پورتال اینترنتی سرگرمی، تفریحی، عکس، پزشکی، اس ام اس، آشپزی، نیک شو
 • صفحه نخست+
 • اخبار+
 • آرایش و زیبایی+
 • آشپزی+
 • اس ام اس+
 • سرگرمی و تفریحی+
 • دنیای مد و فشن+
 • رپرتاژ آگهی+
 • پزشکی و سلامتی+
 • کامپیوتر,اینترنت و موبایل+
 • زندگی بهتر+
 • مطالب گوناگون+
 • دنیای عکس+
 • مطالب جالب علمی+
 • گردشگری+
 • دین و مذهب+
 • دنیای خودرو+
 • لیزر موهای زائد بیکینی | قیمت سال 1401 | مراقبت بعد از لیزر

  مجموعه : سلامت پوست و مو

  لیزر موهای زائد بیکینی | قیمت سال 1401 | مراقبت بعد از لیزر

  بسیاری از خانم ها هستند کـــه مي خواهند ناحیه بیکینی را لیزر کنند تا بدنی صاف ، زیبا و بدون مو داشته باشند و ما در این مطلب کلیه اطلاعات قبل و بعد از لیزر و همچنین قیمت های روز آن به شما خواهیم گفت. یکی از دشوارترین و نگران کننده ترین موهای زائد بدن برای خانم ها و آقایان موهای زائد ژنیتال یا موهای زائد بیکینی و موهای زائد زیر بغل اســت. برای از بین بردن این معضل امروزه لیزر موهای زائد یکی از بهترین درمان ها در این حیطه اســت.

   

  لیزر نوری متمرکز شده ای اســت کـــه بر روی پوست تابانده مي‌شود و ریشه مو را از طریق آسیب رساندن به فولیکول­های فعال مو از بین مي­برد و از این طریق باعث کاهش رشد مجدد موهای زائد و یا از بین رفتن آن مي­شود.

  لیزر موهای زائد بیکینی | قیمت سال 1401 | مراقبت بعد از لیزر

  تاثیر لیزر و تفاوت آن با وکس ، اپیلاتور و با ژیلت شیو کردن

   

  رابطه رنگ پوست و نتیجه لیزر

  لیزر برای افرادی کـــه پوست روشن و موهای تیره ای دارند بسیار موثر عمل مي‌کند. ولی برای افرادی کـــه موهای روشن، بلوند، قرمز و یا خاکستری دارند این روش به خوبی جواب نمي­دهد. همچنین افرادی کـــه پوست تیره دارند ممکن اســت در اثر لیزر درمانی برای حذف موهای زائد بدنشان دچار سوختگی­های خفیف، تورم و قرمزی در پوست شوند. دستگاه جدیدی به نام دستگاه لیزر اندیاگ وجود دارد کـــه بر روی پوست های تیره به خوبی جواب مي دهد.

   

  یکی از مشکلات خانم ها در مورد بیکینی و ژنیتال خود، تیره بودن این ناحیه از بدن اســت. شما به راحتی مي توانید این مشکل را پشت سر بگذارید. به این صورت کـــه لیزر موهای زائد به راحتی ریشه و قسمت های تیره زیر پوست را از بین مي برد و سبب مي شود تا پوست ناحیه ژنیتال شما پس از انجام جلسات لیزر موهای زايد کاملا رنگی روشن و پوستی لطیف پیدا کند. لطفات پوست به دلیل بسته شدن منافذ پوست به دلیل وجود داشتن موها زائد اســت.
  پس از لیزر موهای زائد ژنیتال دیگر نیازی به وکس کردن، اســتفاده از موم و دستگاه اپلیدی نیست و برای هميشه با موهای زائد بیکینی خود خداحافظی کنید.

   

  برای رسیدن به نتیجه بهتر از لیزر موهای زائد اندام تناسلی زنانه ، مي توانید با تست یک شات، تاثیر لیزر را روی پوست این ناحیه ببینید.از اپیلاسیون، وکس، تیغ، قیچی، کرم موبر و داروهای مختلف برای رفع موهای زائد اندام تناسلی در خانم ها و اقایان اســتفاده مي شود کـــه هیچیک از این روش ها مدت طولانی دوام نیاورده و با رشد مجدد موهایتان مواجه خواهید شد.

   

  در حالیکـــه با اســتفاده از روش لیزر کـــه بسیار کم خطر و عاری از هرگونه درد اســت با چهار جلسه حجم زیادی از موهای زائدتان برای هميشه از بین خواهند رفت و تعداد ناچیز موی باقیمانده بسیار نازک خواهند بود.

   

  پوست ناجیه تناسلی زنان بسیار حساس اســت و در روابط جنسی سالم تاثیر مهمي ميگذارد همچنین این ناحیه از بدن در معرض انواع عفونت ها و آسیب های بافتی قرار داردپس باید از روش هایی کـــه آسیب کمتری به پوست وارد ميکنند اســتفاده کنید.

   

  تحقیقات پزشکی در آمریکا ثابت کرده اســت کـــه نزدیک نیمي از زنان و دختران جوان و ميانسال برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی خود از تیغ اســتفاده مي کنند. اســتفاده از این روش مي تواند باعث بروز قرمزی، زخم، بریدگی، افزایش عفونت های پوستی، بروز تبخال و زگیل تناسلی شود. تیغ علاوه بر این عوارض باعث ایجاد جوش و موی زیر پوستی نیز مي شود.

   

  با اســتفاده از روش لیزر مي‌توانید در کمترین وقت، صاحب بهترین پوست شوید، علاوه بر این دیگر موهای زیر پوستی نخواهید داشت وتیرگی پوستتان نیز از بین خواهد رفت. با کمک لیزر پوستی همانند پوست اطفال خواهید داشت. اکثر موهای زائد ناشی از عوامل ژنتیکی، انواع دارو، اضطراب، تغییرات فیزیولوژیک طبیعی پدید مي آیند.

   

  لیزر موهای زائد اندام تناسلی یکی از بهترین روش هاســت .معمولا بسیار کم عارضه و بدون درد اســت طی حداقل ۴ جلسه موهای زائد تا حدود ۸۵ درصد از بین رفته و بقیه نازک ميشود.

   

  لیزر موهای زائد کاملا غیرتهاجمي اســت . پس از گذراندن جلسات مختلف لیزر تغییرات محسوسی در نواحی مورد نظر مشاهده خواهید کرد کـــه اکثر این نتایج دائمي هستند. علاوه بر این، چون عوارض جانبی و دوره ریکاوری ندارد جای هیچ نگرانی در زمينه های مختلف وجود ندارد. وقتی روش لیزر موهای زائد، را با سایر روش‌های رفع موهای زائد مانند الکترولیز مقایسه مي کنیم تفاوت قابل توجهی ملاحظه مي کنیم.

   

  متخصصین زیبایی و پوست و مو مي خواهند از بهترین و به روزترین تکنولوژی‌ها برای کمک به مشتریان خود اســتفاده مي‌کنند. مي توانید برای مطرح کردن سوالات خود در زمينه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی و عوارض جانبی انواع روشهای اپیلاسیون به این کلینیک ها مراجعه کنید.

   

  روش لیزر موی زائد بیکینی به منظور زیبایی این ناحیه انجام مي‌شود،ولی عموما این کار برای رعایت بهداشت و نظافت هرچه بیشتر این ناحیه صورت ميگیرد..بانوان با سن، شغل، طبقه اجتماعی و سبک زندگی متفاوت اقدام به لیزر موهای زائد مي ‌کنند چون مي خواهند پوستی زیبا و لطیف داشته باشند.

   

  علاوه بر خانم ها آقایان نیز دوست دارند تميزی، زیبایی و لطافت را تجربه کنند. اکثر آقایان به دلیل تاثیرات مفید و نتایج طولانی مدت این روش از لیزر برای رفع موهای زائد خود اســتفاده مي‌کنند. آقایان نیز از مشتریان این روش زیبایی هستند و لیزر موهای زائد برای آقایان کاملا راحت و بدون درد خواهد بود.

  لیزر موهای زائد بیکینی | قیمت سال 1401 | مراقبت بعد از لیزر

  قبل و بعد از لیزر ناحیه بیکینی

   

  لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی برای چه کسانی مناسب اســت؟

  لیزر موهای زائد و لیزر بیکینی بیشتر به منظور زیبائی انجام مي شود ولی افرادی هم هستند کـــه به تميزی و بهداشت اهميت زیادی قائل هستند و لیزر را بیشتر بخاطر بهداشت انجام مي دهند .از آنجائی کـــه نتایج لیزر دائمي و بلند مدت اســت و یاعث صافی و شفافیت پوست مي شود ، افراد مختلف با سن ، حرفه ، موقعیت اجتماعی و سبک زندگی متفاوت متقاضی انجام آن هستند و امروزه تقاضا برای انجام لیزر درمانی افزایش یافته اســت.

   

  اســتفاده از لیزر بیکینی روشی سریع، بدون درد و مقرون به صرفه بوده و نتایج موثر و پایداری به دنبال دارد. حتی اگر تارهای مویی باقی بماند، بسیار پراکنده بوده و چندان قابل توجه نخواهد بود. تنها بانوان نیستند کـــه به فکر زیبائی ظاهری خود و داشتن پوستی صاف و شفاف هستند ، امروزه آقایان هم به این موضوع اهميت مي دهند و متقاضی لیزر درمانی هستند و انجام لیزر توسط مردان یک امر معمول تلقی مي شود . ما در کلینیک زیبائی جم عمل لیزر را برای مردان هم انجام مي دهیم و ما حتما مطمئن مي شویم کـــه مراجعه کنندگان ما در حین عمل لیزر کاملا راحت هستند هیچ گونه درد و احساس ناراحتی را ندارند.

   

  عوارض اســتفاده از تیغ برای رفع موهای زائد

  تیغ زدن موها، روش رایج برای از بین بردن موهای زائد اســت، اما این معایبی نیز به همراه دارد:

  – این کار زمان بر اســت.

  – شما باید به صورت دائم از تیغ اســتفاده کنید.

  – اســتفاده از تیغ با توجه به نواحی مختلف بدن باید با احتیاط باشد چون به طور ایمن نواحی حساس و برخی نواحی کـــه دسترسی به آن مشکل‌تر اســت را اصلاح کرد.

  – ممکن اســت در هنگام تیغ زدن پوست خود را ببرید.

  – محلی کـــه تیغ مي کشید و جایی کـــه با ماشین اصلاح مي کنید در معرض سوختگی یا حساسیت پوستی قرار دارد.

  – تیغ باعث زیرپوستی شدن موها مي شود.

  – تهیه تیغ هزینه بر اســت.

  – اســتفاه از تیغ بسیار موقتی اســت و پس از گذشت یک یا دو روز رشد مو آغاز مي شود.

   

  برخی با تحمل درد فراوان ناشی از روش‌هایی مانند اپیلاسیون، موم یا اصلاح با نخ به رفع موهای زائد بدن خود ميپردازند. بهتر اســت عوارض جانبی این روش ها را به یاد داشته باشید:

  – برای موم انداختن موهای بدن باید یک تا دو سانت رشد کرده باشند.

  – موم درد شدیدی به همراه دارد.

  – موم باعث ایجاد حساسیت پوستی مي شود.

  – موم باعث زیرپوستی شدن موی مي شود.

  – مدت زمان اصلاح با موم تقریبا 2 هفته اســت.

  – این روش هزینه بر اســت.

  لیزر موهای زائد بیکینی | قیمت سال 1401 | مراقبت بعد از لیزر

  اقدامات قبل از لیزر موهای زائد اندام تناسلی

  حداقل ۴ هفته قبل از انجام لیزر موهای زائد اندام تناسلی باید موهای این ناحیه صرفا با اســتفاده زا تیغ تراشیده شود. اســتفاده از هر گونه روش دیگر نظیر موم، وکس، اپیلاسیون و نظائر آن مجاز نیست زیرا برای انتقال انرژی لیزر به ریشه موها نیاز به ساقه مو در زیر پوست مي باشد

   

  حتما ۲ ساعت قبل از لیزر تمام موهای ناحیه با تیغ تراشیده شود.

   

  مزایای لیزر موهای زائد بیکینی

  از جمله مزایای لیزر موهای زائد بیکینی کـــه مي توان به آنها اشاره داشت در زیر آمده اســت:

   

  دقت عمل:

  همانطور کـــه قبلا گفته شد لیزر نور متمرکز شده ای اســت کـــه به صورت انتخابی فولیکول­های فعال ریشه مو را مورد هدف قرار مي‌دهد و با آسیب رساندن به ریشه مو باعث از بین رفتن و یا کاهش رشد مجدد آن مي­شود. بنابراین لیزر با پوست و نواحی اطراف فولیکول مو کاری ندارد.

   

  سرعت عمل:

  در هر یک ثانیه لیزر به اندازه یک سکـــه از پوست را تحت تاثیر قرار مي­دهد و موهای آن ناحیه آسیب مي بینند. بنابراین با انجام لیزر موهای زائد در ناحیه بیکینی مي‌توانید در وقت خود صرفه جویی کنید.

   

  تاثیر گذاری طولانی مدت:

  با انجام لیزر موهای زائد بدن و ناحیه بیکینی شما برای مدت طولانی موهای زائد نخواهید داشت و در صورت رشد مجدد موها بسیار نازک تر و کمتر خواهند بود. بنابراین تا مدت طولانی از شر موهای زائد ناحیه بیکینی خلاص خواهید شد.

   

  چند جلسه لیزر لازم اســت؟

  لیزر موهای زائد اندام تناسلی با توجه به رنگ پوست زمينه ای و رنگ مو افراد از حداقل ۴ جلسه تا حداکثر ۱۰ جلسه خواهد بود. فاصله بین هر جلسه ۶ تا ۸ هفته اســت.

   

  نیاز به عمل جراحی نیست و رد بخیه بر روی پوست شما به وجود نمي آید.

   

  در طولانی مدت از لحاظ هزینه برای شما مقرون به صرفه خواهد بود زیرا دیگر نیازی به خرید تیغ اصلاح و یا انجام اپیلاسیون ای نخواهید داشت.

   

  پوست شما حالتی ابریشمي خواهد گرفت و نرم و لطیف خواهد شد و برای مدت طولانی پوستی تميز خواهید داشت

   

  شما مي ­توانید بهترین و زیباترین مدل­های لباس زیر و مایو را تجربه کنید. و از این طریق اعتماد به نفس شما را بالا خواهد برد.

  لیزر موهای زائد بیکینی | قیمت سال 1401 | مراقبت بعد از لیزر

  هزینه و قیمت لیزر موهای زائد بیکینی چقدر اســت؟

  به طور کلی هزینه لیزر موهای زائد ژنیتال کاملا به ميزان مویی بستگی دارد کـــه سطح منطقه مورد نظر شما و تعداد جلسات آن بستگی دارد. در هر جلسه معمولا 20 درصد موهای زائد حذف مي شود و شما برای رسیدن به نتیجه مورد نظر خود باید این رویه را دنبال کنید.به یاد داشته باشید کـــه فاکتور مهم در هزینه لیزر موهای زائد بیکینی و ژنیتال مرکزی ست کـــه در آن به لیزر موهای زائد خود اقدام مي کنید.

   

  آیا لیزر ناحیه بیکینی با درد همراه اســت ؟

  لیزر موهای زائد بدون درد نیست ولی درد آنچنانی هم ندارد. لیزر تنها نور ساطع مي‌کند. شما ممکن اســت مقداری احساس گزگز و یا نیش یک باند کشی را احساس کنید. ميزان درد ناشی از لیزر هم در افراد مختلف متفاوت اســت. برخی از افراد کـــه تجربه موم زدن و لیزر را دارند نظرشان این اســت کـــه درد لیزر شبیه درد موم زدن اســت.

   

  این فاکتور را با توجه به موارد زیر مي توان مورد بررسی قرار داد:

  • تجربه اوپراتور لیزر موهای زائد باید بالا باشد

  • کمپانی و مرکز لیزر موهای زائدی کـــه در آن اقدام به لیزر موهای زائد بیکینی خود کرده اید تجربه کافی در این امر را داشته باشد.

  • دستگاه لیزر موهای زائدی کـــه در آن مرکز اســتفاده مي شود نیز باید به روز و با کیفیت باشد.

  • مرکز لیزر موهای زائد شما باید حتما قادر به از بین بردن موهای زائد بدن شما با تمام رنگ پوست ها و موها باشد.

  • دسترسی راحت به مرکز لیزر

  • قیمت مناسب با توجه به پروسه

   

  لیزر موهای زائد باید به گونه ای باشد کـــه فرد با هر رنگ و ضخامت مویی و رنگ پوستی به راحتی قادر به رفع موهای زائد خود باشد.

   

  از چه دستگاهی مي­توان برای انجام لیزر موهای زائد در ناحیه بیکینی اســتفاده کرد؟

  اصولاً از تمام دستگاه های لیزر الکساندرایت، دایود و اندیاگ برای انجام لیزر موهای زائد در ناحیه بیکینی مي­توان اســتفاده نمود و همگی امن هستند. تفاوت دستگاه ها تنها در عمق نفوذ آنها در پوست مي­باشد و هر کدام برای نوع خاصی از پوست مناسب اســت. مثلا لیزر الکساندرایت برای پوست­های روشن، لیزر دایود برای پوست­های کمي تیره و لیزر اندیاگ برای پوست­های خیلی تیره مناسب اســت.

   

  آیا لیزر موهای زائد اندام تناسلی باعث نازائی یا سرطان مي شود؟

  اصولا لیزر با توجه به ماهیت نوری خود هیچگونه عارضه دراز مدت نظیر نازائی، سرطان، کاهش باروری و نظائر آن ندارد

   

  هر جلسه لیزر چقدر طول مي کشد؟

  هر جلسه لیزر موی زائد اندام تناسلی با احساب زمان آماده سازی محل حدود ۸ تا ۱۰ دقیقه طول مي کشد.

   

  آیا لیزر باعث تغییر رنگ یا ایجاد لک مي شود؟

  لیزر موهای زائد اندام تناسلی در صورتی کـــه به صورت اســتاندارد انجام شود به هیچ عنوان باعث ایجاد لک یا تغییر رنگ تیره روی پوست ناحیه اندام تناسلی نخواهد شد حتی تا حدودی باعث روشن تر شدن پوست این ناحیه نیز مي شود.بنابراین لیزر موهای زائد اندام تناسلی در رفع تیرگی آلت تناسلی نیز تا حدود زیادی موثر اســت.

   

  نتایج لیزر چه زمانی قابل مشاهده اســت؟

  طی ۲ هفته پس از اولین جلسه لیزر موی زائد اندام تناسلی نتایج قابل مشاهده اســت و ریزش گسترده موها بسیار رضایت بخش اســت.

  نتیجه لیزر موهای زائد اندام تناسلی به شکل کنده شدن آسان موها، کز کردن موها یا ریزش مو مي باشد.

  معمولا در جلسه اول و دوم تا حدود زیادی موها از بین خواهند رفت اما باید حداقل ۴ جلسه لیزر تکرار گردد.

  معمولا طی ۲ تا ۳ جلسه اول بخش قابل توجهی از موی زائد اندام تناسلی دچار ریزش مي شود.

   

  آیا انجام لیزر درمانی برای حذف موهای زائد ناحیه بیکینی دائمي اســت؟

  در جواب این سوال باید گفت: خیر. لیزر درمانی یک روش برای از بین بردن موهای زائد مي­باشد ولی دائمي و صددرصد نیست و تنها ۵۰ تا ۹۰ در صد از موهای زائد ازبین مي­روند. به این دلیل کـــه لیزر تنها فولیکول­های فعال ریشه مو را هدف قرار مي­دهد. بنابراین پس از مدتی ریشه‌هایی از مو کـــه در حال اســتراحت بوده اند، دوباره شروع به رشد خواهند کرد. بنابراین در یک جلسه موهای زائد از بین نخواهند رفت و به چندین جلسه برای از بین بردن موهای زائد ناحیه بیکینی نیاز اســت. تعداد جلسات برای حذف موهای زائد در این ناحیه بین ۴ تا ۸ جلسه مي­باشد. ممکن اســت یک یا دو سال دیگر دوباره نیاز به انجام لیزر درمانی برای حذف باشد.

   

  چطور بهترین کلینیک مناسب برای انجام لیزر درمانی را انتخاب کنیم؟

  در انتخاب یک مکان مناسب برای انجام لیزر درمانیی شرایط و معیارهای زیادی وجود دارد کـــه از جمله آنها مي‌توان به چند مورد پایین اشاره کرد:

  داشتن مکانی مناسب و دلپذیر.

  هزینه درمان لیزر موهای زائد.

  توانایی انجام لیزر موهای زائد بر روی انواع پوست ها

  سابقه و مدت زمانی کـــه این مرکز و کلینیک مشغول به کار بوده اســت.

  مجوز پزشکی و سطح تجربه مطب و متخصصین و تکنسین‌های این کار.

   

   

  مطالب بیشتر:

  قبل از لیزر موهای زائد این کارها را انجام دهید

  دلیل تیرگی و سیاه بودن لبه های واژن چیست؟

   

   

  به این مطلب چند ستاره امتیاز میدید؟
  هیچ نظری ثبت نشده است
  نظرات این پست غیرفعال هستند.
 • مطالب پربازدید
 •