاری مي زند، به عنوان مثال خانه اش را به این دلیل کـــه نزدیک شما باشد، عوض کرده یا این کـــه از سفر خودش، به این دلیل کـــه شما تنها مي مانید گذشته است، اطمينان یابید کـــه او گزینه مناسبی برای ازدواج خواهد بود.

 

برایتان ارزش قائل است

اگر مدت هاست از شروع رابطه تان مي گذرد اما شریک زندگی تان همچنان در را برای شما باز مي کند یا این کـــه نظر شما را برای رفتن به رستوران یا حتی سفر مي پرسد، بدانید کـــه برای او بسیار ارزشمند هستید.

 

در تلاش برای تغییر شما نیست

مطمئنا شما رفتار و اعتقاداتی دارید کـــه به مذاق طرف مقابل تان خوش نمي آید. به عنوان مثال شما دوست دارید کـــه هر شب سریال ببینید اما او از دیدن اش بیزار است اما به احترام شما چیزی نمي گوید. این خود نشاندهنده علاقه و ارزشی ست کـــه طرف مقابل برایتان قائل است کـــه خود یکی از مهمترین گزینه ها برای یک رابطه عاطفی جدی ست.

 

دوری از شما را تجربه کرده

حتما برای شما هم پیش آمده کـــه از شریک زندگی تان دور بوده باشید. اگر در این شرایط سخت، طرف مقابل تان از پس این دوری و دلتنگی برآمد و پای شما ایستاد، به علاقه او به خودتان، شک نکنید.

 

مطالب بیشتر:

تمایل مردان به ازدواج با زنان بزرگتر از خودشان

۱۰ خصوصیت زنانه کـــه مردان را جذب و عاشق مي کند

 

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا