پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • ماجرای تجاوز جنجالی کریس رونالدو به دختر مهماندار هتل

  مجموعه : اخبار ورزشی

  ماجرای تجاوز جنجالی کریس رونالدو بـــه دختر مهماندار هتل

  پرونده کریس رونالدو درباره تجاوز وی بـــه دختری کـــه مهماندار هتل بوده اســت دوباره باز شد تا رسانه ها موج عظیمی از اخبار را درباره این بازیکن فوتبال منتشر کنند. کریستیانو رونالدو بـــه عنوان مشهورترین بازیکن تاریخ فوتبال و یکی از بـــهترین بازیکنان این ورزش دوست داشتنی و پرهیجان بـــه یک برند تبدیل شده کـــه اسم و عکس او روی هر کالا یا در کنار هر برندی می تواند همه چیز را تغییر دهد.

   

  بعنوان مثال باید بدانید کـــه انتقال او از رئال مادرید بـــه یوونتوس در فصل اخیر باعث بالا رفتن سرسام آور ارزش سهام باشگاه یوونتوس و افزایش تعداد فالوورهای این باشگاه در تمامی شبکـــه های اجتماعی شد.ثروت او اکنون نزدیک بـــه ۳۵۰ میلیون پوند تخمین زده شده و هر روز بـــه این عدد نیز افزوده می شود. اما شبی ظاهراً پرحادثه و رازآلود در هتلی در لاس وگاس می تواند بـــه امپراطوری «galactico» یکی از نابغه های دنیای فوتبال پایان دهد.

  ماجرای تجاوز جنجالی کریس رونالدو به دختر مهماندار هتل

  رونالدو چندین بار دچار حاشیه های جنسی شده اســت

   

  به گزارش نیک شو، در روزهای اخیر زنی ادعا کرده کـــه کریستیانو رونالدو بـــه او تجاوز کرده و سعی داشته با دادن حق السکوت او را بـــه سکوت در مورد این قضیه وادارد کـــه البته ظاهراً ناکام مانده اســت. رونالدو ۳۳ ساله کـــه پس از گذراندن دوره هایی درخشان در منچستر یونایتد و رئال مادرید بـــه باشگاه ایتالیایی پیوست اکنون ممکن اســت بـــه خاطر تجاوز در ایالت نوادا بـــه دادگاه برود.

   

  کاترین مایورگا، مهماندار سابق هتلی در لاس وگاس کرده کـــه کاپیتان تیم ملی پرتغال در سال ۲۰۰۹ و در پنتهاوس هتل پالمز پلیس کـــه اجاره آن شبی ۷۷۰ پوند بوده بـــه وی تجاوز کرده اســت. این ادعاها ابتدا توسط مجله اشپیگل آلمان مطرح شد و وکلای کریستیانو رونالدو اعلام کرده اند کـــه از این نشریه شکایت خواهند کرد.

  ماجرای تجاوز جنجالی کریس رونالدو به دختر مهماندار هتل

  کاترین مایورگا

   

  کریستین شرتز، وکیل رونالدو، در بیانیه ای تصریح کرد کـــه گزارش آمده در نشریه اشپیگل کاملاً غیرقانونی اســت. وی گفته کـــه بـــه دلیل آسیب های روحی وارده بـــه موکلش از این نشریه بـــه دادگاه شکایت خواهد کرد. مایورگا در مصاحبـــه ای طولانی و پرجزییات با مجله اشپیگل گفته کـــه رونالدو بعد از تلاش برای تجاوز بـــه او کـــه بارها با مخالفت و مقاومت وی روبرو شده، از مایورگا عذرخواهی کرده اســت.

   

  بـــه گفته خانم مایورگا، رونالدو بـــه پای او افتاده و چنین گفته اســت:«۹۹ درصد من انسان خوبی اســت اما در مورد یک درصد باقیمانده مطمئن نیستم». مایورگا ادعا کرده کـــه سالهاســت با شکنجه روانی ناشی از تجاوز آن شب زندگی کرده و بارها بـــه فکر خودکشی افتاده اســت.

  ماجرای تجاوز جنجالی کریس رونالدو به دختر مهماندار هتل

  عکس کریس رونالدو در کنار این دختر

   

  بـــه ادعای خانم مایورگا، وکلای کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۱۰ در قبال دریافت ۲۸۸٫۰۰۰ پوند از او خواســته اند در مورد حادثه آن شب سکوت کند، توافقی کـــه ظاهراً خانم مایورگا این روزها از پذیرفتن آن پشیمان شده اســت. بر اساس مدارک ارایه شده در گزارش نشریه اشپیگل، پیش از این توافق خارج از دادگاه، وکلای آمریکایی یک کارآگاه خصوصی را برای تعقیب مایورگا و افشای رسوایی آن شب اســتخدام کردند، کارآگاهی کـــه او را از در خانه تعقیب می کرد و اطلاعات قابل توجهی در مورد مکان هایی کـــه وی می رفت کسب کرده بود. وی همچنین ادعا می کند کـــه وکلای رونالدو سعی کرده اند او را بی ارزش جلوه دهند و بـــه او گفته اند کـــه شغل او بـــه عنوان مهماندار هتل در شأن یک دختر خوب نیست.

  ماجرای تجاوز جنجالی کریس رونالدو به دختر مهماندار هتل

  بر اساس این گزارش، تیم وکلای رونالدو هنگام مصالحه با خانم مایورگا اصرار داشته اند کـــه وی حق ندارد حتی اسم رونالدو را نزد روانشناس خود بـــه زبان بیاورد. اگر این ادعاها بـــه اثبات برسد، آن «یک درصد» شخصیت منفی رونالدو برای بازیکنی کـــه عادت کرده دنیا بـــه پای او بیفتد مرگبار و ویرانگر خواهد بود. همانطور کـــه در مورد هاروی واینستاین و بیل کازبی نیز مشاهده شد، شهرت، ثروت و گذشت زمان نیز نمی تواند زنان را از جبران خسارت ناشی از تجاوز جنسی بـــه آن ها بازدارد.

   

  در ایالت نوادا هیچ محدودیت زمانی برای رسیدگی بـــه پرونده های تجاوز جنسی وجود ندارد، بـــه شرطی کـــه قربانی حداکثر تا ۴ سال پس از حادثه، مورد تجاوز را بـــه پلیس گزارش دهد. مجازات تجاوز، در صورت اثبات، حبس ابد با امکان درخواســت تجدید نظر بعد از ۱۰ سال خواهد بود.

  ماجرای تجاوز جنجالی کریس رونالدو به دختر مهماندار هتل

  بر اساس گزارش مجله اشپیگل، خانم مایورگا کـــه اکنون ۳۴ ساله اســت مدت کوتاهی پس از وقوع تجاوز ادعایی خود بـــه پلیس مراجعه کرده اما از بردن نام متجاوز خودداری کرده اســت. وی سپس تصمیم گرفت کـــه دست از پیگیری شکایت خود از طریق سیستم قضایی برداشته و یک راه متمدنانه تر یعنی توافق خارج از دادگاه را انتخاب کرد. روز گذشته، کریستیانو رونالدو کـــه اکنون ۴ فرزند دارد واکنشی شدید نسبت بـــه این ادعاها داشته و مایورگا را بـــه فروش اخبار کذب متهم کرد، در حالی کـــه وکیل او در آلمان قول شکایت از مجله اشپیگل را داد.

   

  اما مجله آلمانی مذکور همچنان بر ادعاهای صورت گرفته در مصاحبـــه با خانم مایورگا اصرار دارد. خانم مایورگا کـــه تا همین اواخر بـــه عنوان معلم در لاس وگاس مشغول بـــه کار بود می گوید کـــه در اثر فضایی کـــه توسط جنبش #MeToo ایجاد شده بـــه مطرح کردن رنج خود ترغیب شده اســت و می خواهد این فرصت را در اختیار دیگر زنانی قرار دهد کـــه احتمالاً توسط رونالدو مورد اذیت و آزار قرار گرفته اند.

  ماجرای تجاوز جنجالی کریس رونالدو به دختر مهماندار هتل

  وی در مورد دلیل قبول کردن حق السکوت از رونالدو کـــه از طریق حساب بانکی در جزایر ویرجین بریتانیا بـــه او پرداخت شده می گوید: «او شخص بسیار مشهوری بود. بـــه همین خاطر وحشت کردم. من ترسیده ام. دلیل این کـــه قرارداد را روز اول امضا کردم این بود کـــه نمی خواســتم سر زبان ها بیفتم». اما ظاهراً با گذشت زمان اکنون او برای روبرو شدن با اتفاقی کـــه شخصیت او را تغییر داد و بـــه گفته خودش او را بـــه سمت مصرف فزاینده مشروبات الکلی و افکار خودکشی سوق داد آماده می شود.

   

  وی در این باره می گوید: «من می خواســتم بـــه او یک درس عبرت بدهم. می خواســتم او را وادار کنم با این موضوع روبرو شود، کـــه با من روبرو شود». وی می گوید کـــه مبلغ حق السکوت را تنها برای تامین هزینه های مربوط بـــه درمانش تقبل کرده اســت. مایورگا در این باره نیز چنین می گوید: «نمی خواهم هزینه لعنتی درمانم را بدهم. او بـــه من تجاوز کرد و او باید هزینه درمان مرا بپردازد».

  ماجرای تجاوز جنجالی کریس رونالدو به دختر مهماندار هتل

  مایورگا درباره نحوه روبرو شدنش با کریستیانو رونالدو کـــه آن شب همراه دوستانش در هتل مذکور در لاس وگاس مشغول عیاشی بود چنین می گوید: «او بـــه یکباره بـــه سمت من آمد… دستم را گرفت و بـــه من گفت: تو! با من بیا. و من هم گفتم: داری شوخی می کنی؟». عکس های گرفته شده توسط پاپاراتزی ها رونالدو و مایورگا را در حال رقصیدن و صحبت کردن نشان می دهد و مایورگا نیز تایید می کند کـــه آن ها شماره تلفن رد و بدل کرده تا این کـــه پیامی از طرف رونالدو برای وی ارسال شده کـــه از او خواســته همراه با یکی از دوستانش در مهمانی کـــه در سوییت او برگزار می شود حضور پیدا کنند. مایورگا در مورد ادامه ماجرا چنین می گوید: «او خیلی بی محابا بـــه سمت من آمد. شروع بـــه لمس کردن و دست زدن بـــه من کرد و ناگهان مرا گرفت. او را بـــه عقب هل دادم و دائماً می گفتم نکن».

  ماجرای تجاوز جنجالی کریس رونالدو به دختر مهماندار هتل

  بـــه ادعای خانم مایورگا، یکی از دوستان رونالدو میانجیگری کرده و باعث شده کـــه مایورگا فرصت پوشیدن لباس هایش را داشته باشد. اما ظاهراً رونالدو، علیرغم اصرارها و مخالفت های خانم مایورگا، حرکات شنیع خود را دوباره انجام داده اســت. وی در این باره می گوید: «بـــه او گفتم گوش بده پسر، این اتفاق نخواهد افتاد. نه، نه، نه. رویم را برگرداندم. می خواســت لباس هایم را دربیاورد، رویم را از او برگرداندم و یک توپ را بغل کردم. آن زمان بود کـــه وی روی من پرید».

   

  بـــه ادعای خانم مایورگا پس از این اتفاقات بود کـــه رونالدو وحشیانه بـــه او تجاوز کرد. وی در مورد ادامه ماجرا چنین می گوید: «بعد از تجاوز، او بار دیگر نگذاشت آنجا را ترک کنم. نگذاشت از اتاق خارج شوم.

