پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  مجموعه : اخبار ورزشی

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  اگر شخصی در ورزش تبدیل به یک ستاره شود واقعا عالی اســت، اما اوضاع وقتی رویایی خواهد شــد که این ستاره زیبایی را در کنار اندام متناسب و زیبا داشته باشــد تا همه شرکت های تبلیغاتی به دنبال قراردادهای کلان با وی باشند مانند ماریا شاراپووا تنیسور مشهور روس که در تمام جهان مشهور اســت. از لیلا علی، ستارهبوکس جهان که این روزها به فعالیتهای آشپزی رو آورده تا اسطوره های فوتبال و بسکتبال و شنای زنان که در حوزه های تجاری و نویسندگی و تبلیغات، به چهره های موفقی هم چون آوردگاه های ورزشی تبدیل شــده اند، دنیای جذاب ورزش زنان را همواره با حاشیه هایی پر رنگ تر از متن تبدیل کرده اســت.

   

  به گزارش نیک شو، ورزشکار خوش چهره و خوش اندام روس که با قد بلند و فریادهایش در زمین تنیس، یکی از موفق ترین ورزشکاران تنیس بوده و مدت زیادی به عنوان مدل برندهای مختلف اروپایی فعالیت کرده اســت و اکنون زندگی آرامی را در آمریکا سپری می کند، سوژه امروز نیک شو را به خود اختصاص داده اســت.گزارش امروز ما را با بررسی سبک زندگی ماریا شاراپووا همراه باشید.

   

  داســتان ماریا: روایت ناکامی یک قهرمان

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  نیک شو: ماریا شاراپووا از نام داران ورزش تنیس جهان در دهه نخست قرن بیست و یکم اســت. او در آوریل ۱۹۸۷ میلادی در روسیه متولد شــد و با کسب ۵۵ عنوان قهرمانی مسابقات گرند اسلیم تنیس جهان، به یکی از شاخص ترین چهره های ورزشی تاریخ تنیس جهان بدل شــد. ماریا در فهرست ۱۰ تنیس باز مطرح جهان قرار دارد که توانسته هر ۴ گرند اسلم ویمبلدون ۲۰۰۴، آزاد آمریکا در ســال ۲۰۰۶، آزاد اســترالیا در ســال ۲۰۰۸ و آزاد فرانسه در ســال ۲۰۱۲ میلادی را فتح کند.

   

  در مسابقات المپیک لندن ۲۰۱۲ نیز توانست نقره رقابتها را از آن خود کند. با این حال، ماریا در فهرست ۳۰ تنیس باز برتر تاریخ تنیس قرار داده اند. ماریا از جمله شهروندان تاریخ ساز روسیه اســت. او کاری را توانست در زمین تنیس انجام دهد که هیچ ورزشکار زن روسی پیش از وی نتوانسته بود انجام دهد.

   

  قرار گرفتن در صدر فهرست برترین تنیسور های زن جهان، عنوانی اســت که بخشی از افتخارات ماریا را تشکیل داد. وی گرچه چند ســالیست که در فلوریدا آمریکا زندگی می کند،‌ اما همچنان ملیت روسی خود را حفظ کرده اســت.

   

  با وجود همه موفقیت های عالی و شگفت انگیز ماریا در ۱۵ ســال فعالیت ورزشی حرفه ای، اما شامگاه دوشنبه ۱۷ اسفند ۹۴، یک کنفرانس خبری، شوک بزرگی به دنیای ورزش حرفه ای تنیس زنان جهان وارد کرد. در این کنفرانس خبری،مثبت بودن آزمایش دوپینگ ماریا شاراپووا در رقابتهای گرد اسلم ملبورن ۲۰۱۶۶ میلادی اســترالیا اعلام شــد.

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  ماریا به این خاطر تا پایان ســال ۲۰۱۸ میلادی از حضور در کلیه رقابت های ورزشی محروم شــد و فدراسیون بین المللی تنیس او را جریمه کرد. اســتفاده از ماده ممنوعه ملدونیم سبب شــد تا ماریا، یکی از ناکام های بزرگ ورزش جهان در ســال ۲۰۱۶ میلادی نام بگیرد.

   

  ۳ ماه بعد در ۷ مارچ ۲۰۱۶ میلادی در کنفرانسی خبری در لس آنجلس، پذیرفت که از ماده ممنوعه اســتفاده کرده اســت. البته این ماده تا ژانویه ۲۰۱۶ میلادی در فهرست مواد ممنوعه نبود و اعلام کرد که از وجودش بی اطلاع بوده اســت. اما موسسه بین المللی مبارزه با دوپینگ بعدا اعلام کرد که عدم اســتفاده از این ماده را طی ۵ نامه به طور مکتوب به اطلاع ایشان رسانده اســت.

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  تیپ ۲۰۱۶ ماریا برای لباس Roksana Dalincic و کفش هایی با برند Jimmy Choo

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  تیپ ماریا شاراپووا در خیابان های نیوریورک- بار دیگر ست شــدن کفش سفید با اکسسوری های پاییزی

   

  اما بهر حال این موضوع، تبعات سنگین مالی برای ماریا به همراه داشت.بعد از این اتفاق، شرکت پورشه که ماریا برای مدتی، سفیر تبلیغاتی او بود اعلام کرد که کلیه فعالیت های تبلیغاتی خود را با این چهره ورزش جهان قطع خواهد نمود. سازمان ملل نیز اعلام کرد که دیگر ماریا به عنوان سفیر صلح این سازمان فعالیت نخواهد کرد.

   

  زندگی ماریا شاراپووا

  ماریا در شهر نیاگان روسیه متولد شــد و والدینش اهل بلاروس بودند. دلیل انتقال خانواده ماریا به این شهر، ترس از تکرار فاجعه هسته ای در شهر چرنوویل بود.ماریا در حالی که ۴ ســال داشت، راکت تنیسی از دوست پدرش الکساند کافلنیوکف دریافت کرد و در خانه با این راکت تنیس بازی می کرد و به همین خاطر از کودکی، علاقه و اســتعداد خاصی به این ورزش نشان داد. ثبتنام ماریا در کلاس تنیس کودکان سبب شناسایی اســتعداد خارق العاده وی در این حوزه شــد.

   

  در ســال ۱۹۹۳ میلادی، مارتینا ناوراتیلووا که از مربیان وی بود، متوجه اســتعداد و توانای های ماریا شــد و به پدرش توصیه کرد که آموزش حرفه ای ماریا را در دستور کار خود قرار دهند. به همین خاطر، پدرش وی را در هفت ســالگی به آمریکا برد  و در آکادمی بالتیری شروع به آموزش حرفه ای تنیس کرد.وضعیت مالی بد پدر سبب شــد تا ماریا، مدت زیادی در آمریکا مشغول به ظرفشویی شود و دوران سختی را در کودکی و نوجوانی خود پشت سر بگذارد.

   

  آخرین دهه قرن بیستم برای ماریا، ســال های سختی را سبب شــد اما عاملی برای جدا شــدن ماریا از دنیای تنیس زنان نبود. در ســال ۲۰۰۱ میلادی و در حالی که ۱۴ ســال داشت، به دنیای حرفه ای دنیای تنیس پاگذاشت و تنها یک ســال بعد، به فینال مسابقات جوانان اوپن اســترالیا رسید.

   

  ماریا در سن ۱۵ ســالگی، جوان ترین بانوی تنیس جهان می دانند که توانست به فینال رقابت های اوپن وارد شود. کم تر از ۲ ســال بعد یعنی در ســال ۲۰۰۴ میلادی، او توانست به فهرست ۲۰ تنیس باز برتر جهان راه یابد.

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهانبدن سازی ماریا شاراپووا

   

  ماریا در ســال ۲۰۰۴، بر سرنا ویلیامز، دیگر اسطوره تنیس زنان جهان را شکست داد. در ســال ۲۰۰۶ با پیروزی مقابل ژوستین آنه، قهرمان تنیس آزاد آمریکا شــد. در ســال ۲۰۰۸ میلادی نیز در رقابت با آنا ایوانوویچ، قهرمان تنیس آزاد اســترالیاشــد. آخرین پیروزی ماریا در مقابل سارا ارانی از ایتالیا انجام شــد که در ســال ۲۰۱۲، قهرمان تنیس آزاد فرانسه شــد.

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  پشت صحنه آرایش های ماریا شاراپووا با رونمایی از برند Hairbyadir

   

  ماریا تا کنون ازدواج نکرده اســت و از ســال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۵، با شخصیت های معروف هنری و ورزشی آمریکا در تعامل بوده اســت. آدام لوین، خواننده و شارلی ابرسول، مجری تلویزیونی از جمله افرادی بود که در دهه نخست قرن بیست و یکم وارد زندگی خصوصی ماریا شــدند.

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  ماریا شاراپووا و دوست پسرش آدام لوین که از هم جدا شده اند

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  بدن سازی و یوگا ماریا شاراپووا

   

  در ســال ۲۰۱۱ میلادی، او با ساشا ووجاکیک، بازیکن تیم بسکتبال اسلوونی نامزد کرد اما در ســال ۲۰۱۲ میلادی از وی جدا شــد. بعد از آن وی با گریگور دمیتریوف، بازیکن تنیس بلغارستان نامزد که بیشتر از یک ســال دوام نداشت.با وجود زندگی خصوصی پر فراز و نشیب، ماریا در فعالیت های اجتماعی و خیرخواهانه بسیاری فعالیت داشته اســت. او همچون لیونل مسی، بیل گیتس و کریس رونالدو،‌بنیاد خیریه دارد که به کودکان در سراسر جهان کمک می کند.وی ظرف ۱۵ ســال اخیر، میلیون ها دلار به موسسات خیریه در سراسر جهان کمک کرده اســت.

   

  فعالیت های مدلینگ  ماریا

  ماریا با ۱۸۸ سانتی متر قد، از جمله چهره های فعال و مطرح دنیای ورزش زنان در عرصه تبلیغات و مدلینگ اســت. مجله لباس شنا زنان (Sports Ullustrated Swimsite) از جمله نشریات ورزشی اســت که وی مدت ها برای آن فعالیت کرد.

   

  حضور در کمپ های تبلیغاتی : NIKE, Prince, Canon و Cole Haan از جمله فعالیت های مدلینگ ماریا در ســال های اخیر بوده اســت. از ســال ۲۰۰۷ میلادی، وی سفیر حسن نیت سازمان ملل بود. در جون ۲۰۱۱ میلادی، مجله تایم آمریکا او را در فهرست ۳۰ اسطوره برترین تنیس جهان قرار داد.برآورد شــده اســت که وی در دوران فعالیت های ورزشی،‌حدود ۲۸۵ میلیون دلار درامد کسب کرد.بخشی از فعالیت های ماریا را میتوان در سایت اختصاصی وی مشاهده کرد.

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  تصویر ایندکس سایت اختصاصی ماریا شاراپووا

   

  در این سایت، وی به معرفی فعالیتهای ورزشی،‌ مدلینگ و حرفه خود می پردازد و خط تولید آب نبات خود را که با عنوان برندینگ: SUGARPOVA عرضه می شود و لیبل حلال نیز دارد معرفی می کند.

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  تبلیغ آب نبات های ماریا شاراپووا در سایت و اینستاگرامش مخاطبان بسیاری دارد

   

  فروش شکلات و تبلیغ محصولات غذایی که با برند وی عرضه می شود، امکان خرید محصولات را به صورت آنلاین فراهم میکند.

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  هر خریدی که از این سایت صورت می گیرد، درصدی از فروش به بنیاد خیریه شاراپووا اختصاص پیدا می کند که صرف کارهای خیریه می شود.

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  آب نبات و پاســتیل های رنگارنگ با برند ماریا شاراپووا در مغازه های آمریکا و اروپا مخاطبان بسیار دارد

   

  علایق ماریا شاراپووا

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  وی در مصاحبه هایش بارها اعلام کرده که از کودکی علاقمند بوده تا در زمینه مد فعالیت کند و اکنون به این خواســته خود رسیده اســت. او از مصدومیت هایش همواره به عنوان بدترین زمان زندگی خود یاد می کند. اما معتقد اســت، هیچ دوستی بهتر از تلفن همراهش ندارد. چرا که همه اطلاعات و برنامه زندگی روزانه و هفتگی اش در ان ذخیره شــده اســت.

   

  مخصوصا در ســالهای اخیر که اطلاع رسانی روزانه فعالیت هایش در اینستاگرام از طریق گوشی اپل وی صورت می گیرد، سبک زندگی دیجیتالی او را بدون موبایل، مختل می کند که البته این قضیه برای بسیاری از سلبریتی های دنیای هنر و موسیقی و سینما و ورزش و سیاســت از کیم کارداشیان تا تیلور سویفت و لیلا علی می توان عنوان کرد.

   

  جالب اســت که بدانید، ماریا یکی از طرفداران ادل اســت و عاشق غذاهای روسی بوده ولی از اینکه آشپز خوبی نیست، ابراز ناراحتی می کند. اما در اینستاگرامش، بارها تصاویر پخت کیک و شیرینی را به اشتراک گذاشت. آدری هپبون، شخصیت معروف هالیوود اســت که وی به او ابراز علاقه شــدید می کند.

   

  اینستاگردی با ماریا

  ماریا شاراپووا این روزها با اشتراک گذاردن بیش از ۸۶۰ پست در اینستاگرام، حدود ۲.۳ میلیون فالوور دارد و در فهرست پر بیننده ترین زنان ورزشکار جهان در این شبکه اجتماعی به شمار می رود. در ادامه نگاهی داریم به برخی از اینستانوشته های خانم اسطوره.

   

  زندگی ماریا شاراپووا،عکس های ماریا شاراپووا،تصاویر ماریا شاراپووا

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  پست ینستا ماریا شاراپووا که به خاطر هشتم مارچ روز جهانی زن، تصویری از کودکی خود با مادر بزرگش را منتشر کرد که عاملی برای موفقیت هایش در زندگی شــده اســت

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  تمرینات ورزشی تنیس ماریا شاراپووا در ســال ۲۰۱۷ میلادی

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  ماریا شاراپووا و اســتایل مد و لباس در فوریه ۲۰۱۷ در Palm Desert

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  ماریا شاراپووا و شلوار جین

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  ماریا شاراپووا و تصویری از صبحانه فوریه ای که با مربای توت و پن کیک همراه شــده اســت

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهانتیپ مد و لباس جدید ماریا شاراپووا در ماه مارچ

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  تیپ ماریا شاراپووا در زمان سوار شــدن هواپیما. شیوه ست کردن کفش سفید با لباس تیره را میتوان از وی آموخت

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  تیپ ماریا شاراپووا که بخشی از کلکسیون جواهراتش را در Image Academy رونمایی میکند

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  تیپ لباس ماریا شاراپووا با رونمایی از برند کفش POM POM

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  فوتوشوتیگ های خودمانی ماریا

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  سلفی ماریا که با معرفی کتاب کاخ شیشه ای Glass Castle نوشته ژنت والز همراه شــده اســت

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  رونمایی از برند آب نبات و پاســتیل ماریا در مسکو

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  فوتوشوتینگ ماریا با برند جدیدش

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  انواع کفش های شب ماریا شاراپووا که در ســال ۲۰۱۷ رونمایی کرد

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  این هم عکس غذای ماریا شاراپووا و دوستانش در شب کریسمس ۲۰۱۷ میلادی

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  عکس تبلیغاتی ماریا با یکی از هوداران کوچولوی ایشان در کالیفرنیا که با رونمایی از برند شکلات ایشان همراه شــده اســت

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  ماریا شاراپووا و سلفی عصرگاهی و پخت کیک در دسامبر ۲۰۱۶ میلادی

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  تارت کارامل فرانسوی ماریا شارپووا که برای روز شکرگذاری در امریکا تهیه شــده بود

  ماریا شاراپووا تنیسور زیبارو و ثروتمند جهان

  کتاب love warrior نوشته GLENNON DOYLE MELTON که در پست اینستاگرام نوامبر ۲۰۱۶ ماریا با یک سلفی معرفی می شود

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است

  نظرتان را بنویسید

 • مطالب پربازدید
 •