پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • ماساژ زنان در اتاق و رابطه جنسی با آن ها در مشهد

  مجموعه : اخبار اجتماعی و سیاسی

  ماساژ زنان در اتاق و رابطه جنسی با آن ها در مشهد

  ماساژ زنان در اتاق و رابطه جنسی با آن ها در مشهد

  مردی که در اینستاگرام با عنوان ماساژ بدن زنان توسط آقا فعالیت می کرد،زنان و دختران جوان را به اتاق ماساژ هدایت می کرد و پس از ماساژ بدن آن ها رابطه جنسی نیز برقرار می کرد. مرد جوان، با راه اندازی صفحه اینستاگرام و به بهانه ماساژ درمانی زنان و دختران جوان را به لانه مخوفش در مشهد می کشاند و ضمن فیلمبرداری از آنها سوء استفاده جنسی میکرد، شناسایی و دستگیر شد.

  ماساژ زنان در اتاق و رابطه جنسی با آن ها در مشهد

  به گزارش نیک شو، در حالی دست متهم اصلی این پرونده برای قانون و شد که مأموران ادارۀ فضای مجازی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خراسان رضوی، طی رصد های کاربردی خود در فضای سایبر، با صفحۀ اینستاگرامی فرد یا افرادی تحت عنوان «ماساژدرمانی برای خانم ها» مواجه شدند. با توجه به اینکه از این قبیل صفحات اینستاگرامی در فضای اینترنت زیاد است، نکته ای که مأموران را بر آن داشت که پیگیر این موضوع شوند نوع آگهی راه انداز این صفحه بود که در آن نوشته شده بود: «ماساژدرمانی خانم ها توسط ماساژور آقا».

   

  با بدست آمدن این اطلاعات، موضوع برای ادامۀ پیگیری و جلب متهم یا متهمان این پرونده به دادسرا اعلام شد و پرونده در اختیار شعبۀ ٢٠۶ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد قرار گرفت. طی دستور مقام قضایی، بررسی های تخصصی تیم رسیدگی کنندۀ این پرونده آغاز شد و طولی نکشید که فرد راه انداز این صفحۀ اینستاگرامی، که ٢٩٢٧ دنبال کننده داشت، در مشهد شناسایی شد.

   

  با بدست آمدن این سرنخ، رد زنی های تخصصی مأموران ادارۀ فضای مجازی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خراسان رضوی آغاز شد و سرانجام متهم که مردی جوان بود در منطقۀ سرافرازان۴٩ مشهد شناسایی شد.

  ماساژ زنان در اتاق و رابطه جنسی با آن ها در مشهد

  پاتک به لانۀ مرد ماساژور

  مأموران، پس از شناسایی متهم اصلی این پرونده، گزارش کاملی از عملکرد خود را در اختیار بازپرس شعبۀ ٢٠۶ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد قرار دادند و طی حکمی، برای جلب این مرد جوان وارد عمل شدند. تیم بررسی کننده، با در دست داشتن حکم ورود به منزل، ضمن رعایت شئونات اسلامی وارد محل که خانه ای مسکونی بود شد و متهم را دستگیر کرد. مأموران، از محل، یک دستگاه تلفن همراه هوشمند، یک دستگاه تبلت، یک دستگاه هارد اکسترنال و برخی لوازم مخصوص ماساژ کشف کردند.

   

  در حالیکه متهم برای بیان توضیحاتی به دادسرا انتقال یافت تیم رسیدگی کنندۀ پرونده، طی هماهنگی با مقام قضایی، لوازم دیجیتالی مکشوفه از مخفی گاه وی را مورد بازبینی قرار داد که تعداد قابل توجهی فیلم، کلیپ و عکس مربوط به آموزش ماساژ بانوان توسط ماساژور مرد و تعداد زیادی فیلم های مستهجن در قالب ماساژ و هم چنین ده ها کلیپ که توسط متهم از مراجعانش ضبط شده بود بدست آمد.

   

  عاشق ماساژ هستم

  متهم، پس از بازجویی کوتاهی در مقر فرماندهی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خراسان رضوی، برای ادامۀ تحقیقات، به دادسرا انتقال یافت و در برابر بازپرس شعبۀ ٢٠۶ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد قرار گرفت.این مرد جوان در اظهارات خود به مقام قضایی گفت: «چند سال پیش به تایلند سفر کردم و از جایی که به حرفۀ ماساژ درمانی علاقۀ زیادی داشتم،

   

  در آنجا مدرک این حرفه را کسب کردم. وقتی به ایران آمدم، در شبکۀ اجتماعی اینستا گرام صفحه ای تحت عنوان ماساژ درمانی به اسم mussageerotic.mshd برای خانم ها راه اندازی کردم. یکی از دوستانم در خیابان سرافرازان زندگی مجردی دارد. لذا برای چند روز در هفته این محل را برای ماساژ و تدریس حسابداری از او اجاره کردم. در این مدت، مراجعه کننده ای نداشتم زیرا هنگامی که خانم های جوان با شمارۀ تلفن همراهم تماس می گرفتند و متوجه می شدند که قرار است یک آقا آنان را ماساژدرمانی کند از این عمل منصرف می شدند.».

   

  متهم دربارۀ تعداد ٢٩٢٧ دنبال کنندۀ صفحۀ اینستا گرامش توضیح داد: «برای اینکه کارم را مهم جلوه بدهم و مشتری خودم را جذب کنم، برای فریب مخاطبانی که با این صفحه مواجه می شدند، از فالورهای مجازی یا نرم افزار فالورساز استفاده می کردم. در واقع، ٢٩٢٧ دنبال کنندۀ صفحۀ اینستاگرامم واقعی نیستند.».

   

  این مرد جوان در پاسخ به سؤال مقام قضایی مبنی بر اینکه این پیج را با چه هدفی راه اندازی کرده است گفت: «من این پیج را با هدف درمان راه اندازی کرده ام و در اظهارات قبلی ام هم گفتم هیچ مراجعه کننده ای نداشته ام.».

   

  ضبط فیلم مستهجن از خانم های جوان

  در حالی که متهم در جلسۀ بازپرسی اش ادعا کرده بود هیچ مراجعه کننده ای در این مدت نداشته است، فیلم های ضبط شدۀ او از مراجعانی که برای ماساژ به سراغش رفته بودند و پیام های رد و بدل شده در پیج های خصوصی تلگرامش با ده ها خانم جوان دستش را برای دادسرا رو کرد.

   

  با به دست آمدن این سرنخ ها، متهم، که دیگر راهی برای کتمان حقیقت نداشت، مجدداً از باب توجیه درآمد و به بازپرس شعبۀ ٢٠۶ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: «چند نفر آمدند اما من فقط به تعهداتم عمل کردم و آنان را ماساژ دادم و دست از پا خطا نکردم.».

   

  این مرد جوان به میزان هزینۀ هر جلسۀ ماساژ اشاره کرد و ادامه داد: «من برای هر بار ماساژ مبلغ ۵٠ هزار تومان از مراجعان می گرفتم که البته برخی از آنان چندین مرحلۀ دیگر نیز به سراغم می آمدند.».با وجود اینکه متهم مدام راهی برای کتمان واقعیت ماجرا انتخاب می کرد تا مقام قضایی را فریب دهد، مستندات مکشوفه دستش را رو کرده بود و دست و پا زدن متهم برای بی گناه جلوه دادن خود همانند آب کوبیدن در هاون بود که هیچ سودی به حالش نداشت.

   

  این مرد جوان، پس از تکمیل تحقیقات، به اتهام دایر نمودن مرکز فساد و فحشا تحت عنوان ماساژدر مانی برای بانوان، طی هماهنگی بازپرس شعبۀ ٢٠۶ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، با قرار وثیقۀ سنگین راهی زندان شد اما تحقیقات از وی همچنان ادامه دارد. قانون گذار نیز برای این گونه جرائم مجازات حبس را در نظر گرفته است.

   

  1.5/5 - (4 امتیاز)
  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

 • مطالب پربازدید
 •