   

  مرا عزیزم، عزیزم خطاب قرار می داد. با نگاهی پر از احساس گناه بـــه من نگاه می کرد. انگار احساس بدی داشت. درست بـــه یاد ندارم اما مطمئنم کـــه گفت: متاسفم یا حالت خوبـــه؟ و این زمانی بود کـــه روی زانوهایش افتاد و آن قضیه ۹۹ درصد را بـــه زبان آورد».

  ماجرای تجاوز جنجالی کریس رونالدو به دختر مهماندار هتل

  دوست خانم مایورگا می گوید کـــه شب حادثه، مایورگا با لباس های کامل و در حالی کـــه موهایش بـــهم ریخته و آرایشش بـــهم ریخته بود از دستشویی خارج شد. بر اساس گزارش هایی کـــه هنوز نشریه اشپیگل آن ها را تایید نکرده اســت، در طول مذاکرات برای توافق با خانم مایورگا در دسامبر ۲۰۰۹، رونالدو ادعا کرده بود کـــه رابطه جنسی با خانم مایورگا بر اساس رضایت کامل طرفین بوده اســت.

   

  اما بر اساس ایمیلی کـــه در سپتامبر گذشته توسط تیم وکلای پرتغالی او ارسال شده، رونالدو تایید کرده کـــه خانم مایورگا بارها از او خواســته دست از تلاش برای تجاوز برداشته و بارها بـــه او نه گفته اســت. بر اساس اظهارات رونالدو کـــه در این ایمیل با نام X از او یاد می شود، خانم مایورگا اعلام کرده کـــه نمی خواهد رابطه جنسی داشته باشد اما در برابر حرکات رونالدو نیز مقاومتی کـــه نشان دهد رضایت ندارد نیز نداشته اســت.

  ماجرای تجاوز جنجالی کریس رونالدو به دختر مهماندار هتل

  در این ایمیل از زبان کریستیانو رونالدو چنین نقل شده اســت: «اما او دائماً می گفت: نه. این کار را نکن. من مثل بقیه نیستم. بعد از آن از او عذرخواهی کردم. از این کـــه با خشونت با او رفتار کردم شکایتی نداشت. شکایتش از این بود کـــه او را مجبور بـــه این کار کردم. چیزی در مورد این کـــه بـــه پلیس مراجعه می کند نگفت». با نگاه بـــه ادعاهای دو طرف متوجه تفاوت های فاحش در بازگویی داســتان آن شب می شویم.

   

  رونالدو می گوید کـــه خانم مایورگا در رابطه جنسی با وی همراهی کرده اســت، چیزی کـــه خانم مایورگا آن را رد می کند. حتی رونالدو ادعا می کند کـــه این دو پیش از رابطه جنسی با هم بـــه حمام رفته و معاشقه کرده اند. وی اتفاق رخ داده در کلوب شبانه را بـــه نیز بـــه شیوه ای متفاوت بازگو می کند.

  ماجرای تجاوز جنجالی کریس رونالدو به دختر مهماندار هتل

  وی می گوید کـــه خانم مایورگا و دوستش از او خواســته اند کـــه اجازه ورود این دو بـــه قسمت VIP را بدهد و با هم خوش بگذرانند. بـــه گفته همراهان رونالدو، خانم مایورگا هنگام خروج از سوییت رونالدو در هتل مذکور در لاس وگاس بـــه هیچ وجه ناراحت و آشفته بـــه نظر نمی رسید. با توجه بـــه حساب بانکی همواره در حال بزرگ شدن رونالدو، با اطمینان باید گفت کـــه وی بـــه شدت بـــه این ادعاها واکنش نشان داده و برای رد کردن ادعای تجاوز جنسی و ساکت کردن مجله اشپیگل بـــه دادگاه شکایت خواهد برد اما خانم مایورگا نیز بیکار ننشسته و در ماه های اخیر وکیل جدیدی گرفته اســت.

   

  برای بازیکن سرشناسی کـــه اکنون اعتبار و البته آزادی اش را در خطر می بیند، این یک بازی اســت کـــه نمی تواند بازنده آن باشد. ادعای تجاوز جنسی چیزی اســت کـــه بر سال ها موفقیت و درخشش او سایه خواهد افکند.

  ماجرای تجاوز جنجالی کریس رونالدو به دختر مهماندار هتل

  کریستیانو رونالدو در سال ۱۹۸۵ در خانواده ای فقیر در جزیره مادیرا، پرتغال بدنیا آمد. پدر او یک الکلی بود اما رونالدو از همان ابتدا علاقه و اســتعداد خود در بازی فوتبال را نشان داده و برای تمرین بـــه باشگاه اسپورتینگ لیسبون پیوست. پیشرفت او بسیار سریع بود و علیرغم این کـــه بـــه دلیل یک ناهنجاری قلبی در کودکی مورد جراحی قرار گرفت در سال ۲۰۰۳ با مبلغ ۱۲ میلیون پوند بـــه منچستر یونایتد پیوست. از آن زمان بـــه بعد وی توانسته با دریافتی های خود از دنیای فوتبال و همچنین از طریق قراردادهای تجاری و تبلیغات بر ثروت خود بیفزاید. اما ثروت و شهرت با خود کنجکاوی دیگران در زندگی خصوصی افراد را بـــه همراه دارد.

  ماجرای تجاوز جنجالی کریس رونالدو به دختر مهماندار هتل

  وی در ابتدا بـــه داشتن تمایلات همجنسگرایانه متهم شد و بعدها بـــه دلیل نامزدی های متعددش مورد نکوهش قرار گرفت. اولین فرزند او بـــه نام کریستیانو جونیور در سال ۲۰۱۰ از طریق رحم اجاره ای در کالیفرنیا بدنیا آمد و دوقلوهای ایوا ماریا و متئو نیز بـــه همین روش متولد شدند. هویت سه زنی کـــه از تخمک های اهدایی آن ها اســتفاده شده هنوز هم مخفی نگه داشته می شود. آخرین نامزد او یک مدل اسپانیایی بـــه نام جورجینا رودریگز اســت کـــه پسر مشترک او و کریستیانو رونالدو، آلانا، سال گذشته بدنیا آمد. در حالی کـــه پدر و مادر مایورگا نیز در نبرد آتی دادگاه او را حمایت می کنند، رونالدو با مشکل بزرگی مواجه اســت و آن نیز اعتبار خودش بـــه عنوان تنها شاهد ماجراســت. در جولای ۲۰۱۷، رونالدو بـــه جرم فرار مالیاتی بـــه مبلغ حدود ۱۵ میلیون یورو بین ساله ای ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ بـــه دادگاه فراخوانده شد.

   

  در ماه می مقامات اداره مالیات اسپانیا، پیشنهاد ۱۴ میلیون یورویی این بازیکن برای مصالحه را رد کرده و در ماه ژوئن حکم تعلیقی دو سال زندان و پرداخت ۲۰ میلیون یورو بـــه او ابلاغ شد. در نامه ای کـــه توسط خانم مایورگا نوشته شده و از طریق وکلای رونالدو بـــه دست او رسیده چنین آمده اســت: « امیدوارم فهمیده باشی کـــه چه کرده ای و از این اشتباه وحشتناکت درس گرفته باشی. کاری کـــه با زندگی من کردی را با هیچ زن دیگری نکن. بـــه پول هایت اهمیتی نمی دهم زیرا آخرین چیزی اســت کـــه بـــه آن فکر می کنم. من عدالت می خواهم! در این قضیه هیچ عدالتی وجود ندارد».

   

  این سخت ترین میدانی اســت کـــه رونالدو در طول زندگی حرفه ای موفق خود با آن روبرو شده اســت، میدانی خارج از زمین فوتبال کـــه رونالدو باید برای همه چیز خود بجنگد. بازنده شدنش با پایان حکمفرمایی او در دنیای فوتبال و تبلیغات و البته فراموش شدن او بـــه عنوان یک نابغه در دنیای فوتبال کـــه از هیچ بـــه همه چیز رسید همراه خواهد بود.

   

  مطالب بیشتر:

  حقایق جالب درباره زندگی کریس رونالدو کـــه نمی دانستید

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •