مدل لباس زنانه

مدل های زیبای لباس راحتی دخترانه

مدل های زیبای لباس راحتی دخترانه

امروز مدل های زیبایی از لباس راحتی دخترانه را گرد آوری کرده ایم، بعد از لباس خواب و لباس زیر، لباس های راحتی و فانتزی بیشترین طرفداران را در بین خانم ها دارند، البته این که چه لباس راحتی را انتخاب کنیم یک سوال است. اما نگران نباشید زیرا که ما در ادامه یک راهنمای خرید مناسب هم در اختیار شما قرار می دهیم تا اگر قصد خرید دارید بتوانید بهترین لباس را برای خودتان انتخاب کنید، در ادامه هم چنان که هستید، با نیک شو باشید.

 

مدل های زیبای لباس راحتی دخترانه 

مدل های زیبای لباس راحتی دخترانه

لباسی که در خانه به تن می کنید باید یک لباس مخصوص باشد، یعنی هر تی شرت یا بلوزی را برای پوشیدن در خانه انتخاب نکنید. لباس های راحتی این ویژگی را دارند که به اندازه کافی انعطاف پذیر هستند. این مهمترین فرق لباس های راحتی با لباس هایی است که بیرون خانه به تن می کنید. امکان دارد یک بلوز مجلسی یا یک شلوار جین، برای این طراحی شده باشند که شما بیش از آنکه احساس راحتی کنید، زیبا دیده شوید، اما کارکرد یک لباس راحتی در درجه اول آن است که به شما حس آرامش در خانه بودن را بدهد.

مدل های زیبای لباس راحتی دخترانه

انواع سوتین خانم ها، این امکان را به شما می دهد که در عین حال که مرتب دیده می شوید احساس راحتی کنید. پوشیدن لباس های تنگ و آزاردهنده، نه تنها می تواند در طولانی مدت مشکلاتی را برای سلامت جسمانی شما به وجود آورد، بلکه آرامش روحی شما را هم برهم می زند. در کنار آن برای انتخاب لباس راحتی، سراغ لباس های ارزان قیمت و بی کیفیت نروید. امکان دارد در ابتدا فرقی بین یک لباس با کیفیت و یک لباس با جنس نامناسب نبینید، اما این فرق پس از اولین شست و شو خودش را نشان می دهد.

مدل های زیبای لباس راحتی دخترانه

از رنگ و رو رفتن لباسی که در خانه به تن می کنید، نه تنها لباس را غیرقابل استفاده می کند بلکه شما را نامرتب نشان می دهد. بهتر است آنچه در خانه به تن می کنید به اندازه لباس های مهمانی و روزمره تان مرتب و خوش رنگ باشد.

مدل های زیبای لباس راحتی دخترانه

ممکن است در یک لباس مهمانی و مجلسی یا حتی یک لباس روزمره که قرار نیست برای ساعات طولانی آن را بپوشید، وجود درصد بالاتری از الیاف مصنوعی، چندان مشکل زا نباشد، به ویژه اینکه در لباس های مهمانی اغلب بیشتر از این الیاف استفاده می شود تا جلوی چروک شدن لباس گرفته شده و لباس فرم مرتب تری روی بدن داشته باشد، اما این الیاف در لباس های راحتی یک ممنوعیت بزرگ محسوب می شوند.

مدل های زیبای لباس راحتی دخترانه

انواع لباس های خواب و زیر زنانه، به دلیل تماس مستقیم با پوست و استفاده طولانی مدت، باید از الیاف طبیعی مانند نخ و پنبه تشکیل شده باشند. این الیاف علاوه بر لطافت بالا، حساسیت زا نیستند و اجازه عبور هوا را نیز به داخل لباس می دهند. یک لباس گرم که برای فصل زمستان انتخاب می شود، بهتر است از پارچه های پشمی باشد. اما به این نکته نیز توجه کنید که الیاف پشمی برای برخی افراد می تواند حساسیت زا باشد.

مدل های زیبای لباس راحتی دخترانه

راحت ترین لباس برای پوشیدن در خانه، لباسی است که پارچه آن از الیاف طبیعی تشکیل شده باشد و در عین حال کمی حالت کشسانی داشته باشد تا انعطاف پذیری آن را بالا ببرد. جنس لباس یکی از عوامل مهم در میزان راحتی لباس محسوب میشود و در شرایط مختلف و فصول مختلف میتوان از لباس هایی با جنس های مفرق استفاده کرد تا بدن در حالت راحتی بیشتری باشد.

مدل های زیبای لباس راحتی دخترانه

فراموش نکنید که هر لباس آزاد و راحتی را که پیدا کردید، نباید در خانه بپوشید. طرح و رنگ لباس های راحتی به همان اندازه ای اهمیت دارند که در انتخاب لباس های مهمانی به این نکات توجه دارید. سراغ رنگ هایی بروید که با پوست شما متناسب هستند و بیشتر آن ها را دوست دارید. رنگ های ساده و طبیعی را کنار بگذارید و رنگ های پرانرژی و قوی انتخاب کنید، مطمئن باشید که از پوشیدن این رنگ ها شما هم انرژی می گیرید.

مدل های زیبای لباس راحتی دخترانه

طبق همین قاعده، طرح های شاد هم می تواند در روحیه شما تاثیرگذار باشد. طرح های فانتزی و بانمک، دقیقا همان چیزهایی هستند که برای ست لباس راحتی به آن نیاز دارید. سعی کنید در لباس های راحتی، لباس خواب و لباس های زیر تنوع داشته باشید. رعایت این قواعد ساده نه تنها سلامت پوست و جسم شما را تأمین می کند، بلکه خیلی سریع می توانید نتیجه آن را در روحیه شاد خودتان ببینید.

مدل های زیبای لباس راحتی دخترانه

مدل های لباس راحتی زیبای دخترانه

 

هم چنان در نیک شو بمانید با:

مدل لباس راحتی زنانه ,بانوی جذاب و شیک پوش در خانه

لباس خواب و لباس راحتی زنانه ، در منزل جذاب باشید

لباس خواب و لباس راحتی زنانه واقعا شیک و جذاب

انواع جذاب ترین ست لباس خواب عروس و داماد شیک

 

به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا