آرایش صورت و زیبایی

مدل های جدید و جذاب آرایش چشم بصورت طلایی

مدل های جدید و جذاب آرایش چشم بصورت طلاییمدل های جدید و جذاب آرایش چشم بصورت طلایی

آرایش چشم ها مهم ترین کاری است که زنان می توانند برای زیبایی چهره خود انجام دهند و روز عروسی این آرایش مهم ترین روز زندگی است. برای عروس خانم ها پیشنهاد ویژه داریم،شما می توانید رنگ های طلایی را برای آرایش خود انتخاب نمایید تا بهترین عروس شهر شوید.مدل آرایش چشم‌ها در یک آرایش کامل و بی‌نقص از اهمیت زیادی برخوردار است. مدل‌های جدید آرایش چشم برای عروس و مراسم عروسی در سال 2017 بیشتر روی داشتن خط چشم پهن، سایه طلایی و براق و همچنین هماهنگی سایه با رنگ رژلب متمرکز است. در ادامه مدل‌های زیبایی از این نوع آرایش را مشاهده کنید.
مدل های جدید و جذاب آرایش چشم بصورت طلایی1. آرایش چشم با خط چشم مشکی گربه‌ای و ترکیب سایه طلایی با قهوه‌ای مات که به زیبایی انجام شده است. همینطور که می‌بینید در این مدل ابروها خیلی پررنگ و مشخص شده نیستند و تمرکز روی زیبایی و ترکیب رنگ‌هاست.
مدل های جدید و جذاب آرایش چشم بصورت طلایی2. یک مدل آرایش ساده و شیک که رنگ سایه و رژلب با هم هماهنگی دارند. برای گوشه‌های داخلی چشم به زیبایی از سایه طلایی استفاده شده است و همچنین این آرایش با مدل ابروی پهن و پرپشت بسیار زیباتر شده است.
مدل های جدید و جذاب آرایش چشم بصورت طلایی3. آرایش طلایی بسیار زیبا که در آن، ته رنگ سایه صورتی با رنگ رژ به زیبایی ست شده است. این مدل آرایش خیلی لایت و شیک است و برای مراسم نامزدی خیلی مناسب می‌باشد.
مدل های جدید و جذاب آرایش چشم بصورت طلایی

4. با این آرایش اکلیلی و طلایی غلیظ که با رنگ رژ قرمز هماهنگ شده است حتما در روز عروسیتان خواهید درخشید. نکته مهم در این آرایش، مژه‌های بلند و نامنظم است که به رنگ طلایی سایه زیبایی بیشتری بخشیده است. مدل‌های آرایشی گوناگونی با رژلب قرمز قابل اجرا و هماهنگ شدن می‌باشد.
مدل های جدید و جذاب آرایش چشم بصورت طلایی5. این هم یکی دیگر از مدل‌های آرایش غلیظ که در آن، روی خط چشم بیشتر از سایه تمرکز شده است. اما سایه طلایی در وسط پلک به زیبایی نمایش داده شده است.
مدل های جدید و جذاب آرایش چشم بصورت طلایی6. خط چشم گربه‌ای زیبا که با لنز آرایشی آبی و کمی سایه طلایی-بژ هماهنگ شده است.
مدل های جدید و جذاب آرایش چشم بصورت طلایی7. این هم یک مدل دیگر از آرایش لایت و سبک که بر پایه رنگ صورتی سایه و رژلب هماهنگ شده است. در این مدل هم تمرکز چشم‌ها، روی خط چشم و مژه‌های پر و بلند می‌باشد.
مدل های جدید و جذاب آرایش چشم بصورت طلایی8. این مدل آخر برای کسانی که فاصله چشم و ابروی آن‌ها کم است بسیار مناسب است. در این مدل به زیبایی تمام از سایه طلایی برای بیشتر کردن این فاصله استفاده شده است. ضمن اینکه مژه‌های بلند و پرپشت نیز به جذابیت این چشم‌های قهوه‌ای افزوده است.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا